Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Μαζί, τις ίδιες μ΄έρες ήμουν κι εγώ.

Θα σου έλεγα να κάνετε και μια επαφή σήμερα! Μετά χαλαρώστε και απολαύστε το όποτε σας έρθει!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ❤️

θα δω μήπως τα καταφέρουμε και σήμερα!! 

Καλή επιτυχία να έχουμε και καλή ήρεμη αναμονή! 12 μέρες θα φάω τα νύχια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

θα δω μήπως τα καταφέρουμε και σήμερα!! 

Καλή επιτυχία να έχουμε και καλή ήρεμη αναμονή! 12 μέρες θα φάω τα νύχια μου! 

🤣🤣🤣 τέρατα ψυχραιμίας όλες μας 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ChrisElen είπε:

🤣🤣🤣 τέρατα ψυχραιμίας όλες μας 🤣🤣🤣

Χαχαχα κορίτσια αυτές τις 12 μέρες βγείτε βόλτες, φάτε καλά, δείτε ταινίες, φυτέψτε γλάστρες στο μπαλκόνι, διαβάστε βιβλίο, μη σας πω ξεκινήστε νεο χόμπι 😂😄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου εγώ μόλις γυρησα από το λαϊκό! Ξεμπέρδεψα και με την εξέταση κυστικης ινωσης! Τα από τελεσματα θα μου έρθουν στο μειλ σε κενά μηνα μου είπαν το αργότερο! Αν με το καλό μείνω έγκυος θα πάει και ο σύντροφος να κάνει αν βρουμε ραντεβού στο λαϊκό αλλιώς θα την κάνει ιδιωτικά ( έτσι το σκέφτομαι εγώ) ο γιατρός δεν ξερω τι θα μας πει! Πάντως ξεμπέρδεψα πολύ γρηγορα! Είχα ραντεβού 12:15 πήγα 12:00 και μέχρι 12:15 είχα ξεμπερδέψει και έφυγα!  Την Τετάρτη έχω ραντεβού με τον γιατρό να με δει ! Ακόμη η περίοδος τιποτααααα 54η μέρα σήμερα πφφφφφφφ! 😩

Α στο καλό που ξεμπέρδεψες ΤΌΣΟ γρήγορα απο το Λαικό! Καλά αποτέλεσματα να έχεις κορίτσι μου. Τελικά θα πεις στο γιατρό για την επαφή; Μακάρι να μην έρθει η κόκκινη χίμαιρα!!! 🤞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@Naty_ @Kate1992 τι ωραία βρε κορίτσια, όλα κυλούν τέλεια όπως και για την @Θέτις Κ.!!!❤️

@ChrisElen μακάρι κορίτσι μου να έρθει το σπορακι σας🤞

@Mpourmpoulo ένα βήμα την φορά,  η περιοδος θα ρθει το μονο σιγουρο , εκτος και αν σας προλαβει τιποτα αλλο 🤞🤞🤞

Καταλαβαινω την ανυπομονησία σου κορίτσι μου!! Λιγάκι ακόμα υπομονή 

@annie! @anna_30 μακάρι κορίτσια να σας επισκεφθεί το σπορακι και να μας στείλετε την ροζ γραμκοτγραμμούλα 🤞🤞🤞

Ποια άλλη κοπέλα περιμένουμε; 

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  μετά την ωορρηξία πως τα πάτε με τις επαφές και γενικά τις μέρες αυτές της αναμονής; είναι καλό να είμαστε λιγότερες ενεργές; να έχουμε κανονικά την καθημερινότητά μας ; έτσι μια συμβουλή για πείτε, έχετε παρατηρήσει τον εαυτό σας να κάνει κάτι διαφορετικό;

Κορίτσι μου εγώ πρόσεχα τα βάρη! Γενικά δεν έκανα τίποτα διαφορετικό όμως καθώς οι πιθανότητες ήταν ελάχιστες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Χαχαχα κορίτσια αυτές τις 12 μέρες βγείτε βόλτες, φάτε καλά, δείτε ταινίες, φυτέψτε γλάστρες στο μπαλκόνι, διαβάστε βιβλίο, μη σας πω ξεκινήστε νεο χόμπι 😂😄

 

Όλα θα τα κάνω! Ταυτόχρονα! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Λες να μη χρειαστεί αν βγει εμένα καλή η εξέταση; Μόλις γυρησει ο συντροφοσ Από το ταξίδι θα μπούμε να δούμε αν έχει ραντεβού και για αυτόν (αν και δεν νομίζω) και θα ρωτήσω και τον γιατρό να δούμε τι θα μου πει! Με καλύπτει άραγε το 90%; Αντε να περάσει και η αυριανή μέρα να πάω στο γιατρό να δούμε τι θα μου πει😩

Υπάρχει καμία υποψία και την έκανες ή απλά για να είσαι καλυμμένη και απ' αυτό; Συνήθως όταν βγει ο ένας αρνητικός δε χρειάζεται να κάνει και ο 2ος. Έτσι έγινε κι εμένα με τη Μεσογειακή Αναιμία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Έκανα κι άλλο τεστ τώρα, είναι ακόμα πιο αχνό από αυτό χθες το απόγευμα. Να συνεχίσω τα τεστ κι τις άλλες μέρες; ή είναι εντάξει; Τι λέτε;

Υπάρχει θέμα να ξεκινήσω από μόνη μου UTROGESTAN μήπως το βοηθήσω; ή το υπεραναλύω πολύ; Αχ χαστουκίστε με 😁

Καλό είναι να μη φορτώνεις τον οργανισμό με ουσίες που ίσως τελικά να μη χρειάζονται ΚΑΝ. Υπομονή και βλέπεις κο΄ριτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλό είναι να μη φορτώνεις τον οργανισμό με ουσίες που ίσως τελικά να μη χρειάζονται ΚΑΝ. Υπομονή και βλέπεις κο΄ριτσι μου.

Ναι έχει δίκιο. Σκέφτηκα όπως με την σπερματέγχυση που μετά με ξεκίνησε utrogestan 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Χαχαχα κορίτσια αυτές τις 12 μέρες βγείτε βόλτες, φάτε καλά, δείτε ταινίες, φυτέψτε γλάστρες στο μπαλκόνι, διαβάστε βιβλίο, μη σας πω ξεκινήστε νεο χόμπι 😂😄

 

ευτυχώς έχω την μικρούλα μου και τις πρόβες και όλο και κάπως θα περάσει ο καιρός!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν μπορούσα να φάω τίποτα απο τις αναγούλες. Μέχρι τον 3ο δεν είχα βάλει γραμμάριο. Κι εγώ κοιμόμουν συνέχεια. Ευτυχ'ως που δε δούλευα. Κράμπες που έχεις; Εμένα τώρα στον 7ο μου εμφανίστηκαν στα πόδια. Και ξεκίνησα μαγνήσιο. Θα περιμένουμε τα νέα σας αύριο!!!

Οι κράμπες είναι σα να έρχεται περίοδος αλλά πολύ πιο ήπιες. Θέλω να πιστεύω ότι είναι κάτι φυσιολογικό, εφόσον κι ο γιατρός μου είχε πει αν δε δούμε καφέ ή αίμα δεν τρελενομαστε 🙏 ανυπομονώ για αύριο αν και τώρα μου το άλλαξε απο πρωί σε απόγευμα 😕 άντε να περάσουν οι ώρες πάλι! 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

@Naty_ @Kate1992 τι ωραία βρε κορίτσια, όλα κυλούν τέλεια όπως και για την @Θέτις Κ.!!!❤️

@ChrisElen μακάρι κορίτσι μου να έρθει το σπορακι σας🤞

@Mpourmpoulo ένα βήμα την φορά,  η περιοδος θα ρθει το μονο σιγουρο , εκτος και αν σας προλαβει τιποτα αλλο 🤞🤞🤞

Καταλαβαινω την ανυπομονησία σου κορίτσι μου!! Λιγάκι ακόμα υπομονή 

@annie! @anna_30 μακάρι κορίτσια να σας επισκεφθεί το σπορακι και να μας στείλετε την ροζ γραμκοτγραμμούλα 🤞🤞🤞

Ποια άλλη κοπέλα περιμένουμε; 

Κορίτσια να σας ρωτήσω,  μετά την ωορρηξία πως τα πάτε με τις επαφές και γενικά τις μέρες αυτές της αναμονής; είναι καλό να είμαστε λιγότερες ενεργές; να έχουμε κανονικά την καθημερινότητά μας ; έτσι μια συμβουλή για πείτε, έχετε παρατηρήσει τον εαυτό σας να κάνει κάτι διαφορετικό;

Εμείς είχαμε επαφες μετα την ωορρηξία αλλά όπως μας έβγαινε είμασταν πιο χαλαροί αφού είχαν περάσει και οι γόνιμες 

γενικα δεν άλλαζα κάτι στην καθημερινότητα μου ότι έκανα και πριν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ChrisElen είπε:

Τέλεια!!

Που κλείνεις τα ραντεβού; Στην γράφει ο γιατρός;

Μπαίνεις στο 1535 στο ιντερνετ φτιάχνεις λογαριασμό και κλείνεις ραντεβού ! Αν έχεις ασφάλεια στη γράφει ο γιατρός και δεν πληρώνεις τίποτα αν δεν έχεις πληρώνεις μόνο 50€

στις πριν 1 ώρα, ο/η ChrisElen είπε:

Έκανα κι άλλο τεστ τώρα, είναι ακόμα πιο αχνό από αυτό χθες το απόγευμα. Να συνεχίσω τα τεστ κι τις άλλες μέρες; ή είναι εντάξει; Τι λέτε;

Υπάρχει θέμα να ξεκινήσω από μόνη μου UTROGESTAN μήπως το βοηθήσω; ή το υπεραναλύω πολύ; Αχ χαστουκίστε με 😁

Δεν χρειάζεται να κάνεις άλλο τεστ κορίτσι μου! Χαχαχχα έχεις τρελαθεί Ε;😂 προγεστερονη δίνουν μετά την ωορρηξια συνήθως μετά από κάποιο πρωτόκολλο διέγερσης και όχι έτσι κοριτσάκι μου! Αν υπάρξει εγκυμοσυνη που το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τοτε θα σου πει ο γιατρός αν χρειάζεται να το παρεις ή όχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Α στο καλό που ξεμπέρδεψες ΤΌΣΟ γρήγορα απο το Λαικό! Καλά αποτέλεσματα να έχεις κορίτσι μου. Τελικά θα πεις στο γιατρό για την επαφή; Μακάρι να μην έρθει η κόκκινη χίμαιρα!!! 🤞

 

Ναι κάλε σε ένα τέταρτο μπαμ μπαμ! Χμμμμ δεν ξερω το σκέφτομαι😂 θα δω τι θα μου πει και βλεπουμε😂 πάντως μας το είχε απαγορέψει 🤪 για μπεμπε δεν υπάρχει περίπτωση κορίτσι μου με μια επαφή και μάλιστα την ημέρα του θετικου, αν είχε επαφή την επόμενη ή την μεθεπόμενη ίσως να είχα μια ελπιδα!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katiana1987 είπε:

Υπάρχει καμία υποψία και την έκανες ή απλά για να είσαι καλυμμένη και απ' αυτό; Συνήθως όταν βγει ο ένας αρνητικός δε χρειάζεται να κάνει και ο 2ος. Έτσι έγινε κι εμένα με τη Μεσογειακή Αναιμία. 

Για να είμαι καλλυμενη καθώς σκέφτομαι πως αν βρεθεί κάτι πχ σε εμένα να την έχει κάνει και ο σύντροφος έτσι ωστε να μη με φάει η αγωνία γτ θα λείπει όλο το καλοκαιρι σχεδόν με την δουλειά και δεν θα μπορεί να την κάνει κάπου! Τώρα είναι ευκαιρία γτ θα την κάνει την δευτερα που μας έρχεται  που βρήκαμε ραντεβού και θα είναι εδώ! Επίσης στο λαϊκό αργούν να βγουν και τα αποτελέσματα όποτε να μη τρελαθωωωω αν βρεθεί κάτι σε εμένα! Πάντως και για την μεσογειακή ο γιατρός μας έβαλε να την κάνουμε και οι δυο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε;; 

Εμένα νι΄ώθω ότι τελείωσαν οι γόνιμες μου μέρες με αποκορύφωμα εχτές που είχα αρκετά υγρα... Αν και είχα απογοητευτεί ΄ότι δεν θα καταφέρουμε να έχουμε τις σωστές επαφές, ευτυχώς έπεσε ΣΚ και καταφέραμε να κάνουμε τις επαφούλες μας... τώρα αναμονή για το αποτέλεσμα... 

Σας ανεβάζω και το πινακάκι της εφαρμογής με τις επαφές μας...  

441380681_369077076153781_3462144642970907697_n.jpg

Καλή επιτυχια και σε σενα κορίτσι μου❤️🤞 υπομονή τώρα για τις μέρες της παράνοιας🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Είμαι καινουρια στο φόρουμ! Προσπαθούμε και εμείς για παιδάκι εδώ και 5 μήνες και η αλήθεια το άγχος με έχει κυριεύσει παρά πολύ αυτούς τους μήνες. Έχω ΣΠΩ και δυστυχώς ξέρω ότι είναι αρκετά δύσκολο να πιάσω τόσο εύκολα. Διαβάζω εδώ και καιρό το φόρουμ και παίρνω κουράγιο απο τις ιστορίες σας🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλή επιτυχια και σε σενα κορίτσι μου❤️🤞 υπομονή τώρα για τις μέρες της παράνοιας🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

για να δουμε τι παίζει..λίγες μέρες έμειναν!

Μακάρι να είναι ένδειξη για κάτι θετικό. Πάντως εφόσον δεν υπάρχει κάποια άλλη ενόχληση, δεν πιστεύω ότι θα είναι κάτι κακό. Ίσως είναι συγκυριακό, συμβαίνει καμια φορά.                                                                                   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε;; 

Εμένα νι΄ώθω ότι τελείωσαν οι γόνιμες μου μέρες με αποκορύφωμα εχτές που είχα αρκετά υγρα... Αν και είχα απογοητευτεί ΄ότι δεν θα καταφέρουμε να έχουμε τις σωστές επαφές, ευτυχώς έπεσε ΣΚ και καταφέραμε να κάνουμε τις επαφούλες μας... τώρα αναμονή για το αποτέλεσμα... 

Σας ανεβάζω και το πινακάκι της εφαρμογής με τις επαφές μας...  

441380681_369077076153781_3462144642970907697_n.jpg

Μακάρι να αποδώσει η προσπάθεια και να υπάρξουν ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

ευτυχώς έχω την μικρούλα μου και τις πρόβες και όλο και κάπως θα περάσει ο καιρός!! 

Τι πρόβες κάνετε;;; Θα περάσουν πριν το καταλάβετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι κάλε σε ένα τέταρτο μπαμ μπαμ! Χμμμμ δεν ξερω το σκέφτομαι😂 θα δω τι θα μου πει και βλεπουμε😂 πάντως μας το είχε απαγορέψει 🤪 για μπεμπε δεν υπάρχει περίπτωση κορίτσι μου με μια επαφή και μάλιστα την ημέρα του θετικου, αν είχε επαφή την επόμενη ή την μεθεπόμενη ίσως να είχα μια ελπιδα!

Για να είμαι καλλυμενη καθώς σκέφτομαι πως αν βρεθεί κάτι πχ σε εμένα να την έχει κάνει και ο σύντροφος έτσι ωστε να μη με φάει η αγωνία γτ θα λείπει όλο το καλοκαιρι σχεδόν με την δουλειά και δεν θα μπορεί να την κάνει κάπου! Τώρα είναι ευκαιρία γτ θα την κάνει την δευτερα που μας έρχεται  που βρήκαμε ραντεβού και θα είναι εδώ! Επίσης στο λαϊκό αργούν να βγουν και τα αποτελέσματα όποτε να μη τρελαθωωωω αν βρεθεί κάτι σε εμένα! Πάντως και για την μεσογειακή ο γιατρός μας έβαλε να την κάνουμε και οι δυο !

Να θυμίσω για μια ακόμα φορά... είχα επαφή 29/11 και ωορηξία 1-2/12 διαπιστωμένη με υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Να θυμίσω για μια ακόμα φορά... είχα επαφή 29/11 και ωορηξία 1-2/12 διαπιστωμένη με υπέρηχο.

Αλήθεια;;; Δεν το θυμόμουν αυτό😮 ήταν για να έρθει το μωρακι σου κορίτσι μου❤️ τι να πωωωω μακαριιιιι να είμαι και εγώ τόσο τυχερη όσο και εσυ🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό. Όλα καλά, το μικρουλι μεγαλώνει 💓💓 Μου είπε να κλείσω αυχενική και να πάω μετά να με δει. Δεν ξέρω βέβαια αν θα αντέξω 4 εβδομάδες μέχρι να ξαναπάω, οπότε όταν αγχωθω συμφωνήσαμε να πάω για έναν υπέρηχο. Για εμένα αυτή η εβδομάδα είναι το προσωπικό μου μαξιλαράκι, καθώς 8+5 είχα μάθει ότι σταμάτησε η καρδούλα από το δεύτερο μωράκι που έχασα. 

Μου φαίνεται ακόμα απιστευτο ότι θα πάρω να κλείσω αυχενική 😱😱 Από συμπτώματα συνεχίζει η απίστευτη κουραση και υπνηλία και που και που το στομάχι μου που είναι ανακατεμένο. Πολύ πιο ήπια όλα από την εγκυμοσύνη στη μπέμπα, ούτε καν εμετούς δεν έχω. Ευτυχώς η μητέρα μου έρχεται πολύ συχνά γιατί με την κόπωση που έχω δυσκολεύομαι πολύ με την μικρή (η οποία δεν ξεκολλάει από πάνω μου, ένα λεπτό πάω να την αφήσω να κάνω μια δουλειά και ουρλιάζει). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό. Όλα καλά, το μικρουλι μεγαλώνει 💓💓 Μου είπε να κλείσω αυχενική και να πάω μετά να με δει. Δεν ξέρω βέβαια αν θα αντέξω 4 εβδομάδες μέχρι να ξαναπάω, οπότε όταν αγχωθω συμφωνήσαμε να πάω για έναν υπέρηχο. Για εμένα αυτή η εβδομάδα είναι το προσωπικό μου μαξιλαράκι, καθώς 8+5 είχα μάθει ότι σταμάτησε η καρδούλα από το δεύτερο μωράκι που έχασα. 

Μου φαίνεται ακόμα απιστευτο ότι θα πάρω να κλείσω αυχενική 😱😱 Από συμπτώματα συνεχίζει η απίστευτη κουραση και υπνηλία και που και που το στομάχι μου που είναι ανακατεμένο. Πολύ πιο ήπια όλα από την εγκυμοσύνη στη μπέμπα, ούτε καν εμετούς δεν έχω. Ευτυχώς η μητέρα μου έρχεται πολύ συχνά γιατί με την κόπωση που έχω δυσκολεύομαι πολύ με την μικρή (η οποία δεν ξεκολλάει από πάνω μου, ένα λεπτό πάω να την αφήσω να κάνω μια δουλειά και ουρλιάζει). 

Μπράβο κορίτσι μου που πολύ ωραία ένα όλα καλά πηγαίνουν 

Λες να είναι αγορακι για αυτό να έχεις πιο ήπια συμπτώματα ; 🥰

ποτε θα κλεισεις για αυχενική σε πια βδομαδα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό. Όλα καλά, το μικρουλι μεγαλώνει 💓💓 Μου είπε να κλείσω αυχενική και να πάω μετά να με δει. Δεν ξέρω βέβαια αν θα αντέξω 4 εβδομάδες μέχρι να ξαναπάω, οπότε όταν αγχωθω συμφωνήσαμε να πάω για έναν υπέρηχο. Για εμένα αυτή η εβδομάδα είναι το προσωπικό μου μαξιλαράκι, καθώς 8+5 είχα μάθει ότι σταμάτησε η καρδούλα από το δεύτερο μωράκι που έχασα. 

Μου φαίνεται ακόμα απιστευτο ότι θα πάρω να κλείσω αυχενική 😱😱 Από συμπτώματα συνεχίζει η απίστευτη κουραση και υπνηλία και που και που το στομάχι μου που είναι ανακατεμένο. Πολύ πιο ήπια όλα από την εγκυμοσύνη στη μπέμπα, ούτε καν εμετούς δεν έχω. Ευτυχώς η μητέρα μου έρχεται πολύ συχνά γιατί με την κόπωση που έχω δυσκολεύομαι πολύ με την μικρή (η οποία δεν ξεκολλάει από πάνω μου, ένα λεπτό πάω να την αφήσω να κάνω μια δουλειά και ουρλιάζει). 

Κοριτσάκι μουυυυ τι καλαααα!!! Τι καλαααα!!!! Ερχόμαστε κι εμείς από πίσω σου!!!! 🙏🧿😍όλα τέλεια θα είναι αυτή τη φορά !!!! Ποσό σε έβγαλε τώρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχχ τουλάχιστον εσένα πήρε ο μπεμπάκος! Καλύτερο μου ακούγεται για να δούμε τώρα την Τρίτη μαι εγω 35 μπαίνω είμαστε πολύ κοντά…εσύ κατάλαβες οτι πήρε θέση; Εννοώ νιώθεις κλωτσιές μόνο ψηλά στον θώρακα;;
    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...