Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Maria98

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Χριστέ μου πόσο κρίμα..😥😥😥 εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το καταπολεμήσει και να βγει νικήτρια 🙏🙏🙏🙏 προσευχήσου για την φίλη σου....βλέπω ότι είσαι αληθινή φίλη και θες να την στηρίξεις...χαίρομαι πολύ για αυτό...γιατί μετά την τελευταία προδοσία από την δήθεν κολλητή μου βλέπω ότι υπάρχουν και αληθινές φιλίες..... Να είσαι δίπλα της ❣️

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Ας ευχηθούμε για το καλύτερο! 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

 

Θα προσευχόμαστε για την κοπέλα, εύχομαι ολόψυχα όλα να εξελιχθούν καλά. Ελπίζω να είναι σε αρχικό στάδιο όπου είναι και ιάσιμο 🤞🙏 Να είσαι διπλα της, θα χρειαστεί στήριξη ❤️

Μακάρι! Μακάρι! Είναι κρίμα και άδικο! Εννοείται θα είμαι δίπλα της! 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην κοπέλα έχω γνωστή μου που τον Σεπτέμβριο έμαθε ακριβώς το ίδιο έχει ένα κοριτσάκι 3 χρονών είναι 40 αυτήν εύχομαι να βγουν νικήτριες έκανε μαστεκτομή και ξεκινάει θεραπεία όλα καλά να πάνε σε αυτές τις μαχήτριες !

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι τα κορίτσια να τα καταφέρουν!! 

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εμένα η φίλη μου παλεύει δύο χρόνια.. στα 39 είχε τη διάγνωση, ετοιμαζόταν για γάμο🥺 εύχομαι να το παλέψει στα ίσα και να το αφήσει πίσω..

Πω πω τι κρίμα! Νέα κοπέλα και η φίλη σου με όλη της τη ζωή μπροστά της! Εύχομαι να νικήσουν! 

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Ωχ βρε την κοπέλα, χρειάζεται πολλή δύναμη τώρα στη φάση αυτή, μακάρι να πάνε όλα καλά, προσπάθησε και συ να τη βοηθάς μη χάνει την ψυχολογία της ❣️

Άστα να πάνε! Είναι ήδη χάλια από εχτές! Με το ζόρι μιλιέται! 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

 

@Mantarini είχα και εγώ μια γνωστή μου 33 με 1 παιδάκι 4 ετών..το βρήκαν σε αρχικό στάδιο..το αφαίρεσε, έκανε και κάποια θεραπεία με φάρμακα και απ όσο ξέρω θα κάνει κανα χρόνο ακόμη..εύχομαι να πάνε όλα καλά και με την φίλη σου! Να είσαι κοντά της ❤️ 

 

Αρκετά αισιόδοξο το μήνυμα σου!! Μακάρι όσες παλεύουν με το θεριό να βγουν νικήτριες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Κορίτσια μου θα ήθελα να μοιραστώ κάτι με όλες όσες επιθυμούμε ένα μωρό και ακόμα δεν ήρθε. Καθώς έβλεπα διαφορά στο instagram έπεσα σε μία μαία που είπε το εξής (με δικά μου λόγια) "να μην λέτε ότι προσπαθείτε για μωρό, γιατί αυτό υπονοεί και ότι υπάρχει δυσκολία. Να λέτε πως προσκαλείτε ένα μωρό. Και να απολαμβάνετε τη ζωή, την επαφή και μέσα από τη χαρά και την απόλαυση θα έρθει." Επίσης είπε σε άλλο βίντεο ότι τα μωρά επιλέγουν εκείνα πότε θα έρθουν είμαστε δεν είμαστε έτοιμες εμείς. 

♥️

Το ξέρω πως είναι να θες και να μην έρχεται η να έρχεται για λίγο και να φεύγει. Είμαι κι εγώ εκεί και "προσκαλώ" με όλη μου την καρδιά το μωρό μου. Αν απλώς απολαμβάναμε τη ζωή μας όπως είναι τώρα και δεν σκεφτόμασταν πόσο "δύσκολο" είναι να έρθει, μήπως θα ήταν πολύ πιο ανώδυνο αυτό το ταξίδι προς τη μητρότητα; 

Τουλάχιστον σε αυτόν τον κύκλο αυτό είπα θα κάνω και κάνω, χαίρομαι απολαμβάνω την επαφή και τη σχέση μου με τον σύντροφο μου, φυσικά έχω το νου μου στις γόνιμες αλλά χωρίς τεστ και παράνοια και άγχος. Και προσευχή! Και άντε να δούμε 😂

τι όμορφο το μήνυμα σου! Μακάρι σε όλες να έρθει! Μέχρι τότε ας χαρούμε τον έρωτα με τους αντρες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Προσθήκη...