Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ?


ΕΛΕΝΑ.Ρ

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΕΙΚ. ΒΓΑΖΕΙ PENDING APPROVAL.ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ.ΟΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μάλλον κάτι κάνεις λάθος, γιατί εγώ την άλλαξα μέσα σε 2 λεπτά

τώρα αν δεισ έβαλα νέα

αχ τί λέω....Ενώ μου τη βγάζει επάνω στη σελίδα που λέει ¨Γιά σου Ελένη¨ στο μήνυμα που γράφω δεν την έβαλε !!!!!! μήπως και σε εσένα είναι το ίδιο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μάλλον κάτι κάνεις λάθος, γιατί εγώ την άλλαξα μέσα σε 2 λεπτά

τώρα αν δεισ έβαλα νέα

αχ τί λέω....Ενώ μου τη βγάζει επάνω στη σελίδα που λέει ¨Γιά σου Ελένη¨ στο μήνυμα που γράφω δεν την έβαλε !!!!!! μήπως και σε εσένα είναι το ίδιο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μάλλον κάτι κάνεις λάθος, γιατί εγώ την άλλαξα μέσα σε 2 λεπτά

τώρα αν δεισ έβαλα νέα

αχ τί λέω....Ενώ μου τη βγάζει επάνω στη σελίδα που λέει ¨Γιά σου Ελένη¨ στο μήνυμα που γράφω δεν την έβαλε !!!!!! μήπως και σε εσένα είναι το ίδιο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μάλλον κάτι κάνεις λάθος, γιατί εγώ την άλλαξα μέσα σε 2 λεπτά

τώρα αν δεισ έβαλα νέα

αχ τί λέω....Ενώ μου τη βγάζει επάνω στη σελίδα που λέει ¨Γιά σου Ελένη¨ στο μήνυμα που γράφω δεν την έβαλε !!!!!! μήπως και σε εσένα είναι το ίδιο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΤΙ ΣΟΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΤΙ ΣΟΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΤΙ ΣΟΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.ΤΙ ΣΟΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 
    • Σε καταλαβαίνω γιατί και γώ τσιγαρο κάνω κατά βάση το βράδυ που κοιμούνται τα παιδιά για να χαλαρώσω.  Αλλα είχα διαβάσει μια έρευνα πριν μείνω έγκυος και με είχε τρομάξει και έτσι το έκοβα με το που εμένα, βέβαια ξανά λεω ότι δεν κάπνιζα πολύ. Κανε μια προσπάθεια….μπορεις να το μειώσεις!!!!  Ας μην γινόμαστε επικριτικές, δεν ειμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Ας ειμαστε υποστηρικτικές…είναι κάτι που θα εξασκήσουμε πολύ μετά με τα παιδιά μας!!!!
    • Ααα ωραία 😅 να έχω το νου μου δηλαδή αλλά εντάξει το πρόβλημα είναι αν έχεις και πόνο.. πόνο δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν το ένιωθα ούτε τώρα (για την ώρα τουλάχιστον ) 
    • Όταν με το καλό νιώσεις έτοιμη ξεκίνησε την προσπάθεια ξανά κορίτσι μου μετά από μια καταιγίδα πάντα βγαίνει το 🌈 μην τα παρατήσεις..  για εμένα το καλύτερο γιατρικό ώστε να μπορεσω να προχωρήσω και να ανέβω ψυχολογικά ήταν να μεινω εγκυος ξανά και όσο πιο γρήγορα γινόταν και αυτό εβαλα σκοπο και τώρα σε λίγο καιρό πρώτα ο θεος θα κρατήσω στα χέρια μου το δεύτερο παιδάκι μου..
    • Βρε φίλη τώρα σοβαρά? Δεν γράφω και πολύ καιρό στο φόρουμ αλλά νομίζω ότι είναι όλα δικαιολογίες και κατά βάθος το ξέρεις. Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα μας αγχωνει και θα μας κουράζει. Θα γίνεις μαμά!!!! Είσαι ήδη πολύ δυνατή και θα πρέπει να σφίξεις τα δόντια και να είσαι ακόμη πιο δυνατή για το παιδάκι σου. Δεν υπάρχει δεν μπορώ μπροστα στην ευθύνη που έχεις να κάνεις ότι περνάει απτό χέρι σου για να έχεις ένα υγιές παιδάκι. Τόσες γυναίκες που προσπαθούν να κάνουν ένα παιδάκι κόβουν ένα εκατομμύριο πράγματα και κάνουν τόσες θυσίες και εσύ εμ καπνίζεις ενώ είσαι έγκυος εμ το αυξάνεις? Έλα ρε τώρα. Είμαι σίγουρη ότι το πρώτο σχόλιο από κάτω θα είναι μη δημιουργούμε τύψεις και δεν ξέρεις κλπ. Ε δε νομίζω ότι υπάρχει δικαιολογία όμως ειλικρινά. Μπορείς να δοκιμάσεις αν δεν το έχεις ήδη κάνει εναλλακτικους τρόπους διακοπής ή ότι άλλο μπορεί να σε βολέψει αλλά δεν είναι οκ και κρίνετέ με όπως θέλετε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...