Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιε ζεστέ🌞, Ιούλιε καλοκαιρινέ🐬 μαζί με τα μπανάκια 🏊‍♀️ φέρε και μπόλικα μωράκια👶👶🙏


Recommended Posts

Καλόοοοο μήνααααα🌷🌼🌝

Εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει σε κάθε μια ότι επιθυμεί!!!🙏❣️

Σας ευχαριστώ για όλα μέσα από την καρδιά μου💞

@Elk @Mpourmpoulo @Katiana1987 @Xrisa95 @Antonia2 @cat12 @marilouu @MinaSam @Rena92 @Raf123 @annie! @Eirinistz @Melikara86 @Θέτις Κ. @Diwni @Mantarini @annitakianna  @Elenaki_ @ChrisElen @anna_30 @marinamanoulitsa

Σας παρακαλώ κάντε tag όποια ξέχασααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοοοοο μήνα!!!!!!!!!.

Ξεκίνησε καλά ο Ιούλιος με την @Mpourmpoulo που της ευχήθηκα και στο άλλο ποστ !!!με το καλοοοοο 🙏🙏💝 

 

Κορίτσια έχω άλλες 6 ημέρες μπροστά μου και νιώθω πόνους περιόδου έντονους λες και θα μου έρθει σήμερα ένα Πράγμα και πόνο στο στήθος !!!πολυυυ πόνο !!! Εντωμεταξυ άλλες φορές πριν την περίοδο πρήζεται και πονάει τώρα απλά πονάει...

Από Τετάρτη λέω να ξεκινήσω τα τεστ  πρώιμης ανίχνευσης και περιμένω Κυριακή περίοδο 🙏 

Πώς σας φαίνονται τα συμπτώματα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλοοοοο μήνα!!!!!!!!!.

Ξεκίνησε καλά ο Ιούλιος με την @Mpourmpoulo που της ευχήθηκα και στο άλλο ποστ !!!με το καλοοοοο 🙏🙏💝 

 

Κορίτσια έχω άλλες 6 ημέρες μπροστά μου και νιώθω πόνους περιόδου έντονους λες και θα μου έρθει σήμερα ένα Πράγμα και πόνο στο στήθος !!!πολυυυ πόνο !!! Εντωμεταξυ άλλες φορές πριν την περίοδο πρήζεται και πονάει τώρα απλά πονάει...

Από Τετάρτη λέω να ξεκινήσω τα τεστ  πρώιμης ανίχνευσης και περιμένω Κυριακή περίοδο 🙏 

Πώς σας φαίνονται τα συμπτώματα;;;;;

Καλημέραααα, ναι η @Mpourmpoulo μας έκανε την αρχή. Μακάρι α γεμίσουμε θετικά τεστάκια και τελειόμηνες εγκυμοσύνες🙏

Εγώ χωρίς να έχω και πολύ εμπειρία στο θέμα θα πω ότι μου φαίνεται καλ΄΄ο σύμπτωμα το στήθος. Εμένα τουλάχιστον αυτό ήταν το σύμπτωμα που είχα!!!! Θ περιμένουμε τα τεστάκια σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου με πολλά θετικά τεστακια!!! 
 

@marinamanoulitsa θετικά ακούγονται όλα αυτά αλλά σε γενικές γραμμές είναι νωρίς για συμπτώματα.. Εγώ το μόνο που είχα διαφορετικό στη βιοχημική ήταν πολύ πρήξιμο στην κοιλιά κ στο στήθος την αίσθηση ότι κατεβάζω γάλα. Όλα αυτά ήταν μετά την καθυστέρηση. Εύχομαι να είσαι έγκυος κοριτσάκι μου!! Αν δεν μπορείς να κρατηθείς κάνε ένα τεστακι την Τετάρτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!!!! Σας είναι ο τυχερός μας μήνας και επιτέλους να κλάψουμε από χαρά!!

@Mpourmpoulo Θερμά συγχαρητήρια, όλα θα πάνε με το δεξί αυτή τη φορά θα το δεις. 🌈❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!!!! Σας είναι ο τυχερός μας μήνας και επιτέλους να κλάψουμε από χαρά!!

@Mpourmpoulo Θερμά συγχαρητήρια, όλα θα πάνε με το δεξί αυτή τη φορά θα το δεις. 🌈❤️

@ΛΕΥΚΗ τι ωραίο όνομα που διάλεξες για το θέμα!! :)

@marinamanoulitsa καλά μου ακούγονται όλα!! Πολύ καλή επιτυχία!!

Εγώ είμαι 3 περίπου μέρες μετά την ωορρηξία και δεν νιώθω απολύτως τίποτα και αυτό το μήνα ούτε στην ωορρηξία κατάλαβα κάτι :) Άντε να δούμε αλλά πιο χαλαρή είμαι αυτό μήνα :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή βδομάδα και καλό μήνα σε όλες μας..

@Mpourmpoulo Κορίτσι μου με τι ευχάριστα νέα έκλεισες τον μήνα 🤩..Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❣️🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!! Καλό μήνα να έχουμε ! Τυχερο να είναι το θεματάκι του Ιουλίου αν και μας έκανε ένα πολύ καλό ποδαρικό με το τεστ της @Mpourmpoulo 🌈

κορίτσια με το καλό να πάρετε και οι επόμενες σειρά 😊IMG_7752.thumb.jpeg.25170818446282644a0c04c3d5b543e8.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου🌸  με πολύ υγεία και γεμάτες κοιλίτσες εύχομαι σε όλες οσες προσπαθούμε και μια καλή εγκυμοσύνη στις εγκυουλες μας🙏🏻 

 

εγω κορίτσια εχθές ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε πολύ πιο άχνη η γραμμή σχεδόν αρνητικό θα έλεγα. Επαφή δυστυχώς δεν είχα εχθές αλλά εύχομαι να έκαναν δουλίτσες όλες οι προηγούμενες που είχα κάθε μέρα🥳 

@Mpourmpoulo μας τα καλύτερα σου εύχομαι και περιμένουμε την χοριακη σου🩷💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eirinistz είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου🌸  με πολύ υγεία και γεμάτες κοιλίτσες εύχομαι σε όλες οσες προσπαθούμε και μια καλή εγκυμοσύνη στις εγκυουλες μας🙏🏻 

 

εγω κορίτσια εχθές ξανά εκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε πολύ πιο άχνη η γραμμή σχεδόν αρνητικό θα έλεγα. Επαφή δυστυχώς δεν είχα εχθές αλλά εύχομαι να έκαναν δουλίτσες όλες οι προηγούμενες που είχα κάθε μέρα🥳 

@Mpourmpoulo μας τα καλύτερα σου εύχομαι και περιμένουμε την χοριακη σου🩷💙

Αρα έχεις μια μέρα θετικό εχτές που έπεσε η ορμόνη σημαίνει το ωάριο έχει απελευθερωθεί 

εύχομαι καλή επιτυχία 🤰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκαν οι εξετάσεις μου να ρωτήσω λίγο αν ξέρει καποια κοπέλα 

το ζαχαρο μου το πρωινο με την διατροφη έπεσε και άλλο είναι οκ 

ο θυρεοειδής ήταν 3,09 και FT4 0,97

τωρα έπεσε ο θυρεοειδής 2,71 αλλά έπεσε και η FTA 0,80 (με χαμηλό όριο το 0,85 ) ειναι θέμα λέτε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Καλο μηνα

 Σημερα εορταζουν οι Αγιοι Αναργυροι...εχω κ γω τι τιμητικη μου γτ γιορταζω. Ευχομαι σε ολες μας οι αγιοι αναργυροι που ειναι οι γιατροι του σωματος και της ψυχης να ιασουν τις ψυχες μας...κ να μας φερουν μωρακια σε ολες μας !!!!! Προσευχομαι γ ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Αρα έχεις μια μέρα θετικό εχτές που έπεσε η ορμόνη σημαίνει το ωάριο έχει απελευθερωθεί 

εύχομαι καλή επιτυχία 🤰 

Λογικά ναι! Σήμερα θα έχω άλλη μια επαφή και θα περιμένω να περάσουν οι μέρες να δούμε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Καλο μηνα

 Σημερα εορταζουν οι Αγιοι Αναργυροι...εχω κ γω τι τιμητικη μου γτ γιορταζω. Ευχομαι σε ολες μας οι αγιοι αναργυροι που ειναι οι γιατροι του σωματος και της ψυχης να ιασουν τις ψυχες μας...κ να μας φερουν μωρακια σε ολες μας !!!!! Προσευχομαι γ ολες....

Χρόνια σου πολλά ότι επιθυμείς κοριτσι μου με υγεία και πολλά χαμόγελα 🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Καλο μηνα

 Σημερα εορταζουν οι Αγιοι Αναργυροι...εχω κ γω τι τιμητικη μου γτ γιορταζω. Ευχομαι σε ολες μας οι αγιοι αναργυροι που ειναι οι γιατροι του σωματος και της ψυχης να ιασουν τις ψυχες μας...κ να μας φερουν μωρακια σε ολες μας !!!!! Προσευχομαι γ ολες....

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία πάνω από όλα που είναι το σημαντικότερο 🌹 ευχομαι αυτό που επιθυμείς να μην καθυστερήσει να ρθει!!! Όπως και για όλες μας ❤️🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Καλο μηνα

 Σημερα εορταζουν οι Αγιοι Αναργυροι...εχω κ γω τι τιμητικη μου γτ γιορταζω. Ευχομαι σε ολες μας οι αγιοι αναργυροι που ειναι οι γιατροι του σωματος και της ψυχης να ιασουν τις ψυχες μας...κ να μας φερουν μωρακια σε ολες μας !!!!! Προσευχομαι γ ολες....

Χρόνια σου πολλά κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες. Καλο μηνα

 Σημερα εορταζουν οι Αγιοι Αναργυροι...εχω κ γω τι τιμητικη μου γτ γιορταζω. Ευχομαι σε ολες μας οι αγιοι αναργυροι που ειναι οι γιατροι του σωματος και της ψυχης να ιασουν τις ψυχες μας...κ να μας φερουν μωρακια σε ολες μας !!!!! Προσευχομαι γ ολες....

Χρόνια Πολλαααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου!!!

Τι όμορφα έκλεισε ο Ιούνης με θετικά τεστάκια, τώρα πάιρνει τη σκυτάλη ο Ιούλης ☘️❤️💫

Εύχομαι σε όλες καλό καλακαιράκι, με υγεία κι ευτυχία πρώτα απ όλα, και να δούμε πολλά θετικά να το γιορτάσουμε 🙏💖

Δε σας γράφω συχνά εδώ, αλλά σας διαβάζω και πραγματικά εύχομαι για όλες φέρει το καλοκαιράκι τα πολυπόθητα μωράκια 🙏  🙏   🙏   🙏 

Εγώ σήμερα θα πάω για αυχενική με το καλό κι ευελπιστώ να κλείσουμε το 1ο τρίμηνο με επιτυχία 🤞💖🙏Τελευταίο υπέρηχο είχαμε μια εβδομάδα πριν και το μωράκι είχε μεγαλώσει πολύ, πήγαμε και 6 μέρες μπροστά, όλα φάνηκαν καλά και ο γυναικολόγος μας είπε ότι όλες οι ενδέιξεις είναι θετικές για την αυχενική! Ανυπομονούμε πολύ για σήμερα! 🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maria98 @Tina23 @Elk  @ChrisElenσας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Του χρονου τετοια μερα να εχουμε ολες μωρακια ειτε στις κοιλιτσες μας ειτε στην αγκαλια μας. Οι Αγιοι Αναργυροι σημερα να κολλησουν ολα μας τα σπασμενα στος ψυχες μας!!!!!!κ να στειλουν το ουρανιο τοξο. Εγω εχθες πηγα εκκλησια. Κ εκανα ταμα να βαφτισω εκει το.παιδακι μ οταν με το καλο ερθει. Εχω αφησει κ στην εικονα τους ενα ταμα με ενα μωρακι🩵🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου! Έχω έρθει τώρα να κάνω τις εξετάσεις μου.. ανάμεσα σε άλλα και καμπύλη ζαχάρου..😖 οπότε κάθομαι εδώ και περιμένω... Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω; Και όσες είστε λίγο πιο μπροστά.. με βασανίζουν 3 μέρες τώρα κάτι ταχυκαρδίες.. νοιωθω ότι θα σπάσει η καρδιά μου... Και συνοδεύεται από κάτι σα συγκρυο να το πω.. νοιωθω ότι φεύγει το αίμα μου.. ταυτόχρονα τα χέρια μου μυρμηγκιαζουν και πρήζονται.. με πιάνει στα καλά καθούμενα ενώ είμαι σε ηρεμία, αρκετές φορές μέσα στη μέρα... τη πρώτη μέρα δεν έδωσα σημασία.. χθες (2η μέρα που το ένιωθα) είπα να πάρω την πίεση και κάθε φορά που με έπιανε έπαιρνα πίεση.. έχω αυξημένη γενικότερα σε σχέση με τα φυσιολογικά μου.. μεταξύ 12 με 7 και 13 με 8.. ο γιατρός που μίλησα χθες μου είπε ότι είναι συνηθισμένο στην εγκυμοσύνη οι ταχυκαρδίες αλλά αν είναι πολύ συχνά να πάω σε καρδιολόγο.. για την πίεση μου είπε ότι πάνω από 14 με 9 ανησυχούμε.. οπότε για την ώρα μου είπε να το παρακολουθώ και αν πάνω από δύο μετρήσεις βγουν στο 14 με 9 να τον ενημερώσω..  Γι'αυτό ήρθα τώρα να κάνω και τις εξετάσεις μου να αποκλείσω ότι μπορεί να είναι κάτι από τον θυρεοειδή ή το ζάχαρο.. Το βιώνει καμία άλλη αυτό;;
    • Κορίτσια καλημέρα!! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εγώ αυτές τις μέρες έχω αρκετές δουλειές με τις ετοιμασίες και αρκετές καθαριοτητες.. Παράλληλα βέβαια έχω και πάρα πολλά νεύρα (με ξαναπιασαν)! 😂😂 @Fighter @Elk τέλεια νέα για τα μωράκια σας που πήραν θέση!! @nanoukoκι εσένα θα έχει πάρει θέση θα δεις! Πώς το είπες αυτό το μενταγιόν; Εγώ είναι να πάω για Doppler 11 του μήνα! Πιστεύω θα φανεί και αν έχει πάρει θέση και αν ανέβηκε ο πλακούντας! Ανυπομονώ!  
    • Καλημέρα κορίτσι μου εγω και σήμερα νομίζω ότι κάτι βλέπω!!! Εύχομαι να είσαι!!! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά ; 
    • @Kiddo μολις αποθηκευσα το μήνυμά σου να το έχω να το βλέπω να παίρνω δύναμη! Και παλι σε ευχαριστώ τόσο πολύ!!🪷
    • Κορίτσια καλημέρα! Χθες περιμενα 2 ωρες να μπω. Οποτε γυρισα πολυ αργα. Αυριο κορίτσια μπαίνω για απόξεση. Φοβάμαι!!!😞  Ειδαμε εμβρυακι χθες αλλα ηδη ο σακος ειχε αρχισει να αλλάζει και ειχα διαμορφώσει αιματώματα και σε άλλα σημεία... Δυστυχώς παει! Φοβάμαι λίγο γι'αυριο. Θα μου κάνει και ιστολογική και αγχώνομαι, μήπως δείξει κατι κακό. Ειμαι χεστρού το παραδέχομαι αχαχα  @Kiddo μου, σ'ευχαριστώ παρα πολυ για τα λόγια σου και για την στήριξή σου. Ολες σας ευχαριστώ. Είστε υπέροχα συγκινητικες! Η φοβία μου πιο πολυ ίσως να εχει να κάνει με την ηλικία μου. 38 κλεισμένα. Και οι σκέψεις μου ειναι πωσ φταίει η ηλικία μου για την παλινδρόμηση. Ίσως σκέφτομαι και χαζα. Όπως και να χει, σε κανενα 2μηνο 3μηνο θα αρχίσω και παλι τις προσπάθειες δυναμικά και με πίστη πως ολα θα πανε καλα. Κι αν δεν πανε... Θα ξαναπροσπαθήσω! Σας φιλώ ολες!! Εύχομαι να περάσει ο καιρός γρήγορα και να πάρετε τα μωρακια σας αγκαλιά! Σας ευχαριστώ πολυ ΓΙΑ ΟΛΑ🤗🤗🤗
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...