Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

ΑΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:) :) :) :) ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ;)

ALISE ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ?ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ:) :) ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:kiss: :kiss: :kiss:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ.ΕΧΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ

ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mariant τι να σου πω..ιδεα δεν εχω...απλα εντυπωση μου εκανε.νομιζα πως η εφυτευση γινεται τισ ημερς της αναμενομενης περιοδου και για αυτο αλλωστε σε καποιες ερχονται σταγινιτσεσ αιματος...

αχ......... μακαρι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

mariant τι να σου πω..ιδεα δεν εχω...απλα εντυπωση μου εκανε.νομιζα πως η εφυτευση γινεται τισ ημερς της αναμενομενης περιοδου και για αυτο αλλωστε σε καποιες ερχονται σταγινιτσεσ αιματος...

αχ......... μακαρι!!!!!!!

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 7ΜΕΡΑ ΕΠΑΦΗΣ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΕΑ++++ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ:) ΘΑ ΠΑΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti mou kanete?egw eimai poly stenaxwrimeni!!!xthes Savvato legame na arxisoume tis agkalitses alla parousiastike piretos ston kalo mou!sinaxi kai einai xalia!38 pireto kai depon!!!

MHPWS EINAI O NEOS IOS THS GRIPHS?

FOVAMAI!!!

ase pou tha exw kollisei sigoura an einai:(

ALLA TI LETE?NA TON PAW AYRIO STO NOSOKOMEIO?

H' NA PERIMENW NA DW AN EINAI MIA APLH GRIPH???

exoun kai idia simptwmata KAI AYTES!!!!(san tin periodo me ta simptwmata egkimosinis:angry: )

ax den kserw!!!eimai poly stenaxwrimeni!:( :(

peite gnwmes!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula μου, γλυκό μου κοριτσάκι! Μη μου στενοχωριέσαι και μου απογοητεύεσαι. Πάρε το χρόνο σου να ξεκουραστείς, να χαλαρώσεις και βέβαια να χαρείς τις αγκαλίτσες με τον αντρούλη σου και θα δεις...!

Aristinaki μου νομίζω πως κάτι καλό μας ετοιμάζεις και χαίρομαι απίστευτα!! Αμέτρητες ευχές για να είναι ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου! Και σ' ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου! Είσαι πάντα τόσο γλυκιά!!

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ λυπάμαι κορίτσι μου αλλά μην απογοήτευσαι! ...Και ξανά προς τη δόξα τραβά!!

Όσο για μένα, κάποιες στιγμές θα δώ λίγο πολύ λίγο αχνό ροζ στο σκούπισμα. Εχθές μετά από κάτι αγκαλίτσες με τον αντρούλη μου, είδα κάτι πιο κόκκινο στα υγρά. Σήμερα δεν έχω τίποτα. Νομίζω ότι ετοιμάζεται η κυρία να σκάσει μύτη...όχι νομίζω, είμαι σίγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alice ίσως όντως να είναι εμφύτευση! Μακάρι κορίτσι μου !!

μαρινιώ, πάρε τηλ. τον παθολόγο σας και συ μην έχεις πολλές αγκαλίτσες και φιλάκια μέχρι να γίνει καλά. Δεν ακούγεται ωραία, αλλά καλό είναι προφυλαχθείς. Γρήγορα περαστικά του εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

ΚΕΛΥ 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3.4/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου καλες και ειλικρινα σας ευχαριστω πολυ για τα γλυκα σας λογα!Αχ τι θα καναμε η μια χωρις την αλλη!

χμμμμμ δεν ξερω τι να κανω!Η μαλλον τι να πω....δυστηχως δεν με ξεχασε ηρθε πριν λιγο!Με το που βαζω θερμομετρο να μετρηθω βλεπω 36.6 δεν περνανε δυο λεπτα και τσουπ το ποταμακι!Στην λιστα δεν ειχα μπει γιατι βαθια μεσα μου ημουν σιγουρη και να που μου ρθε!Τωρα να πω οτι παω δυναμικα για τον αλλο μηνα...μπα ειχα αρχισει να το ξεχναω μαλλον θα συνεχισω ετσι...λεω να ξεκινησω τις εξετασεις μπας και βρω μια λυση η καημενη...αυτα!

Μεγαλη η απογοητευση οταν την βλεπουμε!Φοβερο...αλλα οχι δεν θα την αφησουμε να μας ριξει!Ειναι της στιγμης...θα τα καταφερουμε καποια στιγμη!!Σας φιλω να εχετε μια πολυ ομορφη μερα και καλη εβδομαδα!

mariant μου αντε λιγακι να ανεβει η ομαδα!!Ευχομαι να ερχεται το νινακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ don't worry ο ιος της γρίππης αρχίζει με πολύ πολύ βήχα και φτέρνισμα όλη την ώρα!λοιπόν άμα κατέβει ο πυρετός βουρ για αγκαλίτσες, το συνάχι δεν μας πειράζει χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Έγινα μέλος αυτής της όμορφης παρέας απο προχτές και ομολογώ ότι είμαι πολύ χαρούμενη!

Θα με βάλετε και μένα στην λίστα?

(ΔΕΝ) περιμένω στις 13/09.

Και μακάρι να έγινε αυτό τό μήνα το θαύμα!Είμαι πολύ αισιόδοξη γιατί ποτέ στην ζωή μου δεν έχω πονοκεφάλους και από την 5η μέρα μετά την ωορρηξία μέχρι και σήμερα έχω πολλούς και έντονους!!!

Επίσης από την 15η μέρα του κύκλου (28-29 μέρες) έχω φαγούρα - το οποίο μου συμβαίνει μόνο όταν έρχεται η βλαμ....νη - και νομίζω ότι μου φεύγουν κάθε μέρα τσ...κια!:blush: :blush:

Τέλος, εννοείτε πως από την ωορρηξία μου μέχρι και σήμερα έχω πονάκια σαν να θέλω να πάω τουαλέτα!:silly:

(πρωί πρωί τι λέω...)

Λέτε να τα καταφέραμε κορίτσια???

υ.γ.Σας ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Ελειπα και γύρισα, μετά Απο ένα φανταστικό 3ημερο με τα πεθερικα!!!

Aristina Μη στεναχωριεσαι καθόλου. Ο Σεπτέμβρης είναι ένας τυχερός μήνας, το αισθάνομαι!!!!!!

milina με έβγαλες απο τη λίστα εδω και μέρες αλλά δεν ξέρω πότε θα ξαναμπώ. Δεν ξέρω τι να κανω είμαι στη 37 ημέρα και δεν εχει έρθει ακόμα. Η χοριακή ήταν σχεδον μηδενική και αιμα πουθενα, θα σκάσω, πολυ φοβαμαι μην έχω κάτι.

Alice κοριτσάκι μου ξέρεις οτι το θέλω να σε δω σε λιγες μερες να γράφεις για το μεγάλο ++++++++++++

μαρινιω καλό είναι και απλή γρίπη να είναι να μη το ρισκάρετε. Συνήθως ο άρρωστος άντρας δεν είναι πολυ αποδοτικός;):blush: . Αλλά αν πέσει λίγο ο πυρετούλης, τρεξε για να τον αποτελιώσεις:laugh: :laugh:

mpougatsoula έχουμε πεί ΟΧΙ στεναχώριες!!!

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaa!euxaristw gia tis simvoules sas!o piretoulis epese alla to sinaxi sinexizetai!:(

gioulaki to kserw oti den einai apodotikos etsi!:(

to diapistwsa xthess...:blush:

elpizw simera na ginei...

ax pane peripato pali oi gonimes meres!!:(

DEN me thelei!se auth th lista tha me valw!xaxa:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αristinaki μου καλό, αισιόδοξο!! Θα έρθει κορίτσι μου, θα δεις!! Λίγη υπομονή να ρυθμιστεί και ο θυρεοειδής σου και αμέσως μετά θα έρθει!

maria_80 καλώς μας ήρθες και εύχομαι να έχεις μωράκι στην κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

ΚΕΛΥ 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3.4/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και απο μένα! Εχω διαβάσει τις συζητήσεις σας και νιώθω σαν να σας ξέρω :P Θέλω να μπώ και εγώ στην λίστα της milinas! ΔΕΝ περιμένω μαζί με την μαρινιώ 19-21/9... Aντε και εύχομαι σε όλες μας φουσκωμένες κοιλίτσες σύντομαααααα :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλημέρα κι από εδώ! Milinaκι μου, θα με βάλεις κι εμένα στη λίστα σου????? Τώρα το πότε...... να υπολογίσω.... αδιαθέτησα 25 Αυγούστου, αλλά δε θέλω να μπω στη διαδικασία "πότε" ακριβώς..... οπότε βάλε με γύρω στις 25-30...... εκεί κάπου!!!!! Φιλιά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσάκια, εγώ έχω καθυστέρηση απο το Σάββατο αλλά δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος μιας και απο το άγχοςμ ου έκανα β χοριακή την πέμπτη το απόγευμα και έδειξε 0.1 άρα δεν είμαι έγκυος. Έχετε ακούσει εσείς ποτέ να συμβεί αυτό και μετά την καθηστέρηση να ανέβουν οι μονάδες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bobiraki μου καλό όχι αυτό δε συμβαίνει. Οι μονάδες θα ήταν ήδη ανεβασμένες.

maria_80 εγώ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος είχα πονοκεφάλους και κακοδιάθεση. Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria_80 ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΕ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ:) ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΟΙΤΑΣ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ 38 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ.ΜΕ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΠΟΝΣΤΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ!ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΙΣΤΑΝΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ:) ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑΑΑ

Gelly ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Ε?ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ..ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΩΟΟΡΗΞΙΑΣ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ Η ΛΙΣΤΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΑΣ!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!!GELLY ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!PIPISAZOUZOUNA ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!ROSE MOY EYXOMAI NA ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!bobiraki ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ.ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΛΙΣΤΑΣ(ΚΑΙ ΜΗ)ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣΣ!!!!

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!!!ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΑΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπομονη ολες μας.. τι να κανουμε;;μακαρι ο θεος κι η παναγιτσα να μας επιφυλασσουν κατι καλο στο τελος!τουλαχιστον!κι ευχομαι σε ολες εσας κι εμενα μαζι ----- πριν βγει το 2009 να εχουμε χαρμοσυνα νεα!!!! κι εγω στην αναμονη ειμαι και στην πριζα-περιμενω αυριοο τα αποτελεσματα της χοριακης ... κι αναλογως θα μου πει ο γιατρος τι να κανω.. συμπεριφερομαι λες κι ειμαι-νοιωθω οτιι ειμαι διχως ολα τα προαναφερομενα συμπτωματα-π.χ. δεν εχω πρησμενο στηθος.. ουτε συχνοουρια.. αλλα νοιωθω οτι εχω ενα νινι... καλα παλαβωσα το ξερω κι αυριο θα το λουστω.. αλλα κι ο γιατρος ειπε κατι βλεπει... αλλα δεν μπορει να το προσδιορισει-δεν περιμενει σιγουρα κυηση αλλα δεν το αποκλειει κιολας... ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπομονη ολες μας.. τι να κανουμε;;μακαρι ο θεος κι η παναγιτσα να μας επιφυλασσουν κατι καλο στο τελος!τουλαχιστον!κι ευχομαι σε ολες εσας κι εμενα μαζι ----- πριν βγει το 2009 να εχουμε χαρμοσυνα νεα!!!! κι εγω στην αναμονη ειμαι και στην πριζα-περιμενω αυριοο τα αποτελεσματα της χοριακης ... κι αναλογως θα μου πει ο γιατρος τι να κανω.. συμπεριφερομαι λες κι ειμαι-νοιωθω οτιι ειμαι διχως ολα τα προαναφερομενα συμπτωματα-π.χ. δεν εχω πρησμενο στηθος.. ουτε συχνοουρια.. αλλα νοιωθω οτι εχω ενα νινι... καλα παλαβωσα το ξερω κι αυριο θα το λουστω.. αλλα κι ο γιατρος ειπε κατι βλεπει... αλλα δεν μπορει να το προσδιορισει-δεν περιμενει σιγουρα κυηση αλλα δεν το αποκλειει κιολας... ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ!!!!!ΆΦΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ(ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ!!!!)ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose & elpro σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα:) Περιμένω σύντομα να ακούσω τα ευχάριστα και απο εσάς, και απο όλα τα κορίτσια της λίστας :cheer:

Πασχαλίτσα σου εύχομαι μια μεγάααααλη χωριακούλα αύριο και αυτό που αισθάνεσαι να βγεί αληθινό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...