Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι εγκυος.....Ευχαριστω θεουλη μου!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια τι κανετε? Εγω ειμαι τρισευτυχισμενη...Ειμαι εγκυουλα!!!! Δεν μπορω να το πιστεψω... Εκανα χθες, 26η μερα του κυκλου, δλδ χωρις καθυστερηση ( ο κυκλος μου ειναι 28 ημερες) 2 τεστ (clear blue)και βγηκαν και τα δυο θετικα.. Το πρωι εκανα αλλο ενα και ηταν φυσικα +...

Αυριο το πρωι παω για χωριακη...Ευχομαι μονο να πανε ολα καλα...Οσες προσπαθειτε ευχομαι ολοψυχα συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σας, στις εγκυουλες ευχομαι καλη εκβαση στην εγκυμοσυνη σας και στις ηδη μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Ν'ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.ΠΗΡΑΤΕ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ Η ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ:laugh: ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΟΥΝΑΜΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ:laugh: :laugh: ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!:(:cheer:;) :woohoo: :kiss::lol: :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις ευχες σας....Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω συνηδειτοποιησει και πολυ τι εχει συμβει...εχω και ενα μικρο αγχος για την εκβαση, ομως προσπαθω να σκεφτομαι μονο θετικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και από μένα!!!!!!!!!

εύχομαι να πάνε όλα καλά!

κ εγώ πρόσφατα έμαθα πως είμαι έγκυος-θα τα λέμε...

και στα δικά σας οι υπόλοιπες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ............ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΣΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Μαράκι σου έυχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.

Να σε ρωτήσω κάτι? Προσπαθούσες αρκετό καιρό για νινι ή όχι?

Πολλα φιλάκια και με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια. Ευχομαι και σε σας το καλυτερο....

Linaki 1980 αυτος ηταν ο τεταρτος και τυχερος μηνα προσπαθειας, ομως ξεκινησα πολυ αγχωμενη γιατι υπηρχε προβλημα απ την δικη μου πλευρα, βλεπεις εχω ενδομητριωση και ειχα υποβληθει σε λαπαροσκοπηση πριν εναμιση χρονο. Μου ειχαν πει λοιπον τοτε και οι δυο γιατροι που ειχα παει, οτι επρεπε να βιαστω για παιδακι, γιατι η ενδομητριωση ειναι πολυ υπουλη και δυστηχως υποτροπιαζει ... Οποτε καταλαβαινεις την χαρα μου, που τα καταφερα σχετικα γρηγορα...Ακομα δεν το πιστευω...:woohoo: Ο Θεος βοηθος και απο δω και μπρος και να πανε ολα καλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια γλυκια μου!ολα θα πανε καλα,εγω το clear blue το εχω το πιο αξιοπιστο και σε μενα 2 μερες πριν μου εδειξε το θεικο θετικο αποτελεσμα!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγειεστατο μωρακι στην αγκαλια σου σε 8,5 μηνες!!!!ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!!

Ρε παιδιά, όλο εγκυμοσύνες ακούμε τον τελευταίο καιρό! Άντε, και στα δικά μας!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...