Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
    • Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 
    • @annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 
    • Καλησπέρα σας 🥰 και εμένα στο doppler είχε πολύ χαμηλά το κεφάλι αλλά δεν μου είπε κάτι μόνο να μην ανησυχώ και ότι αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσω άμεσα.  Εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα ακόμα ούτε έχω πλύνει τώρα αυτή την εβδομάδα θα ξεκινήσω  και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 😅 Κρεβατάκι και εγώ πήρα προεφηβικό που λένε αλλά κ εγώ το 120 λόγω χώρου που λένε ότι πάει μέχρι 5 6 κ εγώ αμφιβάλω αν πάει γιατί είμαστε και οι δύο ψηλοί. ( με συγχωρείτε που δεν έκανα παράθεση σε κάθε μία ξεχωριστά αλλά με δυσκολεύει από το κινητό)🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...