Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

Εγώ κορίτσια είδα καφε βλεννιτσες στο σκούπισμα οπότε λογικά θα ρθει κανονικά η περίοδος 

Ένα τεστ της hometest που είχα κάνει το πρωί ήταν αρνητικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Δεν σε έπιασε καθόλου δηλαδή η αντιβίωση ε; 
ειχα περάσει μια φορά μια πολύ άσχημη ουρολοίμωξη που επαιρνα αντιβίωση και δεν μπορούσα να απαλλαγώ, γνωμη μου είναι να πας σε ουρολόγο να κλεισεις ραντεβού να σε κατευθύνει εκεινος και εμενα είχε προχωρήσει τότε αρκετά και μου είχε κάνει αντιβίωση ένεση και μου έδωσε θεραπεία είχα κάνει υπέρηχο στα νεφρά τα είδε όλα έκανα θεραπεία και έγινα καλά αλλά ταλαιπωρήθηκα αρκετά 

ο αντρας μου είναι ακόμα θετικός τον έχω καραντινα ακόμα αλλά κόλλησε και η πεθερά μου βγήκε θετικη εχτές και δεν το περναει και πολύ εύκολα εκείνη 

εγω με το παιδί για την ώρα καλά είμαστε 🤷‍♀️ τελευταία επαφή με τον αντρα μου είχαμε 7 η ώρα το πρωί την Πέμπτη που πήγε για δουλειά δεν ξανά βρεθήκαμε από κοντά από τότε..

το θέμα είναι είχα εξετάσεις να κάνω σήμερα και την Τετάρτη ραντεβού με ενδοκρινολόγο τώρα πρέπει να την ακυρώσω δεν μπορω να πάω ούτε μέσω έχω γιατί δεν οδηγάω αλλά ούτε που να αφήσω το παιδί 🤷‍♀️

έχω μιλήσει ήδη με ουρολόγο..περιμενει τα αποτελέσματα και την Τεταρτη θα κανω προληπτικά και έναν υπέρηχο στα νεφρά..θα τον ρωτήσω και για εξέταση για τον σύντροφο..

σας έβγαλε λίγο από το πρόγραμμά σας ο κοβιντ αλλά ευτυχως δεν κολλήσατε εσεις..ραντεβού θα βρεις σύντομα μετά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Εγώ κορίτσια είδα καφε βλεννιτσες στο σκούπισμα οπότε λογικά θα ρθει κανονικά η περίοδος 

Ένα τεστ της hometest που είχα κάνει το πρωί ήταν αρνητικό...

μέχρι να δούμε αίμα ελπίζουμε..μην το βάζεις κάτω! Θα έρθει το σποράκι σε όλες μας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η eva_gge_lia είπε:

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας κάτι που έζησα και πικραθηκα.. Καλεσμένη σε γάμο και δίπλα μου κάθεται η εγκυος κουμπάρα μου.. Έρχεται μια συγγενής να μας χαιρετήσει. Πιάνει τη κοιλιά μου και γελώντας ειρωνικά λέει "Ελπίζω να ειναι κολλητικό και να μείνεις και εσύ κάποτε". Θέλω απλά να κλάψω και να φύγω. Γιατί το κάνουν αυτό κάποιοι άνθρωποι χωρις να ξέρουν αν προσπαθείς, αν μπορείς, αν είχες απώλεια. Με συγχωρείτε για το κατεβατο αλλα ήθελα να το μοιραστώ με ανθρώπους που ξέρω οτι θα καταλάβουν.

Αχ κοριτσι μου σε εμενα ειχαν κανει το εξης τραγικο. Ειχα μια εβδομαδα που ειχα χασει το μωρο που περιμενα και ερχεται μια κυρια που ειχε μαθει για την εγκυμοσυνη να μου ευχηθει με το καλο για το μωρο. Δεν ξερω αν ηξερε οτι το ειχα χασει αλλα στο ακουσμα της ευχης κοντεψα να πεθανω απο στεχαχωρια. Της το ειπα καταμουτρα οτι το εχασα το παιδι και απλα εφυγα για να μην κλαψω μπροστα της. Την επομενη φορα απαντα οπως πρεπει μονο έτσι θα καταλαβουν οτι εχουν πει κατι που δεν επρεπε να πουν. Και στην τελικη γιατι να ρωτησουν η να πουν χοντραδα. Δεν τους αφορα γιατι δεν εχουμε παιδι η ποτε θα κανουμε. Σε εμενα βεβαια οταν γέννησα τον γιο μου ρωτουσαν ποτε θα κανω δευτερο παιδι. Ακομα ρωτανε βεβαια αλλα δεν απανταω καν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έχω μιλήσει ήδη με ουρολόγο..περιμενει τα αποτελέσματα και την Τεταρτη θα κανω προληπτικά και έναν υπέρηχο στα νεφρά..θα τον ρωτήσω και για εξέταση για τον σύντροφο..

σας έβγαλε λίγο από το πρόγραμμά σας ο κοβιντ αλλά ευτυχως δεν κολλήσατε εσεις..ραντεβού θα βρεις σύντομα μετά;

Τι περνάς βρε κορίτσι μου κι εσύ;;; Εγώ μια φορά που την πάτησα έτσι ήταν απο χλαμύδια που μου τα κολλούσε ο τότε σύντροφος. Ο καημένος δεν είχε ιδέα ότι το είχε και απο το πουθενά πήγε για εξετάσεις και πήρε και αντιβίωση για 1 μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Να σας πω τι ξέρω σχετικά με πρόκληση και καισαρική.

Εμένα μου είχε πει η γιατρός μου ότι αν δεν έχει κατέβει ο τράχηλος η πρόκληση κατά πάσα πιθανότητα δεν θα προχωρήσει και θα καταλήξει σε καισαρική. Δυστυχώς η πρόκληση είναι ένα είδος παρέμβασης και όταν το παιδί και το σώμα δεν είναι έτοιμα δεν "υπακούν". 

Δυστυχώς πολλοί γιατροί βαριουνται να περιμένουν πότε θα γεννήσεις και σου λένε ψέματα για να πας με πρόκληση ενώ το ξέρουν εξαρχής ότι θα καταλήξει σε καισαρική. Άλλοι δε σε πάνε καισαρική κατευθείαν με άλλα ψέματα... 

Κι εγώ είχα πολύ δύσκολη ανάρρωση από την καισαρική. Χωρίς τα παυσίπονα δεν άντεχα. Δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου την πρώτη εβδομάδα και να περιποιηθώ το μωρό όπως ήθελα. Για αυτό και θα προσπαθήσω vbac στο δεύτερο. Όπως είπε και μια άλλη κοπέλα αν ήξερα ότι πρέπει να κάνω πάλι μόνο καισαρική, ίσως να μη σκεφτόμουν καν το δεύτερο. 

Επίσης ψυχολογικά με επηρέασε πολύ. Ένιωθα ότι δεν είχα γεννήσει και ότι αυτό δεν είναι το παιδί μου. Δεν ξέρω, το έχει νιώσει κάποια άλλη μανούλα αυτό;

 

Αυτο που λες μου το ειχε πει ο δικος μου ο γιατρος οταν ηταν να γεννησω τον γιο μου ηταν να κανω προκληση λογω διαβητη ειχα ομως της προυποθεσεις το παιδι ειχε γυρισει με το κεφαλι κατω και ο τραχηλος ειχε κοντυνει. Ελα ομως που ειχε κοντο ομφαλιο λωρο το παιδι και δεν κατεβαινε και σταματησε να κουνιεται κιολας. Μπηκα για επειγουσα καισαρικη και δεν το μετανιωνω θα ειχα χασει το παιδι αν δεν εκανα καισαρικη. Ομως εχω και δυο περιστατικα στο περιβαλλον μου που μπηκαν με αλλο γιατρο για προκληση και κατεληξαν σε καισαρικη επειδη δεν ειχαν της προυποθεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

έχω μιλήσει ήδη με ουρολόγο..περιμενει τα αποτελέσματα και την Τεταρτη θα κανω προληπτικά και έναν υπέρηχο στα νεφρά..θα τον ρωτήσω και για εξέταση για τον σύντροφο..

σας έβγαλε λίγο από το πρόγραμμά σας ο κοβιντ αλλά ευτυχως δεν κολλήσατε εσεις..ραντεβού θα βρεις σύντομα μετά;

Ααα ωραία μπράβο καλά εκανες θα σε κάνει και υπέρηχο να είστε σίγουρη πως δεν έχει προχωρήσει και θα απαλλαγείς απλά θέλει υπομονή τώρα γιατί λογικά θα πάρει μερες η θαραπεια τουλάχιστον δεν πονας .. ναι ρωτησε και για τον σύντροφο και να πεις ότι έχετε ελεύθερες επαφες να ξέρει αν δεν το γνωρίζει..

Που να ξέρω ; Αυτήν είπε θα λείπει την αλλη βδομαδα.. μετά αν έχει διαθέσιμο 31/7 γιατί μόνο Τετάρτη έρχεται αυτήν στο διπλανό χωριό αλλά μετά από μια βδομαδα εγω γεννάω 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Τι περνάς βρε κορίτσι μου κι εσύ;;; Εγώ μια φορά που την πάτησα έτσι ήταν απο χλαμύδια που μου τα κολλούσε ο τότε σύντροφος. Ο καημένος δεν είχε ιδέα ότι το είχε και απο το πουθενά πήγε για εξετάσεις και πήρε και αντιβίωση για 1 μήνα!

άστα να πάνε..αυτό το χωρίς συμπτώματα είναι ότι χειρότερο..δεν ξέρεις τι έχεις..είπαμε να δούμε και τον σύντροφο..μην εχει τίποτα και εκείνος και μετά γίνεται κύκλος όλο αυτό..για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα ωραία μπράβο καλά εκανες θα σε κάνει και υπέρηχο να είστε σίγουρη πως δεν έχει προχωρήσει και θα απαλλαγείς απλά θέλει υπομονή τώρα γιατί λογικά θα πάρει μερες η θαραπεια τουλάχιστον δεν πονας .. ναι ρωτησε και για τον σύντροφο και να πεις ότι έχετε ελεύθερες επαφες να ξέρει αν δεν το γνωρίζει..

Που να ξέρω ; Αυτήν είπε θα λείπει την αλλη βδομαδα.. μετά αν έχει διαθέσιμο 31/7 γιατί μόνο Τετάρτη έρχεται αυτήν στο διπλανό χωριό αλλά μετά από μια βδομαδα εγω γεννάω 🤷‍♀️

αν μπορέσεις να κάνεις τις εξετάσεις μέχρι τέλος της εβδομάδας θα βγει ο σύζυγος αρνητικός λογικά..και να τις στείλεις στην γιατρό ή να την πάρεις ενα τηλ..εφόσον έρχεται μια φορά την εβδομάδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Eirinistz είπε:

 

IMG_2636.jpeg

Κορίτσι μου αν δεν έχεις κάνει τεστ εγκυμοσύνης κάνε ένα, εγώ στην κόρη μου με τεστ ωορρηξιας 3 μερες πριν την περίοδο σαν το δικό σου, ανακάλυψα την εγκυμοσύνη! Ελπίζω να είσαι εγκυουλα🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Εγώ κορίτσια είδα καφε βλεννιτσες στο σκούπισμα οπότε λογικά θα ρθει κανονικά η περίοδος 

Ένα τεστ της hometest που είχα κάνει το πρωί ήταν αρνητικό...

Εγω τιποτα ακομη 39 μερα κυκλου σημερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva96 είπε:

Αχ κοριτσι μου σε εμενα ειχαν κανει το εξης τραγικο. Ειχα μια εβδομαδα που ειχα χασει το μωρο που περιμενα και ερχεται μια κυρια που ειχε μαθει για την εγκυμοσυνη να μου ευχηθει με το καλο για το μωρο. Δεν ξερω αν ηξερε οτι το ειχα χασει αλλα στο ακουσμα της ευχης κοντεψα να πεθανω απο στεχαχωρια. Της το ειπα καταμουτρα οτι το εχασα το παιδι και απλα εφυγα για να μην κλαψω μπροστα της. Την επομενη φορα απαντα οπως πρεπει μονο έτσι θα καταλαβουν οτι εχουν πει κατι που δεν επρεπε να πουν. Και στην τελικη γιατι να ρωτησουν η να πουν χοντραδα. Δεν τους αφορα γιατι δεν εχουμε παιδι η ποτε θα κανουμε. Σε εμενα βεβαια οταν γέννησα τον γιο μου ρωτουσαν ποτε θα κανω δευτερο παιδι. Ακομα ρωτανε βεβαια αλλα δεν απανταω καν.

@eva96Τραγικό! Έχω στεναχωρεί λίγο η αλήθεια είναι αλλα εννοείται προχωράμε και οι προσπάθειες συνεχίζονται! @EirinistzΜακαρι να εισαιιι περιμένουμε νεααα σου🌈🌈🌈🩷🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!! Επιτέλους μου ήρθε η περίοδος!! Ξεκίνησε από εχτές το βραδάκι και σήμερα έχω τις γνωστές ενοχλήσεις. Παραγγειλα και τεστακια ωορρηξίας για να κάνω παρακολούθηση αυτό το μήνα. Πρώτη φορά θα το κάνω οπότε ίσως χρειαστώ την βοήθεια σας.

@Mpourmpouloμου όλα καλά θα πάνε!! Κράτα γερά!! 

Τουλαχιστον ηρθε κ ευχομαι με το καλο οι προσπαθειες σας παλι🙏🙏🙏 εγω 39μερα κυκλου κ ακομη δεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva96 είπε:

Αχ κοριτσι μου σε εμενα ειχαν κανει το εξης τραγικο. Ειχα μια εβδομαδα που ειχα χασει το μωρο που περιμενα και ερχεται μια κυρια που ειχε μαθει για την εγκυμοσυνη να μου ευχηθει με το καλο για το μωρο. Δεν ξερω αν ηξερε οτι το ειχα χασει αλλα στο ακουσμα της ευχης κοντεψα να πεθανω απο στεχαχωρια. Της το ειπα καταμουτρα οτι το εχασα το παιδι και απλα εφυγα για να μην κλαψω μπροστα της. Την επομενη φορα απαντα οπως πρεπει μονο έτσι θα καταλαβουν οτι εχουν πει κατι που δεν επρεπε να πουν. Και στην τελικη γιατι να ρωτησουν η να πουν χοντραδα. Δεν τους αφορα γιατι δεν εχουμε παιδι η ποτε θα κανουμε. Σε εμενα βεβαια οταν γέννησα τον γιο μου ρωτουσαν ποτε θα κανω δευτερο παιδι. Ακομα ρωτανε βεβαια αλλα δεν απανταω καν.

Ποσό αδιάκριτοι θεε μου 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva96 είπε:

Αυτο που λες μου το ειχε πει ο δικος μου ο γιατρος οταν ηταν να γεννησω τον γιο μου ηταν να κανω προκληση λογω διαβητη ειχα ομως της προυποθεσεις το παιδι ειχε γυρισει με το κεφαλι κατω και ο τραχηλος ειχε κοντυνει. Ελα ομως που ειχε κοντο ομφαλιο λωρο το παιδι και δεν κατεβαινε και σταματησε να κουνιεται κιολας. Μπηκα για επειγουσα καισαρικη και δεν το μετανιωνω θα ειχα χασει το παιδι αν δεν εκανα καισαρικη. Ομως εχω και δυο περιστατικα στο περιβαλλον μου που μπηκαν με αλλο γιατρο για προκληση και κατεληξαν σε καισαρικη επειδη δεν ειχαν της προυποθεσεις.

Όταν έχει κοντό λώρο φαίνεται από τον υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

δεν ξέρω κορίτσι μου αν υπήρχε καποια μέθοδος για τον τράχηλο αλλά ούτε τα νερά δεν μπορούσαν να μου σπάσουν 🤷‍♀️

κάποιος αλλιώς το φανταζόμουν πως θα ήταν να σου πω την αλήθεια με την επισκληρίδειο.. με ένα χερι τι να πάρεις αγκαλιά δεν μπορείς.. εσυ γιατί έκανες καισαρική ; 

Ναι για ολική θα πάω πάλι λογικα έχω κάνει χειρουργείο στην μεση δίσκοκήλη εγω και άλλη μια που δεν την έχω βγάλει όποτε επισκληρίδειο γιόκ..

Εγώ έκανα καισαρική γιατί έκανε ταχυκαρδίες η μικρή και είχε μειωμένα αμνιακα. Δεν ήθελε να το ρισκάρει η γιατρός... Συμφωνούσε και ο εμβρυολογος να την βγάλουμε νωρίτερα και άλλοι γιατροί που μιλήσαμε, οπότε πήγαμε έτσι.  Εγώ καταλάβαινα ότι δυσκολευόταν η μικρή να κάνει κάποια κίνηση και για αυτό ανέβαζε παλμούς. Επιβεβαιώθηκα όταν βγήκε γιατί μου είπαν ότι είχε σημάδι από τον λώρο στον ώμο. Προφανώς την πίεζε στον ώμο κάπως και δεν μπορούσε να γυρίσει. 

Γενικά ήταν περίεργη περίπτωση γιατί δεν ήταν βέβαιο ότι συμβαίνει κάτι σίγουρα κακό αλλά ήταν παράξενο και έλεγαν όλοι για σιγουριά να βγει, μην μας βρει κανένα κακό. Αλλά όπως καταλαβαίνεις μου έχει κάτσει άσχημα σαν εμπειρία 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eva96 είπε:

Αυτο που λες μου το ειχε πει ο δικος μου ο γιατρος οταν ηταν να γεννησω τον γιο μου ηταν να κανω προκληση λογω διαβητη ειχα ομως της προυποθεσεις το παιδι ειχε γυρισει με το κεφαλι κατω και ο τραχηλος ειχε κοντυνει. Ελα ομως που ειχε κοντο ομφαλιο λωρο το παιδι και δεν κατεβαινε και σταματησε να κουνιεται κιολας. Μπηκα για επειγουσα καισαρικη και δεν το μετανιωνω θα ειχα χασει το παιδι αν δεν εκανα καισαρικη. Ομως εχω και δυο περιστατικα στο περιβαλλον μου που μπηκαν με αλλο γιατρο για προκληση και κατεληξαν σε καισαρικη επειδη δεν ειχαν της προυποθεσεις.

Ευτυχώς που το προλάβατε! Ναι η καισαρική σε τέτοιες περιπτώσεις σώζει ζωές δεν το συζητώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eirinistzκορίτσι μ εγω μια φορα π εκανα καταλαθος τεστ ωορηξιας αντι εγκυμοσυνης, μια μερα πριν την περιοδο, ετσι ειχε βγει. Κ τελικα Αδιαθετησα. Νομιζω στην @Elli13 που ηταν εγκυος κ ειχε κανει ωορηξια, η γραμμη ειχε βγει πιο εντονη και απο αυτην του ελεγχου. Ποτε ειχες ωορηξια? Την επιβεβαιωσες με τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ποσό αδιάκριτοι θεε μου 

 

Όταν έχει κοντό λώρο φαίνεται από τον υπέρηχο; 

Δυστυχως οχι γιατι ρωτησα τον γιατρο μου αν θα μπορουσαμε να το εχουμε δει και μου ειπε οχι. Δεν υπαρχει τροπος να δεις αν το παιδι εχει κοντο η κανονικο λωρο ουτε αν εχει περιπτυληξει στο λαιμο η αλλου. Το υποψιαζονται μονο αν το παιδι ζοριζεται στο καρδιοτοκογραφημα και αν υπαρχει ελλειψη κινησεων. Εμενα δεν κουνιοταν καθολου επειδη ειχε κουραστει απο την προσπαθεια του να κατεβει και ξανα γυρνουσε πισω. Εκει υποψιαστηκαμε οτι κατι δεν πηγαινε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Ευτυχώς που το προλάβατε! Ναι η καισαρική σε τέτοιες περιπτώσεις σώζει ζωές δεν το συζητώ!

Θα μπορουσε να καταληξει πολυ ασχημα αλλα ευτυχως ολα πηγαν καλα. Τωρα το παιδακι μου κοντευει τα δυο και γυριζει ολο το σπιτι τουμπα. Αλλα χαλαλι του γιατι ολο αυτο το περιμενα πως και πως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η eva96 είπε:

Δυστυχως οχι γιατι ρωτησα τον γιατρο μου αν θα μπορουσαμε να το εχουμε δει και μου ειπε οχι. Δεν υπαρχει τροπος να δεις αν το παιδι εχει κοντο η κανονικο λωρο ουτε αν εχει περιπτυληξει στο λαιμο η αλλου. Το υποψιαζονται μονο αν το παιδι ζοριζεται στο καρδιοτοκογραφημα και αν υπαρχει ελλειψη κινησεων. Εμενα δεν κουνιοταν καθολου επειδη ειχε κουραστει απο την προσπαθεια του να κατεβει και ξανα γυρνουσε πισω. Εκει υποψιαστηκαμε οτι κατι δεν πηγαινε καλα.

Αα μάλιστα κατάλαβα… ρωτάω γιατί κ εμένα ο γιος μου όταν γεννήθηκε μου λέει η γιατρος είναι κοντός ο λωρος του όταν θα κάναμε skin to skin αλλά εμένα ευτυχως δεν είχε ζοριστεί καθόλου… αυτό με το λώρο δεν έχει κ σχέση που έχει σχηματιστεί; Δλδ να είναι κοντός αλλά να είναι πιο κάτω έτσι ώστε να μπορέσει να κατέβει; Ή βλακείες λεω; Δε το έχω συζητήσει καθόλου με τη γιατρο μου αυτό με το λώρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η eva96 είπε:

Θα μπορουσε να καταληξει πολυ ασχημα αλλα ευτυχως ολα πηγαν καλα. Τωρα το παιδακι μου κοντευει τα δυο και γυριζει ολο το σπιτι τουμπα. Αλλα χαλαλι του γιατι ολο αυτο το περιμενα πως και πως.

Καλά εννοείται αυτό!!! Για αυτό υπρχουν οι καισαρικές να γίνονται εκεί που πρέπει ❤️ να γεννιουνται υγιές παιδιά κ να έχουμε κ υγιές  μανούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η arntalia είπε:

@Eirinistz περιμενουμε νεα σου... @Melikara86 εσυ πως εισαι αδιαθετησες εσυ κοριτσι μου??? 

Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειστε?

Ελα κορίτσι μου καλησπέρα...εχθές είδα λίγο αιματακι και είχα πονακια από την μια πλευρά έντονα....λέω ήρθε...μάλιστα το έβαλα κ στην εφαρμογή του κινητού σαν περίοδο, φυσικά έβαλα κ σερβιετα... Έβγαλα λίγο ίσα ίσα πάνω σε αυτή και τώρα στο σκούπισμα καφέ υγρά ανοιχτά κ καμία βλέννα!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία και με παιδεύει η άτιμη....δεν ξέρω τι να πω, πονάω λίγο αλλά όχι έντονα...απλά σαν ενόχληση 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Ελα κορίτσι μου καλησπέρα...εχθές είδα λίγο αιματακι και είχα πονακια από την μια πλευρά έντονα....λέω ήρθε...μάλιστα το έβαλα κ στην εφαρμογή του κινητού σαν περίοδο, φυσικά έβαλα κ σερβιετα... Έβγαλα λίγο ίσα ίσα πάνω σε αυτή και τώρα στο σκούπισμα καφέ υγρά ανοιχτά κ καμία βλέννα!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία και με παιδεύει η άτιμη....δεν ξέρω τι να πω, πονάω λίγο αλλά όχι έντονα...απλά σαν ενόχληση 😢

Έκανες κ άλλο τεστ κ ήταν αρνητικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...