Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΝΗΤΙΚΟ Η ΘΕΤΙΚΟ…..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ !!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας !!!

Είχα και έχω μεγάλη ανάγκη να μιλήσω σε κάποιον, όμως ας τα πάρω από την αρχή.:(

Εδώ και 2 μήνες προσπαθούμε για μωράκι με των άντρα μου , αυτό το μήνα ιδικά του δώσαμε και κατάλαβε , και το πίστευα τόοοοσο πολύ αυτή την φορά που δεν το σκαφτόμουνα και καθόλου .

Σήμερα έκανα ένα τεστ ( το σελφ κλίαρ ) που δείχνει από ποιο νωρίς αν είσαι έγκυος ,και έδειχνε την μία γραμμή πολύ έντονο κόκκινο και την άλλη μετά από 3 λεπτά να αχνοφαίνεται λίγο με το ζόρι,:S

’’ τι ωραία λέω πάλι δεν μπορώ να ξέρω’’:dry: εγώ κορίτσια περιμένω περίοδο στης 26 με 27/06/2009 αλλά όπως φαίνεται θα περιμένω να δώ , πάλι στο μηδέν είμαι. Πραγματικά θέλω πολύ να είμαι .

Κορίτσια θέλω πολύ και έχω ανάγκη την συμπαράσταση σας και της πολύτιμες συμβουλές σας!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι έτσι όπως τα λές είσαι έγκυος. Λογικό είναι να αχνοφαίνεται γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμη!!!! Λογικά θα περιμένεις πολύ για να ξαναδείς περίοδο!!! Κάνε ακόμη ένα τεστάκι σε λίγες μέρες ή καλύτερα μια χορειακή για αν είσαι σίγουρη. Επειδή είχα κάνει και γω αυτό το τεστ γράφει στις οδηγίες και δείχνει και στις εικόνες που έχει ότι έστω και λίγο ροζ να είναι σημαίνει ότι είσαι έγκυούλα. Άντε με το καλό όλα να πάνε τέλεια να έχεις ένα γερό μωράκι. Πάρε και το γιατρό σου βέβαια είναι νωρίς αλλά λένε ότι όταν είναι θετικό δεν κάνει λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ καλως ηρθες στην παρεα μας.

Σου ευχομαι να εισαι εγκυος.Θα σου προτεινα να κανεις χοριακη σε 2- μερες.Και εμενα ετσι εδειχνε κ τωρα κοιμαται στο σαλονι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο αχνη και αν ειναι(αλλωστε εισαι και πριν την καθυστερηση) αρκει να υπαρχει η γραμμουλα δειχνει εγκυμοσυνη

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ εισαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλίνα μου,εγώ έκανα 2 τεστ μια μέρα πριν την καθυστέρηση κ οι γραμμούλες οι δεύτερες ήταν κ στα δυο πολύ αχνές....ήμουν όντως έγκυος!!!Σου εύχομαι τα καλύτερα!Μην αγχώνεσαι!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K ego imoun san esena, eixa kanei 3 self clear arketa prin tin kathisterisi k ta 3 mou edeixnan auti tin axni grammoula! Kai tora exo ena mpemparo sxedon trion minon!! Oti kalitero sou euxomai koritsi mou! Makari se 9 mines na eisai me ena moraki stin agkalitsa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μακάρι μακάρι, αλλά έχω κάτι πονους που και που σαν να μου έρχεται περίοδος:angry: ,

Δεν θα το αντέξω να μου έρθουν τελικά, πολύ ψυχοφθόρα αυτή η αναμονή :blink::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ Τουλίνα όταν έκανα το τεστ η μία γραμμή ήταν πάρα πολύ αχνή. Επειδή το πακέτο περιείχε δύο τεστ έκανα το δεύτερο μετά από μια μέρα και η γραμμή ήταν πολύ πιο έντονη...

Και εγώ συμφωνώ με τα κορίτσια ότι είσαι έγκυος...

Παρόλα αυτά μια Β' Χοριακή θα σου δώσει την τελική, οριστική και σίγουρη απάντηση !

Καλή τυχή ... Και καλή "εγκυμοσύνη" ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με όλες τις προλαλήσασες παρα πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος!Μία χοριακή και θα λυθεί η απορία σου.Προκαταβολικά συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και πιστεύω ότι έκανες πολύ νωρίς το τεστάκι, μάλλον είσαι εγκυούλα! Για να δείχνει έστω και αχνό! Κάνε μια χοριακή! Αν έδειξε το τεστ θα το επιβεβαιώσει!! Καλή επιτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου εισαι εγκυος συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!:laugh: :woohoo: ;):P:)

και εγω αυτο το τεστ ειχα κανει αρκετες μερες πριν την περιοδο και ειχε βγει μια γραμμη μετα απο 3 με 4 λεπτα και ισα ισα που φαινοτανε!!!!!!!:silly: και μια χαρα εγκυος ειμαι!!!!!!!:P και παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραα και εγω πιστευω πως εισαι εγκυος...συγχαρητηριαααα...βαλε εν θερμομετρο αν θες μεχρι να κανεις χωριακη..και δες την θερμοκρασια σου αν εχεις δεκατα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τρελαθώ από την χαρά μου !!!!!

Δεν ξέρω τι να κάνω να χαρώ ή να σταματήσω για να μην πέσω από τα σύννεφα μετά

Πάντως μου δίνεις μεγάλο θάρρος γιατί έκανες και εσύ το ίδιο και ΙΣΑ ΙΣΑ που φαινόταν λες …… και εμένα ΙΣΑ που φαινόταν πολύ λίγο

Θέλω να σας πω σύντομα ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλινα βουρ για χοριακη αντε...καλε ακομη εδω εισαι???Τρεξε.......

Το 36.9 καλο ειναι,αλλα κανονικα πρεπει να μετρας πρωι πριν σηκωθεις απο το κρεββατι με κλασσικο θερμομετρο υδραργυρο κατω απο την γλωσσα..

Περιμενουμε με αγωνια!!!!!!

Αντε καλεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ. ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΞΕΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ!!!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΣΠΡΟΠΡΟΣΩΠΕΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ,ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΣΗΚΩΣΕΣ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΛΙΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,

ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΞΕΣΗΚΩΣΕΙ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΕΓΩ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ.

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΤΕΣΤ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΠΕΜΠΤΗ.

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΥΧΕΡΗ;;;

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,

ΖΗΛΕΥΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο! Νομίζω πως είναι θετικό και να το καταλάβεις γρήγορα!!

Τέλεια νέα μαθαίνω πρωί πρωί!!

Να κάνεις όμως μια χοριακή και να μας το ανακοινώσεις επίσημα κυρία μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...