Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Franitaki μου, κοπελα μου!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!:woohoo:

ακομα πιο πολλα συγχαρητηρια, γιατι αν μεχρι προτινος θεωρουσα ηρωιδα καθε κοπελα που εγινε μανουλα (μετα τον τοκετο μου, το εβγαλα το αποφθεγμα!:lol: ) εσυ εισαι ΥΠΕΡηρωας κοριτσακι μου!!! πρεπει να εισαι ΠΟΛΥ περηφανη για τον εαυτο σου (εγω παντως ΜΕ καμαρωνα και με καμαρωνω, αν και ειχα αρκετα καλο τοκετο!:laugh: ) και να σκεφτεσαι, οτι αφου καταφερες να ανταπεξελθεις σ'αυτη τη δοκιμασια, τιποτα πια δε πρεπει να σε φοβηζει!!! ΟΛΑ τα μπορεις!!!;)

να σας ζησει ο μικρουλης, να τον χαιρεστε!!!

ευχομαι απο 'δω και στο εξης, ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! κι αυτος ο τρισχαριτωμενος μικρουλης, η νεα ζωη που εφερες στο κοσμο, να δωσει και σε σενα ΝΕΑ ΠΝΟΗ!!! για μια ΝΕΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΧΑΡΕΣ!!!:)

και παλι να σου ζησει και ο,τι χρειαστεις θα 'μαστε κοντα σου, μη το ξεχνας!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

franitaki μου να σου ζήσει ο μπουμπούκος σου!!!!πάντα γερός και ευτυχισμένος να είναι!!!ταλαιπωρήθηκες πολύ κοπέλα μου αλλά φαντάζομαι οτι κρατώντας τον μικρό αγκαλιά θα τα ξεχνάς όλα!!!!καλή λοχεία να έχεις...φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsakii έγραψε:

και να σκεφτεσαι, οτι αφου καταφερες να ανταπεξελθεις σ'αυτη τη δοκιμασια, τιποτα πια δε πρεπει να σε φοβηζει!!! ΟΛΑ τα μπορεις!!!;)

:

Ωραια που τα λες Mitsaki!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτη φορά ακούω τοκετό να ξεκινάει και να τελειώνει με.....μπιφτέκια :laugh: Όσο για τις ενδιάμεσες ... μάσες:P, μάλλον σε ταίζουν όταν βλέπουν οτι αργείς για να έχεις δυνάμεις όταν θα χρειαστεί να σπρώξεις για να βγει το μπεμπάκι. Πολύ φαί πάντως :)

Φρανιτάκι ταλαιπωρήθηκες πολύ, αλλά τα κατάφερες μια χαρά και έφερες στον κόσμο το μικρό Σεμπάστιαν φυσιολογικά! Συγχαρητήρια λοιπόν! Να σου ζήσει ο μπεμπάκος! Εύχομαι ολοι μαζί, μαμά μπαμπάς και γιος, να φτιάξετε τη ζωή σας όπως ακριβώς τη θέλετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Σε φιλώ :kiss:

Περιμένουμε φωτο ε? Η ekoliou μας είπε ότι είναι φτηστός ο Δανός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥ!ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗ ΔΑΝΙΑ.ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτακι μου τελικα ολα πηγαν τελεια και γεννησες το αντρακι σου ολα τωρα θα ειναι υπεροχα και τα αγχη θα φυγουν και θα εισαι και πιο ηρεμη και θα τσακιζεις και τα μπιφτεκια σου:laugh: :laugh:

να σου ζησει να ειναι παντα γερος και δυνατος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου χαράς το κουράγιο σου ... όντως ... ούτε στα χωράφια να ήσουν ... τι να πώ ... άλλα συστήματα εκεί.

Τουλάχιστον τώρα τον έχεις αγκαλιά σου και όλα αυτά θα τα θυμάσαι σαν ένα κακό όνειρό.

Να σου ζήσει ο μπέμπης σου και ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franitaki καταρχήν να σας ζήσει ο μπεμπούλης! Να τον καμαρώνετε πάντα γερό και ευτυχισμένο!!!

Έχω πάθει πλάκα! Πέρασα κι εγώ ταλαιπωρία αλλά όχι τέτοια κορίτσι μου!

Μπράβο στο κουράγιο και τις αντοχές σου!

Μωρέ... τι τσιμπούσια ήταν αυτά που έκανες στο νοσοκομείο?

Αν είναι δυνατόν! Εμένα με είχανε 2 μέρες νηστική (1 πριν την πρόκληση-καισαρική) και 1 μετά...

Αν χρειάζοταν να κάνεις κατεπείγουσα καισαρική με ολική... απορώ! Με τέτοιο στομάχι τι θα μπορούσες να είχες πάθει?

Και βέβαια τα γράφω όλα αυτά τώρα, που γέννησες και πήγανε όλα καλά!

Καλή λοχεία σου εύχομαι με πολλές τσάρκες και χαρά!

Σε φιλώ γλυκιά μανούλα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έχω πάθει σοκ με αυτά που διάβασα!!! :ohmy:

Είπαμε αλλά όχι κι έτσι!!! :angry:

Είσαι πραγματική ηρωίδα και έχεις μέσα σου απίστευτη δύναμη, το απέδειξες περίτρανα!!! :)

Δεν σου κρύβω ότι ανάμεσα στις εκφράσεις έκπληξης και τα επιφωνήματα οργής που έβγαζα διαβάζοντας για τον τοκετό σου γέλασα με το απίστευτο τσιμπούσι που κάνατε!!! :laugh: :laugh: :laugh: Μόνο το κρασάκι έλειπε!!! :P

Να σου ευχηθώ και πάλι ΚΑΘΕ ευτυχία και μόνο χαρές για εσένα και την οικογένειά σου!!! Συνέχισε τις βολτούλες και μην ξεχνάς και τη μαμά σου!!! ;)

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ο μικρούλης και ό,τι επιθυμείτε!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita να σου ζησει ο μπεμπακος σου.

Πολυ ταλαιπωρια τραβηξες .Αν ησουν στην Ελλαδα θα σου ειχαν κανει σιγουρα καισαρικη.

Ελπιζω να ηρεμησες στο σπιτι σου .

Ευχομαι ο μικρουλης σου να ναι παντα γερος και δυνατος.:cheer::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΓΩ ΙΣΩΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΙΑ!!!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΕΔΩ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλο μου κοριτσακι κουραστηκες πολυ το ξερω.Χαλαλι ομως εβγαλες εναν Παιδαρο :) .Ευτηχισμενοι να εισαστε τωρα καλη μου γεροι παντα και γεματη αγαπη.Χιλιοχρονο το παιδακι σου :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

franita μου να σου ζησει!!!οσο για την εμπειρια τοκετού απ όσο διάβασα σίγουρα θα σου μεινει ΑΞΕΧΑΣΤΗ!!!!καλη λοχεια να χεις!!!αααααα.......και καλα ξενύχτια με τον μπέμπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει! Να είναι πάντα καλα το μωρακι σας και εσεις παντα ευτυχισμενοι!

Τρομερη περιγραφη! Απο τη μια ηθελα να κλαψω για αυτα που περνουσες, απο την αλλη μου ερχοταν να γελασω με αυτα που τσακιζες! Βρε θηριο με ολα αυτα στο φαι το μυαλο σου! Χεχε!

Να ειστε παντα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!

Τι εμπειρία ήταν αυτή που έζησες. Ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω.

Να σας ζήσεις το μωράκι σας.

Να είναι γερό και καλότυχο.

Καλή λοχεία να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΡΑΓΕ? ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! Κ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΟΥΣΑ.... ΕΙΧΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ....ΧΙΧΙ!

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΡΑΝΙΤΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ!!:) ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕΣ!:(:blink: ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ!!:) ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!:) :laugh: ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ!!:P ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΙ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Franitaki μου ταλαιπωρηθηκες τοσο πολυ ε?!!Αξιζε ομως το κοπο!!Το μπαμπακι σου στην αγκαλια μετα απο τοση περιπετεια!!!Σου ευχομαι να σου ζησει κουκλα μου!!Να ειναι γερο και τυχερο!!Πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franitaki μου να σου ζήσει ο μικρός. Να τον δείτε όπως επιθυμείτε.

Τώρα για την ταλαιπωρία τί να πώ? Μου είπε η Χριστίνα τί τράβηξες. ΗΡΩΑΣ φιλενάδα.

Αντε, με το καλό να έρθετε Ελλάδα να δούμε απο κοντά το νέο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Φρανιτα μου!!!!Να σου ζησει και παλι κοπελα μου!!!!!Ευχομαι οτι καλυτερο στην ζωη σας!!!!!!!!

Για τα ραμματα που σε ταλαιπωρουν μπορεις να βαζεις τις ειδικες αλοιφες με ξυλοκαινη για να ανακουφιζεσαι ωσπου να πεσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...