Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ


matinap

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΤΙΝΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ.

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ! ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΗ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ. ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ! ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΨΟΥΝ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΩ ΚΑΤΙ!ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΣ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟΥ 2005 ΕΜΑΘΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ 1 ΜΗΝΑ ΣΧΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΓΕ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ!ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΣΠΙΡΙΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΠΕΥΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΧΤΕΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΑΠΟΒΟΛΗ!ΠΡΟΣ ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ!ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ 9-7-2005 ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΑΙΣΙΟ ΚΑΙ ΟΔΥΝΗΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΛΕΞΗ!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματίνα, μήπως οι τύψεις σου για τότε, μπλοκάρουν τις προσπάθειές σου τώρα; Ό,τι έγινε έγινε.. και δεν είχες και επιλογή απ 'ότι καταλαβαίνω.. οπότε, προσπάθησε να το ξεχάσεις και να κοιτάξεις μπροστά, στο μέλλον σας.

Βγάλε από το μυαλό σου το παρελθόν, χαλάρωσε, ξέχνα τα όλα και να δεις που κάπου παρακάτω θα έχεις τα ευχάριστα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΑΞΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΤΙΘΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ!ΑΝ ΤΩΡΑ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΑΝ ΤΥΨΕΙΣ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαΤΙΝΑ ΑΣΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΛΑ ΟΠΩς ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΥΛΑΚΙ ΣΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ .Αν εφερνες αυτο το παιδι στο κοσμο εγω δεν σου λεω οτι θα το εχανες που για φαντασου να το εχανες στον 3 η τον 5 η αργοτερα πως θα ενιωθες ; ξερεις ποσα κοριτσια απο δω μεσα εχουν υποστει την ταλαιπωρια μιας αποβολης ; εσυ δνε ηξερες και πηρες φαρμακα τι θα εκανες και αντο γενναγες και ειχε μια ζωη προβληματα; για υατο ξεχνατα και ξεκινα απο νεα βαση ολα θα πανε κάλα θα δεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matina μην αφήνεις το παρελθόν να σε μπλοκάρει και να σου δημιουργεί άγχος.

Χαλάρωσε λίγο και σύντομα θα έρθουν και τα ευχάριστα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι,έκανα ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο στις 11/08/2004.

Τύψεις έχω ακόμη και σήμερα,αλλά δε μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό.Το μόνο που σκέφτομαι τώρα είναι να είμαι καλά και να περνάω καλά με τον αντρούλη και την οικογένειά μου.

Ότι έγινε έγινε και δε ξεγίνεται.Πέρασε.Καταλαβαίνω ότι θα το σκέφτεσαι μια ζωή (και για μένα το ίδιο πιστεύω) ,αλλά αυτός δεν είναι λόγος να τρελλαίνεσαι.

Βγάλτο από το μυαλό σου,πάρε προφυλάξεις (!) ,ξέρεις,όπως τότε,πείσε τον εαυτό σου ότι δε θες μωρό...και να δεις για πότε θα'ρθει!

Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matina mou agapi mou kalimera...

Agapi mou an mporeis ksexna ta palia,,,

Kai proxwrise prosta...

Prepei na iremiseis ligaki,,,

gia na katafereis auto pou thes...

Ate agapi mou sou euxwme suntoma ena mwraki stin kilitsa sou...

Filia...

Kai o theos mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...