Μετάβαση σε περιεχόμενο

GEIA SAS!!!!!!!!


Recommended Posts

Kalimerakia sou voulla mou...

Kai kalos mas vrikes...

Kai giati na min se theloume kali mou???

Na sou zisei to koritsaki sou...

Na tin xeresai agapi mou...

Egw eimai i joanna kai exw ena giokka 14 minwn...

Kai se liges meres the vgei kai i korassa mou ston kwsmo...

Voulla mou sas euxwme ola ta kalitera...

O theos mazi sas...

Kai filia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλίτσα καλημέρα και καλό μήνα!!!:P

Καλώς ήρθες στην παρέα μας, που χωράει πολλέεεεες ακόμα.

Να σου ζήσει η κουκλίτσα σου, εγω έχω δυο παιδάκια, ένα κοριτσάκι 2χρονών και 1 αγοράκι 11 μηνών.

Θα τα λέμε συχνά, φιλάκια πολλά.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες Βουλα μου!

Είμαι η Νίκη, καινούργια κι εγώ στην παρέα και δεν έχω ακόμα μωράκι.

Περιμένουμε φωτογραφία του μωράκι σου:)

Φιλιά:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κι εσύ Βούλα μου στην παρεούλα του Mammyland! Είμαι η Πηνελόπη και προσπαθώ κι εγώ να κάνω νινάκι. Να χαίρεσαι την πριγκηπέσσα σου! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS EYXARISTO POLY KORITSIA!!!:)

NIKI MOY PROSPATHO NA BALO FOTOGRAFIA GIA NA DEITE TO ASTERI MOY ALLA DEN TA KATAFERNO.THA TO KSANAPROSPATHISO.

PINELOPI H'PIPITSAZOYZOYNA:laugh: H PROSPATHIA THELEI YPOMONH K OXI AGXOS!!!!STO LEO EGO POY AGXONOME YPERBOLIKA K GI'AYTO EKANA EKSOSOMATIKI AN K DEN YPIRXE KANENE PROBLIMA EKTOS APO TO AGXOS!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βουλα μου καλως μας ηρθες και φυσικα σε θελουμεεεεε!!!!!Να σας ζησει το λουλουδακι σας να ναι παντα γερο κι ευτυχισμενο!!!Ειμαι η Κωνσταντινα δεν εχω παιδακια ακομα.Χαρηκα!!Θα τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

KANO ALLI MIA PROSPATHIA NA BALO FOTOGRAFIA TIS ZOYZOYNAS MOY K ELPIZO NA TA KATAFERO......

:( AX!!!!KORITSIA MIPOS MPOREITE NA MOY PEITE POS MIKRAINOYN OI FOTOGRAFIES;;;GIATI LEEI OTI EINAI POLY MEGALI K DEN MPENEI.:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!

Καλώς όρισες! Είμαι η Αναστασία! Έχω μια κορούλα 9 μηνών και ειμαι παλι εγκυος 7 εβδομαδων.

Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός. Έκλεισα στο γιατρό μου για Doppler στις 9 Ιουλίου το βράδυ. Μέχρι τις 10 /7 μου είπε η γιατρός στο Έλενα να το κάνω οπότε το έκλεισα στο τέλος της προθεσμίας για να καθυστερήσω κι άλλο την αναχώρηση μου για την Αθήνα. Τι ώρα έκλεισες αύριο; Θα περιμένουμε τα νέα σου. Μετά πότε θα πας για Doppler εσύ;;; Έκλεισες;
    • δεν έχει απευθείας Πορογαλία-Θεσσαλονίκη δυστυχώς... Τόσα χρόνια είμαι παθούσα 🥲 μακάρι να γίνει, θα με βολέψει κι εμένα πάρα πολύ! αλλά ναι, έχουμε άπειρα μέρη, πιο να πρωτοδιαλέξεις! χρήμα και χρόνος να υπάρχει μόνο 🤣 Αχ δύσκολα, μέχρι να στρώσουν όλα... Αλλά μη νομίζεις, και στο εξωτερικό δεν είναι όλα ρόδινα. Εδώ πχ στο δημόσιο σύστημα υγείας μία έγκυος πρέπει να πάει στο τοπικό κέντρο υγείας να δηλώσει την εγκυμοσύνη της και έπειτα σε καλούν στις 12 εβδ για τον πρώτο υπέρηχο που είναι η αυχενική δηλαδή. Πρίν τις 12 δεν υπάρχει περίπτωση, μόνο ιδιωτικά.... Η δημόσια υγεία είναι σίγουρα ένα σημαντικό δικαιώμα και είμαι ευγνώμων που το έχουμε στην Ευρώπη γενικά αλλά το σύστημα είναι σάπιο από παντού. Επ΄ισης, στο δικό μου κέντρο υγείας δεν έχουν καν θέση, οπότε μου είπαν να πάρω τηλ να ρωτήσω σε άλλες πειροχές αν τα κέντρα υγείας έχουν διαθεσιμόητα... Ο,τι να ναι... Ευτυχώς είμαι τυχερή γιατί εδώ κάθε επιχήριση με πάνω από 20 εργαζομένες ωφείλει να σου παρέχει έστω μια βασική ιδιωτική ασφάλιση κι έτσι έχουμε πρόσβαση στον ιδιωτικό τομέα. Πληρώνω 15ευρώ συμμετοχή το ραντεβού και κάνω τη δουλειά μου. Οι υπέρηχοι είναι 12.5. Τι να κάνεις...
    • Κοριτσάκι μου.. καλή δύναμη.... Το έχεις συζητήσει με το γιατρό σου...; Μήπως έχεις πάθει καμία υπερεμεση...; Γιατί έχω φίλη που και μέχρι να γεννήσει ήταν με εμετούς... Αυτό έχει να κάνει με το ύψος της χοριακής, δηλαδή όσο πιο ψηλά φτάνει η χοριακη τόσο πιο έντονα και επίμονα τα συμπτώματα.. για αυτό κιόλας από την 10η εβδομάδα περίπου αρχίζουν και μειώνονται γιατί σταθεροποιείται τότε περίπου η χοριακη και εν συνεχεία αρχίζει να μειώνεται μέχρι που θα μείνει σταθερή σε μικρα επίπεδα για την υπόλοιπη διάρκεια της εγκυμοσύνης.. σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; 11η;  Εδώ είμαστε να μας γράφεις να σου κάνουμε παρέα πάντως όποτε χρειάζεσαι!! 😘😘😘😘
    • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ψέματα;! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Έλα βρε!! Έχουν αεροδρόμιο και η Θεσσαλονίκη και τα Γιάννενα!! Μετά τι είναι να πας με αυτοκίνητο;! Μια ώρα;! Χαλκιδική με απευθείας πτήση Θεσσαλονίκη πρέπει να υπάρχει φαντάζομαι, για Γιάννενα δεν ξέρω αλλά λογικά από Θεσσαλονίκη ή Αθήνα θα υπάρχουν! Νοικιάζεις ένα αυτοκίνητο και πας..! Έχουμε ρε φίλε και γαμω τα μέρη για διακοπές παντός τύπου!! Αλλά είναι κρίμα που είμαστε μόνο για αυτό.. μόνο για διακοπές.. Τα υπουργεία ξέρεις που μας έχουν γραμμένους;;; Εδώ το υγείας δεν έχει πρόβλεψη για τις εξετάσεις που πρέπει να κάνει συχνά μια γυναίκα σε εξωσωματική ή και εγκυμοσύνη (πχ η χοριακη καλύπτεται πλέον μόνο μια φορά έχουν βάλει πλαφόν συνταγογράφησης!!) και το υπουργείο Παιδείας δεν έχει καμία πρόβλεψη για γυναίκες σε επαπειλούμενη κύηση που σπουδάζουν για εξεταστική εξ αποστάσεως!! Περίμενε εσύ δώρο από το υπουργείο τουρισμού..!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    • Καλημέρα κορίτσια...μα πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τα μωρακια μας; απίστευτο! ανυπομονώ για αύριο να δω τι θα μου πει και εμένα! εγω σε μια βδομάδα μπαινω στον 8ο...και νιώθω οτι δεν έχω και πολύ μεγάλη κοιλιά...πλεον έχω ξεκινήσει να κοιμάμαι τα βράδια..καπως το συνήθισα.. ευτυχώς! Κάποιες βλέπω μπαίνουν στην τελική ευθεία...με το κάλοο σας εύχομαι να κρατήσετε τα μωρακια σας στην αγκαλια σας😍
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...