Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΕΝΝΑΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

:laugh: Πολυ ευχαριστα νεα!!!!Σου ευχομαι με το καλο,γρηγορα κι ευκολα να γεννησεις το αγορακι σου!!!:) Να μην φοβασαι κουκλα μου,εκατομμυρια γυναικες σ ολο τον κοσμο γεννανε καθε λεπτο,πολλες απο αυτες εντελως μονες τους χωρις καμμια βοηθεια!Ο τοκετος ειναι μια φυσιολογικη διαδικασια,ειναι φτιαγμενο το σωμα μας γι αυτο!Να μην ανησυχεις,ολα θα πανε μια χαρα!!!!:) Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ!!!!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ

ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!ΕΓΩ ΙΣΩΣ ΑΡΓΗΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΒΕΒΑΙΑ

ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΠΕΙ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ...

ΧΤΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ 36η ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2130 ΓΡ..

ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΣΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΩΝ ΥΠΕΡΗΧΩΝ...

ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι φοβερο συναισθημα!!!Σε λιγες μονο ωρες θα εχεις αγκαλιτσα το θυσαυρο σου και θα εισαι ευτυχισμενη!!Σου ευχομαι με το καλο και με κανενα πονο αν γινεται!!Φιλια!!

Νemi με το καλο και σε σενα κοπελα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μου η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου με το καλο και με εναν πονο σου ευχομαι ολα να σου πανε τελεια και να παρεις γρηγορα τον γιοκα σου αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νεμι μου και σε σενα καλη λευτερια κοπελα μου και μην ανυσηχεις για την θερμοκοιτιδα δεν ειναι τιποτα συντομα θα εχεις και εσυ την μπουμπου σου αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula30 έγραψε:

Ζητώ την θετική σας ενέργεια και σκέψη !!!!!!!!!!!!.

Δεν σας ξέρω, δεν με ξέρετε αλλά πάντα πίστευα πώς λίγη θετική σκέψη, κάνει θαύματα !!!!!!!!!!.

Αύριο το πρωί, Τετάρτη 29/07/09 μπαίνω στο Ιασώ για να γεννήσω με το καλό τον γιό μου !!!!!!!!!.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά !!!!!!!!!!!.

ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΚΤΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΣΟΥ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στον κόσμο και με όσο το δυνατόν λιγότερους πόνους...:laugh: Γιατί ο ένας πόνος είναι μύθος...;) ;) Εγώ και η μπεμπούλα μου σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια...

Νemi μου με το καλό να γεννήσεις κι εσύ ένα υγιέστατο μπεμπάκι και να πάνε όλα τέλεια..Ίσως να μη χρειαστεί να μπει θερμοκοιτίδα η μικρούλα σου...Αλλά και να μπει, μη στενοχωριέσαι..Γερή να είναι κι ας είναι μικρούλα...

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ

ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ !!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ... ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ

ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΝΑ

ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΕΣ ΤΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...