Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενήθηκε το κοριτσάκι μου!(hope_89)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hope_89 έγραψε:

Αχ βρε Δήμητρα λες να την κοιτάω και εγώ μετά απο 3 χρόνια και να συγκινούμε;:laugh:

Από δω και μπρος όλο συγκινήσεις θα είσαι!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου,

να χαίρεστε την κούκλα σας και να μην αφήσετε ποτέ κανέναν να μπει ανάμεσά σας.

Εσείς οι τρεις είστε τώρα οικογένεια και πρέπει να είστε δεμένοι και αγαπημένοι.

Μην αφήσεις κανένα να σου χαλάσει την ευτυχία!

Πολλά φιλιά καλή μου και φιλιά στη μπέμπα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nelly, h zwh sas xarise to pio omorfo dwro ths.. Thn idia th zwh me ton erxomo ths korhs sas! Tha einai sigoura paidi tuxero giati einai paidi erwta kai bathias agaphs.. Auto einai to mono sigouro!

Opws sigouro einai oti einai kai panemorfh! Hremh, zwgrafisth!!!

Na th xaireste kai na thn kamarwnete panta gerh kai tuxerh sth zwoula ths!

Kala saranta se sena!

Se filw...

Y.G. Eimai taxidi as to poume tou melitos, eixa na mpw meres sto mammy kai me etrwge h agwnia gia sena. E se plhroforw me to poy brhka internet mphka kai xarhka polu me ta nea sou! Sorry gia ta greeklings alla den exei ellhnika to pc.. E.. mh zhtaw kai polla!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria ευχαριστώ!Θα της τα δώσω:kiss: :kiss: :kiss:

Ifigeneia :laugh: Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τα υπέροχα λόγια σου!Καλά να περάσετε στο ταξιδάκι σας!Αχ τι ωραία:P Φιλάκια στην μικρούλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου να σας ζήσει η κουκλίτσα σας!!εύχομαι πάντα να είστε οι τρεις σας δεμένοι κ ευτυχισμένοι κ τίποτα να μη σταθεί ποτέ εμπόδιο στην ευτυχία σας!δε σε ξέρω,αλλά χαίρομαι τόοοοσο πολύ με τη χαρά σου!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!!!!! Ειναι τρελα!!!!!! να σου ζησει και παλι Νελλυ μου!!! Φοβερη φωτογραφια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ανυπομονω να κρατησω και εγω το δικο μου κοριτσακι αγκαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου αν και καθυστηρημένα σου εύχομαι κι εγώ να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!:)

Είναι πολύ όμορφη! Φτου, φτου, σκόρδα!!:silly:

Να είναι πάντα γερή και καλότυχη κι εσείς να την καμαρώνετε!!

Χάρηκα και με τους γονείς σου που άλλαξε η στάση τους κι εύχομαι να πάνε όλα καλά από δω και πέρα στις σχέσεις σας.

Εύχομαι το ίδιο να συμβεί κάποια στιγμή και με τη πεθερά σου.

Φιλάκια και να σας έχει ο Θεός καλά!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Ευχαριστώ:kiss:

happy mammy όχι,άσχετο;) Η θεία του άντρα μου

;) ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΩΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΗ Η ΘΕΙΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΟΤΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ. ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΠΩ ΠΩ ΣΠΑΣΙΜΟ Η ΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑ!!!! :pinch::lol:ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΞΥΔΑΚΙ!!!:laugh: :laugh: :laugh:

ΦΙΛΙΑ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy η πλάκα είναι οτι περιμένει και το όνομα της χαχαχα:woohoo:

Ε ναι,το λιγότερο που μπορούσαμε να κάνουμε ήταν να δώσουμε το όνομα της:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα καταφερα και διαβασα το θεμα

να σου ζησει κοριτσι μου

ειναι πραγματικα μια κουκλα!!!!!

και πολυ πολυ τυχερη που γεννηθηκε απο τετοιους γονεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Εδώ είμαστε πριν λίγο,αμέσως μετά το φαγητό!:kiss: :kiss: :kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: DSC0429.jpg

Τι γλυκό μωρούλι είναι αυτό;;;;;;;;;

Ααααχ Νέλλυ μου είναι πολύ γούτσου!

Πολύ όμορφη η μπουμπούκα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Δηλαδή δεν μου φαινεται μόνο εμένα(λόγω του γνωστού μητρικού ψώνιου)πολύ χαριτωμένη,ε;:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
    • Χαχαχα αυτό με το φαγητό ξεκάθαρα έτσι είναι ναι! Και για το στήθος, πρησμένο αλλα μαλακό ταυτόχρονα έτσι fluffy!  Όσο για τον υπέρηχο μετράω αντίστροφα τις μέρες, ιδανικά θα ήθελα κάθε 3 μέρες να πηγαίνω 😅  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...