Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕΞ Κ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ.. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΝΕΤΟΣ :P ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑΤΕ? ΝΑΙ Η ΟΧΙ :blush: Κ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΔΕΝ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΙ? ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕΜΕ :silly: ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!Einai logiko oles sthn arxh psilofovomaste.Kai o dikos mou einai poly poio anetos sto thema apo mena.Egw pandws sthn arxh de mporousa katholou.Apo to trito mhna kai meta eixame epafes kanonika alla oxi poly syxnes.Kai twra pros to telos psilofovamai.

O giatros mou exei pei oti den yparxei kanena provlimma kai oute oi syspaseis ephreazoun th kyhsh.Apla prepei na ginondai pia "oikogeneiaka" etsi mas eipe :P

Sto telos ths egkymosynhs mono,to sperma malakwnei ton traxhlo gia na einai poio eukolo kai na gennhsoume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα benediktos !

Εμάς ο γιατρός μας δεν μας αφήνει.κυρίως ο οργασμός μας είπε οτι δημιουργεί συσπάσεις στη μήτρα και πρέπει να αποφεύγουμε.

είχα μια μικρή αποκόληση του πλακούντα απο οργασμό...δεν ήξερα τότε όμως, επομένως τώρα που μας ενημέρωσε είμαστε και εμείς με τα χέρια πάνω απο το πάπλωμα!!!:lol: :lol: :lol:

παρεπιπτόντως είμαστε στην ίδια βδομάδα σχεδόν....:woohoo:

φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα benediktos !

Εμάς ο γιατρός μας δεν μας αφήνει.κυρίως ο οργασμός μας είπε οτι δημιουργεί συσπάσεις στη μήτρα και πρέπει να αποφεύγουμε.

είχα μια μικρή αποκόληση του πλακούντα απο οργασμό...δεν ήξερα τότε όμως, επομένως τώρα που μας ενημέρωσε είμαστε και εμείς με τα χέρια πάνω απο το πάπλωμα!!!:lol: :lol: :lol:

παρεπιπτόντως είμαστε στην ίδια βδομάδα σχεδόν....:woohoo:

φιλιά!

dev358pp___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου επιτρέπει ο γιατρός να έχεις επαφές και το συζητάς;

Καλή μου εκμεταλλεύσου το , τώρα που μπορείς γιατί μετα από καιρό θα ακούς σεξ και θα αναρωτιέσαι τί είναι αυτό! Απλά με προσοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ... ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ:ohmy: ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ:lol: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΑΣΤΕ ;) ΕΣΕΝΑ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΗΤ? ΕΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ 28/12 ΤΟ ΠΟΛΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Benediktos καλημέρα. Εμάς ο γιατρός μάς είχε απαγορεύσει τις επαφές ως τον τρίτο και μετά τον έβδομο μήνα. Καλύτερα κάντε υπομονή ως την 12ατη εβδομάδα, να περάσουν τα επικίνδυνα και μετά ξεκινάτε "με το μαλακό". Πάντως παίζει να το απολαύσετε ακόμα και περισσότερο από πριν, κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, λόγω υπεραιμάτωσης του κόλπου και όλου του συστήματος εκεί κάτω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΔΙΔΥΜΗΣ ΚΥΗΣΗΣ,ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ...ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΛΠ...ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΗΡΕΜΑ,ΟΧΙ ΠΙΑ ΣΕΞ ΜΟΝΟ SWEET TENDER LOVE,ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΕΛΈΙΩΣ ΜΕΣΑ(ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΜΗΤΡΑ(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΙΩΣ!!!))ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ!ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΔΕ ΛΕΝΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ,ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΥΣΤΗΝΟΥΝ ΣΕΞ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ.... ΧΑΧΑ!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ....

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boymamma mythos auto me th didymh kyhsh.

Egw perimenw didymakia kai mou epetrepse to sex o giatros alla me prosoxh!Opws eipes sweet tender love.

Pandws paizei poly rolo to istoriko ths gynaikas,h hlikia k isws an ta didyma einai apo ekswswmatikh.

Sth periptwsh mou oute apovoles eixa oute ektrwseis.Ola pane kala doksa to theo.Oute aimatakia apokollhseis ktl :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια ωραια τα λετε αλλα ο αντρας μουουτε να ακουσει για σεξ στην εγκυμοσυνη!Οταν ημουν εγκυος στον γιο μου μια φορα καναμε κι αυτο σχεδον τον βιασα!Νιωθει περιεργα λεει και δεν μπορω να τον πιεσω!Τωρα που ειμαι παλι εγκυος ξανα σεξ αμα γεννησω!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ φοβάμαι παρόλο που ο γιατρός μας είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα :blush: Κι ο άντρας μου το ίδιο... Είπαμε να περάσει το πρώτο τρίμηνο και δοκιμάζουμε μετά δειλά δειλά...

benediktos kai dimitra23 κοντά κοντά είμαστε :) Εγώ έχω ΠΗΤ 24 Δεκεμβρίου αλλά ελπίζω να αποφασίσει το μωράκι να βγει λίγο νωρίτερα. Μην κάνουμε και Χριστούγεννα στην κλινική :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εμείς μια απο τα ίδια:blush:

Πολύ προσεχτικά και ''οικογενειακά''που είπε παραπάνω και μια άλλη κοπελα:laugh:

Συγκεκριμένα στον σύντροφο μου είπε ''Και δεν θέλω μαγκιές ε!''Χαχα:blush:

Όμως τον κυνήγαγα και τον κυνηγάω ακόμα...Φοβάται λέει μην ενοχλήσουμε το μωρό;)Αλλά τελικά περνάει το δικό μου:blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά .

Με το καλό να έρθει στη ζωή σου το μωράκι σου.

Απ τη στιγμή που δεν υπάρχει πρόβλημα & έχεις & την ''ευχή ΄΄ του γιατρού,να μη φοβάσαι καθόλου & αν έχεις όρεξη κοίτα να το απολαύσεις!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ωραιο θεμα:laugh:laugh: εμενα ο γιατρος μου μου το ειχε απαγορευσει στο πρωτο τριμηνο μετα μου ειχε πει να γινεται αλλα με προσοχη και τρυφεροτητα:blush: :blush: :blush:

αλλα...ο συζηγος ειχε αλλη αποψη φοβοταν τοσο πολυ που ειχαμε καταληξει να τον κυνηγαω στο σπιτι για να μου κατσει:laugh: το σεξ ουτε με το κυαλι δεν το εβλεπα!!! και εκεινος ελεγε αν δεν γεννησεις ΔΕΝ....καταλαβαινετε το δραμα μου:laugh: οι ορμονες στο κοκκινο!!!!

μονο μια φορα εγινε σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και φοβοταν πολυ μην κανει κακο στο μωρο ασε που οι αντρες αισθανονται αβολα..τι κανω εγω τωρα και μεσα ειναι το μωρο και ειναι σαν να μπιπ!!! με το μωρο να βλεπει κατι τετοια μου ελεγε συνεχεια

ε μετα αφου σαραντησα εγινε ανασταση χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...