Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Maria98

Recommended Posts

Κορίτσια μου μπήκε ο Οκτώβρης μας , καλό μήνα σε όλες μας !!! Όλες μαζί εδώ δίνουμε ελπίδα δύναμη και κουράγιο, ας συνεχίσουμε στον αγώνα αυτό και  να μη ξεχνάμε βήμα βήμα την φορά φτάνουμε και πιο κοντά στο στόχο! Στις ήδη μανούλες να ευχηθώ ακόμα υγεια και υπομονή με τα άλλα παιδάκια 🫶 στις εγκυουλες μας με το καλό να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη🫶 και στις μαχητριες μας να μην χάνουν την ελπίδα και να μη ξεχνούν το στόχο τους 🧿 

@Eirinistz@Katiana1987 @Diwni @melitiniღ @ditaki @Naty_ @MinaSam @annie! @Tina23  @peacock @Apol  @marinamanoulitsa@Mantarini @Tonakiv @kaounmar @ΜαρίαΔημήτρης @Elk @Eliza Kats   @arntalia @Angie @cat12 @Demy93 @Elli13 @eva96 @eva_gge_lia  @Elenaki12 @Παρασκευαιδου @Kate1992 @Sarina @Kiddo 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια μου μπήκε ο Οκτώβρης μας , καλό μήνα σε όλες μας !!! Όλες μαζί εδώ δίνουμε ελπίδα δύναμη και κουράγιο, ας συνεχίσουμε στον αγώνα αυτό και  να μη ξεχνάμε βήμα βήμα την φορά φτάνουμε και πιο κοντά στο στόχο! Στις ήδη μανούλες να ευχηθώ ακόμα υγεια και υπομονή με τα άλλα παιδάκια 🫶 στις εγκυουλες μας με το καλό να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη🫶 και στις μαχητριες μας να μην χάνουν την ελπίδα και να μη ξεχνούν το στόχο τους 🧿 

@Eirinistz@Katiana1987 @Diwni @melitiniღ @ditaki @Naty_ @MinaSam @annie! @Tina23  @peacock @Apol  @marinamanoulitsa@Mantarini @Tonakiv @kaounmar @ΜαρίαΔημήτρης @Elk @Eliza Kats   @arntalia @Angie @cat12 @Demy93 @Elli13 @eva96 @eva_gge_lia 

Καλημέρα, καλό μας μήνα κι από εδώ!! Αγαπώ Οκτώβρη και τα χρώματα του 🍂  Οι 2 από τις 3 προηγούμενες εγκυμοσύνες μου ήρθαν τον Οκτώβρη και είχα πει δεν με θέλει αυτός ο μήνας.

Προσεύχομαι κι ελπίζω αυτή τη φορά να είναι τυχερός 🧡

Να γεμίσει το forum μας με χαρούμενα νέα κορίτσια μου κι αυτό τον μήνα! 

🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια μου μπήκε ο Οκτώβρης μας , καλό μήνα σε όλες μας !!! Όλες μαζί εδώ δίνουμε ελπίδα δύναμη και κουράγιο, ας συνεχίσουμε στον αγώνα αυτό και  να μη ξεχνάμε βήμα βήμα την φορά φτάνουμε και πιο κοντά στο στόχο! Στις ήδη μανούλες να ευχηθώ ακόμα υγεια και υπομονή με τα άλλα παιδάκια 🫶 στις εγκυουλες μας με το καλό να έχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη🫶 και στις μαχητριες μας να μην χάνουν την ελπίδα και να μη ξεχνούν το στόχο τους 🧿 

@Eirinistz@Katiana1987 @Diwni @melitiniღ @ditaki @Naty_ @MinaSam @annie! @Tina23  @peacock @Apol  @marinamanoulitsa@Mantarini @Tonakiv @kaounmar @ΜαρίαΔημήτρης @Elk @Eliza Kats   @arntalia @Angie @cat12 @Demy93 @Elli13 @eva96 @eva_gge_lia  @Elenaki12 @Παρασκευαιδου @Kate1992 @Sarina @Kiddo 

Καλημέρα και καλό μήνα! Τυχερός και ευλογημένος για όλες μας! Εύχομαι σύντομα από μαχήτριες να γίνουμε εγκυούλες!😁🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλό μήνα!!!

Εύχομαι ο Οκτώβριος να έχει όσο θετικά τεστάκια κ άλλα τόσα επί δέκα που είχε ο Σεπτέμβριος!!!! Κ για τις εγκυούλες μία τελειόμηνη, ήρεμη κ όμορφη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!! Εύχομαι να έχουμε μόνο καλά νέα σε όλες τις πτυχές της ζωής μας!!!!

@Naty_ εγώ πιστεύω πως θα τα καταφέρετε αυτό το μήνα!!! Το έχετε τερματίσει με τις επαδφές..

@marinamanoulitsaπως είσαι εσύ φίλη μου; Έχεις κανένα σύμπτωμα; 

Ποιες περιμένουμε αυτές τις μέρες για θετικά τεστάκια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα ❤️❤️.. Ας είναι αυτός ο μήνα τυχερός για όλες εμάς που είμαστε ακόμα στις προσπάθειες και όσα κορίτσια τρέχουν με θέματα υγείας, να ξεπεραστούν και να πάνε όλα καλά ❤️❤️

Και εύχομαι από καρδιάς να είμαστε τόσες πολλές με θετικά που να μην ξέρουμε ποια θα πρωτοανοίξει τον επόμενο μήνα 🤭🤭🤭

@Maria98 ποσο όμορφο αυτό που έγραψες και ειδικά η διευκρίνηση με το φαΐ όλα τα λεφτά 🤭🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα, καλό μας μήνα κι από εδώ!! Αγαπώ Οκτώβρη και τα χρώματα του 🍂  Οι 2 από τις 3 προηγούμενες εγκυμοσύνες μου ήρθαν τον Οκτώβρη και είχα πει δεν με θέλει αυτός ο μήνας.

Προσεύχομαι κι ελπίζω αυτή τη φορά να είναι τυχερός 🧡

Να γεμίσει το forum μας με χαρούμενα νέα κορίτσια μου κι αυτό τον μήνα! 

🙏🏻

Πως είσαι κορίτσι μου σήμερα ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε φιλενάδα πόσο με εκφράζει αυτός ο τίτλος;;;🤣🤣🤣 Εμένα με φαγητό φουσκώνει η κοιλίτσα μου όλο και πιο πολύ 🤣🤣 σαγαπω 🩷 🩷 🩷 

 

Καλοοοο μήνααααααα με υγεία πάνω από όλα γιατί πολλές αρρωστουλες είμαστε αυτό τον καιρό....

Και με πολλά πολλά θετικά τεστακια 🫶 🫶 🫶 🫶 

@annie! Θα σου πω ένα σίγουρο συμπτωμα...σπυράκια με πύον...αρααααα θα έρθει περίοδος 😵💫

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου σήμερα ;; 

Τελικά τον αποπλάνησα και χθες, ακολούθησα τη συμβουλή της @Mantarini 😂

Νομίζω πως έγινε η ωορρηξία μου, οπότε τώρα συνεχίζουμε πιο χαλαρά πια! Έχω και το ταξίδι τέλος της επόμενης βδομάδας ακριβώς πάνω στις μέρες της αναμενόμενης περιόδου. Άντε να δούμε..

Να έρθει οπότε είναι έτοιμο να μείνει μέσα για 9μηνο υγιές, δεν δέχομαι τίποτα λιγότερο πια χαχα 🙏🏻

Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Ποιες είναι στα κοντά για τεστάκια θετικά;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Τελικά τον αποπλάνησα και χθες, ακολούθησα τη συμβουλή της @Mantarini 😂

Νομίζω πως έγινε η ωορρηξία μου, οπότε τώρα συνεχίζουμε πιο χαλαρά πια! Έχω και το ταξίδι τέλος της επόμενης βδομάδας ακριβώς πάνω στις μέρες της αναμενόμενης περιόδου. Άντε να δούμε..

Να έρθει οπότε είναι έτοιμο να μείνει μέσα για 9μηνο υγιές, δεν δέχομαι τίποτα λιγότερο πια χαχα 🙏🏻

Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Ποιες είναι στα κοντά για τεστάκια θετικά;; 

 

Άντε ωραία...καλη επιτυχία λοιπόν!!!.εγώ είμαι στα κοντά... Κυριακή περιμένω περίοδο 🥰 μακάρι να μην έρθει 🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλό μήνα με πολλές γεμάτες κοιλίτσες και αγκαλιές. Το Σάββατο κάνω χοριακη και καταλαβαίνετε το άγχος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έψαχνα να βρω κάτι με ομοιοκαταληξια στο ευχή και σαν καλοφαγού που ειμαι και γω πήγε ο νους μου στο φαι😂😂😂 μπορώ να πω πως είναι κάτι που με εκφράζει 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Έψαχνα να βρω κάτι με ομοιοκαταληξια στο ευχή και σαν καλοφαγού που ειμαι και γω πήγε ο νους μου στο φαι😂😂😂 μπορώ να πω πως είναι κάτι που με εκφράζει 🫶

Είμαστε πολλές!😂😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Έψαχνα να βρω κάτι με ομοιοκαταληξια στο ευχή και σαν καλοφαγού που ειμαι και γω πήγε ο νους μου στο φαι😂😂😂 μπορώ να πω πως είναι κάτι που με εκφράζει 🫶

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα κορίτσια αλλά μπορώ να πω με σιγουριά ότι μίλησες στην καρδιά μου (για να μην πω στην κοιλιά μου 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Έψαχνα να βρω κάτι με ομοιοκαταληξια στο ευχή και σαν καλοφαγού που ειμαι και γω πήγε ο νους μου στο φαι😂😂😂 μπορώ να πω πως είναι κάτι που με εκφράζει 🫶

Καλημέρα και καλό μήνα με υγεία!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ο Οκτώβριος να έχει πολλά παραπάνω θετικά τεστ απ' ότι ο Σεπτέμβριος!!! Με υγιής και τελειομηνες εγκυμοσύνες!!!😍😍😍🥳🥳

Εντάξει Μαρία, μόλις βρήκα το άλλο μου μισό!!!😍😍😂😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε φιλενάδα πόσο με εκφράζει αυτός ο τίτλος;;;🤣🤣🤣 Εμένα με φαγητό φουσκώνει η κοιλίτσα μου όλο και πιο πολύ 🤣🤣 σαγαπω 🩷 🩷 🩷 

 

Καλοοοο μήνααααααα με υγεία πάνω από όλα γιατί πολλές αρρωστουλες είμαστε αυτό τον καιρό....

Και με πολλά πολλά θετικά τεστακια 🫶 🫶 🫶 🫶 

@annie! Θα σου πω ένα σίγουρο συμπτωμα...σπυράκια με πύον...αρααααα θα έρθει περίοδος 😵💫

Καλημέρα !!! Και εγώ είχα βγάλει κάτι εσωτερικά που βγάζω στο πηγούνι αλλά δεν ήρθε και το σπυρί ακόμα εκεί είναι!!

Εγώ νομίζω μέσα στους επόμενους το πολύ 2 μήνες θα τα έχεις καταφέρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. νόμιζα είχα πληκτρολογήσει και το δικό σου όνομα,  σε καλωσορίζω ιδιαιτέρως κυρία μου  ❣️🤰🧿 

Είναι άλλη κοπέλα που δεν έχω προσθέσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

@Θέτις Κ. νόμιζα είχα πληκτρολογήσει και το δικό σου όνομα,  σε καλωσορίζω ιδιαιτέρως κυρία μου  ❣️🤰🧿 

Είναι άλλη κοπέλα που δεν έχω προσθέσει;

Και εμενα, κι εμενα! 
 

Καλο μηνα σε ολες κοριτσια, με καλα νεα για ολες, υγιη μωρακια και μανουλες και πολλα θετικα τεστακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοοοο μήνα κορίτσια μου με υγεία πολύυυυ σεξ και εννοείται να γεμίσουμε θετικά τεστ και μικρά σπορακια 🙏🙏

Εμείς ξεκινήσαμε χτες τις επαφές, αφού με την μετακόμιση δεν είχαμε χρόνο ούτε να αναπνεύσουμε. Ήθελε ένα Τσικ ακόμα το τεστ μου αλλά είπα να μην χάσω ευκαιρία. Θα δω το σημερινό πως θα είναι. 

Σε άλλα νέα σχεδιάζω ήδη τα πρώτα γενέθλια της μικρούλας μου στο νέο μας σπίτι για τις 22 του μηνα. Συγκινούμαι τόσο πολύ στη σκέψη και μόνο ότι πέρασε ένας χρόνος από εκείνη την ημέρα που ονειρευόμουν και προσευχομουν να έρθει... Όπως θα έρθει για όλες!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...