Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.


Recommended Posts

ΣΕ ΓΙΟ ΓΙΟ 6ΤΗΝ ΒΑΖΩ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΘΗΣΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙ! ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΩ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΗΚΑ! ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΛΕ ΕΣΥ? ΑΓΟΡΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 169
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΟΝΑ @@ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ? ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΥΟ ΚΞΟΡΕΣ! ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΤΟΣ ΟΓΙΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχααχαχχα

Α!!!!!!!! Καντινου και κατι αλλο! Μην περιμενεις απο τη μικρη να σου

πει οτι θελει τσιτσα. Καθε 1 ωρα βαζε την στο γιο γιο. που θα παει? κατι θα βγαλει το... πιπι της! Τα μικρα ξεχνιουνται με τα παιχνιδια.

Καθε τοσο λοιπον να της θυμιζεις να καθεται στο γιο γιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως πάμε κορίτσια?Εμείς συνεχίζουμε ακάθεκτη! Κάνει τσισα οταν τον εχω ξεβράκωτο. Οταν θέλει να κάνει κακά του μου ζητάει πανα. Πάλι καλά!:P :P :P Υπομονή!Έχουμε καιρό ακόμα.:laugh: Πάντως δοκίμασε να την αφήσεις βρεγμένη. Ισως πάρει μπροστά!Την καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζεις οτι εγω εχω υπομονη!:P :P :P Απλα σ αυτο ειμαι πιο χαλαρη. Αμα δεν συνειδητοποιήσουν μόνα τους κάποια πράγματα οτι και να κάνουμε εμείς δεν αρκεί. Εμεις απλα κανουμε οτι μπορουμε για να τα βοηθησουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΟΥΡΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΙ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ! ΑΠΛΟΙ ΘΕΑΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ! ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΣΙΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ! ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια διαβασα πως πατε κι'εσεις... εγω εχω ενα καλο σημαδι αλλα χωρις να σημαινει κατι... οταν κανει κακα του μου το λεει... "κακα" "κα κα"... χαχαχαχαχα....:laugh: και οντως τα εχει κανει... και νομιζω πως μου το λεει και οταν κανει τσισα γιατι μου το λεει και σε κατι ασχετες στιγμες και οταν τον κοιταω δεν εχει κανει κακακια... λετε μεχρι να τελειωσει το καλοκαιρι να πηγαινει μονος του στην τουαλετα;... χαχαχαχαχαχαχαχ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ! ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΜΑΘΕΙ.:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω βαρεθει...όλη μέρα τον βάζω στο γιο γιο κ δεν κάνει τίποτα. Μόλις σηκωθεί μετά από λίγο θα τα κάνει!!1 Καμια φορά θα πει λίγο πριν τα κάνει τη λέξη <<κακά>> αλλά χαίρω πολύ!!Η ζημιά έχει γίνει! Τι θα κάνω;; Ετσι θα συνεχιστεί η κατάσταση;; Μήπως να τα παρατήσω μέχρι να μεγαλώσει λίγο ακομη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ, ΦΑΝΗ, ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ? ΕΔΩ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ! ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΑΤΩΜΑΤΑ, ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ! ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ! ΤΑ ΚΑΚΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ! ΥΠΟΜΩΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η κόρη σου είναι 2, 5 χρονών ε;; Σιγά μην κάθομαι να σκάσω για τους υπόλοιπους μήνες! Το σπίτι είναι σε άθλια κατάσταση! Όλη μέρα την περνάμε γύρω από το γιο γιο με σκόρπια παιχνίδια και κανενα κατουρο που κ που στα πατώματα...ΕΛΕΟΣ!! Εν τω μεταξύ μόλις πασαλείφθηκε με παγωτο σοκολάτα και μαζί του και μερικά μαξιλάρια!! Ενα σκοινι..να κρεμαστώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ουτε να το φανταστώ δε θέλω!!!ηδη καναδυο φορες μου εχεσε το κρεβάτι μόλις τον έβγαλα από το ντους κ είχα σκοπό να τον ντύσω...τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα κοριτσια συγνωμη αλλα μετα απο ολα αυτα που διαβασα θα δοκιμασω το γιο γιο μετα τα 3 του... δεν υπαρχει περιπτωση να κανω τοση υπομονη... μη σου πω οτι θα τον μαθω κατ'ευθειαν στη λεκανη...:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Εμεις ευτυχως σταθηκαμε τυχεροι με το θεμα τουαλετα!Στην αρχη του εμαθα οτι αν θελει να κανει τσισα του να κατεβαζει το βρακι και ας τα εκανε οπου να ναι απλα εδειχνε σημαδι οτι το καταλαβαινε.Ειχαμε προβλημα με τα κακα,μου τα ειχε κανει πανω στο κρεβατι και τα ειχε απλωσει κιολας!Μετα δεν εκανε για πολλες μερες και βαλαμε υποθετα.Τελικα με πολυ κοπο και υπομονη κανουμε κακα στο γιο γιο!Τσισα πηγαινει μονος του στην τουαλετα σηκωνει το καπακι κατεβαζει το βρακακι του και κατουραει κι αν θελει κακα περνει το γιο γιο του.Οταν βγαινουμε εξω του βαζω πανα αλλα μου λεει αν θελει να παμε τουαλετα και η πανα του μενει καθαρη.Καθε παιδι εχει το ρυθμο του.Καντινου μου δεν πρεπει να τα παρατησεις αλλα Φανη και Sweetmammy νομιζω οτι ειναι νωρις ακομα.Συνηθως λενε οτι αν ενα παιδι ανεβαινει μια σκαλα μονος του με την βοηθεια απο τα καγκελα τοτε μονο ελεγχει τελειως την κυστη του.Καλη συνεχεια σας ευχομαι και υπομονη κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!ΠΟΥ ΠΑΣ! ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ(ΘΗΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ!) ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ????? ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ Η ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ!!!!!ΦΩΤΟ!ΦΩΤΟ!ΦΩΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι!!!!!Καναμε κακά στο γιο γιο!!Και τσίσα σήμερα το πρωί!! Βεβαια! Μια φίλη μου ψυχολόγος μου είπε ότι δεν πειράζει που είναι νωρίς, μια φορά την ημέρα π.χ. το πρωί κάι κάθε πρωί αν τον βάζω τον βοηθάω να αποκτήσει μια εικόνα ας το πούμε σχετικά με την τουαλέτα. Δε θα περιμένω βέβαια να μάθει από τώρα αλλά θα αποκτήσει μια συνήθεια κάθε πρωί και έτσι πιο εύκολα θα αφήσει την πάνα και θα πάει στο γιογιο. Εχθές λοιπόν το βράδυ τον είδα να σφίγγεται και τον έπιασα και του λέω<<έλα Δημητράκη να κάνουμε κακά>> τον έβαλα στο γιογιο του έδωσα και παιχνίδια και έκατσε και τα έκανε!! Και σήμερα το πρωί η πάνα του ήταν πεντακάθαρη!! Δεν έκανε τσίσα όλη νύχτα! Και με το που σηκωθήκαμε τον έβαλα στο γιογιο μαζί με το μπιμπερό του και τα παιχίδια του! καναμε τσίσα πάλι!!:) Αχ χάρηκα!!Τώρα πάλι θα τον βάλω το βράδυ κ αν κάνει έχει καλώς αν δεν κάνει δεν πειράζει..η ουσία δεν είναι να κάνει κάθε φορά που τον βάζω αλλά να μάθει τη συνήθεια .:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ!!!! ΜΠΡΑΒΟ!! ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ! ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ! ΑΝΤΕ! ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ? ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΟΜΩΣ! ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ ΑΓΧΟΣ! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια εχω απογοητευτει. Εχει κατουρησει και χεσει τα παντα(συγνωμη κιολας):blink: Μονο στο γιογιο της δε παει! Τι να κανω δε ξερω:unsure: Αφου σκεφτηκα πανω στη απελπισια μου να της δεσω το γιογιο πανω της, Επεισης σκεφτηκα να στρωσω εφημεριδες κατω οπως κανουν στα σκυλακια:P Η κατασταση ειναι για γελοια και για κλαματα. Την εχω ξεβρακωτη στο σπιτι οταν ειμαστε αλλα οταν νιωσει οτι θελει τσια της η κακα της τρεχει πιανοντας το κωλαρακι της και μου λεει "καθαρο μπεμπιλινο μαμα":S Μου φαινεται βουνο ολη αυτη η διαδικασια. Αααχ το βλεπω να πηγαινει στο σχολειο με τις πανες και θα γελαει ο κοσμος:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα πλάκα έχει η σκηνή που περιγράφεις!!!:laugh: Θα μάθει μωρέ με τον καιρό..μην αγχώνεσαι..εμένα κάτι καταφέρνει αλλά μόνο όταν τον βάζω εγώ στο γιογιο..Μια το πρωί την ώρα που τρώει, μια το μεσημέρι επίσης την ώρα που τρώει και μια το βράδυ ομοίως..κι αν κάνει έχει καλώς, αλλιώς την επόμενη φορά. Υπομονή μπιμπιμπό μου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ! ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ! ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΑ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΕΧΩ ΣΤΡΩΣΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ! ΕΞΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ! ΑΜΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΕΞΩ ΔΕΝ ΘΑ ΝΤΡΑΠΕΙ? ΑΜΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΑΣΧΗΜΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...