Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ki omws sumvainoun k auta!!!!!


ranini

Recommended Posts

Ranini

καλα μιλαμε για πολυ γελοιο και αναξιο λογου ατομο!:blink:

Ευτυχως που δεν σε στεναχωρουν τα λογια του και εχεις αντιληφθει το μεγεθος της βλακειας του, γιατι αλλιως θα ηταν πολυ κριμα!:dry:

Η κουνιαδα σου δυστυχως ειναι αξια της μοιρας της και των επιλογων της...τι να πω :unsure:

Αυτο παντως που μου βγαζει η συμπεριφορα του και τα λογια του ειναι χοντρο κομπλεξ, ζήλια, φθονος και κακία.:angry:

Προσεχε τον κοριτσακι!!! Καταντουν επικινδυνοι τετοιοι τυποι...:ohmy:

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Gluka mou to kserw ti einai k na sou pw tin alitheia stin arxi stenaxwrithika polu gia osa akouga.Alla ws edw eipa k twra den kserei pou na kruftei!!

Ena vradu eixan erthei spiti mas k to mwro arxise na klaiei toso polu den fantazesai tsirize!Tou lew kala ti kathesai k to koitas pare til. tin paidiatro na tis peis oti to paidi exei melaniasei apo to klama mipws prepei na to pas kapou.Mou leei oxi mwre peinaei(den itan wra na faei alla autos opote klaiei to mwro to mpoukwnei sto gala).

Tou eftiakse gala ipie oso ithele k afou sunexise tis tsirides autos eksakolouthouse na tou vazei to mpimpero me to zori gia na stamatisei!!!:angry:

Oso mou apantate tosa mou erxontai sto mualo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: xa xa πολυ χαιρομαι που εχεις περασει στην αντεπιθεση πιστευω οτι αν τον ρωτησεις ποσα εμβολια εχει κανει το παιδι δεν θα ξερει ,ο ανθρωπος το παιζει ξερολας κ δν γνωριζει ουτε τα βασικα ελπιζω το παιδακι να σταθει τυχερο , γι αυτο προσπαθει να μειωσει τους αλλους για να καλυψει τη δικη του ασχετοσυνη. μ αρεσεις που του τη λες :laugh: :laugh: καλα του κανεις .φιλιαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel nai plaka exei!!:laugh:

Afou fantasou exei afisei mousia gia na mas peisei oti tha ginei papas k meta apo kairo pou eixa na ton dw eixan fountwsei mallia k mousia k molis irthe na me xairetisei tou lew kale pws egines etsi?:laugh: gi'auto klaiei to mwro ante souloupwsou ligo:laugh: :P !!!!Me koitage me misos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χι χι καλα του κανεις .εχει τουλαχιστον καλη φωνη η θα διωξει και τους παππουδες απο την εκκλησια :woohoo: ααααααααααααααααμα κ οοοοοοοοοοοοταν γινει παπας .Τι τραβαει το καημενο το παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exei ekneuristiki gaidourofwnara:laugh: alla den tha prolavoun na fugoun oi papoudes giati mallon tha ton exei parei o upnos tin wra pou pselnei!!

A thumithika allo ena.Eixe pei mia fora stin gunaika tou ksaderfou tou antra mou otan ginw papas na erthete se mena na sas pantrepsw na sas kanw kaluteri timi:laugh:

Den exei to theo tou leme!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa πεστου οτι πρεπει να παει να κανει ορθοφωνια και μετα να πιασει μικροφωνο στην εκκλησια ,και οτι πρεπει να ξερει απεξω τα τροπαρια να δεις για ποτε θα το μετανιωσει που θα γινει παπας :laugh: :laugh: και καλα μεσα στο κατακαλοκαιρο πως τις αντεχει τοσες τριχες :laugh: :laugh: να σαι καλα εχω πεθανει στο γελιο .:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σιγουρη γι αυτο :laugh: .Ειδες λοιπον οτι δν πρεπει να δινεις καμια σημασια στην καθε βλακια που λεει απερισκεπτα ο καθε κομπλεξικος.Αυτο που εχει σημασια ειναι οτι εσυ με τον αντρουλη σου αγαπιεστε και εχουμε καιρο μπροστα μας .Ευχομαι μετα το φετινο καλοκαιρι να μην αγορασουμε ξανα σερβιετες για 9 μηνες και να ξοδευουμε τα ευρουλακια μας για να ετοιμαζουμε μωρουδιακη προικα:silly: :side:;) .Το παρελθον δν μπορουμε να το διορθωσουμε μπορουμε ομως να προσπαθησουμε για το μελλον οποτε το καλοκαιρακι ξερουμε ολες τι πρεπει να κανουμε ;):blush: αφου θα χαλαρωσουν κ οι ανδρες μας στις διακοπες απο την πολυ δουλεια .Ελπιζω τις διακοπες να τις εχετε κανονισει τις καταληλες μερες:silly: .Τις οποιες μπορειτε να τις μαθετε (αν καποια δεν γνωριζει) αν στο GOOGLE πληκτρολογησετε WOMAN CALENDAR κ βαλετε τα στοιχεια που σας ζητα.οποτε ranini μου ετοιμασου :silly: και του χρονου τον βλεπω να σου λεει :lol: "να ερθετε να σας βαφτισω εγω το παιδι θα σας κανω εκπτωση":woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RANINI MOU EIMAI SIGOURI OTI ME TO DIKIO SOU DEN TON XONEVEIS...OSTOSO DEN THELO NA TON THAPSO K EGO...ME LUPEI TO GEGONOS OTI AFTOS O ANTHROPOS THELEI NA GINEI PAPAS..ELPIZO NA MIN TO KATAFEREI DIOTI TETOIOUS ANTHROPOUS VLEPOUN OI NEOI SIMERA KAI FEUGOUN MAKRIA APO TIN EKKLISIA...AS TON KRINEI O THEOULIS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink: :ohmy:huh: : :dry::unsure::blink:

δεν εχω λογια ρανια μου!!!!

αν ειναι δυνατον!!

και θα γινει αυτος ο ανθρωπος παπας?????????????

να σου πω την αληθεια τον αντρα σου λυπαμαι πιο πολυ που βλεπει την αδερφη του να ζει ετσι και με αυτον τον ανθρωπο!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστούλη μου, τα διάβαζα και δεν τα πίστευα!!! Έχω κι εγώ ένα παράδειγμα κηφήνα που έγινε παππάς για τα φράγκα και μας το έπαιζε πολύ θρήσκος και ξερόλας, έκανε και τέσσερα παιδιά στη γυναίκα του και μετά κλέφτηκε με τη γυναίκα ενός από την επιτροπή!!!!

Και πάλι βέβαια τόσο μαλ... δεν ήταν! Ο δικός σου σπάει κάθε ρεκόρ!!!

Μόνο το παιδάκι λυπάμαι, κανέναν άλλο. Τη γυναίκα του δεν τη λυπάμαι καθόλου. Μου φαίνεται λίγο αναίσθητη και βολεμένη που δεν ασχολείται αυτή με τίποτα!

Τί να πει κανείς...υπομονή σε σας που πρέπει να τον βλέπετε και να τον ακούτε έστω μια στο τόσο!

Ελπιζω να το ξανασκεφτούν οι παππάδες και να μην τον κάνουν παππά!

Αλλιώς να μας πεις σε ποια ενορία θα είναι να πάμε να γελάσουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο τύπος πρέπει να 'ναι πολύ βρωμίλος. Θέλει να γίνει και παπάς τρομάρα του. Ήδη με αυτά που γράφεις έχω αρχίσει και φαντάζομαι πως είναι. Στρογγυλό πρόσωπο με μάγουλα κόκκινα μαλλιά βρώμικα ακούρευτα με κοιλιά και γλοιώδης. Έπεσα μέσα στην περιγραφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini μου, ο ανθρωπος δεν αξιζει ουτε να τον φτυσεις!!!:angry:

μην αναλωνεσαι, μην ασχολεισαι, απομακρυνσου οσο μπορεις περισσοτερο!!!;)

οσο για την κουνιαδα σου, τι να πω... ετσι οπως τα περιγραφεις, φαινεται να την βολευει η κατασταση...:dry:

κριμα για το παιδακι...:unsure: γιατι το πιθανοτερο ειναι οτι θα το κανει σαν τα μουτρα του...:(

κριμα για την ιερωσυνη, γιατι κατι τετοιοι χαλανε τη πιατσα!!!:laugh: συγγνωμη κιολας, αλλα γινομαι ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ με τετοιου ειδους ανθρωπους... που αντιμετωπιζουν κατι τοσο ιερο, σαν λυση στη τεμπελια τους!!!:angry: και κανουν κακο στην οικογενεια τους, στην εκκλησια, στη κοινωνια, στους νεους ανθρωπους που δικαιολογημενα μετα σιχαινονται τους ιερεις...:unsure: σα δε ντρεπεται!!! ευχομαι μονο -αν ποτε το αποφασισει, γιατι ουτε γι'αυτο μου φαινεται ικανος!-:laugh: να μη βρεθει καποιος να τον κανει!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsakii mou egw den nomizw oti tha ginei pote papas!

Enas antras pou afinei tin gunaika tou na douleuei k autos na kathetai den einai antras!!!Oso gia tin kouniada mou nai tin voleuoun polla pragmata alla den einai o anthrwpos pou tha milisei kiolas k tha ferei antirisi einai polu okni k den exei gnwmi gia tipota!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ Ρανια μου!!! αντρας, σιγουρα δεν ειναι...:angry:

κριμα για την οικογενεια του...:(

κριμα για το παιδακι τους...:(

ισως κριμα και για την γυναικα του τοτε, γιατι μπορει απλα να μην εχει την δυναμη να αντιμετωπισει την κατασταση... ισως να μην περιμενε ακριβως αυτο, οταν τον παντρευοταν... και τωρα επιλεγει την οπισθοχωρηση...:( τι να πω βρε παιδι μου... απ'τη μια σκεφτομαι οτι το οφειλει ομως στο παιδι της να αντιδρασει... απ'την αλλη, πιστευω οτι "τον αραπη κι αν τον πλενεις, το σαπουνι σου χαλας"...:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsakii mou kala ta les alla auti den to vlepei etsi.To mwro tous einai 7 minwn k anti na paizei mazi tou na min to afinei apo tin agkalia tis auti kathetai ston kanape to vazei na kathetai sta podia tis k na vlepei tileorasi!!!(nai apo twra pou den kanei)!

Ti k an tis exoume pei oti den kanei tipota auti ti tis exoume pei na min foraei maura i gkri rouxa alla xrwmata gia na vlepei to mwro(giati opote vlepei kati xrwmatisto na deis pws kanei!)

K?Ti egine?Emeis ta leme emeis ta akoume!Auti noiazetai mono pws tha xasei kila!!Tin proigoumeni evdomada eixame paei sti theia tis k irthe k auti.Eftiakse krema sto mwro k to pire i theia na to taisei k ekatse k auti apenanti.Molis eide ton antra mou pou pige eksw na kapnisei amesws pire ta tsigara tis k pige k auti.Molis efuge arxise to mwro na klaiei k den etrwge me tipota!!Oute tin enoiakse an auto thelei na tin vlepei!To edwse sti theia k leei entaksei as kanw oti thelw!!

Ase ti na sou lew!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγνωμη κοριτσια για την εκφραση αλλα ηθελα να το πω και να χορτασω!!

ελεος!!τι βρωμιαρης αηδιαστικος και σιχαμα!!!!!θα τρελαθω!!

και αυτη η κουνιαδα,τι μανα ειναι αυτη παναγια μου??

το καημενο το παιδακι...τι φταιει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...