Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ


Hello Kitty

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια, σχετικα με τις εξετασεις υπογονιμοτητας τις εχω κανει ολες δεν εχω αφησει εξεταση για εξεταση. Η αιτια ομως ακομα πουθενα ...ο γιατρος μου μου εγραψε να κανω μια ακομα εξεταση "ελεγχος για κυστική ίνωση" εχετε ιδεα τι ειναι? ποσο κοστιζει? κλπ ?

φιλια σε ολες σας και μας βλεπω συντομα ολες μανουλες ...ελα το ηθικο ανεβασμενο ....... !!!!

ματς μουτς:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ KITTY!!Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΙΜΙΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΟΝΕΙΣ ΦΟΡΕΙΣ ΤΟ ΜΕΤΑΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΕΑΣ, ΣΤΟ ΣΥΚΩΤΙ, ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΣΕ 300 ΕΥΡΩ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΕΝΕΤΙΣΤΗ ΠΑΓΚΑΛΟ.ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ.ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εξεταση για την κυστικη ινωση δεν εχει σχεση με υπογονιμοτητα,ειναι οπως τα γραφει η φιλη παραπανω,κατι σαν την εξεταση για στιγμα μεσογειακης αναιμιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...