Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.


Recommended Posts

Αχ βρε κοριτσια μπραβο σας......τα καταφερνετε σιγα σιγα...Εμενα ο μικρος ειναι 2 χρονων και 3 μηνων.....τον αρχισα απο σημερα ....Μου ελεγε οταν εκανε τα κακα του και ειπα να τον δοκιμασω....Βαλαμε βρακακι και ξεκιναμε...Δεν περιμενω θαυματα αλλα θα [προσπαθησω...Και η παιδιατρος μου ειπε να μην τον αγχωσω,αν τα καταφερει καλως...Θελει φανταζομαι υπομονη και επιμονη....αχ μακαρι να τα καταφερουμε και εμεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 169
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ! ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΠΩΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ! ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ, ΤΟ ΒΡΑΔ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ? ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ ΠΕΡΝΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΡΑΚΑΚΙ ΚΑΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ! ΑΧ, ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΑΜΑ ΤΣΙΣΑ!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας και παλι. Εγω δεν ειμαι στο σπιτι απο το πρωι μεχρι το βραδυ και ειναι καπως δυσκολα για μενα.... Οτι μπορω κανω:unsure: Χτες της ειπα οτι αν κανει τσια της η κακα της στο γιογιο της θα της παρω ενα δωρακι εκπληξη! Για να δουμε θα καταφερω τιποτα? Κι οταν ακουω την κουνιαδα μου να λεει οτι η ανηψια εμαθε να κανει τσια στο γιογιο της μεσα σε δυο βδομαδες τρελαινομαι:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εμεις τα καταφεραμε επιτελους!!! Δεν μπορω να πω οτι δυσκολευτικα καθολου γιατι ο δικος μου ειναι και μεγαλουτσικος και ηταν σαν ετοιμος απο καιρο.....

Απο τον πρωτο μηνα προσπαθειας το πραγμα εδεσε, τωρα μονο το βραδυ του βαζω γιατι το πρωι λειπω και εχουμε θεματακι...η κοπελα που τον προσεχει μου λεει οτι δεν ειναι παντα βρεγμενος, ελπιζω σιγα σιγα να το κοψουμε κι αυτο. Δεν θα μπορουσα ομως να τον ξεκινησω απο νωριτερα γιατι πιθανον να μην ηταν ετοιμος και να εσπαγαν τα νευρα μου καθως ειμαι και πολλυ ανυπομονη.

Βεβαια το βλασταρι μου ειναι ειδη 3 χρονων και 4 μηνων οποτε δεν το θεωρω και κατορθομα, αλλα το κοβουν απο 2 χρονων και νωριτερα. Κι εγω ομως δεν το πιεσα νωριτερα γιατι εκανα κουβεντα με την παιδιατρο και μου ειχε πει οτι θα το καταλαβω ποτε ειναι ωριμο για τουαλετα και οτι η καταλληλη ηλικια ειναι μετα τα 2,5 και Καλοκαιρινους μηνες κατα προτιμηση...Εμεις καθυστερησαμε κανα 9μηνο, δεν πειραζει!

Καλη υπομονη κοριτσια και ολα θα γινουν οταν πρεπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας MARIVA μου!Αντε και στα δικα μας!:laugh: Εμεις τα ιδια. Τσισα στην τουαλετα και κακακια στην πάνα!Αργά και σταθερά!:P Ξέρετε κάνα κολπάκι να τον πείσω να κάνει κακακια τουαλέτα ή στο γιο γιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ! ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ! ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΛΕΝΞΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ! ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ1 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνο οσο θέλει!:P :P Καταλαβαίνει ποτε θελει να τα κανει γιατι μου ζηταει πανα. Πιστευω οτι η συνηθεια ειναι που θελει να τα κανει στην πανα. Αντε να δουμε!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ! ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΦΩΡΑΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ! ΤΩΡΑ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα έχουνε πολυ γελιο. Ειναι ολη μερα ξεβράκωτος και οταν θελει να κανει κακα του μου λεει "πανα" ενω τα τσισα παει μονος του τουαλετα, τραβάει και καζανάκι!:P :P :P Μου ειπε η κουμπαρα οτι αμα τα κανει μια φορα στην τουαλετα θα του φυγει το "κόμπλεξ". Αυτη τη μια φορα παλευω να πετυχω!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες καλημερα. Εχω βαρεθει να μαζευω τσια και κακα απο ολο το σπιτι και απο το μπαλκονι παρακαλω:woohoo: Το τελευταιο καιρο εχει η μικρη μου μια ιδιατερη προτιμηση στη μεγαλη γλαστρα με τη βοκαμβιλια που εχουμε στη γωνια στο μπαλκονι:ohmy: Δε θελει με τιποτα να κατσει ουτε στο γιογιο ουτε στη λεκανη και τα κανει οπου της ερθει. Τα νευρα μου:angry: Κι οταν τη ρωταω γιατι δε παει στο γιογιο της μου λεει "οχι δε θελω να παω, ποτε". Το καλο ειναι οτι με το που τα κανει με φωναζει "μαμα ελα να δεις που εκανα κακακια". Το πηρα αποφαση, δε προκειται να μαθει...... Εσεις πως τα πατε τα καταφερε καμια κοπελια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!~ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΣΙΜΗ! ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ! ΑΣΕ ΤΗΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΚΟΨΕΣ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ! ΥΠΟΜΩΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγώ απογοητεύτηκα...μόλις τον βάζω στογιογιο σηκώνεται και φεύγει..το έχω πάρει χαλα΄ρα και πως δεν είναι η ηλικία του ακόμη. Δε σταματώ να προσπαθώ..εκείνος πάλι ή θα τα κάνει κάπου αλλού και μετά μου τα δείχνει λέγοντας <<κακά ..κακά>> ή γεμίζει το γιογιο με τοστ ή μπιστότο και μετά λέει <<κακά..κακά>> κ ας είναι μολις 15 μηνών. Υπομονή..κάποια στιγμή θα καταλάβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΤΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑΤΗΣ ΛΕΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΣΙΣΑ! ΟΧΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΝΩ ΤΗΣ! ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΣΑΔΙΑΣΑ! ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑΝΙΩΜΕΝΗ ΤΗΣ ΛΕΩ" ΕΛΛΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΣΙΣΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ, ΚΑΠΟΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ" ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΜΑΜΑ, ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ? "ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ". ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΣΙΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ! ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ! ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΩΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ! ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου φυσικά και θα συνεχίσει!

Και εμείς τώρα μαθαίνουμε.Την βάζω στο γιο γιο της,κάθομαι σταυροπόδι μπροστά της,διβάζουμε παραμυθάκια ή ζωγραφίζουμε μέχρι να τα κάνει.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΙΑ! ΕΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕΕΕΕΕ!:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ! ΖΗΤΩΩΩΩΩΩ!!! ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ! ΤΙ ΑΟ'ΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΑΣΕ? ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΥΠΟΜΩΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΛΑ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! ΣΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΕΞΥ ΦΩΤΟ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας καντινου μου! Απλα χρονο ηθελε το κοριτσακι σου! Εμεις συνεχιζουμε σταθερα. Βεβαια καποιες φορες εχει τύχει να τον παρει ο υπνος χωρις πανα και δεν εχει κατουρήσει στο κρεββάτι. Μαλιστα κοιμηθηκε και ενα ολοκληρο βραδυ χωρις πανα και δεν κατουρήθηκε. Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο! Σκεφτομαι να παρω αυτο που βαζουν κατω απο το κραββατι(το προστατευτικο) και να τον αφησω να κοιμηθει χωρις πανα το βραδυ. προσπαθω αλλα δεεν θελω να τον πιεσω. Επειδη εχει μια καθυστερηση στο λόγο τον πηγα στο γιατρο και μου είπε οτι χρειαζεται εργοθεραπεια. Ισως παιζει ρολο αυτο και γι αυτο δεν συνεργάζεται απόλυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, (ΑΧ, ΚΑΛΕ ΔΙΝΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ! ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!)ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ! ΙΣΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ! ΑΝΤΕ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου εχω αγχωθει τοσο με αυτο που εγινε που η τουαλετα μου φαίνεται πταίσμα. Κι αν οντως παιζει ρολο αυτο το προβλημα δεν μπορω να κανω και πολλά γιατι θελει ειδικό χειρισμό. Εγω συνεχίζω να προσπαθώ μεχρι να ξεκινήσουμε εργοθεραπεια μιας και τώρα κλείνουν ολα και απο Σεπτέμβρη θα ξεκινήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ? ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΜΩΡΕ, ΟΛΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ! ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ! ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου μου ειχε μια καθυστέρηση στο λόγο και θα τον πήγαινα κάποια στιγμή. Απλα το προβλημα δεν εχει να κανει με το λογο τελικα , ειναι βαθύτερο. Σιγουρα ολα διορθώνονται και ευτυχώς που το ανακαλύψαμε νωρίς. Γιατι μας ειπαν οτι αν ειχε πρόβλημα μονο με το λογο απο τα 4 μεχρι τα 6 επεμβαίνεις. Η εργοθεραπεια ομως πρεπει να γινει άμεσα δεν μου άφησαν περιθώρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι τα καταφερατε! Εμεις τιποτα ακομα:( Δε ξερω αν θα μαθει ποτε:blush::blink: Δε θελει να κατσει στο γιογιο της, επομενως δεν εχει μαθει στη χρηση της τουαλετας. Θα κανω υπομονη δε μπορω να κανω κι αλλιως. Υπομονη και επιμονη:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...