Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Πονάς μήπως;; Εγώ μετά την απόξεση πήρα cyclacur, όταν τα τελείωσα τη 3 μέρα είχα κάτι δυνατούς πόνους στη κοιλία συνεχόμενους ανυπόφορους σε σημείο να κάνω εμετούς. Και πήγα έκτακτα να με δει και είδε ότι απλά το αίμα της απόξεσης είχε κάνει κάπαλο και είχε κλείσει το δρόμο στο αίμα, το έφτιαξε απευθείας και έφυγε το αίμα. Μου είπε να πάρω σαν πρώτη μέρα περιόδου τους πόνους. Μπορεί να είναι κάτι πιο απλό. Μην πάει το μυαλό σου στο κακό.

Όχι δεν πονάω καθόλου! Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστα πονάκια περιόδου που τα έχω σχεδόν πάντα μια εβδομάδα πριν την περίοδο αλλά τώρα τίποτα! Εγώ μετά την απόξεση πήγα την 17η μέρα να με δει και μου είπε ότι όλα είναι πεντακάθαρα και έπειτα πήγα ξανά 36η μέρα μετά την απόξεση και μου είπε ότι όλα είναι καθαρά και ότι η περίοδος ετοιμάζεται να έρθει συντομα ! Ε από τοτε τίποτα και είμαι 51η μέρα μετά την απόξεση😩 μακάρι να είναι όλα καλά και απλά να έγινε αργα η ωορρηξια όπως είδα με τα τεστ και να μου έρθει την μεθεπόμενη εβδομάδα😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Καλή επιτυχία κι σε σένα! Να σκέφτεστε το σκοπό μας!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❣️

Αυτό σκέφτομαι και ψιλό ηρεμώ..τον σκοπό όλων αυτών...
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι δεν πονάω καθόλου! Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστα πονάκια περιόδου που τα έχω σχεδόν πάντα μια εβδομάδα πριν την περίοδο αλλά τώρα τίποτα! Εγώ μετά την απόξεση πήγα την 17η μέρα να με δει και μου είπε ότι όλα είναι πεντακάθαρα και έπειτα πήγα ξανά 36η μέρα μετά την απόξεση και μου είπε ότι όλα είναι καθαρά και ότι η περίοδος ετοιμάζεται να έρθει συντομα ! Ε από τοτε τίποτα και είμαι 51η μέρα μετά την απόξεση😩 μακάρι να είναι όλα καλά και απλά να έγινε αργα η ωορρηξια όπως είδα με τα τεστ και να μου έρθει την μεθεπόμενη εβδομάδα😢

Αυτό θα είναι!

Να σου θυμίσω ότι το άγχος (ξέρω δεν γίνεται και δεν βοηθάει που στο λέω) αλλά καμία φορά καθυστερεί την περίοδο.

Αυτό το κώλο άγχος πόσα θέματα μας δημιουργεί στον οργανισμό μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

@Mpourmpoulo δεν ε΄ίναι και το πιο συνηθισμένο, αλλά αν δεις ότι συνεχίζει και δεν σου έρχεται ζήτα μ΄ία διαγνωστική υστεροσκόπηση.. 

πφφφφ! Μακάρι να μην έχω και περάσω την ταλαιπωρία που περασες και εσυ κορίτσι μου😩 θεωρώ πως θα μου το πει και μόνος του αν χρειάζεται γτ γενικα με τις εξετάσεις είναι ψειρας! Αυτό που μου είχε πει είναι ότι η περίοδος μπορεί να κάνει να έρθει μέχρι και 50 μέρες λόγω του ΣΠΩ που έχω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Αυτό θα είναι!

Να σου θυμίσω ότι το άγχος (ξέρω δεν γίνεται και δεν βοηθάει που στο λέω) αλλά καμία φορά καθυστερεί την περίοδο.

Αυτό το κώλο άγχος πόσα θέματα μας δημιουργεί στον οργανισμό μας.

Εννοείς να έγινε η ωορρηξια τώρα και γ αυτό δεν έχει έρθει η περίοδος;; Πιστεύω πως το άγχος παίζει ρόλο σίγουρα αλλά τόσο πολύ;;;;; Μα μου ερχετε περίεργο που μου είπε ότι ετοιμάζεται να έρθει η περίοδος και πράγματι είδα και εγώ στον υπερυχο το ενδομητριο που ήταν πολύ παχύ! Ενώ την πρώτη φορά που πήγα και με είδε ήταν πολύ λεπτό! Έχω μάθει και τα διακρίνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εννοείς να έγινε η ωορρηξια τώρα και γ αυτό δεν έχει έρθει η περίοδος;; Πιστεύω πως το άγχος παίζει ρόλο σίγουρα αλλά τόσο πολύ;;;;; Μα μου ερχετε περίεργο που μου είπε ότι ετοιμάζεται να έρθει η περίοδος και πράγματι είδα και εγώ στον υπερυχο το ενδομητριο που ήταν πολύ παχύ! Ενώ την πρώτη φορά που πήγα και με είδε ήταν πολύ λεπτό! Έχω μάθει και τα διακρίνω!

Θεωρώ ότι έγινε ωορρηξία και αναμένεται να έρθει ή όχι (για καλό σκοπό).

Είσαι θέα που τα ξεχωρίζεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Θεωρώ ότι έγινε ωορρηξία και αναμένεται να έρθει ή όχι (για καλό σκοπό).

Είσαι θέα που τα ξεχωρίζεις!!

Μακάρι να είναι έτσι και να τελειώσει το μαρτύριο🙏 με τόσους υπερήχους που έχω κάνει έχω μάθει πλέον😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να είναι έτσι και να τελειώσει το μαρτύριο🙏 με τόσους υπερήχους που έχω κάνει έχω μάθει πλέον😩

Κι εγώ άπειρους άλλα την τύφλα μου.🤣🤣🤣 Κ΄αθε φορά μου τα δείχνει και από την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ έχουν πιάσει οι σκέψεις μ οι αρνητικές!!! Ξεκίνησα με ναυτίες τη Δευτέρα ! Αφόρητες και τη Τρίτη το ίδιο! Τρίτη απόγευμα πήρα γ πρώτη φορά το χάπι το nuperal! Με κράτησε για λίγο , Τετάρτη πρωί ξαναπαίρνω κ παίρνω πάλι κ βράδυ Τετάρτης! Χθες πήρα μόνο το μεσημέρι κ από τότε δν έχω ξαναπάρει μέχρι σήμερα! Το πρωι π ξύπνησα τις ενιωθα πάλι ν ξεκινάνε απλα επειδή δν ήταν σε έντονο βαθμό είπα ν κάνω υπομονή ! Τώρα νιώθω καλά! 
κοριτσια λέτε ν μην προχωράει η κύηση γ αυτό κ ν μειώθηκαν οι ναυτίες; Υπάρχει περίπτωση μια μέρα πχ ν μαι καλά και δυο τρεις χάλια; Ανησυχω κ ο γιατρός ακόμα δν μ έχει απαντήσει ποτέ ν πάω γ υπέρηχο! 
τα φωτα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ έχουν πιάσει οι σκέψεις μ οι αρνητικές!!! Ξεκίνησα με ναυτίες τη Δευτέρα ! Αφόρητες και τη Τρίτη το ίδιο! Τρίτη απόγευμα πήρα γ πρώτη φορά το χάπι το nuperal! Με κράτησε για λίγο , Τετάρτη πρωί ξαναπαίρνω κ παίρνω πάλι κ βράδυ Τετάρτης! Χθες πήρα μόνο το μεσημέρι κ από τότε δν έχω ξαναπάρει μέχρι σήμερα! Το πρωι π ξύπνησα τις ενιωθα πάλι ν ξεκινάνε απλα επειδή δν ήταν σε έντονο βαθμό είπα ν κάνω υπομονή ! Τώρα νιώθω καλά! 
κοριτσια λέτε ν μην προχωράει η κύηση γ αυτό κ ν μειώθηκαν οι ναυτίες; Υπάρχει περίπτωση μια μέρα πχ ν μαι καλά και δυο τρεις χάλια; Ανησυχω κ ο γιατρός ακόμα δν μ έχει απαντήσει ποτέ ν πάω γ υπέρηχο! 
τα φωτα σας! 

Φυσικά και ΝΑΙ!!! Μην σκέφτεσαι άσχημα. Τίποτα δεν έχει αλλάξει. Είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό που περιγράφεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Εγώ ξέρω οτι θα βρουν πολυποδάκι και διάφραγμα σίγουρα γιατί τα έχουμε δει και σε υπέρηχο αλλά και στην σαλπιγγογραφία που έκανα τον προηγούμενο μήνα. Το μόνο που δεν ξέρω είναι εάν έχω ουλές από μια απόξεση που είχα κάνει το 2013 όταν έχασα το 1ο μου μωράκι.

Εύχομαι να είναι όλα καλά και σε σένα και να προσπάθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι τα θετικά και τον σκοπό που το κάνεις ❣️❣️

Κοριτσάκι μου σου έδωσε εσένα αντισσυλιπτικα?? Εγώ τα ξεκίνησα από σήμερα 3ημερα του κύκλου και με αγχώνουν και αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Κι εγώ άπειρους άλλα την τύφλα μου.🤣🤣🤣 Κ΄αθε φορά μου τα δείχνει και από την αρχή.

Εγώ παρατηρώ παρά πολυυυυυ! Καλύτερα που δεν μπορείς να καταλάβεις πίστεψε με! Όσα περισσότερα ξερουμε τόσο καλύτερα εγώ αυτό καταλαβαίνω! Αν ξερεις πολλα πράγματα τόσο πιο πολύ αγχώνεσαι! Εμένα περνανε πολλα στο μυαλό μου! Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ έχουν πιάσει οι σκέψεις μ οι αρνητικές!!! Ξεκίνησα με ναυτίες τη Δευτέρα ! Αφόρητες και τη Τρίτη το ίδιο! Τρίτη απόγευμα πήρα γ πρώτη φορά το χάπι το nuperal! Με κράτησε για λίγο , Τετάρτη πρωί ξαναπαίρνω κ παίρνω πάλι κ βράδυ Τετάρτης! Χθες πήρα μόνο το μεσημέρι κ από τότε δν έχω ξαναπάρει μέχρι σήμερα! Το πρωι π ξύπνησα τις ενιωθα πάλι ν ξεκινάνε απλα επειδή δν ήταν σε έντονο βαθμό είπα ν κάνω υπομονή ! Τώρα νιώθω καλά! 
κοριτσια λέτε ν μην προχωράει η κύηση γ αυτό κ ν μειώθηκαν οι ναυτίες; Υπάρχει περίπτωση μια μέρα πχ ν μαι καλά και δυο τρεις χάλια; Ανησυχω κ ο γιατρός ακόμα δν μ έχει απαντήσει ποτέ ν πάω γ υπέρηχο! 
τα φωτα σας! 

Καλεεεεεεεεεεεε! Φυσικά και είναι φυσιολογικό μια να είσαι καλά και μια να μην είσαι! Μη βάζεις τέτοια πράγματα στο νου σου! Όλα είναι μια χαρα και θα συνεχίσουν να είναι μια χαρα! Ποσό είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ παρατηρώ παρά πολυυυυυ! Καλύτερα που δεν μπορείς να καταλάβεις πίστεψε με! Όσα περισσότερα ξερουμε τόσο καλύτερα εγώ αυτό καταλαβαίνω! Αν ξερεις πολλα πράγματα τόσο πιο πολύ αγχώνεσαι! Εμένα περνανε πολλα στο μυαλό μου! Πφφφ

Όσα λιγότερα ήθελα να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όσα λιγότερα ήθελα να πω!

Ναι το κατάλαβα, ίσως και να έχει δίκιο σ' αυτό.

Μην βάζεις όμως κακές σκέψεις στο μυαλό σου! Βρες κουράγιο να περάσουν οι μέρες όσο πιο ήρεμα γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Ναι το κατάλαβα, ίσως και να έχει δίκιο σ' αυτό.

Μην βάζεις όμως κακές σκέψεις στο μυαλό σου! Βρες κουράγιο να περάσουν οι μέρες όσο πιο ήρεμα γίνεται.

Αχχχ τι τραβάμε 😩 μακάρι να περάσουν γρηγορα🙏 φεύγει και ο σύντροφος αύριο για μια εβδομάδα και έχω πέσει στα πατωματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ έχουν πιάσει οι σκέψεις μ οι αρνητικές!!! Ξεκίνησα με ναυτίες τη Δευτέρα ! Αφόρητες και τη Τρίτη το ίδιο! Τρίτη απόγευμα πήρα γ πρώτη φορά το χάπι το nuperal! Με κράτησε για λίγο , Τετάρτη πρωί ξαναπαίρνω κ παίρνω πάλι κ βράδυ Τετάρτης! Χθες πήρα μόνο το μεσημέρι κ από τότε δν έχω ξαναπάρει μέχρι σήμερα! Το πρωι π ξύπνησα τις ενιωθα πάλι ν ξεκινάνε απλα επειδή δν ήταν σε έντονο βαθμό είπα ν κάνω υπομονή ! Τώρα νιώθω καλά! 
κοριτσια λέτε ν μην προχωράει η κύηση γ αυτό κ ν μειώθηκαν οι ναυτίες; Υπάρχει περίπτωση μια μέρα πχ ν μαι καλά και δυο τρεις χάλια; Ανησυχω κ ο γιατρός ακόμα δν μ έχει απαντήσει ποτέ ν πάω γ υπέρηχο! 
τα φωτα σας! 

Απόλυτα φυσιολογικό είναι κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι είχαμε ελεύθερη και τελείωσε μέσα ! Αν μου πει να μου δώσει χάπια θα του πω να περιμενω 1 εβδομάδα ακόμη και να τα παρω αν δεν έρθει έτσι ωστε να έχουν περάσει 14 μέρες από την υποτιθεμενη ωορρηξια (αν έκανα) δλδ δεν θα του πω τον λόγο απλά θα του πω να περιμενω ακόμη μια εβδομάδα; Έχω  διαβάσει και εγώ κοπέλες που τους ήρθε και 70+ μέρες μετά! Και μια κοπέλα έσω μου είπε ότι της άργησε πολύ αν θυμαμαι καλά η @Maria98 έτσι δέν είναι κορίτσι μου ; Θυμαμαι καλά;

αχχχ έχω τρελαθειιιι πραγματικά!

Κορίτσι μου Εμένα με είχε δει 22 μέρες μετά την αποξεση , έβλεπε και ωορρηξία και μου χε πει να περιμένω κοντά στις 12 Γενάρη,  εγώ 20 Γενάρη είχα δει λίγο καφέ και μετά 5 Φλεβάρη είχε έρθει η περίοδος. Όπως κατάλαβα εκ των υστέρων αυτό το καφέ ήταν της ωορρηξίας και μετά από 14 μέρες ήρθε περίοδος. Συνολικά μετά από 60 μέρες ήρθε η περιοδος , τώρα δε ξέρω αν έρθει και σε σένα έτσι, πάντως και μένα είχε δει ωορρηξία και πως θα ερχόταν περίοδος αλλά δεν ήρθε ποτέ,  ήρθε αργότερα όπως σου πα...καταλαβαίνω ακριβώς το άγχος σου και την ανυπομονησία και γω ακριβώς έτσι ήμουν,  λέω τώρα τι γίνεται ποτε θα ρθει περίοδος; θα ρθει; είναι όλα καλά; και γω είχα ανησυχίες και σε καταλαβαίνω απόλυτα,  ήταν μπορεί και η μόνη φορά που ήθελα να έρθει πως και πως η περιοδος. Επίσης επειδή και μεις είχαμε κάποιες επαφές φοβόμουν και γω όπως και συ , ηρέμησε λίγο και βλέπουμε τις επόμενες μέρες,  μακάρι να μη χρειαστεί να πάρεις αγωγή 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ έχουν πιάσει οι σκέψεις μ οι αρνητικές!!! Ξεκίνησα με ναυτίες τη Δευτέρα ! Αφόρητες και τη Τρίτη το ίδιο! Τρίτη απόγευμα πήρα γ πρώτη φορά το χάπι το nuperal! Με κράτησε για λίγο , Τετάρτη πρωί ξαναπαίρνω κ παίρνω πάλι κ βράδυ Τετάρτης! Χθες πήρα μόνο το μεσημέρι κ από τότε δν έχω ξαναπάρει μέχρι σήμερα! Το πρωι π ξύπνησα τις ενιωθα πάλι ν ξεκινάνε απλα επειδή δν ήταν σε έντονο βαθμό είπα ν κάνω υπομονή ! Τώρα νιώθω καλά! 
κοριτσια λέτε ν μην προχωράει η κύηση γ αυτό κ ν μειώθηκαν οι ναυτίες; Υπάρχει περίπτωση μια μέρα πχ ν μαι καλά και δυο τρεις χάλια; Ανησυχω κ ο γιατρός ακόμα δν μ έχει απαντήσει ποτέ ν πάω γ υπέρηχο! 
τα φωτα σας! 

Εμένα μου έλεγε ο γιατρος πως το σιρόπι που έπαιρνα για τις ναυτίες λειτουργεί αθροιστικά και να μην το σταματάω όταν νιώθω απλά μια μέρα καλύτερα. 

Αυτός είναι ο σκοπός του, να μειώνει τις ναυτίες και να νιώθεις καλά!! Εγώ έπαιρνα πρωί μεσημέρι  βράδυ primperan και έτσι δεν υπέφερα.. αν ξεχνούσα ένα πρωί να πάρω δεν ενιωθα ναυτίες γιατί έπαιρνα την αγωγή γενικά.. όποτε μάλλον αυτό είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Σε ευχαριστώ Elk μου. Ναι το είδα μετά ότι είναι στην Κρήτη. Έχω μείνει πίσω στα μηνύματα και δεν βρίσκω χρόνο να τα διαβάσω 😅

Κοίτα μου έχουν συστήσει ήδη δύο στην Αθήνα αλλά ρωτάω γενικά για να έχω επιλογές να δω και με ποιον θα ταιριάξω 😜 Γενικά οι τελευταίες έρευνες λένε ότι δεν είναι τόσο επικίνδυνο, απλά πρέπει και ο γιατρός να ξέρει να αξιολογήσει την κατάσταση. Μέχρι και vbac με λίγη πρόκληση έκανε μια κοπέλα, που η πρόκληση απαγορεύεται γενικά γιατί ζοριζεται η μήτρα. Όλα είναι πιθανά 😊

Ένα καλό γιατρό χρειάζεσαι που να αναλαμβάνει vbac και όχι να λέει πως αναλαμβάνει και για μένα πιο πολύ χρειάζεσαι μια έμπειρη μαία σε vbac 

Εγώ ήμουν 40 εβδομάδων, μια μικρη διαστολή, ζήτησα απ τον γιατρο να σπάσουμε τα νερά και μετά με την βοήθεια της μαίας με διάφορες στάσεις και ασκήσεις βοηθήσαμε στην εμπέδωση του μωρού και σε λιγότερο από 6 ώρες αφ ότου σπάσανε τα νερά (οι πόνοι ήρθαν μετά την εμπέδωση) είχα αγκαλιά το μωράκι μου με την βοήθεια του γιατρού και της μαίας μου. Και όλα αυτά μόλις 2 χρόνια απ την καισαρική. Πρώτα ο Θεός, να είμαστε καλά και γώ και η Μπέμπα και θα προσπαθήσω για δεύτερο vbac. Βέβαια τώρα έχουν περάσει και πολλά χρόνια από την καισαρική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Εμένα μου έλεγε ο γιατρος πως το σιρόπι που έπαιρνα για τις ναυτίες λειτουργεί αθροιστικά και να μην το σταματάω όταν νιώθω απλά μια μέρα καλύτερα. 

Αυτός είναι ο σκοπός του, να μειώνει τις ναυτίες και να νιώθεις καλά!! Εγώ έπαιρνα πρωί μεσημέρι  βράδυ primperan και έτσι δεν υπέφερα.. αν ξεχνούσα ένα πρωί να πάρω δεν ενιωθα ναυτίες γιατί έπαιρνα την αγωγή γενικά.. όποτε μάλλον αυτό είναι. 

Αχ λες να είναι αυτο κορίτσι μ ; Κ μένα μ δώσε το nuperal κ μ είπε για πρωί μεσημέρι βράδυ! Αλλά εγώ ειδα πως από την αρχή μ κρατούσε περισσότερο όποτε το έπαιρνα δυο φορές την ημέρα , σήμερα δν έχω πάρει καθόλου ! Νιώθω αρκετά καλά! 
Το μόνο που ξέρω είναι ότι το χάπι αυτό είναι αργής αποδέσμευσης, αργεί δλδ ν δράσει ! 
επισης μέχρι χθες το βράδυ έπαιρνα αντιβίωση! Μπορεί κ η αντιβίωση ν με ανακάτευε που την επαιρνα με άδειο στομαχι κλπ !!!🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 

απο ποια εμ βδομάδα ξεκίνησες το primperan? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ λες να είναι αυτο κορίτσι μ ; Κ μένα μ δώσε το nuperal κ μ είπε για πρωί μεσημέρι βράδυ! Αλλά εγώ ειδα πως από την αρχή μ κρατούσε περισσότερο όποτε το έπαιρνα δυο φορές την ημέρα , σήμερα δν έχω πάρει καθόλου ! Νιώθω αρκετά καλά! 
Το μόνο που ξέρω είναι ότι το χάπι αυτό είναι αργής αποδέσμευσης, αργεί δλδ ν δράσει ! 
επισης μέχρι χθες το βράδυ έπαιρνα αντιβίωση! Μπορεί κ η αντιβίωση ν με ανακάτευε που την επαιρνα με άδειο στομαχι κλπ !!!🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Αυτό θα είναι! Μην πάει το μυαλό σου στο κακό! Όλα πάνε μια χαρά!! ;) :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγώ ετοιμάζομαι για τριτη προσπαθεια κακής ποιότητας ωαρίων μου λένε! Στην πρώτη προσπάθεια πήραν 7 ωαρια 3 Καλά 2 κατάφεραν να γίνουν βλαστοκυστες  δεν έγινε εμφύτευση! Την επόμενη πήραν μόνο 3 ωαρια ένα προχώρησε σε βλαστοκυστη αλλά πάλι δεν έγινε εμφύτευση ! Τώρα θα αφήσω να περάσει το καλοκαίρι και απο Σεπτέμβριο θα ξεκινήσω πάλι! Γενικά είμαι απογοητευμένη  και θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάποια βιταμίνη Που να βελτιώνει τα ωαρια ! Ή να επιτευχθεί  εμφύτευση! Μια φορά να πάρω θετική χοριακη! Εσενα η λαπαροσκόπηση σε βοήθησα να μάθεις Γιατί δεν γινετε εμφυτ ? Ήμουν στο Υγεία και τώρα θα δοκιμάσω στο Ιασώ με τον ίδιο γιατρό! Κορίτσια οποία μπορει  να βοηθήσει ας απαντήσει ! Ειμαι πλέον πολύ απαισιόδοξη ! Ηλικία 30 ετών ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Κοριτσάκι μου σου έδωσε εσένα αντισσυλιπτικα?? Εγώ τα ξεκίνησα από σήμερα 3ημερα του κύκλου και με αγχώνουν και αυτά! 

Μου έδωσε χαπάκι (δεν θυμάμαι πως λέγεται 🫣🫣) το οποίο θα το βάζω κολπικά από σήμερα μέχρι και την Δευτέρα το πρωί μισή ώρα πριν πάω στο νοσοκομείο. 

Και επίσης η χαζή δεν τον ρώτησα για ποιο λόγο είναι αυτά τα χαπάκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...