Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρίνα μου σε ευχαριστώ πολύ! καλά και ο γιος σου βέβαια απίστευτη φάτσα δεν το συζητώ! :woohoo:

Την επόμενη φορά θα τα πούμε περισσότερο! φιλάκια!

Μαριαντα μου εύχομαι η δική σου κόρη να σου μοιάσει!! Η δική μου δεν μου πήρε τίποτα!! Ευτυχώς τουλάχιστον έχουμε γλυκούλη μπαμπά...!! :P:P:P:P

Φιλάκια σε όλες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Και για να μην ξεχνιόμαστε... Δημητρούλα παλιοπαπαράτσο!!!! :blink::blink: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε πολυ ομορφα .Ρουλακι ευχαριστω πολυ για της πληροφοριες ευτυχως μας ειπε οτι το π[αρκιν ηταν γεματο και πηαγμε και το αφαησαμε στη μαρινα το αυτοκινητο στην αρχη καναμε λαθος τη καφετερεια αλλα μετα της οδηγιες της Ρουλας φτασαμε επιτυχως.Καλα τα μωρακια τελεια και ο Μιχαλακης και ο Μητσαρας που ερπαχτηκαν με το Σταυρο και εμεις γελαγαμε με τη Δημητρα και η μπμπα της Μαριαντας αλλα και ο Σωκρατης που εχοταν και μου λεγε :συ αρεσει ο μπουγιουρης ; επαθα πλακα πολυ ησυχο παιδι .Το αποκορυφωμα ηταν οταν πηγαμε τουαλετα με τη νταλλια και κλειδωθηκε μεσα ο Σταυρος απο τη μια προσπαθουσα να κρατησω τη ψυχραιμια μου παρολο που εκλαιγς και απο την αλλη ειχα και στο μυαλο μου τη νταλλια να μη φοβηθει τελικα τον απεγλωβισαμε και ξεσπασε σε κλαματα το καμαρι μου .Παντως ωραια ηταν εμεις ειμασταν 1,00 στο σπιτι .Αντε και στην επομενη συναντηση τι λετε θα παμε πειραια; ακουω προτασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια!!!Κουκλες ειστε βρε!!!!!!Η μια πιο ομορφη απο την αλλη!:woohoo:

Και τα μωρακια ειναι κουκλια!!!!!!!Να τα χαιρεστε!!!!!Τι ωραιες που ειναι αυτες οι συναντησεις...ε!:woohoo: Μακαρι να βρεθουμε και ολες μαζι, μια φορα τουλαχιστον πιστευω να την καταφερουμε μια πανελλαδικη συναντησουλα!:woohoo:

Κρειζυ μου ειδα ηρθε και το Αριστινακι!!!!!:woohoo:

Αριστιναααααααα ελα και στην Σαλονικη αγαπη μου;):kiss:

παντα τετοια ευχαριστα κοριτσια μου!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα απο εμενα τον παπαράτσι!Σήμερα έκανα μισή δουλειά λόγω Δημητρακη αλλά είχα άξιους αντικαταστάτες. Τον άντρα μου και τη Ρουλα μας!Ρουλα τέλειες οι φωτογραφίες!:kiss: Καλή αντάμωση κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Βρε κορίτσια δεν σας προλαβαίνω!! Λοιπόν... περάσαμε πάρα πολύ ωραία και το κορυφαίο ήταν πως περάσανε τέλεια κι οι σύζυγοι!! Τους άρεσε πάρα πολύ!!! Περάσανε οι ώρες και δεν πήραμε χαμπάρι τίποτα!! Τέλεια!!!

Καλά την Σισσιώ άλλο να την βλέπετε από φώτο κι άλλο από κοντά!! Είναι πανέμορφη κοπέλα! Και η κορούλα της απλά ΑΠΙΘΑΝΗ!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!Αφού τις έφτυνα όλη την ώρα! Φοβήθηκα μη πούνε γιατί βρέχει!! :laugh:

Ο γιος της sweet mummy ΤΕΛΕΙΟΣ!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ σαν την μανούλα του και πολύ χαμογελαστός! Με το που του μιλάω μου έκανε κάτι χαρούλες... Και εγώ σαν μαμά σε αναμονή χ..στηκα από την χαρά μου!! Άλλαζα πάνες!!

Ο Σταυρονικόλας μορφή για μια ακόμη φορά!! Εγώ βασικά, εκεί που κλείστηκε ήθελα να πάρω φόρα και να σπάσω την πόρτα! Φοβήθηκα πιο πολύ για το παιδί! Δεν μπορώ βρε κορίτσια να βλέπω παιδί να κλαίει! Σπαράζει η καρδιά μου!

Η Μαριάντα μας, μια κούκλα!! Κι ο γιος της φυσικά... Πολύ θα ήθελα να είναι και ο δικός μου έτσι!! Ήσυχος, συζητήσιμος και απλά ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ!! Τέλειος!!

Δεν το συζητώ για τον Μητσάρα της Δημητρούλας!! Τι φατσουλίνι είναι αυτό!!! Τι τέλειο πλάσμα!! Στο τέλος κουράστηκε λιγάκι, και είχε ξαπλώσει πάνω στην μαμάκα του!! Πολύ φάση!!

Και το κορυφαίο όλων ήταν η διαμάχη του Σταυρονικόλα με τον Μητσάρα!! Βρε κορίτσια, ένα έχω να πω!! Να τους χαίρεστε!! Άντρες με τα όλα τους!! Μακάρι να είναι κι ο δικός μου έτσι! Γερά με τσαμπουκά!! :laugh: :laugh:

Αριστινάκι μου πολύ χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά!! Εύχομαι να μας ξανάρθεις σύντομα!! Είσαι μια κουκλάρα!!! Είχα δει φωτογραφίες σου στο facebook αλλά από κοντά είσαι ακόμα πιο ΘΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σε σένα Δημητρούλα που τις ανέβασες όλες! :)

Ή μάλλον.. όχι όλες! Που είναι αυτή η ωραία που σου τράβηξα;;; Εεεε;;;;; :P

Κορίτσια, με το καλό να βρεθούμε στην επόμενη συνάντηση!!!

Φιλάκια σε όλες σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και κάτι ακόμα: έχουμε την πιο όμορφη παρέα!

Μικροί και μεγάλοι! Φτου φτου φτου μας! :P :laugh:

Εύχομαι να'σαστε όλοι καλά, οι γονείς να χαίρεστε τα παιδάκια σας, οι μελλοντικοί με το καλό να τα δεχτείτε κι εμείς οι υπόλοιποι να ακολουθήσουμε τα χνάρια σας σύντομα!! :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου πολυ ωραιες οι φωτογραφιες μπραβο σας περασατε τελεια και τα παιδακια σας κουκλια!!!!!!!!!!!

φτου σας βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα δεν υπαρχει περιπτωση να μην περασουμε ωραια εμεις υπαρχει χημεια μεταξυ μας και χαιρομαι πολυ που εχουμε γινει μια μεγαλη ομορφη τρελοπαρεα:laugh: :laugh:

ανυπομονω για την επομενη συναντηση που δεν θα χασω αυτην την φορα

αριστινακι μια κουκλα εισαι κριμα που δεν μπορεσα να σε γνωρισω:( :(

φιλακια πολλα σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημέρα!! Αχ ποσο ζηλεψα που ειδα τις φωτογραφίες!!

Εισαστε τελειες με τα παιδακια σας, τους αντρες σας μπράβο!!

Την επόμενη φορά θα κάνω οτι μπορώ να ερθω κ γω!

Φιλάκια πολλα,, Τελειες Φωτος!!

Πρέπει το site να δημιουργήσει ενα θέμα με τίτλο Συναντήσεις και να βάλει όλες τις φωτογραφίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις δυστυχως επρεπε να φυγουμε στις 20:30 γιατι νυσταζε και ο Μιχαλης και επρεπε να φαει και την κρεμουλα του... εχασα βλεπω επισοδεια...:laugh:

Βρε κοριτσια τι εγινε... ο Δημητρακης τσακωθηκε με τον Σταυρονικολα; χαχαχα... εχασα τα καλυτερα...χιχιχι...:woohoo:

Δημητρα σ'ευχαριστουμε πολυ... κι'εσυ με τον αντρα σου ειστε πολυ τεριαστο ζευγαρι... δεν εβαλες καμια φωτογραφια του...:P

Dallia μου χαρηκα πολυ που τα ειπαμε... ειστε πολυ ωραιο και μοντερνο ζευγαρι... με το καλο να γεννησεις σου ευχομαι το λιονταρακι σου... εγω εχω γεννεθλια 21 αυγουστου... τελευταιες μερες του λεωντα... το παιδακι σου θα βγει το καλυτερο παιδακι...χεχε...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι καλημέρα!!

Dallia ξέχασα να σε ευχαριστήσω για τα καλά σου λόγια! Είσαι η πιο γλυκειά εγκυούλα και θα γίνεις μια ακόμα πιο γλυκειά μανούλα!! Σαν τη Μαρίνα μας!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...