Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Κοριτσια γειας σας κι από μένα!καλωσορίζω όλες τις νέες κοπέλες!Κορίτσια εύχομαι να μην μείνετε και πολύ στη παρέα μας!Εύχομαι σε αυτές που περιμένουν αποτελέσματα να είναι καλά!Υπομνονή ρε κορίτσια θα έρθει γρήγορα η ώρα μας, είμαι σίγούρη!!!!!!:) Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

ΚΕΛΥ 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αristina μου κι έγω τα ίδια ακριβώς πέρασα!Είχα πάντα κύκλο σταθερό,28 μέρες,αντε 29 σπάνια!Ήμουν θάλασσα χαλαρωνα και είχα καθυστέρυση 6 μέρες!!!!!!!Προσπαθούσα να μην το σκέφτομε!Είπα την έβδομη να κάνω ένα τεστ αλλά δυστηχώς δεν πρόλαβα!μου ήρθε.Αλλα δεν στεναχωρέθηκα πολύ!Απογοητεύτικα και έθεσα νέα βήματα!Αποφάσησα να μην μετράω , να μην το σκέφτομαι πολύ και να απολαμβάνω τον έρωτα!Ελπίζω να πάνε όλα καλά,το ίδιο εύχομαι σε όλες σας:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλο ξημερωμααααα!!!!!!!!!

μολις καταφερα να μπω στο μαμμυ..σημερα δε με αφηνε καθολου- μερικες φορες ειναι αδυνατο να συνδεθω..γιατι αραγε?

τελοςπαντων.., σας ευχαριστω ολες για τις ευχεσ! ειμαι σιγουρη οτι ειστε διπλα μου και ελπιζετε μαζι μου...νιωθω πολυ αισιοδοξη πλεον - δε σας το κρυβω οτι ναι μεν ισως απογοητευτω αν ερθει η τρισκαταρατη..αλλα απο την αλλη δε θα γινω και χαλια!τελειωσαν αυτα για μενα! αισιοδοξια, θετικη σκεψη και ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα καλως ορισω τον πελαργο στο σπιτι μου!

κατα τα αλλα...τα υπολοιπα συμπτωματα της περιοδου ξεκινησαν..ευαισθητ στηθος και αυξημενη ορεξη για φαγητο....

θα σας κραταω εημερερες!

υ.γ.λετε να ηταν εμφυτευση??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα μετραω 2 μερες καθυστερησης!!! περιμενα την κυριακη και ακομα τπτ.το στηθος μου ειναι αρκετα πρησμενο αλλα η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη,και εχει ποσσες μερες που ολο λεω τωρα μου ηρθε,παω βλεπω αλλα τιποτα,ελεγα αυριο να κανω χωριακη αλλα θα περιμενω ακομα:)

λετε βρε κοριτσια να εγινε το θαυματακι και σε μενα?

σας φιλω ολες:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ξαναγυρισα!!!δυστυχως!!!!!μπαινω κ γω στη λιστα αλλα να ξερετε δεν θε φυγω γρηγορα απο δω θα κατσωωωωωωωωωωωω πολυυυυυυυυ παρα πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τουλάχιστον οι παρακάτω θα πρέπει να διορθώσουν τις ημερομηνίες τους ή να βγούν (σας το εύχομαι) από τη λίστα

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Κορίτσιαααααααα, οργανωθείτεεεεεεεεεεεεεε...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ (ΔΕΝ) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΤΖΙΦΟΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΔΕ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΗΔΗ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΥΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΡΘΟΥΝ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εμενα βγαλτε με απο τη λιστα κι οχι φυσικα επειδη εχω καποιο ευχαριστο νεο αλλα επιδη η κυρια με επισκεφθηκε και μαλιστα στην ωρα της(αυτο βεβαια ειναι καλο).ειχα κανει βεβαια τεστ πριν 3 μερες κι ετσι ηξερα πως το θαυματακι δεν ειχε γινει ουτε κι αυτον τον μηνα αν και ειχαμε κανει τα αδυνατα δυνατα:P .ευτυχως δεν το πηρα πολυ βαρεως ανα και δεν το κρυβω οτι στην θεα των αρνητικων τεστ απογοητευτηκα ομως τωρα ανυπομονω να μου τελειωσει και...ξανα προς τη δοξα τραβω!;)

ηθελα ομως να σας πω κατι και να μου πειτε τι πιστευετε.μια φιλη μου υποστηριζει οτι εμεινε εγκυος ενω ειχε περιοδο και μαλιστα την 2η μερα.αυτο επιμενει και η πεθερα μου αλλα και μια αλλη γνωστη.μα αυτο μπορει να συμβει;;;;:blink: γιατι τοτε χανω πιθανοτητες αφου ως τωρα δεν ερχομασταν σε επαφη αυτες τις μερες για ευνοητους λογους.και κατι τελευταιο γιατι σας ζαλισα πρωινιατικο.μιλησα στο τηλ με το γυναικολογο μου τυχαια εοειδη ειχε παει η μαμα μου και μου ειπε οτι η μεγαλη επιθυμια μας φερνει τα ακριβως αντιθετα αποτελεσματα.μου προτεινε να μην το σκεφτομαι γιατι τοτε δεν θα ερχεται και πως αν δεν μεινω μετα απο ενα χρονο ομαλου εγγαμου βιου τοτε το πρωτο που θα γινει ειναι να κανει ο αντρουλης μου ενα σπερμοδιαγραμμα.(αν και εχω συλλαβει 2φορες)μπορει να μην το θυμοταν τι να πω..

πασχαλιτα,μαριαντ αλις περιμενουμε τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KAI APO MENA !!! :)

Egw exw akoma auto to mhna to niothw den xerw giati alla to niothw !!!

euxomai se olles mas na perimenoume ta mpempakia mas apo dw kai pera !!

extes hmouna sto LITO se mia xaderfh mou eyxomai thn epomenh fwra pou tha paw na eimai egkuos kai ..... to lew etsi gia thn epomenh fora pou tha paw tha einai ton allo mhna pou tha gennhsh h aderfh mou , ara egw lew na eimai egkuos !!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glika kalimeraaaaaaa!!!egw arxisa xthes douleia kai tha elega eimai apogoiteumeni!:(

tipota den mou paei kala ma tipota omws!!!:(

episis den kaname agkalitses kai eimai idi se poia mera?

teleutaia periodos 21/8!!!EIMAI AKOMA STIS GONIMES MERES?GIA POSO PERIPOU THA EIMAI???:silly: peite giati den kserw na ta metraw kala kala!

eiste h pio omorfi pareoula!:cheer::)

loipon sas filw!!!:kiss:

kai sas euxomai grigoraaaaaaaa me fouskwmenes koilitses oles sas!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Mariant μου μακάρι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! Αντε, κανε ενα τεστάκι να μας φύγει η περιέργια!!!

Κalli5 μου δεν το βάζουμε κάτω! Αν δεν είναι αυτόν τον μήνα θα είναι τον επομενοοοο :P

Καλη επιτυχία σε όλες τις wannabe μανούλες :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου εμείς την περιμένουμε μαζί(που να μην έρθει..) Οι γόνιμές μας ξεκινούσαν απο τις 3/9 περίπου αντε μέχρι σήμερα το πολύ. Δεν χάνεις τίποτα να κάνεις και σήμερα αγκαλίτσες! Καλημέραααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ Η ΛΙΣΤΑ:laugh:

ΜΑΡΙΑΝΤ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΒΡΕ ΑΣΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑ ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗΗ.ΠΩ ΠΩ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑ.ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΠΕΣΜΟΥ ΘΑ ΣΚΑΣΩ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!ακομα τιποτα εγω!!!τα νευρα μου κροσια εχουν γινει!!!!και θα μου'ρθει και αργει και τοσο πολυ πια!!!ελεος!!!!ευχομαι σε ολες τις υπολοιπες να'χουν σσπορακια στις κοιλιτσες τους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K.ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΚΑ ΜΕ ΣΕΝΑ?ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΕΙΣ?:P ΒΡΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ?:laugh: :laugh: :laugh: ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΡΩ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έγραψε:

κοριτσια σημερα μετραω 2 μερες καθυστερησης!!! περιμενα την κυριακη και ακομα τπτ.το στηθος μου ειναι αρκετα πρησμενο αλλα η θερμοκρασια μου ειναι χαμηλη,και εχει ποσσες μερες που ολο λεω τωρα μου ηρθε,παω βλεπω αλλα τιποτα,ελεγα αυριο να κανω χωριακη αλλα θα περιμενω ακομα:)

λετε βρε κοριτσια να εγινε το θαυματακι και σε μενα?

σας φιλω ολες:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

mariant μου κ εγω ετσι ημουν κ ελεγα σημερα μου ηρθε ,αυριο θα μου ερθει ωσπου στο τελος αφου ειχα να κοιμηθω σαν ανθρωπος πολλα βραδια εκανα τεστ πρωι πρωι της 4ης μερας καθυστερησης και ηταν ++++ :woohoo: λες να παθεις και εσυ το ιδιο:woohoo: ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!:woohoo:

ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ:woohoo:

Μ Η Ν Α Γ Χ Ω Ν Ε Σ Τ Ε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε λιτσακι μου κι αλλες φορες ειχα ετσι καθυστερηση γι αυτο το παιζω ανετη.απο την κυριακη βλεπω καμια φορα κατι καφετι οποτε την περιμενω την σιχαμενη,θα'ρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου προσπαθώ να μπω από το πρωί και τα κατάφερα μόλις τώρα!!

Τι μου κάνετε?

Να σας πω για μενα ότι το πολύ πολυ αχνό ροζ δεν το είδα ούτε χθες ούτε και σήμερα. Έβγαλα ένα σπυράκι που πονάει κοντά στα χείλη και αυτό σημαίνει ότι έρχεται η σιχαμένη. Έχει πρηστεί αρχετά το στήθος μου και έχω κάτι πονάκια χαμηλά. Επίσης νιώθω συνέχεια ότι έρχεται και τρέχω κάθε τρεις και λίγο στην τουαλέτα αλλά μέχρι τώρα τίποτα!

Το μόνο που μου δίνει μια μικρή ελπίδα είναι το αχνό ροζ που ήρθε και σταμάτησε, αλλά δε θέλω να ελπίζω άδικα ρε γμτ!!

Το σκέφτομαι εννοείται, ελπίζω και εύχομαι από καρδιάς να έχω ένα μωράκι αλλά φοβάμαι και να το σκεφτώ. Επίσης αυτό που με απασχολεί είναι ότι οδηγώ μηχανή και φοβάμαι μην του κάνω κακό. Τι να κάνω? Να σταματήσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P :P :P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ τζιφος! ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 0 ΕΝΑ ΜΗΔΕΝ ΠΙΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΠΟΤΕ ΑΛΛΩΤΕ... Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟς ΠΙΑ- ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥς ΣΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΠΟ ΧΘΕς ΚΑΙ ΠΟΝΟΥς ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΠΩς ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ... ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ 37.2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ... Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΒΑΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΠΙΑ.ΟΜΩς ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.. ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΔΙΟΤΙ ,Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΙς ΜΕΡΕς ΒΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ -ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗς ΚΤΛ-ΚΙ ΟΝΤΩς ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ... ΟΜΩς ΕΓΩ ΠΕΡΑΝ ΤΗς ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΟΥ- ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙς 31/ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.. ΣΤΙς 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς (ΚΙ ΕΙΔΕ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙ-ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑ ΧΘΕς ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ---- ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ;ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ;;;;;;;;;;;;;; ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχουλες:) :) :) ακομα δεν μου εχει ερθει αλλα νομιζω το στηθος μου να ξαπρηστηκε λιγοοποτε θα περιμενω ακομα. μακαρι να μην μου ερθει ως την πεμπτη και κατευθειαν θα παω για χωριακη.αν και ακομα θα συνεχισω να λεω οτι νιωθω απο στιγμη να μου ερχεται

MILINA ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΛΑ?ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΔΗΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΒΕΩΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Κ.Τ.Κ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΛΑ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσα έγραψε:

:P :P :P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ τζιφος! ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 0 ΕΝΑ ΜΗΔΕΝ ΠΙΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΠΟΤΕ ΑΛΛΩΤΕ... Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟς ΠΙΑ- ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥς ΣΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΠΟ ΧΘΕς ΚΑΙ ΠΟΝΟΥς ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΠΩς ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ... ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ 37.2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ... Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΒΑΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΠΙΑ.ΟΜΩς ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.. ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΔΙΟΤΙ ,Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΙς ΜΕΡΕς ΒΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ -ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗς ΚΤΛ-ΚΙ ΟΝΤΩς ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ... ΟΜΩς ΕΓΩ ΠΕΡΑΝ ΤΗς ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΟΥ- ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙς 31/ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.. ΣΤΙς 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς (ΚΙ ΕΙΔΕ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙ-ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑ ΧΘΕς ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ---- ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ;ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ;;;;;;;;;;;;;; ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ.

ΣΕ ΦΙΛΩ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδούλες μου!

Αχ κοριτσάκια έχω κάτι πόνους από το πρωί και γενικά νιώθω όπως την ημέρα που μου έρχεται. Έρχεται η κακούργα...αν δεν έχει έρθει, γιατί νιώθω κάτι περίεργο αλλά όχι ροή..

Φοβάμαι να πάω στο μπάνιο να δω αν τελικά ήρθε..κι αν δεν έχει έρθει, μέχρι το βράδυ θα...συναντηθούμε σίγουρα!!!

mariant κοριτσάκι μου, σου εύχομαι να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα!

Κ.Τ.Κ. πήγαινε να κάνεις μια χοριακή βρε κορίτσι μου. Μιλάμε ότι περίμενες 22/8. Είναι πάρα πολλές μέρες!!!! Άντε να χαρούμε λιγάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ.Τ.Κ kopela mou trexaaaaaaa gia xoriaki h' estw ena testaki kane!

pws eisai toso sigouri oti den eisai egkios?????

kathe fora einai diaforetikh den paei na pei oti epeidi mia fora den isoun den tha eisai kai twra!!!!:ohmy:

ektos an ekanes kati apo auta kai eisai sigouri...:blink:

exeis paaaaaaaaaaraaaaaaaaaa polles meres kathisterisis!an exeis sporaki thelei FRONTIDA!!!opws ksereis....

pane se parakalw grigora!:woohoo:

olaaaaaaaaa ta alla koritsia euxomai na exoun sporakia sthn koilitsa tous h' na apoktisoume....

emeis prin to savvato den mas vlepw gia agkalitses!!!opote den tha eimai se gonimes meres e??

me teleutaia periodo 21/8!!??:(

ax paei kai aytos o minas??:blush:

filiaaaaa:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...