Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Κανονίσατε την αυχενική ή θα σε ξανά δει στο μεσοδιάστημα;

Έχω κλείσει αυχενική για 17/6, γιατί είμαι ήδη 9+1.  Δεν ζήτησε να με δει, θα λείπει κιόλας σε συνέδριο στο εξωτερικό την ερχόμενη εβδομάδα οπότε θα κάνω υπομονή. 

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλες, μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις. Αν και νιώθω λίγο άσχημα γιατί είναι μια πολύ δύσκολη μέρα για την γλυκιά μας Naty δυστυχώς και δεν είναι σωστό να διατυμπανίζω πιστεύω τη χαρά μου μια τέτοια μέρα. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι από πρώτο χέρι, το ξέρω τόσο καλά που το κακό προαίσθημα που λέω ότι έχω είναι απλά ο φόβος μου μην μου συμβεί ξανά. Δεν το έχω ξεπεράσει ρε κορίτσια και ας απέκτησα τον θησαυρό μου, σαν να μου έχει μείνει ένα τεράστιο ψυχολογικό τραύμα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια πήγα, μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο για να μην με πειράξει είπε από κάτω. Το σπορακι είναι μια χαρά και κουνιόταν κιόλας 🥹🥹 Δόξα τω Θεώ 🙏🙏 Δεν είπε τίποτα για αποκόλληση, τα βρήκε όλα μια χαρά. Τον ρώτησα αν πρέπει να πάρω τίποτα, και μου απάντησε ναι, τον άντρα σου και να πάτε σπίτι 😋 Δεν χρειάζεται είπε προγεστερόνη. Η μαία του απλά μου είπε να μην κουράζομαι πολύ αυτές τις μέρες. Σας ευχαριστώ όλες για την έγνοια σας 🙏🙏

Ευτυχως ολα καλα. Απολαυσε υην εγκυμοσυνη σου με ηρεμια❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια πήγα, μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο για να μην με πειράξει είπε από κάτω. Το σπορακι είναι μια χαρά και κουνιόταν κιόλας 🥹🥹 Δόξα τω Θεώ 🙏🙏 Δεν είπε τίποτα για αποκόλληση, τα βρήκε όλα μια χαρά. Τον ρώτησα αν πρέπει να πάρω τίποτα, και μου απάντησε ναι, τον άντρα σου και να πάτε σπίτι 😋 Δεν χρειάζεται είπε προγεστερόνη. Η μαία του απλά μου είπε να μην κουράζομαι πολύ αυτές τις μέρες. Σας ευχαριστώ όλες για την έγνοια σας 🙏🙏

Όλα καλά κορίτσι μου❤️ηρέμησε τώρα και όσο μπορείς ξεκούραση🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Έχω κλείσει αυχενική για 17/6, γιατί είμαι ήδη 9+1.  Δεν ζήτησε να με δει, θα λείπει κιόλας σε συνέδριο στο εξωτερικό την ερχόμενη εβδομάδα οπότε θα κάνω υπομονή. 

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλες, μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις. Αν και νιώθω λίγο άσχημα γιατί είναι μια πολύ δύσκολη μέρα για την γλυκιά μας Naty δυστυχώς και δεν είναι σωστό να διατυμπανίζω πιστεύω τη χαρά μου μια τέτοια μέρα. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι από πρώτο χέρι, το ξέρω τόσο καλά που το κακό προαίσθημα που λέω ότι έχω είναι απλά ο φόβος μου μην μου συμβεί ξανά. Δεν το έχω ξεπεράσει ρε κορίτσια και ας απέκτησα τον θησαυρό μου, σαν να μου έχει μείνει ένα τεράστιο ψυχολογικό τραύμα.. 

 

Κορίτσι μου μη σκέφτεσαι έτσι. Η κάθε μία εδώ μέσα περνάει τα πάνω της και τα κάτω της και φυσικά δε συμβαδίζουμε σε αυτό. Είμαι σίγουρη πως και η @Naty_ το ξέρει αυτό και δεν παρεξηγεί με τίποτα καμία απο εμάς! Απλώς εδώ χαιρόμαστε με τη χαρά της άλλης και συμπαραστεκόμαστε στα δύσκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elli13 χαίρομαι για σένα κορίτσι μου, αλήθεια να μην αισθάνεσαι άσχημα, έχεις περάσει κι εσύ και ξέρεις και τώρα σου αξίζει να χαρείς την εγκυμοσυνη σου. Όλα θα πάνε τέλεια ♥️

Εγώ θέλω να περάσει και το αυριανό και να συνεχίσω κάπως να ελπίζω ξανά. Ξέρω ότι θα ερθει, και κάποια στιγμή θα το ζήσω το θαύμα μέχρι τέλους. Αλλά μου φαίνεται τόσο μακρινό πάλι. 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

@Elli13 χαίρομαι για σένα κορίτσι μου, αλήθεια να μην αισθάνεσαι άσχημα, έχεις περάσει κι εσύ και ξέρεις και τώρα σου αξίζει να χαρείς την εγκυμοσυνη σου. Όλα θα πάνε τέλεια ♥️

Εγώ θέλω να περάσει και το αυριανό και να συνεχίσω κάπως να ελπίζω ξανά. Ξέρω ότι θα ερθει, και κάποια στιγμή θα το ζήσω το θαύμα μέχρι τέλους. Αλλά μου φαίνεται τόσο μακρινό πάλι. 🙏🏼

Έχεις δίκιο να νιώθεις έτσι.. Έτσι ακριβώς αισθανομουν και εγώ και μάλιστα ήμουν τόσο πληγωμένη που φοβόμουν ότι δεν θα καταφέρω ποτέ να γίνω μανούλα. Μέχρι την ώρα που άκουσα το πρώτο της κλάμα όταν γεννήθηκε εκείνη την Κυριακή νόμιζα ότι θα γλιστρήσει πάλι η ευτυχία μέσα από τα χέρια μου. Και όμως το ουράνιο τόξο μου κοιμάται τώρα γαλήνιο και εγώ ώρες ώρες δεν το πιστεύω ότι την εχω.. 

Μην χάσεις την πίστη σου σε παρακαλώ, θα τα καταφέρεις αρκεί να μην σταματήσεις να προσπαθείς. Όλα να πάνε καλά αύριο, να μας στείλεις νέα σου ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

@Elli13 χαίρομαι για σένα κορίτσι μου, αλήθεια να μην αισθάνεσαι άσχημα, έχεις περάσει κι εσύ και ξέρεις και τώρα σου αξίζει να χαρείς την εγκυμοσυνη σου. Όλα θα πάνε τέλεια ♥️

Εγώ θέλω να περάσει και το αυριανό και να συνεχίσω κάπως να ελπίζω ξανά. Ξέρω ότι θα ερθει, και κάποια στιγμή θα το ζήσω το θαύμα μέχρι τέλους. Αλλά μου φαίνεται τόσο μακρινό πάλι. 🙏🏼

Κοριτσάκι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο..Καλη ανάρρωση να έχεις! Να είσαι δυνατή! Το ουράνιο τόξο θα έρθει 🩵🩷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 🌻 Μόλις γύρισα σπίτι, πάει κι αυτό.. τώρα αναμένω τα αποτελέσματα περίπου σε ένα μήνα από το έμβρυο και τα δικά μας. Ανυπομονώ! 
Θα είμαι εδώ να χαίρομαι με τα δικά σας νέα κορίτσια μου και να παίρνω κουράγιο 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🌻 Μόλις γύρισα σπίτι, πάει κι αυτό.. τώρα αναμένω τα αποτελέσματα περίπου σε ένα μήνα από το έμβρυο και τα δικά μας. Ανυπομονώ! 
Θα είμαι εδώ να χαίρομαι με τα δικά σας νέα κορίτσια μου και να παίρνω κουράγιο 🩷

Καλή ανάρρωση κορίτσι μου σωματική και ψυχολογική

μάζεψε με τις δυνάμεις σου και να συνεχίσεις το 🌈 είναι κοντά και θα έρθει.. σου στέλνω μια αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🌻 Μόλις γύρισα σπίτι, πάει κι αυτό.. τώρα αναμένω τα αποτελέσματα περίπου σε ένα μήνα από το έμβρυο και τα δικά μας. Ανυπομονώ! 
Θα είμαι εδώ να χαίρομαι με τα δικά σας νέα κορίτσια μου και να παίρνω κουράγιο 🩷

Καλημέρα@Naty_ μας. Άσε και το μυαλό σου να καθαρίσει και σύντομα θα δεις θα επιστρέψει η δύναμη σου. Ότι χρειαστείς να θυμάσαι είμαστε όλες εδώ για σένα. Οι περισσότερες από εμάς ξέρουμε αυτό το πόνο δυστυχώς. 😔❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,  κάνω τα τεστακια μου , σήμερα 17η μέρα έκανα ένα τώρα το πρωί θα κάνω βέβαια και πιο μετά αλλά νομίζω πως πλησιάζει πολύ το πικ 

 

20240531_113754.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🌻 Μόλις γύρισα σπίτι, πάει κι αυτό.. τώρα αναμένω τα αποτελέσματα περίπου σε ένα μήνα από το έμβρυο και τα δικά μας. Ανυπομονώ! 
Θα είμαι εδώ να χαίρομαι με τα δικά σας νέα κορίτσια μου και να παίρνω κουράγιο 🩷

 Κορίτσι μου γλυκό, καλή ανάρρωση. Ψυχική και σωματική. Πάρε το χρόνο σου κι εμείς είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  κάνω τα τεστακια μου , σήμερα 17η μέρα έκανα ένα τώρα το πρωί θα κάνω βέβαια και πιο μετά αλλά νομίζω πως πλησιάζει πολύ το πικ 

 

20240531_113754.jpg

Ναι πλησιάζει να κάνεις και πιο μετά να δεις την πορεία της. Καλή επιτυχία! Τέλεια μέρα άμα είναι το πικ σήμερα. Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή εύκολες χαλαρές επαφούλες 🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2024 at 10:33 ΠΜ, ο/η Mboo είπε:

Κορίτσια καλημέρα πάλι, εκανα χοριακη 13 μέρες μετά την σπερματέγχυση, δηλαδή 27μερα του κύκλου και βγήκε 34,5 είναι χαμηλή πιστεύετε; Ο γιατρός μου είπε ότι προφανώς είναι επειδή είναι ακόμα πολύ νωρίς και να επαναλάβω σε 2 μέρες να δούμε πως πάει αλλά κοντεύω να τρελαθώ 

Γράφε συχνότερα για να βγεις απο δοκιμαστικό μέλος κορίτσι μου. Περιμένουμε τα νέα σου. Εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2024 at 6:05 ΜΜ, ο/η Eirinistz είπε:

Έχω πάρει και εγω στο παρελθόν αντισυλληπτικά για 1,5 χρόνο περίπου και μετά μου έδωσαν ινοσιτολη αν το λέω σωστά για άλλον ένα χρόνο και ειδα τεράστια βελτίωση και στην περίοδο αλλά και υπερηχογράφηκά υπήρξε βελτίωση στις κύστες μου. Από τότε έχω αλλάξει δυο γυναικολόγους και όταν τους ρωτούσα σε περίπτωση εγκυμοσύνης τι κάνουμε μου είπαν ότι ίσως χρειαστώ αρκετές φορές να προσπαθήσω. Τώρα βρισκόμαστε στους 5 μήνες προσπαθειών και περιμένω.. 

Εγώ πήρα αντισυλληπτικά για 11 χρόνια περίπου. Αλλά δεν μπορώ να σου πω κάτι γιατι έπιανα πολύ εύκολα παιδί. 5 μήνες είναι μικρό διάστημα κορίτσι μου. Ο γιατρός που σε παρακολουθεί τώρα τι λέει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  κάνω τα τεστακια μου , σήμερα 17η μέρα έκανα ένα τώρα το πρωί θα κάνω βέβαια και πιο μετά αλλά νομίζω πως πλησιάζει πολύ το πικ 

 

20240531_113754.jpg

Κανε και πιο μετά να δεις μήπως βρεις το πικ αλλά γενικα το πρωί να το αποφεύγεις να το κανείς το τεστ ωορρηξιας για πιο σίγουρα αποτελέσματα 

Θα πειρμενογμε να μας πεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mboo σημασία έχει η χοριακη να διπλασιάζεται το ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο δεν πειράζει μπορεί να έχεις καθυστερημένη σύλληψη να έχει γίνει λίγο πιο μετά από ότι υπολογίζεται από την σπερματενχηση 

εύχομαι με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 🤰 

να μας γράφεις όσο μπορείς να βγεις από δοκιμαστικό μέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,  κάνω τα τεστακια μου , σήμερα 17η μέρα έκανα ένα τώρα το πρωί θα κάνω βέβαια και πιο μετά αλλά νομίζω πως πλησιάζει πολύ το πικ 

 

20240531_113754.jpg

κάνε και ένα ακόμη κατά τις 8-9..πιστεύω σήμερα το βράδυ ή αυριο το πρωι θα είναι το πικ.. με το καλο! Ωραίες και ''βολικές'' μέρες για επαφές :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@ChrisElen @annie! Πως είστε κορίτσια;

είναι κάποιο άλλο κορίτσι μετά την ωορρηξία ή κοντά σε περίοδο; :) 

Είμαι σε αναμονή, με φουλ καλή διάθεση. Προσπαθώ να καταλαβαίνω τι γίνεται μέσα μου και να παρακολουθώ τα πάντα. 😁 Σήμερα ένιωσα μικρά τσιμπήματα αλλά μετά σκέφτηκα ότι δεν είναι τίποτα και συνέχισα την δουλεία μου χαχαχα.

Εσείς πως είστε κορίτσια μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Ναι πλησιάζει να κάνεις και πιο μετά να δεις την πορεία της. Καλή επιτυχία! Τέλεια μέρα άμα είναι το πικ σήμερα. Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή εύκολες χαλαρές επαφούλες 🧿

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κανε και πιο μετά να δεις μήπως βρεις το πικ αλλά γενικα το πρωί να το αποφεύγεις να το κανείς το τεστ ωορρηξιας για πιο σίγουρα αποτελέσματα 

Θα πειρμενογμε να μας πεις 😊

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

κάνε και ένα ακόμη κατά τις 8-9..πιστεύω σήμερα το βράδυ ή αυριο το πρωι θα είναι το πικ.. με το καλο! Ωραίες και ''βολικές'' μέρες για επαφές :P 

Στον προηγούμενο κύκλο είχα κάνει ξανά το πρωί (όχι πρώτα πρωινά ούρα) και είχα δει πως είχε αρχίσει να σκουραινει απότομα από κει που ήταν άχνη, γιαυτό έκανα και τώρα το πρωί,  κανονικά το κάνω μεσημέρι 

Θα προσπαθήσουμε επαφές αυτές τις μέρες, ελπίζω να πάει καλά!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

@ChrisElen @annie! Πως είστε κορίτσια;

είναι κάποιο άλλο κορίτσι μετά την ωορρηξία ή κοντά σε περίοδο; :) 

Καλά κορίτσι μου, εδώ στην αναμονή!! Προφανώς κ έκανα τεστ το πρωί (11η ΜΤΩ) και ήταν αρνητικό🤣🤣🤣 Σταθερά ενοχλήσεις χαμηλά κ υγρά. Το μόνο διαφορετικό σε αυτό τον κύκλο είναι η αυξημένη θερμοκρασία (37.0 σήμερα) συνήθως φτάνω μέχρι 36.7. Εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Είμαι σε αναμονή, με φουλ καλή διάθεση. Προσπαθώ να καταλαβαίνω τι γίνεται μέσα μου και να παρακολουθώ τα πάντα. 😁 Σήμερα ένιωσα μικρά τσιμπήματα αλλά μετά σκέφτηκα ότι δεν είναι τίποτα και συνέχισα την δουλεία μου χαχαχα.

Εσείς πως είστε κορίτσια μου;

Χαχαχ είναι οι μέρες της παράνοιας μέχρι την αναμενόμενη ημέρα περιόδου..υπομονή..κανε πράγματα να ξεφεύγεις λίγο :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά κορίτσι μου, εδώ στην αναμονή!! Προφανώς κ έκανα τεστ το πρωί (11η ΜΤΩ) και ήταν αρνητικό🤣🤣🤣 Σταθερά ενοχλήσεις χαμηλά κ υγρά. Το μόνο διαφορετικό σε αυτό τον κύκλο είναι η αυξημένη θερμοκρασία (37.0 σήμερα) συνήθως φτάνω μέχρι 36.7. Εσυ;;

3 μέρες έμειναν να δούμε..να σου πω την αλήθεια με την θερμομέτρηση δεν τα πήγα καλά ποτε και την παράτησα 😂 εύχομαι να είναι καλά σημάδια αυτά! :)  Έκανα κ εγω 1 τεστ το πρωί..χθες είχα λίγα καφέ το απόγευμα και λίγη βλέννα με αίμα..από χθες μέχρι και τώρα δεν έχω κάτι άλλο..θα βάλω το τεστ αν και το έχω κάνει σκούρο για να δω αν φαίνεται κάτι..

IMG_8291.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anna_30 @annie! εμένα η θερμοκρασία πάντα με μπέρδευε. Προσπαθούσα να την παρακολουθώ στην σπερματέγχυση αλλά δεν έβγαλα άκρη. Η λέξη παράνοια είναι λίγη χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 6 και 1 μου είπε!!! Δεν ξέρω κ εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλά!!!!
    • Α τέλεια!! Το είχα κι εγώ άγχος με το σκυλί γιατί δεν έχω καταλήξει ακόμα σε παιδίατρο για να το συζητήσουμε..
    • αχαχ το ίδιο είμαστε!  Κορίτσια μίλησα με παιδίατρο! Ρώτησα για εμβόλια αν πρέπει να κάνουμε, και μου είπε τίποτα άλλο πέραν του κοκκύτη που έχω ήδη κάνει! Μου είπε ότι μπορεί να είναι και στον τοκετό μας. Επίσης, είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με το σκυλάκι ίσα ίσα ότι βοηθάει το μωρό απλά στην αρχή να υπάρχουν όρια, να μην πάει στην κούνια κτλ..
    • Έλα σοβαρά τώρα ;;; Ρε κορίτσι μου τι γίνετε δεν ξέρω εύχομαι να πάνε οοολα καλά πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🙏🙏🙏 Ίσως δεν έπρεπε να κανείς άλλη χοριακη αφού είχατε με τον υπέρηχο εικόνα  σε ποια βδοαμδα βρίσκεσαι τώρα ;
    • Κορίτσια! Ο γιατρός σήμερα είδε το έμβρυο κ ακούσαμε και καρδιά! Και εγώ πήγαινα για αποξεση...του λέω μα η χοριακη έπεσε...μου λέει εγώ αυτήν την εγκυμοσύνη τώρα δεν την ρίχνω  Δε ξέρω τι έγινε αλλά κρατάω μικρό καλάθι!!! Πριν μια βδομάδα ακριβώς φαινόταν μόνο ο σακος κ μέσα σε μια εβδομάδα είδαμε κ μωρό κ καρδιά???? Θα τρελαθούμε!!!! Έχει ξανά συμβεί αυτό? Του λέω μήπως κάτι δε πάει καλά γι αυτό πέφτει η χοριακη? Μου λέει εγώ κρατάω μόνο τον υπέρηχο τωρα....
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...