Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!


Recommended Posts

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ.ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ. ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΣΟΥ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΠΜ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Julianoula μου γλυκεια να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!!!!!

Φιλεναδαα δεν το συζητω ειναι κουκλος!!!Να του δωσεις πολλα πολλα φιλακια....Οταν βρεις χρονο μπες να τα πουμε...ανυπομονω...

ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου,

είναι ένας κούκλος!!!! :woohoo: Απίστευτα γλυκός και γαλήνιος!!! :cheer:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ κοριτσάκι μου, να τον καμαρώσεις όπως ονειρεύεσαι και να είναι πάντα ΚΑΛΑ και ευτυχισμένος στη ζωή του!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Με το καλό να σαραντήσετε!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου αντε και μας αγχωσες περιμεναμε καποιο νεο σου τελικα αξιζε η αναμονη .Αυτος καλε ειναι ΠΑΙΔΑΡΟΣ .Κοπέλα μου να εισαι καλα να τον χαρεις και να τον δεις οπως επιθυμεις .Να μην ξεχνας ειμαστε εδω για ολα οσα χρειαστεις .Α επιδη επαθα πλακα μαζι του νομιζω οτι προς στιγμη ξεχασα τον μπουγιουρη (ξερουν τα κοριτσια)δωσε του ενα μαγαλο φιλι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIANA MOY ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ.ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana να σου ζησει!!!!Μας τρελανε το κουκλι σου!!!!

Αχ τι καλα,ολα πηγαν μια χαρα και τον εχεις αγκαλια σου τον τζουτζουκο!!!Φτερνιζοσουν τοσες μερες??

Φιλακια γλυκια μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου γλυκια, συγχαρητηρια!!!!:woohoo:

υπεροχος ο μικρουλης σου, κουκλακι ζωγραφιστο!!!

να σας ζησει κοριτσακι μου!!!

και με το καλο να σαραντισετε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου!!!:) :) :)

Να σου ζησει ο μπομπιρακος σου.:)

Να ειναι γερος και καλοτυχος και να τον δεις

οπως επιθυμεις.

Καλη αναρωση και σε σενα και καλα ξενυχτια!:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana μου να σου ζήσει το μωράκι σου!!!;)

Κι εγώ τώρα κρατάω τη δικιά μου αγκαλίτσα! Πες μας όταν βρεις χρόνο πως περνάς με τον μπέμπη στο σπίτι, πως πας από ξενύχτι κλπ???

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!:) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΑΣ!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ,ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!

ΚΟΥΚΛΟΣ,ΚΟΥΚΛΟΣ,ΚΟΥΚΛΟΣ.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου να σου ζήσει κοπελάρα μου!!!!πωπω πόσο χάρηκα!!!!να είναι γερός και καλότυχος ο μπεμπούλης σου!!!!και καλή λοχεία σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Julianna μου να σας ζήσει ο μπεμπουλίνος..... να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς... είναι πολύ γλύκας!!!!! Δώσε του ένα φιλάκι και απο μένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι τέλειο το αγοράκι σου!! να σου ζήσει!! να είναι πάντα υγιής, χαρούμενος και ευτυχισμενος!!!!

καλή λοχεία σε σένα!!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

Ελπίζω να τα καταφέρω... DSC00473-06cf629988005c98b0b8324077eefb73.JPG

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ :P

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ :)

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΛΙΙΙΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ;) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε τζουλιανα μου μπραβο.ειδες που ανυσυχουσες ποτε και ποτε θα ερθει στη αγκαλια σου; κουκλος ειναι. πολυ καθαρος και ομορφος.και ψηλος.ακου 52 ποντους..να στε παντα καλα και παντα το λεω στις νεες μανουλες οτι ο πρωτος εναμισυς μηνας με δυο ειναι λιγο δυσκολος.αλλα μετα ποιος θα σας πιανει....υπομονη και θα τα ξαναπουμε σε λιγο καιρο να σου λυσουμε τυχον αποριες.μην ανχωνεσε ολα θα γινουν.να στε παντα καλα.να σου ζησει:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου να σου ζησει κουκλα μου,να ειναι παντα γερο κι εσυ μαζι να κανετε μια πολυ πολυ ευτυχισμενη και δυνατη οικογενεια,ολα να σου πανε υπεροχα απο δω και μπρος και θα σου πανε δλδ αφου θα εχεις εναν αντρα ολο δικο σου να σε προσεχει συνεχεια:lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...