Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

3 μέρες έμειναν να δούμε..να σου πω την αλήθεια με την θερμομέτρηση δεν τα πήγα καλά ποτε και την παράτησα 😂 εύχομαι να είναι καλά σημάδια αυτά! :)  Έκανα κ εγω 1 τεστ το πρωί..χθες είχα λίγα καφέ το απόγευμα και λίγη βλέννα με αίμα..από χθες μέχρι και τώρα δεν έχω κάτι άλλο..θα βάλω το τεστ αν και το έχω κάνει σκούρο για να δω αν φαίνεται κάτι..

IMG_8291.jpeg

Αχ αυτές οι γραμμούλες. Είναι πολύ σκοτεινό φφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ChrisElen είπε:

@anna_30 @annie! εμένα η θερμοκρασία πάντα με μπέρδευε. Προσπαθούσα να την παρακολουθώ στην σπερματέγχυση αλλά δεν έβγαλα άκρη. Η λέξη παράνοια είναι λίγη χαχαχαχαχα

@anna_30 εάν ήταν εμφύτευσης σε κανα 2ημερο θα δείξει θετικό!!!  
 

Εμενα η θερμοκρασία με βοηθάει για την ωορρηξία κ τη μέρα που πεφτει μου έρχεται περίοδος. Πλέον δεν αγχώνομαι. Πριν την εξωσωματική έκανα σαν τρελή.. Τώρα απλά περιμένω.. Εάν τα καταφέρουμε έχει καλώς αλλιώς οι ενέσεις περιμένουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Αχ αυτές οι γραμμούλες. Είναι πολύ σκοτεινό φφφφφ

Χαχαχα θα τ ανεβάζω κάθε μερα κ ας είμαι τρελή με τις αχνές 😂 βάζω και την κανονικη

IMG_8291.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

@anna_30 εάν ήταν εμφύτευσης σε κανα 2ημερο θα δείξει θετικό!!!  
 

Εμενα η θερμοκρασία με βοηθάει για την ωορρηξία κ τη μέρα που πεφτει μου έρχεται περίοδος. Πλέον δεν αγχώνομαι. Πριν την εξωσωματική έκανα σαν τρελή.. Τώρα απλά περιμένω.. Εάν τα καταφέρουμε έχει καλώς αλλιώς οι ενέσεις περιμένουν..

ναι μην μου δίνετε σημασία :P άσε τον τρελό στην τρέλα του..πριν τις προσπάθειες έλεγα καλά πως κάνουν κάθε μέρα τεστ πριν την καθυστέρηση; τώρα κάνω έτσι και χειρότερα :P όλα καλά..ότι είναι έχει γίνει..προχωράμε :)✌️

με θερμοκρασία δεν έχω ιδεα..γιατί και η κανονική μου είναι 36-36.2..με παίδευε πάντα να καταγράφω μέσα στον κυκλο τις διακυμάνσεις και έτσι το άφησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Χαχαχα θα τ ανεβάζω κάθε μερα κ ας είμαι τρελή με τις αχνές 😂 βάζω και την κανονικη

IMG_8291.jpeg

Έχω την αίσθηση (αλήθεια δεν στο λέω έτσι) ότι βλέπω κάτι σαν να ξεκινάει ροζ γραμμούλα άλλα δεν την βλέπω όλη καθαρά. Αυτό με μπερδεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ναι μην μου δίνετε σημασία :P άσε τον τρελό στην τρέλα του..πριν τις προσπάθειες έλεγα καλά πως κάνουν κάθε μέρα τεστ πριν την καθυστέρηση; τώρα κάνω έτσι και χειρότερα :P όλα καλά..ότι είναι έχει γίνει..προχωράμε :)✌️

με θερμοκρασία δεν έχω ιδεα..γιατί και η κανονική μου είναι 36-36.2..με παίδευε πάντα να καταγράφω μέσα στον κυκλο τις διακυμάνσεις και έτσι το άφησα..

Όχι θα σου δίνουμε σημασία χαχαχαχα να μας τα λες και να μας τα στέλνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Έχω την αίσθηση (αλήθεια δεν στο λέω έτσι) ότι βλέπω κάτι σαν να ξεκινάει ροζ γραμμούλα άλλα δεν την βλέπω όλη καθαρά. Αυτό με μπερδεύει.

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Όχι θα σου δίνουμε σημασία χαχαχαχα να μας τα λες και να μας τα στέλνεις.

σε ευχαριστώ κορίτσι μου :)

κι εγώ αυτό βλέπω..τι να πω..θα κάνω υπομονή να περάσουν οι μέρες να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

ναι μην μου δίνετε σημασία :P άσε τον τρελό στην τρέλα του..πριν τις προσπάθειες έλεγα καλά πως κάνουν κάθε μέρα τεστ πριν την καθυστέρηση; τώρα κάνω έτσι και χειρότερα :P όλα καλά..ότι είναι έχει γίνει..προχωράμε :)✌️

με θερμοκρασία δεν έχω ιδεα..γιατί και η κανονική μου είναι 36-36.2..με παίδευε πάντα να καταγράφω μέσα στον κυκλο τις διακυμάνσεις και έτσι το άφησα..

Όχι όχι μη μιλάμε για τρελές εδώ….🤣🤣🤣 Μια δεν τη ξέρετε…. Κοιτάει τα τεστ με φακό…. Κ δεν είναι αγχωμένη… Φαντάσου να ήμουν🤣🤣🤣 Όποτε καλά είσαι αγάπη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  κάνω τα τεστακια μου , σήμερα 17η μέρα έκανα ένα τώρα το πρωί θα κάνω βέβαια και πιο μετά αλλά νομίζω πως πλησιάζει πολύ το πικ 

 

20240531_113754.jpg

Είσαι σε πολύ καλό δρόμο για την ωορρηξία κορίτσι μου! Και να πω κι εγώ, χαρά στο κουράγιο σας μας τόσες επαφές 😁 συνεχίστε τώρα δυναμικά μέχρι και το τέλος του σκ! Σου εύχομαι από καρδιάς, αυτός ο κύκλος να είναι ο τυχερός ☘️💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Έχω την αίσθηση (αλήθεια δεν στο λέω έτσι) ότι βλέπω κάτι σαν να ξεκινάει ροζ γραμμούλα άλλα δεν την βλέπω όλη καθαρά. Αυτό με μπερδεύει.

Κι εγώ το ίδιο βλέπω :) άντε με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

3 μέρες έμειναν να δούμε..να σου πω την αλήθεια με την θερμομέτρηση δεν τα πήγα καλά ποτε και την παράτησα 😂 εύχομαι να είναι καλά σημάδια αυτά! :)  Έκανα κ εγω 1 τεστ το πρωί..χθες είχα λίγα καφέ το απόγευμα και λίγη βλέννα με αίμα..από χθες μέχρι και τώρα δεν έχω κάτι άλλο..θα βάλω το τεστ αν και το έχω κάνει σκούρο για να δω αν φαίνεται κάτι..

IMG_8291.jpeg

εγώ πάλι στη σκοτεινή σα να βλέπω μια σκιά! αλλά δε ξέρω αν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου 🤣 όπως σου είπε η Αννι κορίτσι μου, επανέλαβε μετά από 2 μέρες, ούτως ή άλλως νομίζω μες το σκ είπες οτι δεν περιμένεις. Εύχομαι να λάμψει η ροζ γραμμούλα! ☘️💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όχι όχι μη μιλάμε για τρελές εδώ….🤣🤣🤣 Μια δεν τη ξέρετε…. Κοιτάει τα τεστ με φακό…. Κ δεν είναι αγχωμένη… Φαντάσου να ήμουν🤣🤣🤣 Όποτε καλά είσαι αγάπη!!

αυτό με το φακό του κινητού το χω κάνει κι εγώ! Guilty 🙋‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Είσαι σε πολύ καλό δρόμο για την ωορρηξία κορίτσι μου! Και να πω κι εγώ, χαρά στο κουράγιο σας μας τόσες επαφές 😁 συνεχίστε τώρα δυναμικά μέχρι και το τέλος του σκ! Σου εύχομαι από καρδιάς, αυτός ο κύκλος να είναι ο τυχερός ☘️💕

Άλλη μια προσπάθεια, μακάρι να είναι και η τυχερή 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

αυτό με το φακό του κινητού το χω κάνει κι εγώ! Guilty 🙋‍♀️

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; Πως είναι τα συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ChrisElen είπε:

Πως είσαι εσύ κορίτσι μου; Πως είναι τα συμπτώματα;

Καλά είμαι κορίτσι μου! λίγο βουνό μου φαίνεται η αναμονή μέχρι την αυχενική γιατί είναι ένας μήνας μέχρι τότε 😬🤯

από συμπτώματα, τίποτα καινούργιο (στήθος πρησμένο και πονάει, ζαλάδες και ναυτίες από εδώ κι απο εκεί), έχω κάνει 2 εμετούς στην αρχή της εβδομάδας, αλλά όχι ξανά ευτυχώς. Νιώθω μονίμως κουρασμένη και πλέον έχω σχεδόν συνέχεια πόνο στη μέση και κράμπες που έρχονται και φεύγουν. Οι κράμπες ενώ μέχρι και πριν πάω στον υπέρηχο αυτής της εβδομάδας με φόβιζαν, τώρα προσπαθώ να πίσω τον εαυτό μου ότι είναι για καλό, ότι δλδ μεγαλώνει η μήτρα κι άρα πάνε όλα καλά. Γιατί η αλήθεια είναι ότι στην παλίδρομη δεν είχα κράμπες και καθόλου πόνους μετά την 6η εβδομάδα. Θα δείξει! Θετική σκέψη και προχωράμε. Μπορεί να κάνω καμιά εμφάνιση στην κλινική εκεί κάπου 10η εβδ να μου φύγει η απορία 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου! λίγο βουνό μου φαίνεται η αναμονή μέχρι την αυχενική γιατί είναι ένας μήνας μέχρι τότε 😬🤯

από συμπτώματα, τίποτα καινούργιο (στήθος πρησμένο και πονάει, ζαλάδες και ναυτίες από εδώ κι απο εκεί), έχω κάνει 2 εμετούς στην αρχή της εβδομάδας, αλλά όχι ξανά ευτυχώς. Νιώθω μονίμως κουρασμένη και πλέον έχω σχεδόν συνέχεια πόνο στη μέση και κράμπες που έρχονται και φεύγουν. Οι κράμπες ενώ μέχρι και πριν πάω στον υπέρηχο αυτής της εβδομάδας με φόβιζαν, τώρα προσπαθώ να πίσω τον εαυτό μου ότι είναι για καλό, ότι δλδ μεγαλώνει η μήτρα κι άρα πάνε όλα καλά. Γιατί η αλήθεια είναι ότι στην παλίδρομη δεν είχα κράμπες και καθόλου πόνους μετά την 6η εβδομάδα. Θα δείξει! Θετική σκέψη και προχωράμε. Μπορεί να κάνω καμιά εμφάνιση στην κλινική εκεί κάπου 10η εβδ να μου φύγει η απορία 🤣 

Για μένα να κάνεις, να ηρεμεί το μυαλό σου και να παίρνεις φόρα για να περνάνε οι μέρες. ❤️ Ναι λογικό η αναμονή να σου φαίνεται δύσκολη αλλά μετά την αυχενική θεωρώ ότι ο καιρός φεύγει πιο γρήγορα και άνετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Για μένα να κάνεις, να ηρεμεί το μυαλό σου και να παίρνεις φόρα για να περνάνε οι μέρες. ❤️ Ναι λογικό η αναμονή να σου φαίνεται δύσκολη αλλά μετά την αυχενική θεωρώ ότι ο καιρός φεύγει πιο γρήγορα και άνετα.

Nαι ναι κι εγώ πιστεύω θα πάω, μου χει γ΄ραψει και κάποιες εξετάσεις για εκείνη την εβδομάδα, οπότε θα πάω και καλά με το πρόσχημα να τις δείξω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Nαι ναι κι εγώ πιστεύω θα πάω, μου χει γ΄ραψει και κάποιες εξετάσεις για εκείνη την εβδομάδα, οπότε θα πάω και καλά με το πρόσχημα να τις δείξω 🤣

Έχεις πρόγραμμα χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ μου εύχομαι καλη ανάρρωση! πάρε το χρόνο σου και ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!! 

@anna_30 κορίτσι μου δεν βλέπω κάτι στα τεστάκια σου... στις πόσες μέρες είσαι;; 

@Elli13 χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!! το μωράκι σου πάει σφαίρα!! εμπιστέυσου το!! 

@Girly  μια χαρά πάει η εγκυμοσύνη σου!! Συγχαρήτηρια!! 

 

Σε άλλα νέα εγώ έχω ακόμα 8 μέρες αναμονής μέχρι να δούμε αν θα κάνει την εμφανιση της η κυρία ή αν θα έχουμε ευχάριστα!! Από συμπτ΄ώματα δεν έχω κάτι διαφορετικό.. σήμερα ξύπνησα με πρησμένο στήθος και πόνο στη μέση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Χαχαχα θα τ ανεβάζω κάθε μερα κ ας είμαι τρελή με τις αχνές 😂 βάζω και την κανονικη

IMG_8291.jpeg

Νομίζω ότι κάτι βλέπω αλλά είναι αρκετά αχνή...μακάρι να σκουρινει!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Όχι όχι μη μιλάμε για τρελές εδώ….🤣🤣🤣 Μια δεν τη ξέρετε…. Κοιτάει τα τεστ με φακό…. Κ δεν είναι αγχωμένη… Φαντάσου να ήμουν🤣🤣🤣 Όποτε καλά είσαι αγάπη!!

Με φως από πίσω, κίτρινο φως κατά προτίμηση, φαίνονται καλύτερα τα τεστ. Όχι εγώ... Μια φίλη μου το έχει πει 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Naty_ πολύ λυπήθηκα βρε κορίτσι 😕 Καλή ανάρρωση σωματική και ψυχική, όπως είπε και μια άλλη κοπέλα. Εμείς είμαστε εδώ σε ότι χρειαστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Με φως από πίσω, κίτρινο φως κατά προτίμηση, φαίνονται καλύτερα τα τεστ. Όχι εγώ... Μια φίλη μου το έχει πει 🤣🤣🤣

Κίτρινο Ε;;; Που θα το βρούμε που όλα τα έχω λευκά;!;!;;🤣🤣🤣🤣🤣 Ναι από πίσω εννοείται… Φυσικά όχι εμείς… Κάποιες άλλες παρανοϊκές🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου! λίγο βουνό μου φαίνεται η αναμονή μέχρι την αυχενική γιατί είναι ένας μήνας μέχρι τότε 😬🤯

από συμπτώματα, τίποτα καινούργιο (στήθος πρησμένο και πονάει, ζαλάδες και ναυτίες από εδώ κι απο εκεί), έχω κάνει 2 εμετούς στην αρχή της εβδομάδας, αλλά όχι ξανά ευτυχώς. Νιώθω μονίμως κουρασμένη και πλέον έχω σχεδόν συνέχεια πόνο στη μέση και κράμπες που έρχονται και φεύγουν. Οι κράμπες ενώ μέχρι και πριν πάω στον υπέρηχο αυτής της εβδομάδας με φόβιζαν, τώρα προσπαθώ να πίσω τον εαυτό μου ότι είναι για καλό, ότι δλδ μεγαλώνει η μήτρα κι άρα πάνε όλα καλά. Γιατί η αλήθεια είναι ότι στην παλίδρομη δεν είχα κράμπες και καθόλου πόνους μετά την 6η εβδομάδα. Θα δείξει! Θετική σκέψη και προχωράμε. Μπορεί να κάνω καμιά εμφάνιση στην κλινική εκεί κάπου 10η εβδ να μου φύγει η απορία 🤣 

Αφού μπορείς να πας κορίτσι μου. Κι εμένα όταν είχα πάει στα επείγοντα γιατί δεν την αισθανόμουν για κάποιες ώρες την μπέμπα, μου είπαν αν ξανά συμβεί κάτι που με αγχώσει να πάω πιο γρήγορα απο εκεί για να μην κάθομαι και τρελαίνομαι μόνη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
    • κατι θα ξέρει ο γιατρός σου...μην αγχώνεσαι! απο τη μια σκέφτομαι να το κάνω... γιατί αν δεν το κάνω και αυριο μεθαύριο παθει κάτι το μωρό θα έχω τύψεις 🤷 απο την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό όντως!
    • @Kiddo μακαρι να ήταν έτσι. Αλλα δεν είναι. Ήταν κολπικός υπέρηχος. Ο γιατρός που πήγα χθές, κάνει και τους μεγάλους υπερήχους είναι δηλαδή και εμβρυολογος οπότε θεωρώ πως θα εχει καλό μηχάνημα. Το ιατρείο του εξάλλου, πρεπει να το εχει καμια 5ετια. Αυτο που περιγράφεις το εχω ζησει κι εγω στο τελευταίο παιδι μου. Ειχα παει σε εναν γιατρό που ακουγα καλά λόγια, φουλ στην αναγουλα δεν μπορουσα να σταθω και μου λεει πως βλεπει εναν αδιο σακο. 2 ημερες μετα παω στον γιατρό μου και βλέπουμε και έμβρυο. Αυτος χθες, ήταν αισιόδοξος. Μου ειπε ότι υπάρχει πιθανότητα να μην προχωρήσει αλλα εμπειρικα μου εδειξε το σχημα του σάκου και μου λεει , "μιλώντας εμπειρικά, πιστεύω πως θα προχωρήσει και πως το σχήμα που έχει ο σακος μου, είναι σχήμα που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και έμβρυο." Αλλα δεν το πιστεύω. Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα παλλινδρομησει ή ηδη εχει γίνει. Το ξερω, το νιωθω , το διαισθανομαι. Τουλάχιστον χθες, δεν μπορούσα ουτε να κλάψω και όλη αυτή η ένταση μου χτυπησε σε δυνατό πονοκέφαλο. Σήμερα ομως καταφερα να ξεσπασω και σε κλάμα. Ξερω θα μου πειτε πως εχω αλλα 3 θαυματακια διπλα μου και δεν πειράζει. Ομως οσα παιδια και να εχεις η απώλεια αυτη πονάει. Το αγάπησα, του μιλούσα, του εγραψα και γραμματα, το οραματιστηκα. Τέλος πάντων. Την αλλη Τέταρτη πλεον θα το ξέρω και επίσημα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...