Μετάβαση σε περιεχόμενο

το τεστ βγηκε αρνητικο


elenitsaa

Recommended Posts

κοριτσια φανταζεστε την απογοητευση μου σημερα το πρωι στο γραφειο, οταν ειδα πως το τεστ βγηκε αρνητικο. Είχα αγορασει πολλα τεστ απο το ιντερνετ, απο ενα αμερικανικο σαιτ αλλα επειδη οταν το βρηκα αρνητικο δεν το εμπιστευτηκα, πηρα και ενα πρεντικτορ, και το εκανα σημερα το πρωι στη δουλεια. δυστυχως βγηκε αρνητικο, και αυτο φυσικα σημαινει, οχι μονο οτι δεν ειμαι εγγυος αλλα οτι και κατι αλλο συμβαινει κ δεν μου ηρθε η περιοδος εδω και τοσες μερες-εχουμε 3 ιουλιου και έπρεπε να μου έχει έρθει από τις 26.6............πίκρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA ELENITSA 8A SIMFONISO ME TIN ARVENA

K EGO MIA FILI MOU TO IDIO EKANE DYO TEST K TA DYO ARNITIKA K ME TI XORIAKI EDEIKSE OTI ITANE EGYOS

EIDIKA TO PREDICTOR EINAI APO TA TEST POU VGAINOUN SINEXEIA ARNITIKA ENO EISAI EGYOS OPOTE ADE GIA XORIAKI KOPELA MOU K MIN STENAXORIESE AN DEN DEIS AIMA K DEN DEIS TO APOTELESMA TIS XORIAKIS

FILAKIA SOU EFXOMAI NA EISAI EGYOULA :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσες φορές έχουμε συναντήσει περιπτώσεις που βγήκαν αρνητικά τα τεστ και τελικά ήταν λάθος? Κοριτσάκι μου πίστεψε με, πάρα πολλές!!!

Γνωστή μου έκανε 3 τεστ και βγήκαν αρνητικά και κόντεψε να τρελαθεί. Πήγε, έκανε μια χοριακή και ήταν έγκυος.

Γι' αυτό πήγαινε κι εσύ και αν δε δείξει το συζητάς με το γιατρό σου. Μη σκας! Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Δ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΩΣ???

ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΩΣΕΣ????

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ

ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΧΙΧΙΧΙ

Δ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ???

ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ..ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ..ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδικα το πρεντικτορ εγω δε θα το εμπιστευομουν....Καθολου ομως!

Ελπιζω ολα να πανε καλα κ τελικα να εισαι εγκυος και να μην υπαρχει αλλο προβληματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό, μη βασίζεσαι στο συγκεκριμένο ΤΕΣΤ (δεν έχω ακούσει και πολύ καλά σχόλια) Γιατί δε μιλάς στο γιατρό σου? Μήπως χρειάζεται να κάνεις μία ορμονολογική εξέταση? Μην αγχώνεσαι πάντως... σε κάθε περίπτωση δεν σου κάνει καλό! Φιλιά και να προσέχεις! Θα περιμένουμε νέα σου! Μην αγχώνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΥΡΙΩΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΠΟ

ΑΥΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.Κ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ??ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ

ΝΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΙΣ 16.6 Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΚΑΝΑ Κ ΓΩ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ

(ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΠΩΣ....) Κ ΠΗΓΑ

ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΔΩ Κ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΧΑΠΙΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΣ ΤΗΝ

ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ

ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΗ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΕΙΧΑ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ,ΜΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΗΡΕΜΗΣΕ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ από μένα..

θα σε συμβούλευα να περιμένεις λίγο ακόμα (7 μέρες δεν έχεις καθυστέρηση?) μήπως κ ωφείλεται στο άγχος κ να κάνεις ένα clear blue γιατί το predictor βγάζει συνέχεια αρνητικό. Μπορεί κιολας η σύλληψη να έγινε τις τελευταίες μέρες του κύκλου κ γι αυτό να μην δείχνει κάτι. Τώρα αν εξακολουθούν να βγαίνουν αρνητικά τεστ κ δεν έχεις αδιαθετήσει καλύτερα να επισκευθείς το γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ειμαι πολυ πολυ στεναχωρημενη!!!περιμενω να μην αδιαθετησω στις 6/7 αλλα χθες το μεσημερι εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ.ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΤΕΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΘΩ ΕΛΚΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenitsa kai ΚΕΛΥ το άγχος αυτή την περίοδο που προσπαθούμε για μωράκι είναι ότι χειρότερο. Πιστέψτε το και προσπαθήστε να το αποβάλετε. Προκαλεί από καθυστέρηση στον κύκλο μέχρι συσπάσεις που ακόμη κι αν έχει γονιμοποιηθεί κάποιο ωάριο δεν επιτρέπουν τη συνέχιση της εγκυμοσύνης. Κι εγώ εδώ μέσα τα έμαθα αυτά και κατάφερα να μην αγχώνομαι πια. Τώρα απλά περιμένω να έρθει γιατί σίγουρα όλες θα γίνουμε μανούλες μία μέρα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ελενιτσα,εισαι η πρωτη που γραφω. τωρα εγινα μελοσ!λυπαμε για το αποτελεσμα αλλα δεν πειραζει. το αγχοσ ισως ειναι ο λογοσ τησ καθυστερησησ σου.τι αλλο να πω δεν ξερω...απλα υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια οτι για όλα μα για όλα σας λεω φταιει το άγχος μας. Για να είσαι σίγουρη κάνε μια χοριακή σε οποιοδηποτε μικροβιολογικό εργαστηριο και θα έχεις σίγουρη απάντηση. Σου εύχομαι να εισαι εγκυούλα απο τα βάθη της καρδιας μου και σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα νεα.

Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι απογοητευμενη δεν ξερω πως να σας εκφρασω την πικρα μου.πριν λιγο εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο.παλι δεν υπαρχει σπορακι στην κοιλιτσα μου.ολο κλαιω,σκεφτειτε οτι αυριο ειναι η γιορτη μου και περιμενω κοσμο και δεν εχω ορεξη για τιποτα τα παντα τα φροντιζει ο θησαυρος μου,ο αντρουλης μου γιατι στεναχωριεται που με βλεπει ετσι.πρεπει να βρω τη δυναμη μεσα μου να συνεχισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...