Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ "ΜΗΤΕΡΑ"


Recommended Posts

Ιφιγένεια απο Κατερίνη είσαι?????

Ένα έχω να πω..Γέννησα στο ΜΗΤΕΡΑ τον Απρίλιο.Ακόμη περιμένω την μαία να έρθει το πρώτο βράδυ να με βοηθησει για την τουαλέτα(ζαλιζόμουνα).Έπρεπε να κάνω σαματά για να έχω σωστή εξυπηρέτηση...και τον έκανα!!!!!! με το καλό όλες να δεχτείτε τα μωράκια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:S παιδια δεν εχω ακομη αλλα θα το σκεφτω πολυ πριν κανω!!!!ειναι τρελοι???????δηλαδη για να φερω ενα παιδι στον κοσμο πρεπει να αρχισω να μαζευω χρηματα 2 χρονια πριν,κ γιατι να παω σε ιδιωτικο?καλυτερα αυτα τα 5 6 χιλιαρικα να τα βαλω σε ενα λογαριασμο για το παιδι μου τα χρονια ειναι δυσκολα κ δεν περισσευουν για τετοιες πολυτελειες τουλαχιστον για τις περισσοτερες κοπελες:dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο με τον δικο μου γιατρο και στο συνολο θα μου βγει ουτε 1000.μας εκμεταλευονται οι ιδιωτηκες και καλα κανουν ομως αν εμεις παμε και τους ακουμπαμε 3000 και 4000 και παραπανω αυτοι δεν φτενε.οπως ειπε και μια φιλη μας πιο πανω,αυτες που γεννανε σε δημοσια νοσοκομεια δεν σκεφτονται τα μωρα τους.εγω θα γεννησω στο ιπποκρατειο οτι και να συμβει,ολα καλα να παμνε Θεε μου,θα μου παρεχουν την καταληλη φροντιδα,ενω στα ιδιοτικα πρεπει να σε πανε η το μωρο στο ιπποκρατειο και αν αργοπορησουν και αν δεν φτασεις την καταλληλη ωρα και αν εχει κινησει.καλλητερα εκει μεσα να ειμαι σιγουρη και οσο για βρωμια,ειναι η καθεμια πως το βλεπει,εγω που ειχα νοσηλευτει στην γυναικολογικη κλινικη ηταν μια χαρα.καθε πρωι ερχοντουσαν καθαριζαν,τα σεντονια μας ηταν καθαρα,η τουαλετα καθαρη.σας ειπα η ακθεμια οπως το βλεπει,αν θελει καμια να τις αλλαζουν καθε μερα σεντονια η να ερχονται συνεχεια και να καθαριζουν το δωματιο και την τουαλετα τοτε ας παει σε ενα ξενοδοχειο 5 αστερων.παντως λεμε οτι ειναι πανακριβα και ομως ολες εκει παμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! είναι καμια κοπέλα που να ξέρει τι γίνεται στο Ηρακλειο της Κρητης. Γεννάω τέλος Ιανουαρίου - Αρχες φεβρουαριου και έχω αποφασίσει να πάω στο Μητέρα. Ο λόγος είναι οτι τις πρώτες μέρες με το παιδι μου θα θέλω να αποφασίζω εγώ πότε θα έχω επισκεπτήριο και ποτε όχι. Έπίσης μια φίλη μου γεννησε στο Πεπαγνή ο γιατρος ήταν αψογος αλλα οι νοσοκομες ήταν απαραδεκτες και τι βάλανε σε ένα δωμάτιο 30 τετραγωνικά τις 2 μέρες με μια κοπέλα οπου οι επισκεπτεσ της -καμια δεκαρία- βλέπανε τηλεοραση αγωνα κάθε βράδυ στο δωμάτιο μαζί με τα μωρά και τις υπολοιπες μέρες προσθέσανε και τριτο κρεββατι αναγκαστηκε να υπογραψει και να φυγει μια μέρα πιο μπροστα. Δεν συζητάμε για το μπανιο το τέλειο αισχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:S παιδια δεν εχω ακομη αλλα θα το σκεφτω πολυ πριν κανω!!!!ειναι τρελοι???????δηλαδη για να φερω ενα παιδι στον κοσμο πρεπει να αρχισω να μαζευω χρηματα 2 χρονια πριν,κ γιατι να παω σε ιδιωτικο?καλυτερα αυτα τα 5 6 χιλιαρικα να τα βαλω σε ενα λογαριασμο για το παιδι μου τα χρονια ειναι δυσκολα κ δεν περισσευουν για τετοιες πολυτελειες τουλαχιστον για τις περισσοτερες κοπελες:dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...