Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2025!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@elenitsa2. Υπερηχος 18/9 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Elenaki_  Β' επιπέδου 24/09 - ΠΗΤ 04/02 💗

@Annoula1995 Υπερηχος 24/09 - Β' επιπέδου 08/10 💙

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 01/10 ή 08/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 15/02 💙

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Εγώ έχω γιατρό ξανά 07/10 κ θα κλείσω κ β επιπέδου στον εμβρυολογο την Δευτέρα που θα καλεσω γιατί ξέχασα  να κλείσω 😂🤷🏼‍♀️🫠 ο γιατρός μου είπε από την Δευτέρα να καλέσω  αλλά που μυαλό, ελπίζω να βρω γιατί εδώ δν είναι κ Ελλάδα τα ραντεβού είναι πολύ περιορισμένα κ αν δν έχουν δεν σε βολεύουν «να πάτε αλλού κυρία μου και αντε γεια» 😬😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Εγώ έχω γιατρό ξανά 07/10 κ θα κλείσω κ β επιπέδου στον εμβρυολογο την Δευτέρα που θα καλεσω γιατί ξέχασα  να κλείσω 😂🤷🏼‍♀️🫠 ο γιατρός μου είπε από την Δευτέρα να καλέσω  αλλά που μυαλό, ελπίζω να βρω γιατί εδώ δν είναι κ Ελλάδα τα ραντεβού είναι πολύ περιορισμένα κ αν δν έχουν δεν σε βολεύουν «να πάτε αλλού κυρία μου και αντε γεια» 😬😂

α τελεια!!!! θα το περασω τωρα!!!

ιδια μερα εχουμε υπερηχο!!!

εγω εκλεισα 17/10 β επιπεδου. μου την εκλεισαν τη μερα της αυχενικης. κατσε να το περασω κι αυτο!

η β επιπεδου ποιες εβδομαδες γινεται;; ελα καπου θα βρεις!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@elenitsa2. Υπερηχος 18/9 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Elenaki_  Β' επιπέδου 24/09 - ΠΗΤ 04/02 💗

@Annoula1995 Υπερηχος 24/09 - Β' επιπέδου 08/10 💙

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 01/10 ή 08/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@elenitsa2. Υπερηχος 18/9 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Elenaki_  Β' επιπέδου 24/09 - ΠΗΤ 04/02 💗

@Annoula1995 Υπερηχος 24/09 - Β' επιπέδου 08/10 💙

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 01/10 ή 08/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Δευτέρα πρωί θα ξανά πάω για επανεξέταση 🥺 με έχει φάει το άγχος 😰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

α τελεια!!!! θα το περασω τωρα!!!

ιδια μερα εχουμε υπερηχο!!!

εγω εκλεισα 17/10 β επιπεδου. μου την εκλεισαν τη μερα της αυχενικης. κατσε να το περασω κι αυτο!

η β επιπεδου ποιες εβδομαδες γινεται;; ελα καπου θα βρεις!!! 🥰

Κανονικά 20-24 μπορείς να κανεις εδώ δεν ξέρω τι παίζει (γενικά οι πιο πολλοί την κάνουν 21-22 αλλά δν σημαίνει κάτι αν γίνει κ 20 ή 24 που λέει ο λόγος) 

(Αυτοί εδώ θέλουν να τους πάρεις ένα μήνα πριν τουλάχιστον γ αυτό λέω δν ξέρω τι θα βρω από ραντεβού γιατί εγώ έχω κ τα παιδιά που πρέπει να μην δουλεύει ο άντρας μου εκείνη την ώρα για να τα κρατήσει κ να πάρω κ μια αδερφή μου μαζί για να μεταφράζει τις δύσκολες έννοιες/ερωτήσεις άρα πρέπει πάντα να συγχρονίζω όλα,  όμως είναι υγιές το μωρό άρα ας γίνει όποτε βρούμε δεν πειράζει) 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δυστυχώς χάθηκα δυο εβδομάδες τώρα γιατί δεν είχα καλή πρόσβαση στο φόρουμ μέσω του κινητού και 2 φορές που προσπάθησα να μπω με πετούσε αμέσως.

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά. @Antonia2 τι ωραία νέα, 2 κοριτσάκια, θα πήξετε στο ροζ🤣💖

Εγώ κορίτσια πήγα διακοπές την πρώτη εβδομάδα και πέρασα πολύ όμορφα. Ξεκουραστήκαμε πολύ, κάναμε τα μπανάκια μας, διάβασα ένα ωραίο βιβλίο κλπ. Εντωμεταξύ πριν φύγουμε εντελώς τυχαία βρήκαμε και ένα σπίτι με δύο υπνοδωμάτια οπότε το κλείσαμε με συνοπτικές διαδικασίες.

Την εβδομάδα που μας πέρασε κάναμε την μετακόμιση και τώρα μένουμε ήδη μέσα και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε την διακόσμηση του παιδικού δωματίου.

'Οσο για το μωράκι μας, ήδη από την εβδομάδα των διακοπών ένιωσα πιο έντονες τις κινήσεις του και ειδικά αυτές τις μέρες είναι ξεκάθαρες💖. Πήγαμε και στον γιατρό την Παρασκευή και δόξα τον Θεό μας βρήκε πολύ καλά σε ανάπτυξη. Το φύλο δυστυχώς δεν καταφέραμε να το δούμε πάλι γιατί καθόταν σαν μπαλίτσα (τελικά μόνο εγώ δεν το έχω δει). Τώρα πια στην β΄΄   επιπέδου με το καλό που θα κάνουμε σε 4 εβδομάδες περίπου μιας και τώρα είμαστε 18 + 6.

Τέλος, δυστυχώς από την θάλασσα έπαθα κολπίτιδα που με διέλυσε. Φουλ τσούξιμο και φαγούρα αλλά και πόνο για μια μέρα. Τώρα παίρνω κολπικά υπόθετα και κρεμούλα και ευτυχώς έχει αρχίσει να υποχωρεί.

Αυτάααααααα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε. Δυστυχώς χάθηκα δυο εβδομάδες τώρα γιατί δεν είχα καλή πρόσβαση στο φόρουμ μέσω του κινητού και 2 φορές που προσπάθησα να μπω με πετούσε αμέσως.

Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά. @Antonia2 τι ωραία νέα, 2 κοριτσάκια, θα πήξετε στο ροζ🤣💖

Εγώ κορίτσια πήγα διακοπές την πρώτη εβδομάδα και πέρασα πολύ όμορφα. Ξεκουραστήκαμε πολύ, κάναμε τα μπανάκια μας, διάβασα ένα ωραίο βιβλίο κλπ. Εντωμεταξύ πριν φύγουμε εντελώς τυχαία βρήκαμε και ένα σπίτι με δύο υπνοδωμάτια οπότε το κλείσαμε με συνοπτικές διαδικασίες.

Την εβδομάδα που μας πέρασε κάναμε την μετακόμιση και τώρα μένουμε ήδη μέσα και ανυπομονώ να ξεκινήσουμε την διακόσμηση του παιδικού δωματίου.

'Οσο για το μωράκι μας, ήδη από την εβδομάδα των διακοπών ένιωσα πιο έντονες τις κινήσεις του και ειδικά αυτές τις μέρες είναι ξεκάθαρες💖. Πήγαμε και στον γιατρό την Παρασκευή και δόξα τον Θεό μας βρήκε πολύ καλά σε ανάπτυξη. Το φύλο δυστυχώς δεν καταφέραμε να το δούμε πάλι γιατί καθόταν σαν μπαλίτσα (τελικά μόνο εγώ δεν το έχω δει). Τώρα πια στην β΄΄   επιπέδου με το καλό που θα κάνουμε σε 4 εβδομάδες περίπου μιας και τώρα είμαστε 18 + 6.

Τέλος, δυστυχώς από την θάλασσα έπαθα κολπίτιδα που με διέλυσε. Φουλ τσούξιμο και φαγούρα αλλά και πόνο για μια μέρα. Τώρα παίρνω κολπικά υπόθετα και κρεμούλα και ευτυχώς έχει αρχίσει να υποχωρεί.

Αυτάααααααα😊

Γεια σου Λευκη μας υπέροχα τα νέα σου ❤️❤️❤️ θα το μάθετε το φύλο δεν γίνεται να κρύβεται συνέχεια χαχαχα! 
 

καλος να ριζώσετε στο σπιτάκι σας! 🩷🙏🏼 κ να υποδεχτείτε το ζουζούνι σας! 
Ο Σεπτέμβρης ήταν μήνας ξεκούρασης και κούρασης για εσάς αλλά τώρα τακτοποιηθήκατε (καλύτερα τώρα όμως γιατι έχω κάνει μετακομίσεις κ με ένα κ με δυο παιδιά κ είναι ζόρι 🥹) 

 

για την κολπίτιδα (πάλευα σε όλη την εγκυμοσύνη στο δεύτερο παιδάκι μου) κ με βοήθησαν οι οδηγίες της μαίας για πλύσεις με χαμομήλι στην ευαίσθητη περιοχή και υπόθετο καλεντουλας γιατί έπαιρνα κ εγώ κρέμα αλλά σκέψου εμένα έφευγε κ ερχόταν ξανά σε όλη την εγκυμοσύνη κ δεν ήθελα να βάζω συνέχεια φαρμακευτική κρέμα κ έτσι στράφηκα σε πιο φυσικές λύσεις! 
 

(βέβαια συμβαίνει στην εγκυμοσύνη κ χωρίς κάποια αιτία εξωτερική να παθαίνεις κολπίτιδα γ αυτό κ θέλει προσοχή εκεί κάτω 😬)

χαίρομαι που υποχωρεί σε σένα κ εύχομαι να μην σε παιδέψει παρά πέρα  💪🏽🩷😍❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/9/2024 at 3:52 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶

@elenitsa2. Υπερηχος 18/9 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Elenaki_  Β' επιπέδου 24/09 - ΠΗΤ 04/02 💗

@Annoula1995 Υπερηχος 24/09 - Β' επιπέδου 08/10 💙

@barbounaki04  Αμνιο - ΠΗΤ 28/02

@annitakianna  Β' επιπέδου 01/10 ή 08/10 - ΠΗΤ 13/02 💙

@Xrisa95  Υπέρηχος 07/10 - ΠΗΤ 15/02 💙

@Antonia2 Υπέρηχος 07/10 - Β' επιπέδου 17/10 - ΠΗΤ 01/03 💗💗

@ΛΕΥΚΗ Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 11/02

@Emma1 Υπερηχος; - ΠΗΤ 01/03

@giogo Υπέρηχος ; - ΠΗΤ 13/02

@Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;

@Ria_ ;;

Καλημέρα Αντωνία μου ελπίζω να είσαι καλά ❤️

8/10 έχω κ εγώ β επιπέδου 

ηταν το μοναδικό ραντεβού που είχε στις 2 το μεσημέρι δν είχε καμία άλλη μέρα και ώρα ίσα που πρόλαβα 😬

 

Έχω μαζι με την @Annoula1995 κ ίσως κ το @annitakianna μας αν κάνει τελικά στις 8/10. 


@ΛΕΥΚΗ μου εσυ πότε έχεις β επιπέδου; Κλείσατε ημερομηνία; 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα Αντωνία μου ελπίζω να είσαι καλά ❤️

8/10 έχω κ εγώ β επιπέδου 

ηταν το μοναδικό ραντεβού που είχε στις 2 το μεσημέρι δν είχε καμία άλλη μέρα και ώρα ίσα που πρόλαβα 😬

 

Έχω μαζι με την @Annoula1995 κ ίσως κ το @annitakianna μας αν κάνει τελικά στις 8/10. 


@ΛΕΥΚΗ μου εσυ πότε έχεις β επιπέδου; Κλείσατε ημερομηνία; 😍

Καλημέρα κορίτσι μου, πως είσαι εσυ???

Εμείς δεν κλείσαμε ημερομηνία ακόμα, μας είπε ο γιατρός να επικοινωνήσουμε μαζί του σε 3 εβδομάδες περίπου για να κανονίσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε;;

εμεις είχαμε γιατρο σημερα το αγορι μας μεγαλώνει τελεια είναι απίστευτη η αλλαγή σε τοσο λιγο καιρο 😍😍 ακομα δεν το έχω νιώσει καλα δεν μπορω να καταλάβω κιολας 🥲🤣 παντως στον υπέρηχο το κλωτσομπουνιδι που έριχνε ήταν πολυ και μου κανει εντύπωση που δεν το νιωθω 🤣 εσυ @annitakianna μου πως εισαι το ένιωσες το ζουζουνι σ;;;  κλείσαμε β επιπέδου στις 10/10 με το καλο 🩵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια μου τι κανετε;;

εμεις είχαμε γιατρο σημερα το αγορι μας μεγαλώνει τελεια είναι απίστευτη η αλλαγή σε τοσο λιγο καιρο 😍😍 ακομα δεν το έχω νιώσει καλα δεν μπορω να καταλάβω κιολας 🥲🤣 παντως στον υπέρηχο το κλωτσομπουνιδι που έριχνε ήταν πολυ και μου κανει εντύπωση που δεν το νιωθω 🤣 εσυ @annitakianna μου πως εισαι το ένιωσες το ζουζουνι σ;;;  κλείσαμε β επιπέδου στις 10/10 με το καλο 🩵

Μπράβο Ελενίτσα μου ❤️❤️❤️ τέλεια νέα! Έχουμε κοντά κοντά όλες β επιπέδου! 
 

μην ανησυχείς αν δεν το νιώθεις ακόμα πολύ σύντομα θα το νιώσεις! Είναι φυσιολογικό😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΛΕΥΚΗ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, πως είσαι εσυ???

Εμείς δεν κλείσαμε ημερομηνία ακόμα, μας είπε ο γιατρός να επικοινωνήσουμε μαζί του σε 3 εβδομάδες περίπου για να κανονίσουμε

Γεια σου Λευκη καλά είμαι τρέχω με τα παιδιά όλη μέρα έξω πάρκο Κ τέτοια! Κάθε εγκυμοσύνη κ πιο δύσκολη όταν έχεις ειδικά κ μικρά παιδιά που έχουν ανάγκη να ξεδώσουν κ δν κάνουν κάποια δραστηριότητα ακόμα κτλ. 😊

Όμως όλα μια χαρά όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι! 👍🏽 Κλωτσάει φουλ το μωράκι ευτυχώς κ μου θυμίζει ότι υπάρχει χαχαχαχα  ❤️ κ επειδή την μέρα είμαι όλο στο πόδι είναι ήσυχο (γενικά η κίνηση κ η φωνή τα νανουρίζουν όπως κ στην εξωμήτριο ζωή ) αλλά προς το βραδάκι που ηρεμούμε λίγο δίνει πόνο! Θα το δείτε κ εσείς στα δικά σας παιδάκια ότι αναπτύσσουν ένα μοτίβο (ηρεμίας-δραστηριότητας) μέσα στην κοιλίτσα ανάλογα την καθημερινότητά σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elenitsa2. είπε:

κοριτσια μου τι κανετε;;

εμεις είχαμε γιατρο σημερα το αγορι μας μεγαλώνει τελεια είναι απίστευτη η αλλαγή σε τοσο λιγο καιρο 😍😍 ακομα δεν το έχω νιώσει καλα δεν μπορω να καταλάβω κιολας 🥲🤣 παντως στον υπέρηχο το κλωτσομπουνιδι που έριχνε ήταν πολυ και μου κανει εντύπωση που δεν το νιωθω 🤣 εσυ @annitakianna μου πως εισαι το ένιωσες το ζουζουνι σ;;;  κλείσαμε β επιπέδου στις 10/10 με το καλο 🩵

Αχ τι ωραία τι καλά κορίτσι μου!! Είδες πόσο γρήγορα μεγαλώνουν? Ε φαντάσου ότι σε 9 μήνες από κύτταρα γίνονται άνθρωποι 🥰♥️

Εγώ κορίτσια δεν ξέρω αν ήταν ιδέα μου αλλά πριν μερικές μέρες ένιωσα ένα ψαράκι!! Σαν γαργαλιτο ένα πράγμα!! Ε 2 μέρες μετά νομίζω ότι ένιωσα και πολύ ελαφριές κλοτσιες...Κάθομαι τα βράδια με τις ώρες και περιμένω ήσυχη ήσυχη μπας και κάνει καμία κίνηση 🤣 τώρα αν ήταν ιδέα μου η το μωράκι δεν ξέρω να σας πω!!!!

Εντωμεταξυ βρήκα επιτέλους στις Σέρρες γιατρό που κάνει υπέρηχο με 3D φωτογραφίες και βίντεο οπότε έκλεισα για β επιπέδου στις 7 Οκτωβρίου 🩵🩵 και εννοείται ξεκίνησα να μετράω τις μέρες τώρα!

Στις 10 εσύ ε? Αχ είμαστε πολύ κοντά!! Εμείς συνέχεια κοντά κάνουμε τις εξετάσεις μας και έχουμε και ίδια Πητ 😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...