Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ;


Recommended Posts

ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΣ AVENE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΡΕΦΗ ΜΕ ΔΕΙΚΤΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 50. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΙΚΤΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liakou5 κι εγω εδω και 3 χρονια αυτο χρησιμοποιω για την μικρη μου.ειμαι πολυ ευχαριστημενη.πηγαινουμε 3-4 φορες τη βδομαδα για μπανιο και να φανταστεις οτι ενω παιζει μεσα στον ηλιο(σαν παιδακι) ποτε δεν εχει κανει σημαδι απο το μαγιο στο σωματακι της και νομιζω πως απο το αντηλιακο γινεται αυτο.ειναι και κατασπρη.νομιζω πως κανει δουλεια!εγω και παλι αυτο πηρα φετος αλλα σε spray!καλο καλοκαιρι και καλες βουτιες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΜΕΙΣ ΤΗΣ FRESIDERM ΜΕ ΔΕΙΚΤΗ 25.ΕΙΝΑΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΦΥΤΙΚΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ.

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ, Ο ΗΛΙΟ ΣΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ.....

Η ΒΙΤΑΜΙΝΗ D ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΚΑΛΛΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ.'

ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΙΚΤΗΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ Ο ΗΛΙΟΣ.

ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα Avene ειναι πολυ καλα! ...Και οι φαρμακοποιοι με αγορα αντιηλιακου δινουν συνηθως και μια τσαντα θαλασσης δωρο της ιδιας μαρκας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της avene χρησιμοποιώ ότι καλλυντικό υπάρχει και δεν υπάρχει για μένα και είμαι πολύ ευχαριστημένη..

Στο Μαράκι χρησιμοποιώ της frezzyderm με δείκτη προστασίας 25. Όπως έγραψε και η TEO COOL ο παιδίατρος μου συνέστησε να μη χρησιμοποιώ μεγαλύτερο δείκτη προστασίας. Ο ήλιος κάνει καλό στην ανάπτυξη των οστών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της Frezyderm με δεικτη 50 για την θαλασσα.Κατα τα αλλα δεν του βαζω ακομη αντηλιακο για την βιταμινη D.Σημασια εχουν και οι ωρες εκθεσης στον ηλιο.Το πρωι 9.30 με 10 εχουμε επιστρεψει απο την βολτα και το απογευμα μετα τις 5.00 παλι βολτιτσα. στην θαλασσα απογευματινο μπανακι μετα τις 6.00.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Στο Μαράκι χρησιμοποιώ της frezzyderm με δείκτη προστασίας 25. Όπως έγραψε και η TEO COOL ο παιδίατρος μου συνέστησε να μη χρησιμοποιώ μεγαλύτερο δείκτη προστασίας. Ο ήλιος κάνει καλό στην ανάπτυξη των οστών.

κι εμεις μια απο τα ιδια με το Σουηδεζακι...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!Εγω χρησιμοποιώ της Vichy το capital soleil με δείκτη 50. Ειναι πολυ καλο!Οταν βγαίνουμε βολτούλα δεν βάζουμε αντηλιακό για τους λόγους που είπατε. Στη θάλασσα βάζουμε συνέχεια διότι ο μικρός δεν κάθεται καθόλου. Τον πασαλείβω πριν φύγουμε ετσι ωστε οταν φτάσουμε στη θάλασσα να έχει απορροφηθεί και να ειναι έτοιμος για βουτιά!:P Καλά μπανάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω εγω κατι

το μωρακι μου ειναι 2,5 μηνων κανει να χρησιμοποιω αντιηλιακο?

την αλλη βδομαδα θα παω στην παιδιατρο και θα τη ρωτησω και αυτη αλλα θα ηθελα αν ξερετε να μου πειτε ευχαριστω

μιας και λετε για μαρκες εγω κοριτσια τη φρεζιντερμ την εχω κανει πλουσια

στην εγκυμοσυνη και μετα και για το μωρο αφρολουτρα και ολη τη σειρα περιποιησης και για μενα ο γιατρος μου οτιδηποτε χρειαζομουν απο την φρεζιντερμ μου συστηνε

ειναι καλη εταιρεια παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα οταν τελειωσουν τα σαμπουαν και η κρεμα θα χρησιμοποιησω της chicco ειχα παρει πριν γεννησω και τελικα η παιδιατρος μου συστησε της φρεζιντερμ και δεν τα χρησιμοποιησα και μου εμειναν

αχ και μυριζουν τελεια.....

σορι για το ασχετο μηνυμα αλλα το θυμηθηκα τωρα και το ειπα:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...