Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΑΣ?


Recommended Posts

Ιφιγενεια καλο απογευμα κ απο εμενα εγω δυο μερες πριν μπω στο μηνα μου πηγαμε κ ειδαμε το μπεμπακο μας ειναι 2800 στη 35 εβδομαδα κ 6 ημερες,κ θα γεννησω με προγραματισμενη καισαρικη 30 ιουνιου, δε σου κρυβω πως μ'εχει πιασει ανυπομονησια τωρα στο τελος...:Pευχομαι λοιπον σε σενα κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν μ'εναν πονο σε ολες μας κ τα μωρα μας κ εμεις γεματες υγεια....;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χθες πηγα στον γιατρο!!

37βδομ + 5μερ. Η μπουμπου μας ζυγιζει 3050 gr .

Πλακουντας πολυ καλος. το μωρο τρεφεται σωστα.

Κι απο υγρα επισης καλα ολα!

Και ετσι το μονο που μενει ειναι να περιμενουμε...!!

Γεννησε καμια και δεν το μαθαμε???

Αντε κοριτσακια μου τελειωνουν οι μερες με το νινια εντος κοιλιτσας!!

Με το καλο σε ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η λακυ γεννησε σημερα...οποτε περιμενουμε οι υπολοιπεσ

να ρωτησω κιολας μηπωσ καμια σας το εχει απο χθεσ και συγκεκριμενα το μεσημερι και το βραδυ με πονουσε η κοιλια για καμια ωρα οπωσ περιμενεις περιοδο η εχεις...και μετα σταμετησε πηγα στο γιατρο σημερα του τα ειπα αλλα οτι σημερα τιποτα και μου ειπε καλα αφου σταματησε..εκανα κορδελα εχω συσπασεις αλλα φυσιολογικες οχι γεννας...στο δρομο για το σπιτι για κανα μεσαωρο με ξαναεπιασε παλι η κοιλια και πιο εντονα αυτη τη φορα σαν να ειχα περιοδο...αφου ειπα θα παω σπιτι και θα δω αιμα και αντε παλι πισω στοι νοσοκομειο για μια ωρα αλλα μετα απο λιγο μου περασε ο πονοσ αφου ηρθα σπιτι ( και φυσικα δεν ειχα και κατι)μαλλον προετοιμαζεται ο οργανισμος σιγα σιγα αλλα μηπωσ το εχει και καμια αλλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!:laugh: ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΗ!!!!!!ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΗ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΤΑΔΥ ΜΕ ΠΙΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΓΕΕΝΗΣΑ!!!:cheer: :cheer: :cheer: ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΛΥΚΑΣ ΜΟΥ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει γλυκειά μου! Είναι κούκλος! Να το χαίρεστε και να τον δείτε όπως επιθυμείτε! Να ναι πάντα γερός και καλότυχος!!

Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ..ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eΕυχαριστω πολυ κοριτσια και σε εσας ευχομαι τα καλυτερα!!! Γεννησα οπως λενε ολοι πολυ ργυγορα και ευκολα!Εμενα παλι αν με ρωτας θα ελεγα οτι απλα νομιζα οτι θα πεθανω:cheer: παρακαλουσα το γιατρο μου να με βαλει καισαρικη να φανταστειτε αλλα αυτος μου ελεγε να κανω υπομονη!!!!!και ολα αυτα γιατι ο αναισθησιολογος δεν ερχοταν για επισκληριδιο ...αφηστε μιλαμε για τρελο πονο......:S τουλαχιστων πηγαν ολα καλα ημουν "τυχερη" γιατι εκανα οξυ τοκετο και απο εκει που ημουν κολημενη με 4 διαστολη για 4 ωρες περιπου μεσα σε δευτερολεπτα εκανα 10 ισα που προλαβαμε να παμε στο χειρουργιο παραλιγο θα γεννουσα στο κρεβατι!!!!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!! ΓΛΥΚΑ!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ, ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 01/07/09, ΔΗΛΔΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ!! ΑΝ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΣΣΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ, ΔΥΣΑΝΑΣΧΕΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΡΑΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ (ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ,ΑΥΠΝΙΑ,ΒΑΡΙΑ ΚΟΙΛΙΑ,ΚΑΟΥΡΕΣ, ΥΨΗΛΗΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΩΜΑΤΟΣ),ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ:ΕΓΩ, ΠΟΥ ΠΡΟ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΡΑΜΠΟΥΛΙΞΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΜΕ ΠΑΤΕΡΙΤΣΑ!! ΤΙ ΚΑΛΑ!! ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΙΣΤΡΟΚΟΠΑΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΤΕΡΙΤΣΑ!!ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΠΟΥΔΙΑΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ (ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΑΠΟ 4 ΣΕ 10 ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ??? ΤΕΛΕΙΟ!!!)ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 3200 ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ...ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vickyargy έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!:laugh: ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΗ!!!!!!ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΗ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΤΑΔΥ ΜΕ ΠΙΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΓΕΕΝΗΣΑ!!!:cheer: :cheer: :cheer: ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΛΥΚΑΣ ΜΟΥ.......... AXXXXX.JPG

Κουκλάκι!!!Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα υγιή και ευτυχισμένο!

Καλή λοχεία :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ!ΑΝΤΕ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΑΚΟΜΑ!ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΡΟΣΙΣΕ ΛΙΓΟ,ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...