Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το βράδυ πριν γεννησω! καθάρισα όλο το σπίτι, κλάδεψα κατι δεντρακια που εχω σε γλάσρες στο μπαλκονι, έφτιαξα κεικ και γεμιστα!

ξημερωματα με έπιασαν οι πονοι. %7Boption%7D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπώ Κατρίνα, μεγάλωσε η κοιλίτσα!!!!!!!!!

bell έγραψε:

Το βράδυ πριν γεννησω! καθάρισα όλο το σπίτι, κλάδεψα κατι δεντρακια που εχω σε γλάσρες στο μπαλκονι, έφτιαξα κεικ και γεμιστα!

ξημερωματα με έπιασαν οι πονοι.

Αχαχαχαχαχαχα!! Μόνο εμένα δεν με έπιασε αυτή η τάση να φτιάξω τη φωλιά για το μωρό μου;;; Στον ένατο πήγαινα από καναπέ σε καναπέ, χαχαχα!!!

Έτσι ήμουν 1-2 μέρες πριν γεννήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τι υπεροχες κοιλουμπιτσες μωρεεεεεεεεεε

αλλα το αποτελεσμα ακομα καλυτερο :P:D :D :D :D

αντε αντε βαλτε κ αλλες να σας θαυμασουμε :P:D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχεχε mamoli!! Μάλιστα πριν φυγουμε για την κλινική, πήρα μαζι μου μερικά κομάτια κέικ, για να έχω κάτι να φάω μετά τον τοκετό, αφού ήμουν πεπεισμένη ότι θα γεννησω φυσιολογικά. !!!

Από βαραδίς τσάκισα ένα μπωλ κορν φλεικς με γάλα και ο άντρας μου μου έλεγε: "φουλ ενεργεια! Κάτι τετοιο θα έπερεπε να να φας πριν γεννησεις! Ελαφρυ κ με μπολικη ενεργεια!" λες κ το ήξερε!

Τελικά το κεικ το τσακισα 2 μερες μετά τον τοκετό και μου φάνηκε το ωραιότερο κεικ του κόσμου (όχι πως δεν ήταν :P )μετά απο τόση νηστεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΛΑΨΩ ΠΡΩΤΟΝ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΥΕΤΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΣΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ!!!!!!! ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Πωπώ Κατρίνα, μεγάλωσε η κοιλίτσα!!!!!!!!!

bell έγραψε:

Αχαχαχαχαχαχα!! Μόνο εμένα δεν με έπιασε αυτή η τάση να φτιάξω τη φωλιά για το μωρό μου;;; Στον ένατο πήγαινα από καναπέ σε καναπέ, χαχαχα!!!

38wks.jpg

Έτσι ήμουν 1-2 μέρες πριν γεννήσω![/quote:3pngm6fn]

απιστευτες κοιλιτσες!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: τωρα βλεπω τη δικια μου μεγαλη!!φαντασου στον 9ο!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Το βράδυ πριν γεννησω! καθάρισα όλο το σπίτι, κλάδεψα κατι δεντρακια που εχω σε γλάσρες στο μπαλκονι, έφτιαξα κεικ και γεμιστα!

ξημερωματα με έπιασαν οι πονοι. _001-20100509.JPG

καλεε..bell..μεγαααλη κοιλια και εσυ!!μμμμ αυτα που βλεπω εκει πισω...Γεμιστα..δεν τα λενε???????????// :woohoo: :silly: :blink::blush::S:side: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ..ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΛΑΨΩ ΠΡΩΤΟΝ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΥΕΤΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΣΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ!!!!!!! ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ.... :kiss::kiss:

Καλομελέτα και έρχεται, Ευάκι!!!!!! Σε λίγες εβδομάδες θα φωνάζεις "Κάντε χώρο να περάσωωωωωω!!!" Χαχαχαχαχα!!

Εγώ στις 20 βδομάδες ήμουν έτσι:

Και είδες πώς κατέληξα, χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

[quoteκαλεε..bell..μεγαααλη κοιλια και εσυ!!μμμμ αυτα που βλεπω εκει πισω...Γεμιστα..δεν τα λενε???????????// :woohoo: :silly: :blink::blush::S:side: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

[quoteκαλεε..bell..μεγαααλη κοιλια και εσυ!!μμμμ αυτα που βλεπω εκει πισω...Γεμιστα..δεν τα λενε???????????// :woohoo: :silly: :blink::blush::S:side: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Πωπω, τώρα που ξαναείδα τη φωτο, ήμουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!! Πώς κουνιόμουν;; (Ξέχασα... ΔΕΝ κουνιόμουν, χαχα)

Το αποτέλεσμα με αποζημίωσε:

athi3.jpg

αντε βρε Ολίβια να συμπεθερέψουμε με την ζουζούνα σου!!!!

Να έχετε και μια δικαιολογία να έρχεστε Κρήτη τα καλοκαίρια!! ;) χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα ωραιες ωραιες ωραιες ωραιες!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):) Να σας ζησουν τα παιδακια σας!

ΕΡΩΤΗΣΗ ασχετης: ΔΕΝ γερνετε προς τα μπροστα με τοσο βαρος??? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι τέλος 8 και 15 μέρες πριν γεννήσω. Ευτυχώς πήρα μόνο 2 βδομάδες από τον έννατο αλλιώς θα φτανε μέχρι τον τοίχο (είχε το θράσος να γεννηθεί και 3780)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ααααααααα ωραιες ωραιες ωραιες ωραιες!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):) Να σας ζησουν τα παιδακια σας!

ΕΡΩΤΗΣΗ ασχετης: ΔΕΝ γερνετε προς τα μπροστα με τοσο βαρος??? :blink:

Ακριβώς το αντίθετο. Γέρνεις κατά πίσω για να μπορέσεις να σηκώσεις τόσο βάρος. Εμένα στον 7 και τον 8 με πέθανε η πλάτη από τον πόνο λόγω κακής στάσης. Με θερμαντικές ήμουνα. Μόλις μπήκα στον έννατο και κατέβηκε, χαμήλωσε το κέντρο βάρους και σταμάτησε και ο πόνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!

ΚΑΛΑ ΒΡΕ BELL ΓΕΜΙΣΤΑ!!!ΚΑΙ ΚΛΑΔΕΜΑ ΗΗΗΜΑΡΤΟΝ

ΜΑΜΟΛΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ Η ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΑ,ΣΥΝ 22 ΚΙΛΑ.....ΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΒΓΗΚΕ 4220!!!ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...