Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννησε η Marianda μας!!!


Crazy

Recommended Posts

σημερα ειχα παει Σαλαμινα καικαποιασ τιγμη ειδα μια ανπαντητη απο ασχετο νουμερο λεω ποιος να ειναιδεν το προλαβα καποια στιγμη βλεπω το απογευμα ενα μυνημα απο το κοριτσακι μας οτι γεννησε μια ζουζουνα οπως ειπε ακι η ρουλα μας την πηρα αμεσως τηλ. ειναικαλα την ακουσα βεβαια λιγο πεσμενη αλλα ενταξει λογικοτατο ειναι .Μαριτσα μου να εισια καλα να χαιρεσε τη βασιλισσα μας καινα απολαυσεις καθε στιγμη μαζι με το Σωκρατη και το μπαμπα της οικογενιας καιμην ξεχνας ειμαστε πολλες που σου ευχομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ.....ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΟ ΥΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ (ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑΡΟΥΚΑ ΕΝΝΟΩ)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπελάρα μου η πριγκηπέσσα σου! Να χαίρεσαι και τον γιόκα σου και τον αντρούλη σου! Ευτυχισμένη οικογένεια να είσαστε πάντοτε! Φιλιά και καλό σαραντισμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σας ζησει κοπελα μου!!!Να εχει η κουκλα παντα υγεια κι ευτυχια στην ζωουλα της!!!Ευχομαι οτι καλυτερο για την οικογενεια σου!!!Καθε ευτυχια στην ζωη σας και των παιδιων σας!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marianda μου σου γραφω απο την Πυλη Τρικαλων! Δεν αντεξα να μη σου ευχηθω και μεσα απο το mammyland!:P Να σας ζησει κοπελα μου η ζουζουνα σας! Με το καλο να γυρισετε σπιτι! Καλη λοχεια και με το καλο να σαραντισετε!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντάκι μου γλυκό

να σας ζήσει το μπεμπάκι!!!!!!!!!!

Καλά σαράντα κ στους δυο σας

κ πάντα υγεία στην οικογένεια σας....

Αυγουστομανούλα, τυχερούλα!!!!!!!!!!!!

Nα μας φιλήσεις το μωράκι.....

Crazy, ευχαριστούμε για την ενημέρωση...

Τα κορίτσια του mammy είναι (είμαστε)

καταπληκτικά..... Πολλή αγάπη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ.ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ.ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΙ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντα μου να σου ζησει η κορουλα σου!

Να της ευχηθω καθε ευτυχια και χαρα στη ζωη της, πανω απο ολα ΥΓΕΙΑ!!

Σε σενα καλη λοχεια!

Φιλακια και περιμενουμε νεα σου! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντουλα μου να σας ζησει η κορακλα βρε!!!!:woohoo: Να ειναι γερη κι ευτυχισμενη η μικρουλα σου!Να την χαιρεστε κουκλα μου ,να τα χαιρεσαι και τα δυο παιδακια σου!Καλη λοχεια σου ευχομαι και σε φιλω:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σημερα γυρισαμε σπιτι ταισα την μικρη και θα παω για νανι το βραδυ η αυριο θα βαλω φωτο και τα σχετικα σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας με συγκινησατε ερχοταν ο αντρας μου στο μαιευτηριο και με ενημερωνε τι γραφετε σας αγαπω πολυ φιλια πολλαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...