Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

καταφερες αριστινα μου στο πρωτο σκελος να με κανεις να δακρυσω

κ στο δευτερο να γελασω

σε ευχαριστω κοριτσακι μου ................

αλλα...........δ ελπιζω παιζει η κουφαλα μαζι μου κ θα ερθει δ θα μου το κανει το χατηρι ...........

ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΕΡΧΕΤΕ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το ευχομαι κι εγω Μιλινα μου!!!!Αν και δεν την βλεπω να με ξεχναει κι εμενα!Οσο για την θερμοκρασια δυστηχως εμενα μεχρι στιγμης μου εχει δειξει πολλα αλλα ποτε δεν ξερεις!Πολλες κοπελες αν και ειχαν εγκυμοσυνη ειχαν πει οτι η θερμοκρασια ειχε πεσειμια μερα πριν!Τι να πω βρε κοριτσια τα νευρα μας κροσιαααααα εχω αρχισει να μην βγαζω ακρη με τιποτα...ουτε θερμοκρασιες ουτε καθυστερησεις!Απλα προσευχομαι!!!

Μιλινα μου ποτε περιμενεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με όλα αυτά τα συμπτώματα ήμουν σίγουρη πως θα είσαι μια από τις επόμενες κοπέλες που θα μας ανακοίνωναν την εγκυμοσύνη τους. Είναι πολύ έντονα τα συμπτώματά σου. Τα έχεις ακόμη?

Επίσης θέλω να σου πω ότι σίγουρα θα γίνεις μανούλα και θα κάνεις μια υπέροχη οικογένεια! Αισιοδοξία θέλει και λίγο να χαλαρώσουμε. Πόσα παραδείγματα από γυναίκες που έμειναν έγκυες εκεί που δεν το περίμεναν ή που είχαν χαλαρώσει γιατί ασχολήθηκαν και με κάτι άλλο. Ακόμη κι αν αδιαθετήσεις μην το βάλεις κάτω, απλά βρε έναν τρόπο να χαλαρώνεις όσο μπορείς και να ξεφεύγει το μυαλό σου.

Π.χ. να πεις ότι "όποτε είναι να έρθει το μωράκι, αυτο θα έρθει κι εγώ το περιμένω". Γυμνάσου, διάβασε βιβλία να ξεφεύγει το μυαλό σου, μάθε μια ξένη γλώσσα. Πού ξέρεις?

Το κεφάλι μας ψηλά κορίτσια ό,τι και να γίνει! Τα μωρά μας είναι μπροστά και έρχονται σε εμάς. Άλλα τρέχουν και άλλα μπουσουλάνε...όμως θα έρθουν σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula mouuuuuu!!!!!to eida to minimataki sou glikia mou!!!

etsi etsi piase tsouvali kai mazeue euxoules!!!;)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa DEN thelw na vlepw apogoiteush!!!

oles tha sas vgalw apo thn lista kai tha meinw mono egw!!!

xaxxaxaxaxa!:P

poso xronwn eisai kai esy??mikroula e?;)

ax den kserw vlepw pou exoun mia stili me mamades foititries kai tis xeromai!!!

lew ti kala na mpw kai egw ekei...:silly:

alla....

ax kirieeeee pelargeeee tha se piasw!

loipon simera eidika tha arxisw ta SIMATA KAPNOY kai etsi pali kai den me anixneusei to GPS TOU!!!:angry:

tha ton ksepoupouliasw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αristina μου περιμένω από τις 7 και μετά. Και αυτό διότι ο κύκλος μου δεν είναι σταθερός. Στη λίστα έχω βάλει από τις 9-19 για να καλύψω από τις 32 ημέρες μέχρι και τις 40 που είχε τύχει μια φορά το Μάιο νομίζω. Φαντάζεσαι τι έχω να περάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσουλα μου αυτα τα ατιμα σημαδια αυτα που μας αναστατωνουν!!!!Ειναι να μην τα παιρνεις και να μην θες να ξαναασχοληθεις!!!Πραγματικα τρελαινεσαι!Αμ γι αυτο εγω χανομαι τις περισοτερες φορες γιατι προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου οτι δεν συμβαινει τιποτα αλλες φορες παλι παρασυρομαι απο την λαχταρα μου!!

Αχ δεν βγαζεις ακρη κοπελα μου!Μονο προσευχη και πιστη οτι θα μας συμβει!!!Αλλιως θα γινουμε τρελομαμυ εδω μεσα σε λιγο χα χα χα χα χα!!!Αντε χαμογελασε δεν βγαινει αλλιως!!!Και ειμαι σιγουρη οτι θα εχεις φοβερο χαμογελο!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα εχεις μεγαλο κυκλο μιλινα μου οποτε απο τωρα δεν χρειαζεται να απογοητευεσαι!Περιμενε λιγακι ακομα ειχες και αχνο ροζ?????αυτο νομιζω ειναι πολυ καλοοοοο ετσι δεν ειναι βρε κοριτσια?????Εμφυτευση?????

Οσο για την θερμοκρασια μην δινεις και πολυ σημασια ειδικα απο τωρα!Υπομονη δεν θα σταματησω να ευχομαι το καλυτερο!!!Να μαθεις τα ευχαριστα σε λιγες μερες!!!!Περνανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλινιτσα μου γλυκια........

κ εγω ετσι πιστευα........

λοιπον ...βγαλε με καλη μου απο την λιστα

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ

κ για μενα τελειωσαν πια οι προσπαθιες

χωρις πλακα δ ξανα μετραω δ ξανακανω τπτ κοριτσια

αν η μοιρα μου ειναι να μην γινω μανα δ θα τα βαλω μαζι της

αν παλι θα θελει να ερθει ασ ερθει μονο του πραγματηκα κουραστηκα πολυ ψυχολογικα.... να βαζω καθε μηνα σε αυτην την διαδηκασια τον εαυτο μου ειναι πολυ ψυχοφθορο πραγματικα

κ ετσι αποφασησα μολις τωρα οτι θα μπει ενα τεραστιο ΤΕΛΟΣ σε ολη αυτην την κοροιδια !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Αριστινακι,παιδακι μου;) σε επιθυμησα!!!:kiss: Πολλα φιλια:kiss:

Κοριτσια ευχομαι σε ολες σας θετικο αποτελεσμα και μετα να αλλαξετε και τον τιτλο του θεματος,να το κανετε...ποιες περιμενουμε!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoulaaaaa mou!!!min les tetoiA!SIMPASXOUME GLIKIA MOY!!!

KAI EGW ETSI ENIWSA TON PROIGOUMENO MHNA!!!

KAI AKOMA KAI XTHES POU EKANA TO TETS!!!

TA SIMPTWMATA TELIKA KAMIA IWSH THA EINAI...

KAI TZAMPA XEROMASTAN KAI OI 2!!!:( :( :(

elaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

min pefteis!!!

eipame emeis e?;)

tha dei ti tha pathoume molis ton piasoume sta xeria mas ton kirio pelargo!!!:angry:

ksepoupouliasmaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!:lol:

etsi?????:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννακι μου!!!!!!!!Μανουλαααααααα!!!Κι εγω σε πεθυμησα!!!Ελπιζω να μου σαι καλα!!!!Το ιδιο και η οικογενεια!:) ....εγω εδω στον αγωνα χα χα χα χα !!!!Σ ευχαριστουμε πολυ για της ευχες!!Αμην να περιμενουμε κι εμεις χα χα χα!!!

Μπουγατσουλα μου! :( μην τα παιρνεις πολυ μωρε!!!Απλα ισως πρεπει πραγματικα να αρχισουμε να το βλεπουμε πιο χαλαρα το θεμα γιατι ειναι αυτο που λες θα τρελαθουμε απο την εμονη!Ειμαστε δεν ειμαστε,ερχεται δεν ερχεται....Μην μου στενοχωριεσαι...εδω παρειτσα θα τα λεμε χαλαρα...και οτι εχει πει ο Θεος οποτε ειναι η ωρα του γλυκια μου!Εμεις τιποτα δεν μπορουμε να κανουμε παρα να προσπαθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΙΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ...........:angry: Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ.:( :( Η ΕΛΠΙΔΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΒΗΝΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα αυτό είναι το θέμα, ότι πρέπει να το δουμε αλλιώς το θέμα!!!!

1.Σταματάμε να μετράμε μέρες!

2.Σταματάμε να μετράμε θερμοκρασίες!

3.Σταματάμε να βλέπουμε κάθε μέρα πότε θα μας έρθει η περίοδος!

4.Απολαμβάνουμε τον άντρα μας (σχεδόν) κάθε μέρα!

5.Χαλαρόνουμε!

6.Προσευχόμαστε

και πιστεύω ότι θα έρθει!

Ισως απο μόνες μας το καθυστερούμε!Αυτό είναι που φοβάμε πιο πολύ από όλα!Νομίζω οτι έγω φταίω και τελεύταια άρχισα να το πιστεύω,γι'αυτό(για να μην τρελαθω και αρχίσω να γυρνάω τις νύχτες) απο τώρα και στο εξής αποφάσησα να προσπαθήσω να ακολουθήσω όλα αυτά τα βήματα!Σας λέω οτι τα ψιλοκαταφέρνω. Πάντος νοιώθω άλλος άνθρώπος!Τουλαχιστον στο τέλος αν μου έρθει θα ρήξω λίγοτερες ευθύνες απο πάνω μου γιατί κι έγω είχα κουραστεί μετά απο 2χρόνια!!

ΑΝ ΠΙΆΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

ΤΩΡΑ ΕΛΠΊΖΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!

Ευχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ teri.ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΙΩΣ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ:P ΠΑΝΤΟΣ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΤΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ,ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ αυτές τις μέρες κορίτσια!πρέπει να βρούμε έναν τρόπο να επιβληθούμε στον εαυτό μας. ειλικρινά έχω πολύ γνωστές μου περιπτώσεις που δεν έμεναν έγκυες λόγω του ψυχολογικού παράγοντα. μια θεία μου (35 χρονών) να φανταστείτε τους περισσότερους μήνες δεν είχε καν ωορρηξία και έπαιρνε χάπια για να της έρχεται περίοδος!:blink: μια φορα που πήγε στο φαρμακείο να αγοράσει τα χάπια ως συνήθως, ο φαρμακοποιος την έπεισε να πάρει και ένα τεστ, μήπως και δεν της ερχόταν λόγω εγκυμοσύνης. Αυτή το είχε πάρει απόφαση ότι δε θα κάνει παιδί και έκανε το τεστ για πλάκα. Τώρα έχω μια γλυκύτατη ξαδερφούλα 1 μηνός!!!!!:woohoo: Τελικά ακόμη και πρόβλημα σοβαρό να έχει μια γυναίκα, αρκεί ένα κλικ στο μυαλό και όλα γίνονται.;) το θέμα είναι, ΠΩΣ σταματάμε να σκεφτόμαστε αυτό για το οποίο προσπαθούμε τόσο πολύ?????????:S :S οποια κοριτσάρα βρει τρόπο ας το πει και σε μας PLEASEEEEEEEEEEE!!!!!Πάντως στο 1ο μου παιδί ούτε γόνιμες μέρες ήξερα ούτε τίποτα!και να πως έκατσε αμέσως!τώρα με το άγχος όολα πάνε πίσω.γμτ

ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΔΕ ΜΑΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΕΛΑΡΓΟΥ!ΤΕΛΟΣ, Η ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ ΜΙΛΙΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΤΟ! (αντε γιατί νευρίασα :P:angry:) Απο αύριο γιόγκα και αυθυποβολή ΧΑΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεςςςςςς.....φιλεναδιτσες μου καλες!!! καλο χειμωνα να εχουμε!!!! μπουγατσουλα μου εχουν δικιο τα κοριτσια, δεν πρεπει να τρελενομαστε... η καλυτερη λυση ειναι να μην ξαναμμετρησει καμια μας ουτε γονιμες μερες,ουτε κυκλους ,ουτε τετραγωνα ιχιχιχιχιχι!!!!!! εγω απο τον ιουνιο εχασα τις ημερες!!!!!!Το πιστευετε??????????? δεν ξερω καν σε ποια μερα του κυκλου μου ειμαι!!!! αφησα το καλοκαιρι να κυλησει.......ουτε τεστακια ωορηξιας,ουτε μετρηματα ,τιποτα!!!! χαλαρωσαμε...καναμε τις αγκαλιτσες μας χωρις να μας νοιαζει τι μερα ειναι!! και ηταν τελεια!! ανανεωθηκα πραγματικα!!! δεν εχω πετυχει ως τωρα εγκυμοσυνη,αλλα πετυχα ψυχικη ηρεμια....... καντε το και εσεις,θα νοιωσετε τελεια!!! και θα ερθει και το μωρακι,ειμαι σιγουρη για ολες μας!!! το νοιωθω......μεσα στο χειμωνα μια μια θα εχουμε χαρμοσυνα νεα....και θαυματακια στις κοιλιτσες μας!!!! δεν το αισθανεστε οτι ειναι κοντα?? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινακι μου σ ευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!!!

Τερι μου συμφωνω απολυτα!!!Εγω αυτο που κανω ειναι να πειθω τον εαυτο μου οτι δεν θα γινει τιποτα...και το καταφερνω αληθεια!Ετσι ξεχνιεμαι...λεω αποκλειεται...εχω και ενα πρβ με τον θυρεοειδη οποτε αυτο με κανει να το πιστευω ολο και πιο πολυ!Ετσι λοιπον εκανα κι αυτο τον μηνα!Ειπα αποκλειεται!Τον αντρα μου δεν τον κυνηγησα ουτε μια μερα κι ας ηταν γονιμη!Ετυχε αυτον τον μηνα να κανουμε μονο την 12η γιατι ειχαμε κοσμο κι αυτο τυχαια!Ε ουτε το σκεφτομουν...και τι χαλια επλυνα και τα σηκωνα (μιλαμε για κιλα),τι γλαστρες μερικες τον χειμωνα θελουν προστασια απο βροχες...και τι δεν εκανα!!!Αλλα ουτε που το σκεφτηκα ,ειπα αν ειναι να γινει θα γινει!!!μεχρι που περασε η 26η της περιοδου που περιμενα...σημερα 29 και τιποτα...γι αυτο παρασυρθηκα λιγακι!Βεβαια ειμαι σιγουρη οτι θα ρθει(αυτο που λεγαμε πριν εχω πεισει τον εαυτο μου)αλλα η ελπιδα ελπιδα φιλε μου χα χα χα χα χα!!!!

Περα απο την πλακα θελει χαλαρα το θεμα! Δεν γινεται αλλιως!Δλδ κατι σαν να μην το περιμενουμε!Προσευχη και υπομονη τιποτε αλλο!Το αγχος πραγματικα καθυστερει!!

Μικρουλα μου καλο χειμωνα!Να μας βρει υγιεις...αγαπημενους με τις οικογενειες μας,να περασει ομορφα και να μας αφησει οτι επιθυμουμε!!!!Ευχη για οοοολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia γεια σας και καλο μεσημερακι κι απογευμα!εγω πηγα στο γυναικολογο που σας ειχα πει οτι ειχα ραντεβου... και μου ειπε το εξης:κυστεις δεν βλεπει-φλεγμονη δεν βλεπει-υγρα στη μητρα απο φλεγμονη δεν βλεπει - κατι διακρινει στην μητρα πολυ μικρο αλλα δεν βλεπει σακο ωστε να πει οτι προκειται για εμβρυο,με σιγουρια.. παρα μονο να παω αυριο για μια χοριακη και να δουμε την τιμη της ορμονης που προδιδει εγκυμοσυνη.σε περιπτωση που ειναι αρνητικη (που αυτο πιστευει ο ιδιος)θα του τηλεφ και θα παρω κατι χαπια για προκληση περιοδου-κ μετα θα παρω κατι αλλα για προκληση ωορρηξιας.. και μετα καποιες μερες του κυκλου συγκεκριμενες θα εχομαι σε επαφη για το πολυποθητο γεγονος.αν σε 6 μηνες δεν καρποφορησω θα παει ο συζυγος για σπερμοδιαγραμμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου καλησπερα!!!αυριο μιλινα ετοιμασου να με μεταφερεις στο τελος της λιστας σου!!!μολις πηγα στην τουαλετα και ειδα καφε.ετοιμαζεται η ακατανομαστη κοριτσακια μου,ετοιμαζεται!!!!λες και την ειπε κανεις οτι την θελουμε!!!μα τι θρασσος ειναι αυτο!!!χωρις να σε καλεσουνε κυρα μου που πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγω να δειτε αγωνια....εχω φαει τα λυσακα μου χα χα χα χα αυριο θα ειναι η 30η μερα κι αν δεν ερθει αυριο θα σημαινει κατι!!!!!Ποτε δεν μου εχει ερθει αργοτερα....και το 30 συμβαινει μια φορα το χρονο!Εχω 26 μερες κυκλο αντε 28,29 τα σπανια βεβαια...και σημερα ειναι 29η και τιποτα!!!Αχ αν ερθει θα το παθω το εγκεφαλικο δεν θα το γλιτωσω!!!χα χα χα ....αν ειναι να ρθεις ελα στην ωρα σου οχι ετσι και να με αναστατωνεις πανω που το ειχα δεχτει οτι δεν προκειται και ειχα χαλαρωσει τον τελευταιο καιρο!Θα κανω χοριακη αυριο αν ξυπνησω και δεν ερθει χιχι χι....ετσι να μου φτιαξει η εβδομαδα με ηττα!χα χα αχ!!!μαζοχα!Η να μην παω αυριο τι λετε?Εχω και το θεμα του θυρεοειδη και αγχωνομαι αν ημουν μηπως επρεπε να το μαθω συντομα!!

Α ρε ονειρα θερινης νυχτος...θα ρθει αυριο και θα τραβαω τα μαλλια μου!!χα χα χα!!!Αχ γελαμε για να μην κλαιμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΕΛΕΙΠΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ (ΤΩΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ..Ε?).ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΙΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ (...Η ΑΥΤΟΥ ΜΕΓΑΛΕΙΟΤΗΣ..ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!!)...ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΟΣΥΜΕ - ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΑΛΛΑ ΜΠΕΜΠΕ ΑΥΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!

Υ.Γ.ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ.ΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΕΣ -ΣΑ ΝΕΡΟΜΕΝΕΣ- ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΚΑΦΕ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΟΥΝ..ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΗΣ (ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΠΤ ΕΝΤΟΝΕΣ- ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΘ ΤΙΣ ΔΙΕΚΡΙΝΑ)..ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? ΩΟΡΥΞΙΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΚ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινακι μου κατι υπεροχο μου μυριζει και δεν ειναι η πιτσα που ψηνω,ειμαι σιγουρη!!!κατι γινετε μεσα στην κοιλιτσα σου και νομιζω πως ειναι το θαυματακι σου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΑΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Η ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΣ.ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΚΑΤΣΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ:P ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορτσια....με συγχωρειτε αν γινομαι κουραστικη - θα ηθελα να ξαναθεσω το ερωτημα μου.σημαινει κατι αν εχεισ λιγακι καφε βλενες μια βδομαδα πριν την αναμενομενη περιοδο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...