Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα γλυκια μανουλιτσα!!!

η μεγαλη μερα εφτασε!!!!!! αυριο τετοια ωρα θα κρατας το θαυματακι σου, την κουκλιτσα σου στην αγκαλιτσα σου!!

ευχομαι να εχεις εναν πολυ καλο τοκετο, να μην ταλαιπωρηθεις πολυ..η Παναγια μαζι σας..

οταν με το καλο επιστρεψεις σπιτακι σου περιμενουμε την ιστορια σου και φωτο!!

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh έγραψε:

καλησπερα γλυκια μανουλιτσα!!!

η μεγαλη μερα εφτασε!!!!!! αυριο τετοια ωρα θα κρατας το θαυματακι σου, την κουκλιτσα σου στην αγκαλιτσα σου!!

ευχομαι να εχεις εναν πολυ καλο τοκετο, να μην ταλαιπωρηθεις πολυ..η Παναγια μαζι σας..

οταν με το καλο επιστρεψεις σπιτακι σου περιμενουμε την ιστορια σου και φωτο!!

φιλακια πολλα!!!!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ..ΑΚΟΜΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΚΑΛΑ,Κ ΕΣΕΝΑ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante bre valthikes na tin xebolepseis!!!!!!!!

me to kalo koritsaki mou, ola na pane kala, suntoma na mpeis na mas peis gia ton toketo, ola na ginoun grigora kai eukola kai to mwraki sou na skaei apo ugeia!!!!!!!!

ME TO KALOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου να κρατησεισ στα χερακια το μπουμπουκακι σου να δεισ επιτελουσ την φατσουλα τησ........ ;) πεσ μου οτι δεν εχεισ μια απορια πωσ θα ειναι;;;;;

σου ευχομαι να γεννησεισ γρηγορα και με οσο λιγοτερουσ πονουσ γινεται....προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να σκεφτεσαι μονο το μωρο....

φιλακια πολλα και με το καλοοοο και παλιιιιι :woohoo: :kiss::kiss::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gilie έγραψε:

ante bre valthikes na tin xebolepseis!!!!!!!!

me to kalo koritsaki mou, ola na pane kala, suntoma na mpeis na mas peis gia ton toketo, ola na ginoun grigora kai eukola kai to mwraki sou na skaei apo ugeia!!!!!!!!

ME TO KALOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ???ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ..ΒΟΛΕΜΕΝΟ-ΒΟΛΕΜΕΝΟ ΑΛΛΑ Κ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ-ΔΙΑΣΤΟΛΗ..ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

με το καλο κοπελα μου να κρατησεισ στα χερακια το μπουμπουκακι σου να δεισ επιτελουσ την φατσουλα τησ........ ;) πεσ μου οτι δεν εχεισ μια απορια πωσ θα ειναι;;;;;

σου ευχομαι να γεννησεισ γρηγορα και με οσο λιγοτερουσ πονουσ γινεται....προσπαθησε να εισαι ηρεμη και να σκεφτεσαι μονο το μωρο....

φιλακια πολλα και με το καλοοοο και παλιιιιι :woohoo: :kiss::kiss::lol:

ΝΑΙ ΤΟ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ,ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΗΣ...ΑΝ Κ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΝΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ-ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ,ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?????

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ελισσάβετ μου καλησπέρα! Εγώ έκανα την εξωσωματική μου σε φυσικό κύκλο. Την προγεστερόνη μου τη μέτρησαν 3 φορές, με την πρώτη στη δεύτερη μέρα περιόδου, τη 2η πέντε μέρες μετά κ την 3η μέτρηση τέσσερις μέρες μετά. Στη 2η κ 3η έκανα κ υπέρηχο, όπου μου μέτρησε ενδομήτριο και ωοθυλάκια. Από τη 13η μέρα του κύκλου ξεκίνησα κολπικά προγεστερόνη cyclogest κ στη 17η κ prolutex. Κ η εμβρυομεταφορά (βλαστοκύστη 5 ημερών) έγινε τη 18η μέρα και μετά από 9 μέρες η χοριακή. Τα ωάρια τα δικά μου είχαν παρθεί Οκτώβρη κ την εξωσωματική την κάναμε Γενάρη. Άλλη ένεση δεν έκανα. Θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία με το νέο σου γιατρό κι εύχομαι πραγματικά να πετύχει!!!
    • Πήγαν να μου κάνουν κουβέντα στο Ιασώ αλλά τους ειπα ότι δεν θα το κάνω… δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά έχω την εντύπωση όμως ότι είναι για περιορισμένο χρονικό διάστημα όλο αυτο… 
    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
    • Στον 9 θα έχει καλή εικόνα αν θα είναι μικρό ή πιο μεγάλο το μωρό. Τους 2 τελευταίους μήνες παίρνουν το πολύ βάρος. Αν και είναι σχετικό…σκέψου ότι είχαν 1 κιλό διαφορά τα δυο παιδιά μου. Βέβαια ότι θα είναι πιο μεγάλος ο δεύτερος το είχαμε δει αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει ακριβώς ποσο πιο μεγάλος.  Γερα να είναι και να μεγαλώνουν σωστα…δεν έμεινε κανενα μέσα όλα βγήκαν όταν ήρθε η ώρα και τα μικρά και τα μεγάλα 🤣🤣🤣
    • Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...