Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η marilouu είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.Σημερα έκανα την δεύτερη ετ μου και εύχομαι την επόμενη Πέμπτη να έχω να ανακοινώσω κατι ευχάριστο και εγώ.❤️🙏♥️

Θα ανακοινώσεις σίγουρα τα ευχάριστα και ανυπομονούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 12η μέρα σήμερα και έκανε την εμφανιση της , λογικά είναι περιοδος αφού πονάω κιόλας χαμηλά 

Είσαι σίγουρη;; 😛 έτσι είχα πάθει κι εγώ το Γενάρη. Την 12η μέρα έκανε εμφάνιση η ακατονόμαστη, με πονάκια, 13η σταμάτησε και είχα θετικό τεστ. Ήταν εμφύτευσης 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Είσαι σίγουρη;; 😛 έτσι είχα πάθει κι εγώ το Γενάρη. Την 12η μέρα έκανε εμφάνιση η ακατονόμαστη, με πονάκια, 13η σταμάτησε και είχα θετικό τεστ. Ήταν εμφύτευσης 🥰

Έχω την εντύπωση πως είναι κανονική περίοδος, είναι και ζωηρό το χρώμα 

Έτσι έγινε και στον προηγούμενο κύκλο 12η μέρα ήρθε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Έχω την εντύπωση πως είναι κανονική περίοδος, είναι και ζωηρό το χρώμα 

Έτσι έγινε και στον προηγούμενο κύκλο 12η μέρα ήρθε

Πάμε γερά για τον επόμενο κύκλο! 💪 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 12η μέρα σήμερα και έκανε την εμφανιση της , λογικά είναι περιοδος αφού πονάω κιόλας χαμηλά 

Καλημέρα κορίτσι μου. Έχεις μεγάλη ροή; Στην αρχή είχα κι εγώ πονάκια (χωρίς αίμα όμως) και πίστευα πως τελικά δε θα προχωρήσει, μετά διάβασα ότι είναι φυσιολογικά τα τραβήγματα γιατί η μήτρα δουλεύει σαν τρελλή απο την εμφύτευση και μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ChrisElen είπε:

Πάμε γερά για τον επόμενο κύκλο! 💪 ❤️

Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα τώρα,  αλλά εντάξει θα απαλύνουν 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Έχεις μεγάλη ροή; Στην αρχή είχα κι εγώ πονάκια (χωρίς αίμα όμως) και πίστευα πως τελικά δε θα προχωρήσει, μετά διάβασα ότι είναι φυσιολογικά τα τραβήγματα γιατί η μήτρα δουλεύει σαν τρελλή απο την εμφύτευση και μετά!!!

Ε από το πρωί ακόμα δεν έχω λερωθει, μόνο στο χαρτι ,τώρα να δούμε,  αν και γω πιστεύω πως είναι η περιοδος αφού έτσι έγινε και στον προηγούμενο κύκλο ήρθε στη 12η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα τώρα,  αλλά εντάξει θα απαλύνουν 

Ε από το πρωί ακόμα δεν έχω λερωθει, μόνο στο χαρτι ,τώρα να δούμε,  αν και γω πιστεύω πως είναι η περιοδος αφού έτσι έγινε και στον προηγούμενο κύκλο ήρθε στη 12η μέρα 

Κάνε λίγη υπομονή. Μπορεί και να έχει γίνει το θαύμα κορίτσι μου. 🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα τώρα,  αλλά εντάξει θα απαλύνουν 

Ε από το πρωί ακόμα δεν έχω λερωθει, μόνο στο χαρτι ,τώρα να δούμε,  αν και γω πιστεύω πως είναι η περιοδος αφού έτσι έγινε και στον προηγούμενο κύκλο ήρθε στη 12η μέρα 

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ στον κύκλο που πέρασε είχα έντονους πόνους πριν κατέβει το αίμα. Η αλήθεια είναι πως παρόμοιους πόνους δεν είχα ζήσει ξανά. Δεν ήταν πολύ επιθετικοί αλλά περίεργοι. Πίστεψα πως είχε γίνειτ ο θαύμα. Δυστυχώς δεν ήταν!!! Βέβαια εγώ έχω άλλα θέματα!

Εύχομαι σε εσένα να έχει φωλιάσει ένα σποράκι και να είναι όλα αυτά συμπτώματα εμφύτευσης!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα τώρα,  αλλά εντάξει θα απαλύνουν 

Ε από το πρωί ακόμα δεν έχω λερωθει, μόνο στο χαρτι ,τώρα να δούμε,  αν και γω πιστεύω πως είναι η περιοδος αφού έτσι έγινε και στον προηγούμενο κύκλο ήρθε στη 12η μέρα 

Καλά, δες και εμένα... Δύο μέρες κόκκινο αίμα, κανονική ροή περιόδου (τις υπόλοιπες 3 σχεδόν καθόλου, σαν τελειώματα περιόδου). Ήμουν βέβαιη ότι ήταν περίοδος, αλλά δεν... Χωρίς να θέλω να σου φουσκώσω τα μυαλά, απλά έχει στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι όλα είναι πιθανά 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε; Εμένα ακόμη να εμφανιστεί η περίοδος και δεν σας κρύβω ότι με βολεύει να έρθει την Κυριακή ας πούμε μπας και είναι εδώ ο σύντροφος να κάνουμε την σπερματεγχυνση με νωπό σπερμα μιας και η εμβρυολογος μας είπε ότι το ιδανικο είναι να γίνει με νωπό σπερμα! Σήμερα είμαι 41η μέρα από την απόξεση ! Επίσης σήμερα το μεσημερι ο σύντροφος θα πάει να δώσει σπερμα για να το καταψύξουμε! Αν μπορειται κάντε μια προσευχουλα να έρθει η περίοδος από την Κυριακή και μετά μπας και καταφέρουμε να βάλουμε νωπό σπερμα και όχι κατεψυγμένο🙏🙏🙏

Καλημέρα κοριτσακι μου ♥️ Εύχομαι ολόψυχα να έρθουν όλα όπως τα θέλεις και στην επόμενη ωορρηξία σου να έρθει το ουράνιο τόξο σου 🌈🌈🌈 Αν δεν έχεις τίποτα πονακια περιόδου είσαι σε πολύ καλό δρόμο να αδιαθετησεις από Κυριακή και μετά 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 
Πήγα στη γιατρό, 6 εβδομάδες το μικράκι κι από βδομάδα θα πάω για καρδιά!

Προς το παρόν όλα κυλάνε ομαλά.
Για να δούμε! 
🙏🏼♥️


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 
Πήγα στη γιατρό, 6 εβδομάδες το μικράκι κι από βδομάδα θα πάω για καρδιά!

Προς το παρόν όλα κυλάνε ομαλά.
Για να δούμε! 
🙏🏼♥️


 

Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια 🥳🥳🥳🥳 Είμαστε πολύ κοντά, εγώ είμαι 7 εβδομάδων σήμερα. 

Να σας πω εντωμεταξυ ότι έψαξα τα παλιά μηνύματα και ανακάλυψα ότι στην κόρη μου είχε κάνει υπέρηχο 6+5 ακριβώς όπως και τώρα, με τη διαφορά ότι δεν μας είχε βάλει να ακούσουμε καρδούλα. Μόνο την είδαμε να πάλλεται. Άρα λάθος θυμόμουν και επέμενα στον άντρα μου ότι στην ίδια εβδομάδα η καρδιά της μικρής χτυπούσε κανονικά. Όπως καταλαβαίνετε το άγχος και η απαισιοδοξία με έχουν καταβάλει, από την άλλη λέω στον εαυτό μου συνέχεια ότι ο Θεουλης μου έστειλε αυτό το μωράκι και το προστάτευσε τόσες εβδομάδες για κάποιο λόγο...

Ο άντραςου ήδη σκέφτεται για το ότι θα πρέπει να αλλάξουμε αυτοκίνητο, εγώ του λέω να μην προτρέχει, έχουμε πολύ μέλλον ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

 

 

 

 

 

Στις 60;;;;; Ωωωω πολλές μέρες😩 εμένα την Πέμπτη που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι ετοιμάζεται να μου έρθει και δεν θα αργησει πολύ🙏🙏🙏

Η ζαηρα μιλησεεεεεεεεεε τελοσσς❤️❤️❤️🙏🙏🙏ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες κοριτσια μου για την θετική σας ενέργεια και τις ευχές σας❤️🙏❤️ εύχομαι σε όλες μας συντομα να ανεβάσουμε το θετικο μας τεστακι και φυσικά να πανε ολααα καλά μέχρι το τελος🙏🙏🙏🌈💝

Καλημέρα κορίτσι μου ....είμαδτε ταξίδι για υποχρεώσεις και δεν τα βλέπω όλα....σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να έρθει γρήγορα το 🌈σου 🙏🏼 σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 
Πήγα στη γιατρό, 6 εβδομάδες το μικράκι κι από βδομάδα θα πάω για καρδιά!

Προς το παρόν όλα κυλάνε ομαλά.
Για να δούμε! 
🙏🏼♥️


 

Καλημέρα κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Όλα καλά θα πάνε να μην αγχώνεσαι ❤️❤️❤️❤️🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια 🥳🥳🥳🥳 Είμαστε πολύ κοντά, εγώ είμαι 7 εβδομάδων σήμερα. 

Να σας πω εντωμεταξυ ότι έψαξα τα παλιά μηνύματα και ανακάλυψα ότι στην κόρη μου είχε κάνει υπέρηχο 6+5 ακριβώς όπως και τώρα, με τη διαφορά ότι δεν μας είχε βάλει να ακούσουμε καρδούλα. Μόνο την είδαμε να πάλλεται. Άρα λάθος θυμόμουν και επέμενα στον άντρα μου ότι στην ίδια εβδομάδα η καρδιά της μικρής χτυπούσε κανονικά. Όπως καταλαβαίνετε το άγχος και η απαισιοδοξία με έχουν καταβάλει, από την άλλη λέω στον εαυτό μου συνέχεια ότι ο Θεουλης μου έστειλε αυτό το μωράκι και το προστάτευσε τόσες εβδομάδες για κάποιο λόγο...

Ο άντραςου ήδη σκέφτεται για το ότι θα πρέπει να αλλάξουμε αυτοκίνητο, εγώ του λέω να μην προτρέχει, έχουμε πολύ μέλλον ακόμα...

Ακριβώς έτσι είναι....το προστατεύει ο θεός 🙏🏼 ήρθε για να μείνει....είναι ένα μικρό θαύματακι!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια 🥳🥳🥳🥳 Είμαστε πολύ κοντά, εγώ είμαι 7 εβδομάδων σήμερα. 

Να σας πω εντωμεταξυ ότι έψαξα τα παλιά μηνύματα και ανακάλυψα ότι στην κόρη μου είχε κάνει υπέρηχο 6+5 ακριβώς όπως και τώρα, με τη διαφορά ότι δεν μας είχε βάλει να ακούσουμε καρδούλα. Μόνο την είδαμε να πάλλεται. Άρα λάθος θυμόμουν και επέμενα στον άντρα μου ότι στην ίδια εβδομάδα η καρδιά της μικρής χτυπούσε κανονικά. Όπως καταλαβαίνετε το άγχος και η απαισιοδοξία με έχουν καταβάλει, από την άλλη λέω στον εαυτό μου συνέχεια ότι ο Θεουλης μου έστειλε αυτό το μωράκι και το προστάτευσε τόσες εβδομάδες για κάποιο λόγο...

Ο άντραςου ήδη σκέφτεται για το ότι θα πρέπει να αλλάξουμε αυτοκίνητο, εγώ του λέω να μην προτρέχει, έχουμε πολύ μέλλον ακόμα...

Εντωμεταξύ και μένα ο υπερηχος εγραφε

6 w + 4d πανω και μου ειπε ειναι συμφωνα με την τελευταια μου περιοδο ομως το εμβρυακι ειναι 6 εβδ οποτε και δε με εβαλε να ακουσω καρδιά ακομη είναι νωρίς. 

Να μην αγχωνομαστε οσο γινεται, να προχωραμε με ελπιδα και αισιοδοξια και ταυτοχρονα ας ειμαστε και λιγο προσγειωμενες δεν πειραζει 😅

Πότε έχετε ξανά ραντεβού; εγώ Τρίτη και αντε να περασουν παλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ♥️ τι κάνετε? Οι εγκυουλες πως είστε??? Έχω χαθεί λίγο αλλά μπαίνω κ σας διαβάζω!!! Όσα κορίτσια δεν έχει έρθει ακόμα το θετικό τεστ σίγουρα θα έρθει σε όλες μας!!! Εγώ έχω χαλαρώσει λίγο κ έχω ξεκινήσει εντατικά γυμναστική κ ήδη νιώθω ανανεωμένη... Είχα αγχωθει κ με το καρουμπαλακι στο στήθος έχω ακόμα εξετάσεις να κάνω αλλά πιθανότατα να μην είναι κάτι σοβαρό. είχα παραμελήσει το σώμα μου κ το Πάσχα καταβροχθιζα τα πάντα... Δεν σταμάτησα να τρώω πήρα κ δύο κιλά 😜 είμαι 7η μέρα από την ωορρηξία κ περιμένω κ εγώ το θαυματακι 🤞🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ♥️ τι κάνετε? Οι εγκυουλες πως είστε??? Έχω χαθεί λίγο αλλά μπαίνω κ σας διαβάζω!!! Όσα κορίτσια δεν έχει έρθει ακόμα το θετικό τεστ σίγουρα θα έρθει σε όλες μας!!! Εγώ έχω χαλαρώσει λίγο κ έχω ξεκινήσει εντατικά γυμναστική κ ήδη νιώθω ανανεωμένη... Είχα αγχωθει κ με το καρουμπαλακι στο στήθος έχω ακόμα εξετάσεις να κάνω αλλά πιθανότατα να μην είναι κάτι σοβαρό. είχα παραμελήσει το σώμα μου κ το Πάσχα καταβροχθιζα τα πάντα... Δεν σταμάτησα να τρώω πήρα κ δύο κιλά 😜 είμαι 7η μέρα από την ωορρηξία κ περιμένω κ εγώ το θαυματακι 🤞🙏

Καλημέρα κορίτσι μου.... εύχομαι να έρθει σύντομα σε όλες μας🙏🏼🙏🏼🙏🏼 τι θςματακι είχες με το στήθος;; Κ εγώ έτρεξα λίγο με εξετάσεις γτ από το ένα βγαίνει συνέχεια υγρό διάφανο! Έκανα υπέρηχο έκανα μαστογραφία στείλαμε υγρό για κυτταρίκη εξέταση, όλα οκ...αλλά αυτό που και που είτε με πίεση είτε χωρίς τρέψει κ λερώνει κ το σουτιέν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Και πάλι έχω χάσει επεισόδια αλλά προσπαθώ να διαβάζω όσο μπορώ ❤️

@Mpourmpoulo μου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια! Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμείτε, το ουράνιο τόξο σας έρχεται, είμαι σίγουρη 🌈🌈🙏🙏

@Elli13 κορίτσι μου μην αγχώνει που δεν σας έβαλε να ακούσατε την καρδούλα - είναι νωρίς και το ότι την είδατε να πάλλεται είναι ήδη φουλ σημαντικό! Είμαι βέβαιη ότι σε μια βδομάδα θα την ακούσετε! Εύχομαι ένα δυνατό και εκκωφαντικό παλμό ❤️❤️❤️

@Naty_μου όπου θετικά και τα δικά σου νέα! Μη σε απασχολεί που σε μέτρησε μερικές μέρες πίσω, και μένα έτσι έγινε, κι ο γιατρός μου είπε ότι μέχρι τη 12η εβδομάδα μπορεί να αλλάζει κι άλλες φορές αυτό! Από βδομάδα θα ακούσετε και την όμορφη καρδούλα 💓 εύχομαι και σε σένα ένα δυνατό παλμό!!

Εγώ είμαι 5+5 σήμερα με βάση τη μέτρηση του προηγούμενου υπερήχου, οπότε ο δικός μου γυναικολόγος εδώ είπε να μην πάω καν αυτή τη βδομάδα και να πάω Δευτέρα ή Τρίτη (πετάω για πίσω εξωτερικό την Τετάρτη), που θα είμαι 6+3/4 για να έχουμε καλύτερες πιθανότητες για δούμε καρδούλα. Κι αν δεν, θα πάω στη δική μου ούτως ή άλλως όταν θα είμαι 7+.

Τα συμπτώματα παραμείνουν ίδια προς το παρόν, το μόνο "καινούργιο" είναι τα έντονα όνειρα 🤣 Σχετικά με τις ναυτίες, παραμένουν μόνο όταν πεινάω και μόλις φάω στρώνει, και χθες παρατήρησα ότι ένιωθα ναυτίες στο αυτοκίνητο και όταν κάποιος φοράει άρωμα.

Μετράω αντίστροφα τις μέρες να δω το φασολακι μου, πήγα και στον αιματολογο που μου είπε ότι η ασπιρίνη που παίρνω με καλύπτει προς το παρόν στην περίπτωση που έχω τάση για θρομβοφιλια, μου έγραψε κάποιες εξετάσεις αλλά επειδή εδώ δεν έχω πλέον καμία ασφάλιση θα μου βγουν πολύ ακριβά κι εφόσον μου τις έγραψες τις ίδιες και η αιματολογος μου στο εξωτερικό θα τις κάνω εκεί κι έχω και ραντεβού μαζί της στις 23/05. 

Διατηρώ τη θετική σκέψη, εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ♥️ τι κάνετε? Οι εγκυουλες πως είστε??? Έχω χαθεί λίγο αλλά μπαίνω κ σας διαβάζω!!! Όσα κορίτσια δεν έχει έρθει ακόμα το θετικό τεστ σίγουρα θα έρθει σε όλες μας!!! Εγώ έχω χαλαρώσει λίγο κ έχω ξεκινήσει εντατικά γυμναστική κ ήδη νιώθω ανανεωμένη... Είχα αγχωθει κ με το καρουμπαλακι στο στήθος έχω ακόμα εξετάσεις να κάνω αλλά πιθανότατα να μην είναι κάτι σοβαρό. είχα παραμελήσει το σώμα μου κ το Πάσχα καταβροχθιζα τα πάντα... Δεν σταμάτησα να τρώω πήρα κ δύο κιλά 😜 είμαι 7η μέρα από την ωορρηξία κ περιμένω κ εγώ το θαυματακι 🤞🙏

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Θετική σκέψη, το θαύματακι σου δε θ αργήσει 🙏🙏❤️❤️

Κι εγώ ζυγιστηκα και πήρα 2κιλακια - όταν έφτασα ζυγιστηκα 56.200 και χθες Μ έβγαλε 58. Σίγουρα δεν είναι απ την εγκυμοσύνη αφού είμαι μόλις 5+5, οπότε το μασαμπουκιασμα ήταν ξέφρενο 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

@Girly συγχαρητήρια για τη χοριακή σου κορίτσι! Θα επαναλάβεις ή θα πας κατευθείαν για υπέρηχο;; 

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Μόλις τώρα μπήκα για να σας γράψω τα νέα μου. Επανέλαβα σήμερα την χοριακη . Ήρθαν τα αποτελέσματα πριν από λίγο! 

478.11 !!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

Μόλις τώρα μπήκα για να σας γράψω τα νέα μου. Επανέλαβα σήμερα την χοριακη . Ήρθαν τα αποτελέσματα πριν από λίγο! 

478.11 !!!! 

 

Σούπερ κορίτσι μου!! Αν θυμάμαι καλά σήμερα είσαι 15η ΜΤΩ;; Εγώ 14η ΜΤΩ είχα 308! Δεν επαναλαβα, αλλά εσένα είναι πάνω από διπλασιασμό, τέλεια !!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

 

Εντωμεταξύ και μένα ο υπερηχος εγραφε

6 w + 4d πανω και μου ειπε ειναι συμφωνα με την τελευταια μου περιοδο ομως το εμβρυακι ειναι 6 εβδ οποτε και δε με εβαλε να ακουσω καρδιά ακομη είναι νωρίς. 

Να μην αγχωνομαστε οσο γινεται, να προχωραμε με ελπιδα και αισιοδοξια και ταυτοχρονα ας ειμαστε και λιγο προσγειωμενες δεν πειραζει 😅

Πότε έχετε ξανά ραντεβού; εγώ Τρίτη και αντε να περασουν παλι! 

Τη Δευτέρα θα πάω να ακούσουμε πάλι καρδιά και δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα 😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...