Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΠΟΛΗ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην ανησυχεις,δεν ηταν μεγαλος,τωρα ειπε στις ειδησεις το επικεντρο λεει στα συνορα με Σκοπια 70 χιλιομετρα απο Θεσσαλονικη ομως γμτ....Ασε εχω ενα θεμα με τους σεισμους ,φοβαμαι :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια 3 σεισμικες δονησεις μεσα σε 10 λεπτα.

επικεντρο ελληνοσκοπιανα συνορα.

μεγεθος 4,1

μακαρι να ναι μονο αυτα ....

τρεμω τους σεισμους γμτ:(

εδω βεβαια δε καταλαβα τιποτα,μενουμε σε προαστειο και μονοκατοικια

να ξερετε ο αντρας μου και το βρωμοστομα του φταιει:angry:

απο χθες λεει πολυ ζεστη λες να γινει κανας σεισμος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μαρακι μου δικιο εχει ο αντρας σου,κι εγω αυτη τη ζεστη τη φοβαμαι....,αφυσικη ειναι για την εποχη...

αφου εισαι σε μονοκατοικια τι φοβασαι:P εγω [ου μη γεννητω] η θα ανεβω στην ταρατσα,η θα ερθω σε σενα να με φιλοξενησεις...:P χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

αχ Μαρακι μου δικιο εχει ο αντρας σου,κι εγω αυτη τη ζεστη τη φοβαμαι....,αφυσικη ειναι για την εποχη...

αφου εισαι σε μονοκατοικια τι φοβασαι:P εγω [ου μη γεννητω] η θα ανεβω στην ταρατσα,η θα ερθω σε σενα να με φιλοξενησεις...:P χιχι

εννοειται μελινακι οτι θα ερθεις.εδω χωριο ειμαστε μια χαρα θα την βγαλουμε:)

καλε εγω γιατι κουνιεμαι συνεχεια.....η ιδεα μου εεεε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και η μαμα μου στο χωριο ειναι.Εκει λεει η ντουλαπα πηγε και ηρθε κανα 2-3 φορες.Να προσεχετε η 8εσσαλονικη δεν ειναι πολη που εχει σεισμους λογικο ειναι να φοβαστε.ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου καλο μου κοριτσι εσυ!!!!και η μια μου ξαδερφη και η θεια μου εξω απο την Σαλονικη μενουνε στην Ν.Σαντα,κι εχω και την κολλητη μου στον τριλοφο!!!ΑΧ αχρειαστες να ειναι!!παντως σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου,να εισαι καλα!!!!

Εν τω μεταξυ ρε κοριτσια τωρα αρχισε βροχη....,για να δουμε τι θα πουν οι σεισμολογοι....,μιλησε κανενας ειδατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια....Απο σας το ακουω(μαλλον διαβαζω!)!!!!Τιποτα δεν καταλαβα!Και μαλλον ειμαι κ πιο κοντα στα συνορα απ'ολες σας!Ειμαι βδ της πολης κανα μισαωρο απο Σκοπια!!!

Καλα λεω πως ο κωλος μου εγινε τεραστιος!Απορροφα τους κραδασμους! :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου τι λες βρε...:laugh: :P αμα περπατουσες δεν τον καταλαβες το σεισμο,δεν ηταν και μεγαλος,απ οτι ειπαν αυτος ηταν ο κυριως σεισμος γιατι μετα ακολουθησαν μικροτερες δονησεις.

τι αλλα εσυ?η Αλεξανδρα διαβασα μια χαρα τα παει με την μπεμπα της!!!!!!!τα ...λενε μαζι!!!!:P :laugh: η Μαριμαρι εξαφανιστηκε παλι....:blink:

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!ΧΙΧΙΧΙ!!!Ειχα δουλεια στον Τριλοφο και μολις τελειωσα κατα τις 4 πηγα κι εκανα ενα διωρο μπανακι στην Επανωμη που ειναι κοντα....αχχχχχχ το κατευχαριστηθηκα κοριτσια:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχεεεερουλαααα!!Θελω κι εγω μπανακιιιιι!!!Ηταν καθαρο και δροσερο το νερο-οπως το φανταζομαι?????

Η φαση ειναι πως τωρα εμαθα οτι ολοι απο καφενεια κ καφετεριες βγηκαν στο δρομο!!!Τον καταλαβαν για τα καλα δλδ!!!!Εγω? Με τα "αμορτισερ" μου!!!χαχαχαχαχα

Η Μαρι εχει μια αλεργια ή κατι απ'οτι ειπε η χαπυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αναστασακι μου ηταν κρυα η θαλασσιτσα,οχι δροσερη,λιγο μπουζι ηταν:blink: και φαντασου εμενα δεν μου αρεσει η πολυ ζεστη θαλασσα,θελω λιγο να σφιγγομαι οταν μπαινω..χιχι.:silly: αλλα για σας που ειστε εγκυες δεν κανει ακομα,πρεπει να ζεσταθει καλα το νερο!Ηταν πεντακαθαρα ομως,δεν τη βρωμησε ακομα ο κοσμος,φαντασου στην Χαλκιδικη τι ωραια θα ειναι!!!!!!

α ,...ετσι η Μαρι μας..,θα πω στην happy να της δωσει φιλακια απο ολες μας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας,

Μολις μπηκα στο mammy και σας ειδα ... Ειστε καλά ?

Τι διαβαζω Υβοννακι ? Καναμε μπανακι ? Αντε καντε εσεις για μας, γιατι δεν το βλεπω φετος να μπαινουμε στη θαλασσα αααααααααααχχχχχχχχχχχχχ!!!!

Κοριτσια εγω τον καταλαβα καλα τον σεισμο γιατι ημουν στο κρεββατι και κουνηθηκα :dry: ... με ξυπνησε για να ακριβολογήσω !!! :S Ελπίζω να μην αρχισει να μας κουναει :huh: ... καλα μας ξεχασε εδω !!!:huh:

Αναστασακι χαχαχαχαχαχα αμορτισερ ? Ελα μωρε υπερβολές ... αν ήσουν σε κινηση που να το καταλάβεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια εσεις που μενετε Θεσσαλονικη σε συνοικιες π.χ. Ευοσμος, Συκιες, Νεαπολη απουδηποτε ακουστε αυτο ειμαι εξαλλη...

Σημερα πηγε η μητερα μου στο κεντρο του Ωραιοκαστρου και παρκαρε το αυτοκινητο της νομιμα (δεν εκλεινε ουτε γκαραζ ουτε κανεναν) για 5 λεπτα για να πληρωσει τον λογαριασμο κινητων.

Μετα απο 5 ακριβως λεπτα βρηκε κληση απο την Δημοτικη αστυνομια για 80 ευρω...Φυσικα τρελλαθηκε! Ο δημοτικος αστυνομος που ηταν εκει οατν τον ρωτησε η μανα μου το λογο που την γραψανε της μιλησε αγενεστατα "Καλε δε με ακουσες που σφυριξα???" (Η μανα μου ειναι 56 χρονων ετσι???)

Πηγε λοιπον στην δημοτικη αστυνομια που ειναι διπλα στο δημαρχειο να πληρωσει την κληση 40 ευρω τα μισα γιατι ειναι μεσα σε 10 μερες και τι γινεται??????

Η υπαλληλος εκει την ρωταει το ονομα της και της λεει

"Σε ποιο ονομα ερχεται ο λαγαριασμος του νερου???"

Η μητερα μου κολλησε..."Καλα τι σχεση εχει το νερο???"

"Για να δω αν εχετε εξοφλησει τον λαγαριασμο σας...Γιατι αλλιως θα εχετε κυρωσεις και δεν θα μπορεσετε να πληρωσετε την κληση"

Το απιστευτο ΦΑΚΕΛΩΜΑ ετσι?????

Θα επρεπε να ντρεπονται.

Τι σχεση εχει το νερο και η εξοφληση του με το αν παρκαρουμε παρανομα.

Και ρωτω!

Τα ιδια συμβαινουν με την δικη σας δημοτικη αστυνομια????

Ή εδω ο δημαρχος την εχει δει ΔΙΚΤΑΤΟΡΑΣ?????????

Ντροπη!

Πραγματικα ειμαι εξαλλη ειδικα με το φακελωμα.

Και αν δεν τον ειχε πληρωσει τον λογαριασμο δεν θα μπορουσε να πληρωσει την κληση..Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ξέρετε που ακριβώς θα γίνει η Έκθεση βιβλίου στη Θεσσαλονίκη; Το άκουσα σήμερα στις ειδήσεις και θέλω πολύ να κατέβουμε και εμείς από Κιλκίς! Το Σάββατο λέει ξεκινάει αν κατάλαβα καλά, θα έχουν λέει και ωραίες εκδηλώσεις!!! Άντε μανούλες πάρτε τα καροτσάκια σας φορέστε και τα μπλουζάκια του mammy και πάμε να τους κάνουμε ντου από παντού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΕ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΟΥΝ ΜΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΒΕΒΕΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΤΡΟΧΕΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΤΙΚΑ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΡΚΑΡΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ Ι Δ Ω Τ Ι Κ Ο Μ Ο Υ ΠΑΡΚΙΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΩΡΟ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΟΡΝΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΣΥΓΚΙΝΗΘΙΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΡΟΧΕΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΚΙΝ Μ Ο Υ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΥΤΑ

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΕΛΥΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΠΕΡΝΑ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΩΡΕΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΝ ΒΕΒΕΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΕΛΙΩΣΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ.

ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΙΞΑ ΚΑΤΙ ΣΥΧΤΙΡΙΑ < ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΞΕΦΤΗΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΩΡΑ Ο ΓΕΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΕΠΩΡΙΣΕΙ ΤΑ ΚΑΙΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ> ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΙ ΑΜΑ ΘΕΛΑΝ ΑΣ ΛΕΓΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΥΣ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ

ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δεν ξερω ποιες απο σας εμειναν το τριημερο στην πολη μας....,παντως οσες ειναι εδω θα συμφωνησουν μαζι μου πως η Θεσσαλονικουλα μας ειναι ΤΕΛΕΙΑ αδεια!!!!!!!!:woohoo: την απολαμβανω οσο τιποτα!Εμεις δεν πηγαμε πουθενα γιατι ζωγραφιζουμε ενα παιδικο και επρεπε να τελειωσει πριν γεννησει η μαμα:laugh: τι να σας πω ομως...μου αρεσε τοσο πολυ η πολη αδεια,χωρις αυτη την τρελλη κινηση,χωρις τα συνεχη κορναρισματα και τον συνωστισμο αυτοκινητων που σκεφτομαι να το καθιερωσω,να δουλευω τις αργιες και να κανω τα μπανακια μου τις καθημερινες!:laugh: Να φανταστητε διεσχισα ολη την Εγνατια σε 5 λεπτα:woohoo: Τελεια ε!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...