Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αέριο (ήλιο) για τα μπαλόνια της βάπτισης.


stella76

Recommended Posts

Ψάχνω να βρώ ήλιο για να φουσκώσω τα μπαλόνια της βάπτισης της κόρης μου στην Θεσσαλονίκη. Ξέρει κανείς πού μπορώ να προμηθευτώ μπουκάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Στέλλα!

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΜΠΟΡΙΑ ΤΕΤΟΙΩΝ ΦΥΑΛΩΝ.

Ρώτα όπου θέλεις,αλλά είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι έχει απαγορευτεί και διατίθεται μόνο σε εταιρίες που το χρειάζονται.

Για μένα,αγόρασέ τα έτοιμα.Δεν αξίζει τον κόπο να τα φουσκώσεις μόνη σου.Δε γίνεται κιόλας!

Ελπίζω να σου λύθηκε η απορία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα σε κανω pm αλλα δεν απαντας! υπαρχουν 2 εταιρείες στη σινδο που πουλανε φιάλη. η πιο μικρή που μπορείς να πάρεις είναι 6 κιλών και δεν ξέρω πόσο κοστίζει, η μεγάλη πάντως κοστίζει 300 ευρω. θα μάθω περισσότερα το απόγευμα και θα σε πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι' εγώ το είχα ψάξει και βρήκα ένα μαγαζί κάτω στα λουλουδάδικα που πουλάει τέτοια φιάλη. Το θέμα όμως είναι οτι είναι δεν συμφέρει να το κάνεις αυτό μόνη σου. Και έπειτα πρέπει να σου δείξει κάποιος πώς να τα γεμίζεις...είναι ασύμφορο πάντως οικονομικά. Εμείς καταλήξαμε στην έτοιμη λύση :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα μαλλον δε συμφερει κοριτσια.θα ρωτησω και σε αυτα στην σινδο αλλα μαλλον θα παρω κανα-δυο απλες συνθεσεις γιατι στην βαπτιση του γιου μου που καναμε 4 λιγο πιο συνθετες κοστισαν 130 ευρω.γι'αυτο ειπα τωρα να τα εκανα μονη μου γιατι τα οικονομικα μας ειναι πιο ζορικα αυτη τη φορα!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...