Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΩΡΑ!


Recommended Posts

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου, κοπέλα μου σου εύχομαι με έναν πόνο να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου!!!

Καταλαβαίνω την αγωνία σου, όλες εδώ οι μανούλες πιστεύω θα συμφωνήσουν μαζί μου πως την πρώτη φορά υπάρχει το άγχος του άγνωστου!

Έχοντας βιώσει αυτήν την ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ εμπειρία, θέλω να σε καθησυχάσω λέγοντάς σου πως με όποιον τρόπο κι αν εξελιχθεί ο τοκετός, είτε με τεχνητούς πόνους είτε με επισκληρίδιο, η στιγμή που θα πάρεις στην αγκαλιά σου αυτήν την ψυχούλα που τόσο καιρό μεγάλωνε μέσα σου θα είναι και η στιγμή της απόλυτης γαλήνης, της υπέρτατης ευτυχίας!!!

Όποια κι αν είναι η πορεία που θα πρέπει να διανύσεις για να φτάσεις εκεί, θα τα καταφέρεις, θα ξεπεράσεις τον εαυτό σου!!!

ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΕΤΟΙΜΗ κοπέλα μου!

Με τη βοήθεια Του Θεού όλα θα πάνε καλά!!!

Σε φιλώ!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗΣ ΠΑΡΕΟΥΛΑΣ!ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΣΤΟ POST ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΝ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ!!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax anthoula mou glikeia..............me ena pono koritsaki mou....aman me aytes tis anisixies sou...ti kathesai kai akous?????????paidaki olokliro tha bgaleis....den tha pas na fas pagwto!!!!!kai tha poneseis kai tha agxwtheis..alla molis to deis........yioupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

alla parola auta you never know...mporei na genniseis kai toso eykola pou den tha to pisteyeis

ante gkriniaroula tha perimenoume anupomona ta nea sou....

ola kala tha pane :)filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ & ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!! ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΦΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΠΑΣΤΑΚΩΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΒΓΕΙ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.... ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.... ΠΟΝΑΜΕ ΠΟΥ ΠΟΝΑΜΕ, Ε ΑΣ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΙ !!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ?? ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΜΙΛΑΩ ΣΑΝ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΕΙΔΕ.....ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ! ΧΙΧΙΧΙ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ & ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΝΘΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΞΑΝΑ.Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΚΑΙ ΣΕ 5 ΩΡΕΣ ΠΑΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ..!!!ΕΦΤΑΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ Η ΩΡΑ!JOVANNA ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΚΑΙ ΨΕΙΡΙΖΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ..ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.....!!!ΧΙ ΧΙ!ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΟΛΛΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...