Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ...


Recommended Posts

ΜΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ Η ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ!!!!

ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!

ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ!!!ΑΣΤΗ ΝΑ ΧΑΡΕΙ!!!ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΩΜΟ Γ...ΜΩ ΤΕΣΤ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε θα μας σκασει αυτο το κοριτσι!!Ευχομαι να ειναι ευχαριστα τα νεα κι ας μη τα μαθουμε αποψε!!χαχαχαχα!Απο την αγωνια μου να μπω να δω τι εγινε, ταισα και κοιμησα το μπεμπη 1/2 ωρα νωριτερα!!χαχαχαχα!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΞΑΓΡΥΠΝΟ!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρααααααααααα!! που εισαι καλε????

βρε κοριτσια κανενα σημειο ζωης η τρελη η φιλη μας?????

που ειναι??? εγω πρωτη φορα εφτιαξα καφε τετοια ωρα να αντεξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ, ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι bourique μην λες τετοια γιατι και εγω το σκεφτηκα.. φτου φτου μην γρουσουζευουμε!!! παμε βουντου!!! γιογκα!!!!!! για θετικη ενεργεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

οχι bourique μην λες τετοια γιατι και εγω το σκεφτηκα.. φτου φτου μην γρουσουζευουμε!!! παμε βουντου!!! γιογκα!!!!!! για θετικη ενεργεια!!!!!
δε γρουσουζευω:blush: αλλα κοιτα τι ωρα ειναι;;;;;;;;;κοντευει μια και ειναι αφαντη....μακαρι να κανω λαθος........μακαρι
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω βρεοτι δεν γρουσουζευεις!!ειναι δυνατον εμεις να γρουσουζευουμε??/απλα καταλαβες πως το ειπα...δεν μπορω γμτ γιατι και εγω τα ιδια σκεφτομαι,...ισως απο την αγωνια που περιμενουμε να βαζουμε κακα πραγματα στο μυαλο μας...μακαρι να ειναι ολα οκ!! και δεν θα την βρισω πολυ που αργει!! χαχχχχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια θέλει να μας πεί τα ευχάριστα...αλλά αργεί γιατί σκέφτεται τον τρόπο..:laugh: :laugh: εμείς θα περιμένουμε μεχρι να νυστάξουμε :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια εμένα η αναμονή με νύσταξε!!!

Καλή σας νύχτα, ελπίζω αύριο πρωί να μου έρθει ειδοποίηση στο mailbox μου με τα ευχάριστα νέα από τη Δημητρούλα μας, το κοριτσάκι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η lena μου φαινεται πως εχει απολυτο δικιο!!!! ετοιμαζει το κειμενο που θα μας κανει να κακαριζουμε απο τα γελια παλι!!!!!! αντε δημητρουλα μας, αντε τρελα μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κοριτσάρες μου...

Έγραψα γρήγορα-γρήγορα κείμενο και το ανέβασα.

Συγνώμη για την καθυστέρηση...

Α!Κι ευχαριστώ ΞΑΝΑ για όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ανεβάσει κείμενο που εξηγώ τι έγινε.Είχα βιοχημική εγκυμοσύνη και αδιαθέτησα χθες στο ιατρείο του γιατρού.Απίστευτο έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΕ ΑΠΟΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.(ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ)ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΡΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ.ΟΧΤΩ ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 12 ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

ΦΙΛΙΑ (GOOD LUCK!!!!!!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ Aleka70...

Το απίστευτο ξέρεις ποιό είναι;

Οι γόνιμές μου ξεκινούν τη Δευτέρα του Πάσχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...