Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Ναι γύρισα για λίγο. Να ετοιμάσω σιγά σιγά το σπίτι και τα πράγματα της μικρής. Σ' ένα μήνα θα φύγω για Αθήνα μέχρι να γεννήσω. Ωχ, το ΛΑΙΚΟ είναι της υπομονής!!!

Τελεια κορίτσι μου με το καλό❤️❤️❤️

τι να έκανα έξω είναι πολύ ακριβή η εξέταση ! Εχουμε πληρώσει τα μαλιοκεφαλα μας με τις εξετάσεις! Τώρα σκέφτομαι να κάνω τεστ κοβιντ για να πάω; Θα μου το ζητήσουν φοβάμαι και θα ψάχνομαι να βρω εκεί μικροβιολογικό και δεν έχω ιδέα από εκείνη την περιοχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελεια κορίτσι μου με το καλό❤️❤️❤️

τι να έκανα έξω είναι πολύ ακριβή η εξέταση ! Εχουμε πληρώσει τα μαλιοκεφαλα μας με τις εξετάσεις! Τώρα σκέφτομαι να κάνω τεστ κοβιντ για να πάω; Θα μου το ζητήσουν φοβάμαι και θα ψάχνομαι να βρω εκεί μικροβιολογικό και δεν έχω ιδέα από εκείνη την περιοχή! 

Εμένα δε μου ζήτησαν τεστ covid. Ούτε της συνοδού. Είναι και λίγο μπάτε σκύλοι αλέστε... Σ' ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου. Σύντομα και στα δικά σας εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Στον προηγούμενο κύκλο σκεφτόμουν να έπαιρνα και ψηφιακό να τα συγκρίνω αλλά σε ένα φαρμακείο που είχα πάει δεν βρήκα και μετά δεν έψαξα για άλλο...τώρα σε αυτόν τον κύκλο σκεφτόμουν να πήγαινα για μια παρακολούθηση κύκλου,  είμαι 11η μέρα σήμερα έχω μέλλον ακόμα κοντά στην 19η μέρα έχω το πικ αν κρίνω και από τους προηγούμενους κύκλους 

Ααα αν μπορείς να πας για παρακολούθηση ακόμη καλυτερα! Καλή επιτυχια κορίτσι μου εύχομαι❤️❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εμένα δε μου ζήτησαν τεστ covid. Ούτε της συνοδού. Είναι και λίγο μπάτε σκύλοι αλέστε... Σ' ευχαριστώ πολύ καρδούλα μου. Σύντομα και στα δικά σας εύχομαι...

Θα δω τοτε τι θα κάνω😂 μακάρι κορίτσι μου να πιάσει η ευχή σου🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ δεν άλλαξα σαμπουάν.  Δε βρίσκω το λόγο ν' αλλάξω σαπούνια. Αφού ξεπλένονται δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα.

Καλλυντικά προσώπου, πχ make up, αντηλιακή κονσίλερ κλπ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλλυντικά προσώπου, πχ make up, αντηλιακή κονσίλερ κλπ; 

Μόνο ενυδατική χρησιμοποιώ. Πήρα της Bioten 80% φυσικό προιόν για το πρόσωπο. Για το σώμα (κατά των ραγάδων) πήρα τη mama's της pharmasept.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλλυντικά προσώπου, πχ make up, αντηλιακή κονσίλερ κλπ; 

Εγώ χρησιμοποιώ βρεφικό αφρόλουτρο και σαμπουάν 😀 ευτυχώς κάθονται πολύ καλά στα μαλλιά μου καθώς και κρέμα σώματος.. και apivita για πρόσωπο, ενυδατική και αντηλιακή με χρώμα σαν make up.. Γενικά να μην έχουν parabens και mineral αντηλιακό με φυσικά φίλτρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλλυντικά προσώπου, πχ make up, αντηλιακή κονσίλερ κλπ; 

Εγω χρησιμοποιώ κανονικά σαμπουαν άλλες φορές από το σούπερ άλλες ψωνίζω από το Ίντερνετ 

γενικα βάφομαι πολύ σπανια αλλά όταν θέλω να πάω κάπου βάφομαι κανονικά 

Αντηλιακό βάζω όταν το θυμάμαι.. αν και πρέπει να βάζω κάθε μέρα γιατί γεμίζω πολλές φακίδες στο πρόσωπο από τον ήλιο 

Βάζω λακ και αφρό (όχι κάθε μέρα ).. έβαψα και μαλλί μόνο νύχια δεν έχω κάνει αλλά έτσι και αλλιώς δεν πολύ έκανα και νύχια 

γενικα δεν έχω αλλάξει κάτι από αυτά που έκανα και πριν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, πώς είστε, εύχομαι να είστε όλες καλά. Εμένα μου ήρθε σήμερα η περίοδος στην αναμενόμενη ημερομηνία. Ήταν βέβαια αρκετά πιθανό γιατί για λόγους αντικειμενικών συνθηκών δεν μπορέσαμε να έχουμε τις επαφές που θα θέλαμε. Ok, αρχή είναι και προσπαθούμε ακόμη να προσαρμοστούμε στην όλη διαδικασία. Ελπίζω την επόμενη φορά να πάνε καλύτερα τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2024 at 9:29 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

ααα ναι ; Την έκανε πρόκληση ; Και εγω αυτό ξέρω ότι δεν επιτρέπεται στο vbac να κανείς παρέμβαση με πρόκληση 🤷‍♀️ το αφηνουν και αν έρθει μόνο του η γεννά καλώς αλλιώς δεν κάνουν κάτι αυτοί 

καλα κανείς κορίτσι μου μακάρι να βρεις κάποιον που να σε εμπνέει εμπιστοσύνη και να σε αναλάβει να το προσπαθήσεις όταν με το καλό έρθει εκείνη ώρα 

εγω το βρίσκω τέλειος απίθανο για κάτι τέτοιο.. ο καινούργιος γιατρός ξέρει ότι γέννησα με καισαρική αλλά δεν έχει γίνει (ακόμα τουλάχιστον) κουβέντα για γεννά αλλά εντάξει είναι και νωρίς ακόμα, αλλά δεν πιστεύω να προχωρήσει σε καποια άλλη μέθοδο πέρα της καισαρικης 

Πρόκληση γίνεται σε βμπακ αλλά ήπια πρόκληση! Μπορεί να γίνει με sweep στις 40εβ Ή κ νωρίτερα αν το επιθυμει η κοπέλα. Ή Το αφήνουν μόνο του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πρόκληση γίνεται σε βμπακ αλλά ήπια πρόκληση! Μπορεί να γίνει με sweep στις 40εβ Ή κ νωρίτερα αν το επιθυμει η κοπέλα. Ή Το αφήνουν μόνο του. 

Δεν το ήξερα καθόλου εμένα μου είχαν πει ότι δεν επιτρέπεται από εσας το ακούω πρώτη φορά ότι μπορεί να γίνει 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Καλλυντικά προσώπου, πχ make up, αντηλιακή κονσίλερ κλπ; 

Δεν άλλαξα τίποτα ούτε κ εγώ μόνο κρεμα με ρετινόλη δεν χρησιμοποιούσα π βασικά αυτό απαγορεύεται! Ούτε στην πρώτη ούτε στην δεύτερη, καλά στη δεύτερη ας μη μιλήσω γιατί πλέον δεν προσέχω τόσο όσο στην πρώτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν το ήξερα καθόλου εμένα μου είχαν πει ότι δεν επιτρέπεται από εσας το ακούω πρώτη φορά ότι μπορεί να γίνει 🤷‍♀️

Κι εγώ το έχω διαβάσει ότι γίνεται σε ομάδα στο Facebook που αφορά καθαρά vbac!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν το ήξερα καθόλου εμένα μου είχαν πει ότι δεν επιτρέπεται από εσας το ακούω πρώτη φορά ότι μπορεί να γίνει 🤷‍♀️

Δεν επιτρέπεται εχεις δίκιο αλλά πχ να σπάσουν τα νερά οι γιατροί ή sweep οπως έκανα εγώ στην εγκυμοσύνη μου τη πρώτη επιτρέπεται. Λίγο φάρμακο σου βάζουν όχι πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Δεν επιτρέπεται εχεις δίκιο αλλά πχ να σπάσουν τα νερά οι γιατροί ή sweep οπως έκανα εγώ στην εγκυμοσύνη μου τη πρώτη επιτρέπεται. Λίγο φάρμακο σου βάζουν όχι πολύ 

Επειδή δεν ξέρω τι είναι το sweep ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2024 at 3:06 ΜΜ, ο/η tinkvick είπε:

Καλησπέρα εγώ ετοιμάζομαι για τριτη προσπαθεια κακής ποιότητας ωαρίων μου λένε! Στην πρώτη προσπάθεια πήραν 7 ωαρια 3 Καλά 2 κατάφεραν να γίνουν βλαστοκυστες  δεν έγινε εμφύτευση! Την επόμενη πήραν μόνο 3 ωαρια ένα προχώρησε σε βλαστοκυστη αλλά πάλι δεν έγινε εμφύτευση ! Τώρα θα αφήσω να περάσει το καλοκαίρι και απο Σεπτέμβριο θα ξεκινήσω πάλι! Γενικά είμαι απογοητευμένη  και θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάποια βιταμίνη Που να βελτιώνει τα ωαρια ! Ή να επιτευχθεί  εμφύτευση! Μια φορά να πάρω θετική χοριακη! Εσενα η λαπαροσκόπηση σε βοήθησα να μάθεις Γιατί δεν γινετε εμφυτ ? Ήμουν στο Υγεία και τώρα θα δοκιμάσω στο Ιασώ με τον ίδιο γιατρό! Κορίτσια οποία μπορει  να βοηθήσει ας απαντήσει ! Ειμαι πλέον πολύ απαισιόδοξη ! Ηλικία 30 ετών ! 

Καλησπέρα @tinkvick! Επειδή είσαι νέο μέλος οι δημοσιεύσεις σου δεν εμφανίζονται απευθείας.. μπορείς αν θέλεις να γράψεις στην ομάδα που υπάρχει για όσες είναι σε διαδικασία εξωσωματικής!

Όσον αφορά τις βιταμίνες για την ποιότητα των ωαρίων υπάρχουν, απλά θα πρέπει να σε συμβουλέψει κάποιος ειδικός, γιατί μπορεί να παίρνεις κ κάτι άλλο κ να μη πρέπει να πάρεις μια τέτοια βιταμίνη. Σημαντικό επίσης είναι και η διατροφή, όπως και η άσκηση!! Ακόμη, θα μπορούσες να συμβουλευτείς μια σύμβουλο γονιμότητας για να φτιάξετε ένα πρόγραμμα προσαρμοσμένο σε εσένα! Και κάτι άλλο έχεις κάνει υστεροσκόπηση για να δείτε αν υπάρχει κάποιος παράγοντας που επηρεάζει τη σύλληψη;; Το ρωτάω, γιατί κι εγώ πριν προχωρήσουμε σε εξωσωματική ο γιατρός ήθελε να είναι σίγουρος ότι στο περιβάλλον της μήτρας δεν υπάρχει κάτι που να εμποδίσει την εμφύτευση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Επειδή δεν ξέρω τι είναι το sweep ; 

Ξεκολλάνε τον σακο για να αντιληφθεί το σώμα ότι αρχίζει τοκετός κ να παραχθούν οι ορμόνες τοκετού. Εμένα μου το έκανε την Πέμπτη κ μου είπε θα αρχίσει ο τοκετός περίπου σε 48 ώρες, τελικά δεν έπεσε ποτέ 😂 η πίεση μου, αλλά είχαν αυξηθεί οι συσπάσεις μου με αυτή την βοήθεια. Ομως για να πετύχει πρέπει να εχεις καποιες προϋποθέσεις 1. Να σαι κοντά στην πητ ή να περάσεις την πητ, 2. Να εχεις  2-3 διαστολή κ το 3. Το μωρο να να είναι σε θέση για γέννηση με το κεφάλι κάτω κ χαμηλά…

Με αυτη τη μέθοδο δε χρειάζεται να είσαι στο νοσοκομείο κλινικη πας σπίτι σου και παρακολουθείς βασικά το σώμα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ξεκολλάνε τον σακο για να αντιληφθεί το σώμα ότι αρχίζει τοκετός κ να παραχθούν οι ορμόνες τοκετού. Εμένα μου το έκανε την Πέμπτη κ μου είπε θα αρχίσει ο τοκετός περίπου σε 48 ώρες, τελικά δεν έπεσε ποτέ 😂 η πίεση μου, αλλά είχαν αυξηθεί οι συσπάσεις μου με αυτή την βοήθεια. Ομως για να πετύχει πρέπει να εχεις καποιες προϋποθέσεις 1. Να σε κοντά στην πητ ή να περάσεις την πητ, 2. Να εχεις  2-3 διαστολή κ το 3. Το μωρο να να είναι σε θέση για γέννηση με το κεφάλι κάτω κ χαμηλά…

Με αυτη τη μέθοδο δε χρειάζεται να είσαι στο νοσοκομείο κλινικη πας σπίτι σου και παρακολουθείς βασικά το σώμα σου 

Ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου αυτό πρώτη φορά το άκουσα 😊 

εμένα δεν μου είχαν προτείνει κάτι τέτοιο ίσως γιατί δεν είχα καθόλου διαστολή ήταν και ψηλά το μωρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ααα οκ δεν το γνώριζα καθόλου αυτό πρώτη φορά το άκουσα 😊 

εμένα δεν μου είχαν προτείνει κάτι τέτοιο ίσως γιατί δεν είχα καθόλου διαστολή ήταν και ψηλά το μωρο 

Αν δεν εχεις διαστολή δε θα πετύχει το να είναι ψηλά εξαρταται ποσό ψηλά είναι σίγουρα κατεβαίνει στον τοκετό. Αλλά αν δεν εχεις διαστολή δεν υπάρχει λόγος έστω κ 1εκ να εχεις μπορεί να γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2024 at 11:48 ΠΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Ελπίζω να σου έρθει άμεσα περίοδος! Να σου πω τι μου έτυχε εμένα για να το έχεις απλά στα υπόψη.. 
Στην πρώτη μου αποβολή έκανα απόξεση και περίμενα περίοδο.. τίποτα.. Πάω στον γιατρό μου λεει βλέπω θα σου έρθει.. τιποτα! Παίρνω primolut τιποτα! πέρασαν 3 μήνες από την απόξεση... Πέφτω τελείως τυχαία πάνω σε αυτό το άρθρο https://parents.org.gr/forum/topic/23474-afanti-i-periodos-meta-apo-apoxesi/ 
Ξανακλείνω ραντεβού στον γιατρό και του λέω, είμαι σιγουρη πως έχω συμφύσεις στον τράχηλο, και έρχεται περίοδος κανονικά περίοδος, αλλά το αίμα γυρίζει πίσω και απορροφάται από τον οργανισμό!..
Μου λεει ναι, μάλλον έτσι ειναι..
Οπότε κάναμε την επόμενη μέρα κιόλας υστεροσκόπηση, όντως βρήκα συμφύσεις στον τράχηλο, μου τις έλυσε και μετά όλα πήγαν καλά.. 
Θ΄έλει βέβαια έλεγχο μετά για να δεις αν θα ξαναβγούν..  Εμ΄ένα ξαναβγήκαν και τις ξανάελυσα.. Αλλά από τη 2η υστεροσκόπηση και μετά κανένα πρόβλημα! 
Δεν θέλω να σε τρομάξω φυσικά.. Και οι πιθανότητες να συμβούν είναι πολύ σπάνιες, αλλά έχε το στο πίσω μ΄έρος του μυαλού σου..

Στην 2η αποβολή ο γιατρός δεν μου έκανε απόξεση, για να μην τις ξανα εμφανίσω.. Δεν φταίει σε κάτι ο γιατρός είναι το δέρμα που τις δημιουργει..
Οποτε παρόλο που ήταν 10η βδομάδα απέβαλα φυσιολογικά γιατί σε ενδεχόμενη απόξεση πάλι θα έβγαζα.

Ευχομαι να πάνε ΄όλα καλά!!!

Λισακι και κάτι χάπια που δίνουν για αυτό λένε ότι τα δίνουν εμένα δε μου δώσανε κάτι δοξα το θεό δεν έκανα αλλά η πεταλουδιτσας τότε μου έλεγε γτ δεν πήρες τα Χ χάπια να μην κάνεις σύσφιξης 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@marinamanoulitsa να σε ρωτήσω,  χρησιμοποιείς και τις ταινίες ή μόνο το ψηφιακό; για να καταλάβω πως λειτουργει το ψηφιακό,  όταν βλέπω το πικ στις ταινίες θα δείξει και το ψηφιακό χαμόγελο;

Προφανώς έτσι θα είναι....εγώ μόνο το ηλεκτρονικό γιατί στα άλλα τα τεστ δεν κατάφερα ποτέ να βρω το πικ...ενώ σε αυτά καταλαβαίνω από το χαμόγελο και μέσα όταν τα βγάζεις  τα ηλεκτρονικά στοκ εχει κανονική ταινία και φαίνεται όντως σκούρη η γραμμή .... Βασικά είπα δεν θα κάτσω να ερμηνεύω γραμμές και να χάσω την ωορρηξία μου...και αυτό πέφτει μέσα νταν...και ακριβώς την ώρα που βρίσκω το θετικό ωορρηξίας ακριβώς 14 ημέρες μετά έρχεται.... 14 ημέρες μετά το πρώτο θετικό τεστ ωορρηξίας γιατί αυτό βγαίνει δύο ημέρες θετικό...αλλά γραφει και στις οδηγίες μόλις δείτε θετικό για 48 ώρες επαφή...

Εμένα σήμερα βγήκε αρνητικό που έκανα τώρα το πρωί ενώ Παρασκευή πρωί και Σαββάτο πρωί έβγαινε θετικό με χαμόγελο 😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια!

@marinamanoulitsa εδω και καιρο μ εχει κολλησει ότι θα μεινεις εγκυος μεσα στον Ιούνιο. Νομίζω στο εχω ξανα γραψει.

Αυτα π λεγαμε για τα τεστ ωορηξιας κ τις γραμμες, να σας πω εγω τι έγινε αυτό τ μηνα. 11η μερα μια γραμμη σχετικά ροζ, 12η τ ιδιο, 13η τερμα αχνο,σχεδον λευκη, 14η τερμα κόκκινη. Γιαυτό σας λεω μην σταματατε τ τεστ. Διακυμανσεις υπάρχουν αλλα τη μερα τ θετικου θα τ καταλαβετε.

Καλημέρα!!!Αμήν κορίτσι μου🙏🙏🙏 από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί...αν βγεις αληθινή θα στεφθεις και εσύ μαζί με την @Παρασκευαιδου Ζαιρα 😛😛💝💝

Έχω και εγώ έντονο feeling ή αυτό ή τον επόμενο μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2024 at 10:16 ΜΜ, ο/η OLGA_95 είπε:

Δεν πειράζει που δεν έγινε αυτή τη φορά, συμβαίνουν κι αυτά καμιά φορά. Επηρεάζονται και οι άντρες από πολλά πράγματα και χρειάζονται υπομονή και κατανόηση. Εφόσον υπάρχει η διάθεση, θα βρεθούν και οι κατάλληλες συνθήκες για να γίνουν όλα όπως πρέπει.

Εννοείται αυτό κορίτσι μου!! Η δουλειά του άντρα μου είναι χειρωνακτική κ κουράζεται πολύ ο ερμος όποτε είναι μέσα στο πρόγραμμα. Σημασία έχει ότι περάσαμε καλά κ όταν είναι να έρθει η ώρα του θα έρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λισακι και κάτι χάπια που δίνουν για αυτό λένε ότι τα δίνουν εμένα δε μου δώσανε κάτι δοξα το θεό δεν έκανα αλλά η πεταλουδιτσας τότε μου έλεγε γτ δεν πήρες τα Χ χάπια να μην κάνεις σύσφιξης 🤷

Ναι  στην 2η αποβολή χάπια μου έδωσε.. πήγαν όλα πολύ καλά.. Τι κάνουν τα αγόρια σου; ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η OLGA_95 είπε:

Γειά σας κορίτσια, πώς είστε, εύχομαι να είστε όλες καλά. Εμένα μου ήρθε σήμερα η περίοδος στην αναμενόμενη ημερομηνία. Ήταν βέβαια αρκετά πιθανό γιατί για λόγους αντικειμενικών συνθηκών δεν μπορέσαμε να έχουμε τις επαφές που θα θέλαμε. Ok, αρχή είναι και προσπαθούμε ακόμη να προσαρμοστούμε στην όλη διαδικασία. Ελπίζω την επόμενη φορά να πάνε καλύτερα τα πράγματα.

Πάμε γερά για τον επόμενο!!🙏🏻🙏🏻❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...