Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΕΝΝΑΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ζητώ την θετική σας ενέργεια και σκέψη !!!!!!!!!!!!.

Δεν σας ξέρω, δεν με ξέρετε αλλά πάντα πίστευα πώς λίγη θετική σκέψη, κάνει θαύματα !!!!!!!!!!.

Αύριο το πρωί, Τετάρτη 29/07/09 μπαίνω στο Ιασώ για να γεννήσω με το καλό τον γιό μου !!!!!!!!!.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά !!!!!!!!!!!.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNOULA30 ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ , ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ & ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ & ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου,όλα να πάνε τέλεια,να γεννήσεις πανεύκολα ένα υγιέστατο μωράκι σου εύχομαι..

Περιμένουμε την εμπειρία σου εναγωνίως....

Φιλάκια πολλάάάά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula φυσικά και έχεις όλη μα όλη την θετική ενέργεια και την αγάπη μας!:P

Σου εύχομαι έναν πανέμορφο τοκετό και με το καλό να κρατήσεις το αγοράκι σου :woohoo:

Περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..........

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μ'έναν πόνο εύχομαι!! Κι εγώ θα μπω Πέμπτη βράδυ Ιασώ για πρόκληση Παρασκευή πρωί! Λες να συναντηθούμε;; Θα πάρω τετράκλινο! Εκτός αν ο μπέμπης αποφασίσει να έρθει νωρίτερα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!Με το καλό αυριο να κρατας στην αγκαλια σου το γιοκαρινο σου και να τον καμαρωνεις!!!Μ'ενα πονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω σουπερ!

σκεψου μονο οτι ατριο τετοια ωρα θα κρατας στην αγγαλια σου ενα νεο μωρακι!!

εγω περισσοτερη αγονια θα ειχα για το πως θα ειναι!

σου ευχομαι οπως και να γεννησεις , να κρατησεις στην αγγαλιτσα σου γρηγορα , ενα υγειες αγορακι.

πολλα φιλια και ευχες και απο μενα.

καλε τωρα ειδα!εχεις κι αλλο ενα παιδακι ετσι;

εσυ εισαι εμπειρη πλεον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ 8Α ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ !!!

ΑΧ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ 8Α ΚΑΝΟΥΜΕ ...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ 8Α ΠΑΝΕ ΚΑΙ 8Α ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΔΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ 8Α ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ...ΑΑΑΑΧΧΧΧ ΤΥΧΕΡΗΗΗΗΗΗ!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλοοοοοοοοοο

ολα να πανε καλα και γρηγορα να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια

και βεβαια θα σε σκεφτομαστε! εγω ξεκιναω προβες...φου φου φου φου ;)

με εναν πονο γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να ερθει ο μπεμπουλης σας.

Ολα θα παν καλα..!! Μην ανησυχεις!

Εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια.. και ολη μας την αγαπη.

Θα περιμενουμε νεα σου ..!!

Με το καλοοοοο!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη λευτερια γλυκια μου αννουλα σου ευχομαι γρηγορα να κρατησεις τον γιοκα σου αγκαλιτσα

με εναν πονο γλυκια μου

αντε περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...