Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ki omws sumvainoun k auta!!!!!


ranini

Recommended Posts

Pes to alkost mou k fwnakse to!!!

K den exeis dei tipota!!Exw ksexasei na pw fusika k alla!!

Opws oti i aderfi tou exei psuxologika (me xapia einai)k i anipsia tou to idio(7 xronwn k auti me xapia)k fusika einai sunexeia dipla sto mwro!Trwne oloi oikogeneiakws ekei san na einai spiti tous!!

Oso gia tin kouniada asta:angry: opote ti vlepw pws einai me to mwro mou erxetai na tin plakwsw sta xastoukia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

rania μου απο οτι μας περιγραφεις τη μητερα τοτε αυτοι οι δυο ταιριαζουν πολυ και μονο μαζι κανουν διοτι ο καθενας ειναι στην κοσμαρα του ,ασχετα αν αυτο ειναι λιγο ..... πως να το πω ......οχι και οτι καλυτερο ? για το παιδι ,αλλα αυτοι οι δυο χαρακτηρες μονο μαζι θα μπορεσουν να επιβιωσουν ,διοτι πολυ απλα οτι ξεκιναει ο ενας ο αλλος το αποτελειωνει .Ας ελπισουμε το παιδι να βγει κατι καλυτερο απο τους γονεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα το ακούσαμε και αυτό.

Κάνε υπομονή και μην του δίνεις σημασία... Δεν αξίζει να χαλιέσαι για τέτοια άτομα. Θα σου πω ένα μικρό παραμύθι : (Μια φορά στο δάσος περπάταγε περήφανο ένα όμορφο άσπρο άλογο. Στην μουσούδα του λοιπόν στριφογύριζε μια μύγα η οποία του έλεγε συνέχεια "Εγώ είμαι καλύτερη από εσένα, εγώ είμαι καλύτερη από εσένα" μετά από ώρα γυρίζει το άλογο το κεφάλι του βαριεστημένα και της απαντά "Κανένα πρόβλημα απλά εγώ θα παραμείνω άλογο και εσύ θα παραμείνεις μύγα"....

Του το αφιερώνω (Φυσικά αυτός έχει τον ρόλο της μύγας)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzoanna mou den eisai i moni pou exeis meinei!!

@ngel mou auto to mwraki eutuxws pou exei olous emas oso mporei vevaia k to agapame oloi polu!

Giolanda mou polu kalo to paramuthi sou sumfwnw alla sti these tis mugas egw apo proswpiki empeiria tha evaza ena skouliki(tairiazei kalutera na sou pw!!!:P )

Den exw perasei akoma stin antepithesi!!!!:laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...