Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΩΡΑ...


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου οπως διαβαζετε κ στον τιτλο ηρθε κ η δικη μου ωρα, μπενω αυριο το πρωι,πολυ πρωι 6,30 πρεπει να ειμαι στην κλινικη για πραγραματισμενη καισαρικη,μιας κ εχω προβλημα με το ζαχαρο κ κανω ινσουλινη.θα ειμαι 38 εβδομαδα ακριβως κ ο μπεμπης μου ειναι περιπου 3200γραμ πολυ καλος νομιζω...:)

θα ηθελα να ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις συμβουλες κ τη συμπαρασταση που μου δειξατε στους υπεροχους αυτους 9μηνες κ πρεπει να σας πω πως με βοηθησατε ολες παρα πολυ ......ενοειτε πως κ στη συνεχεια θα θελω τις συμβουλες σας μιας κ ειμαι πρωταρα....:)

σας ευχαριστω λοιπον ολες σας κ οταν με το καλο επιστρεψω θα σας γραψω κ εγω τη δικη μου εμπειρια, καλη συνεχεια στα κοριτσια που προσπαθουν κ να μη το βαζουν κατω,σας το λεει μια κοπελα που ταλαιπωρηθηκε αρκετα για να φτασει ως εδω ;) κ τις ηδη εγκυμονουσες καλη λευτερια.....σας ευχαριστω ολες....:kiss: :kiss:

Υ.Γ σορυ για το μεγαλο μυνημα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοπέλα μου... με έναν πόνο κοριτσάκι μου! Όλα πολύ καλά θα σου πάνε! Φτάνει η ώρα να γνωρίσεις τον αντράκο σου!!! Καλή υπομονή και με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina ήρθε η ώρα;;;:woohoo:

Με το καλό κουκλίτσα μου!Να έχεις έναν υπέροχο τοκετό και πολλά φιλάκια στον μπεμπάκο σου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

**Και εγώ στην 38η εβδομάδα ακριβως γέννησα!:woohoo: Η μπουμπού μου ζύγιζε 2.850 γραμμμάρια οπότε ο μπεμπάκος σου είναι πολύ καλός στα κιλάκια του :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina mou me to kalo na pane ola.....................ayrio tetoia wra tha exeis agkalitsa ton mpempoulako sou kai tha einai ola teleiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tha perimenoume na mas peis meta ta nea tis klinikis...filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εναν πονο κουκλιτσα μου.

Ευχομαι οτι καλυτερο!!

Να φερεις στον κοσμο τον μπεμπακο σου και να μην

τελαιπωρηθεις καθολου.

Ο θεος να σας εχει καλα!

Θα περιμενουμε νεα σας..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina με το καλο σου ευχομαι :)

Ηρθε επιτελους η ωρα να συναντησεις το αγορακι σου.......τον ερωτα σου.......

Το βαρος του ειναι μια χαρα αν σκεφτεις οτι λογω ζαχαρου γεννιουνται παιδια και 4 κιλα ;)

Εχω εμπειρια απο την αδερφη μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινινα μου με το καλο κοριτσακι μου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα και αυριο τρισευτυχισμενη να κρατας τον μπεμπακο σου αγκαλιτσα!!!!!

30-06-2009.....η μεγαλη μερα εφτασε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο και παλι!!!!!

φιλακια πολλα πολαααααααααααααααααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε καλή σου επιτυχία !

Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπαρο σου !

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ..

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου.....:) Κατερινάκι μου......:)

Ήρθε επιτέλους αυτή η στιγμή:P

Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια και από αύριο να κρατάς για πάντα στην αγκαλιά σου τον πιο γλυκό μπέμπη... τον μπέμπη σου!!!!!!

Άντε αύριο θα κάνω και την ανακοίνωση της γέννησης!!!

Φιλιά:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina μου καλη μου με το καλο γλυκια μου σου ευχομαι να πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ!!!

και να εχεις ενα ομορφο και υγιεστατο μωρακι στην αγκαλιτσα σου οτι χρειαστεις εδω ειμαι φιλακια και με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...