Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Δεν έκανα , ήμουν εκτός σπιτιού χθες .. λέω τώρα γυρνώντας να πάρω ένα predictor.. 28η ημέρα κ μόνο κάτι υγρά λευκά… 

@Θέτις Κ. @Naty @Kate1992ποσο χαίρομαι με τα νέα σας ! Ωραίες γραμμουλες ωραίες τιμούλες!!! Ευχομαι να είναι μοναδικό αυτό το Πάσχα ! 
για όλες μας εύχομαι το φετινό Πάσχα να είναι το τελευταίο με άδειες κοιλιάς ή άδειες αγκαλιές …!!! 🌈❤️

Ευχαριστούμε πολύ! το ίδιο εύχομαι κι εγώ για όλες ♥️

Πότε περιμένεις κανονικά περίοδο; 
Ναιι να κανεις αναμενουμε αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@Θέτις Κ. Συγχαρητήρια κορίτσι μου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε όπως πρέπει...🙏🫶🏼🙏🫶🏼 (Το τελευταίο είναι σήμερα ... 

1) 25/4

2)26/4

3)28/4

4)29/4

5)30/4

6)1/5

7)2/4 

IMG_20240503_013157.jpg

Καλημέρα! Κάνε ένα και σήμερα αν και νομίζω σήμερα αύριο θα είναι το πικ σου.

Επαφούλες σήμερα και αύριο!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@Θέτις Κ. Συγχαρητήρια κορίτσι μου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε όπως πρέπει...🙏🫶🏼🙏🫶🏼 (Το τελευταίο είναι σήμερα ... 

1) 25/4

2)26/4

3)28/4

4)29/4

5)30/4

6)1/5

7)2/4 

IMG_20240503_013157.jpg

Καλημέρα σκουραινει σιγά σιγά!!! Είσαι σε καλό δρόμο!!! Κάνε κ το απογευματάκι αν μπορείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου , εγώ ξύπνησα και ένιωθα κουρασμενη , τόσες δουλειές αυτές τις μέρες 

Όμως μπαίνω εδώ διαβάζω τόσο όμορφα νέα και το χαμόγελο εμφανίζεται στα χείλη...εμένα λογικα το πικ ήταν εχθές,  άρα ξεκινάμε αντίστροφη μέτρηση σιγά σιγά 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , εγώ ξύπνησα και ένιωθα κουρασμενη , τόσες δουλειές αυτές τις μέρες 

Όμως μπαίνω εδώ διαβάζω τόσο όμορφα νέα και το χαμόγελο εμφανίζεται στα χείλη...εμένα λογικα το πικ ήταν εχθές,  άρα ξεκινάμε αντίστροφη μέτρηση σιγά σιγά 🤞

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα σκουραινει σιγά σιγά!!! Είσαι σε καλό δρόμο!!! Κάνε κ το απογευματάκι αν μπορείς.

Καλημέρα κορίτσια μου και του χρόνου με υγεία!! Ναι ναι θα κάνω και το μεσημέρι κ θα το ανεβάσω 🫶🏼 ουυυφ μακάρι γτ είχα απογοητευτεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Naty_ είπε:

Καλημέρα! Κάνε ένα και σήμερα αν και νομίζω σήμερα αύριο θα είναι το πικ σου.

Επαφούλες σήμερα και αύριο!! 

 

Καλημέρα κορίτσι μου...ναι θα κάνω ένα κ το μεσημέρι να δώ!! Μακάρι 🙏 εννοείται τον είχα στο περίμενε λίγες μέρες!!! Σήμερα ξεκινάει αγώνα δρόμου 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ! Φαίνεται ν πλησιάζεις το πικ! Κάνε κ ένα το βραδάκι σήμερα και εννοείται επαφουλα σήμερα παράλληλα! Ευχομαι ν πιάσεις το σποράκι σ ❤️🙏

Καλημέρα κορίτσι μου μακάρι να την δω κατακόκκινη την γραμμουλα χαχαα ...θα κάνω κ το μεσημέρι ένα να δω τι γίνεται...ναι σήμερα θα τον ξεζουμισω 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!πως το βλέπετε σήμερα;;;;;;σας την βάζω επεξεργασμένη και μη επεξεργασμένη...έχω άλλες 4 ημέρες για να έρθει......IMG_20240503_103536.thumb.jpg.18490ccd22978772c29143ac417e44a3.jpgIMG_20240503_103624.thumb.jpg.7af5d0496d351cc1cfeee0a51ffbc255.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!πως το βλέπετε σήμερα;;;;;;σας την βάζω επεξεργασμένη και μη επεξεργασμένη...έχω άλλες 4 ημέρες για να έρθει......IMG_20240503_103536.thumb.jpg.18490ccd22978772c29143ac417e44a3.jpgIMG_20240503_103624.thumb.jpg.7af5d0496d351cc1cfeee0a51ffbc255.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου , χμμμ κάτι σαν να αχνοφαίνεται ναι , αχ για να δούμε και όσο πλησιάζεις 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου και του χρόνου με υγεία!! Ναι ναι θα κάνω και το μεσημέρι κ θα το ανεβάσω 🫶🏼 ουυυφ μακάρι γτ είχα απογοητευτεί!!

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; εμείς είμαστε κοντά,  εγώ σήμερα είμαι 20η μέρα του κύκλου και αφού χθες είχα το πικ λογικά σήμερα είναι και η ωορρηξία , για να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!πως το βλέπετε σήμερα;;;;;;σας την βάζω επεξεργασμένη και μη επεξεργασμένη...έχω άλλες 4 ημέρες για να έρθει......IMG_20240503_103536.thumb.jpg.18490ccd22978772c29143ac417e44a3.jpgIMG_20240503_103624.thumb.jpg.7af5d0496d351cc1cfeee0a51ffbc255.jpg

Κάτι φαίνεται! Ελπίζω να μην είναι εξατμι όπως τις άλλες φορές!! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου , χμμμ κάτι σαν να αχνοφαίνεται ναι , αχ για να δούμε και όσο πλησιάζεις 🤞🤞🤞

Καλημέρα στην επεξεργασμένη και εγώ βλέπω κάτι να αχνό φαίνεται!! Για να δούμε 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria98 είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; εμείς είμαστε κοντά,  εγώ σήμερα είμαι 20η μέρα του κύκλου και αφού χθες είχα το πικ λογικά σήμερα είναι και η ωορρηξία , για να δούμε!!!

Εγώ είμαι 32η μέρα κύκλου...άστα να πάνε!!! Έλεγα δεν θα δω θετικό τέστ!! Πρώτο κύκλο είναι που παρακολουθώ ωορρηξία!! Στην αρχή πήγα με υπέρηχο αλλά δεν βλέπαμε τίποτα. Έπειτα είπα να το παρακολουθήσω σπίτι και αν δω ότι κάτι πάει να γίνει να πάω για υπέρηχο! Αλλά μάλλον αν όντως κάτι πάει να γίνει δεν θα προλάβω λόγω ημερών να το επιβεβαίωσω... Δεν πειράζει ας γίνει να δω κόκκινη γραμμή και δεν πειράζει!! Εσύ;; Το παρακολουθείς καιρό με τέστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

@Θέτις Κ. Συγχαρητήρια κορίτσι μου....εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε όπως πρέπει...🙏🫶🏼🙏🫶🏼 (Το τελευταίο είναι σήμερα ... 

1) 25/4

2)26/4

3)28/4

4)29/4

5)30/4

6)1/5

7)2/4 

IMG_20240503_013157.jpg

Αααα σίγουρα έχουμε προφανή άνοδο! Κοίτα να δεις, είναι αυτό που λέγαμε, με ΣΠΩ όλα είναι πιθανά τελικά ! Παρακαλουθησε το στενά αυτές τις μέρες κορίτσι μου με μεσημεριανα τεστακια κατά προτίμηση να δούμε πότε θα γίνει το πικ ❤️ καταλαβαίνω ότι λόγω ημερών δε θα μπορέσεις να το επιβεβαιώσεις και υπερηχογραγικά αλλά κι αυτό αρκεί με τα τεστ να δείτε πως ανταποκρίνεται το σώμα σου - όπως και να χει είναι σημαντικό στοιχείο για το πώς θα κινηθείτε στο μέλλον 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , εγώ ξύπνησα και ένιωθα κουρασμενη , τόσες δουλειές αυτές τις μέρες 

Όμως μπαίνω εδώ διαβάζω τόσο όμορφα νέα και το χαμόγελο εμφανίζεται στα χείλη...εμένα λογικα το πικ ήταν εχθές,  άρα ξεκινάμε αντίστροφη μέτρηση σιγά σιγά 🤞

Θα κάνεις κι ένα τεστακι πρώτα σήμερα το μεσημέρι να δούμε αν έπεσε η ορμόνη - αν είναι πιο αχνό από χθες σήμερα θα είναι η μέρα της ωορρηξίας σου οπότε θέλουμε μια επαφουλα σήμερα και αύριο 🤞 Εχεις πολύ ωραία πρόοδο στις γραμμουλες αυτό τον κύκλο, όλα βαίνουν όπως θα πρεπε ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!πως το βλέπετε σήμερα;;;;;;σας την βάζω επεξεργασμένη και μη επεξεργασμένη...έχω άλλες 4 ημέρες για να έρθει......IMG_20240503_103536.thumb.jpg.18490ccd22978772c29143ac417e44a3.jpgIMG_20240503_103624.thumb.jpg.7af5d0496d351cc1cfeee0a51ffbc255.jpg

Εγώ τη βλέπω τη σκιά και στην επάνω φωτό αλλά ακόμα πιο ξεκάθαρα στην από κάτω. Αφού είσαι 4 μέρες πριν την καθυστέρηση είναι αρκετά νωρίς ακόμα, οπότε θα δείξει καλύτερα τις επόμενες μέρες πιστεύω 🙏 εγώ θα έλεγα μη κάνεις αύριο αν αντέξεις και επανέλαβε Πάσχα ή ακόμα καλύτερα την 1η μέρα καθυστέρησης. Εύχομαι ολοένα και να σκουραίνει αγάπη μου ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αααα σίγουρα έχουμε προφανή άνοδο! Κοίτα να δεις, είναι αυτό που λέγαμε, με ΣΠΩ όλα είναι πιθανά τελικά ! Παρακαλουθησε το στενά αυτές τις μέρες κορίτσι μου με μεσημεριανα τεστακια κατά προτίμηση να δούμε πότε θα γίνει το πικ ❤️ καταλαβαίνω ότι λόγω ημερών δε θα μπορέσεις να το επιβεβαιώσεις και υπερηχογραγικά αλλά κι αυτό αρκεί με τα τεστ να δείτε πως ανταποκρίνεται το σώμα σου - όπως και να χει είναι σημαντικό στοιχείο για το πώς θα κινηθείτε στο μέλλον 🙏

32η μέρα κύκλου....απαπαπα στραβή και η ωορρηξία μου 🤣🤣🤣 

Μακάρι να δω το πικ....θα με ακούσεις μέχρι την Θεσσαλονίκη από την χαρά μου 🤣🤣🤣 ναι δυστυχώς δεν θα μπορέσω λόγω ημερών αλλά δεν πειράζει αρκεί να γίνει!!! Χαχαχα

Ένα βήμα τουλάχιστον την φορά...ας γίνει μια αρχή!! Πώς είσαι εσύ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Melikara86 είπε:

32η μέρα κύκλου....απαπαπα στραβή και η ωορρηξία μου 🤣🤣🤣 

Μακάρι να δω το πικ....θα με ακούσεις μέχρι την Θεσσαλονίκη από την χαρά μου 🤣🤣🤣 ναι δυστυχώς δεν θα μπορέσω λόγω ημερών αλλά δεν πειράζει αρκεί να γίνει!!! Χαχαχα

Ένα βήμα τουλάχιστον την φορά...ας γίνει μια αρχή!! Πώς είσαι εσύ;;

Χαχαχαχαχαχαχαχα 

Μακάρι κορίτσι μου, στο εύχομαι!! Επειδή κανείς μεγάλους κύκλους το 32η μέρα ως άνοδο της ορμόνης μάλλον δεν είναι καθόλου περίεργο, εύχομαι να βρεις το πικ μες τις επόμενες μέρες 🙏 σας θέλω και μάχιμους με το σύζυγο 🤭😉❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!πως το βλέπετε σήμερα;;;;;;σας την βάζω επεξεργασμένη και μη επεξεργασμένη...έχω άλλες 4 ημέρες για να έρθει......IMG_20240503_103536.thumb.jpg.18490ccd22978772c29143ac417e44a3.jpgIMG_20240503_103624.thumb.jpg.7af5d0496d351cc1cfeee0a51ffbc255.jpg

Κοπέλα μου είμαστε μαζί..περιμένω και εγώ σε 4 μέρες..βλέπω μια γραμμή στην επεξεργασμένη! Εύχομαι να μην είναι εξάτμισης και να σκουραινει όσο περνάνε οι μέρες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοιμήθηκα 12 ώρες που λέτε! 😅 Νομίζω η εξάντληση ήταν προφανής γι'αυτό και το χρειαζομουν... Σήμερα σηκώθηκα κι οι χθεσινές έντονες κράμπες υποχώρησαν κάπως, δε νιώθω σχεδόν τίποτα προς το παρόν απλά παρατηρώ ότι λαχανιαζω με το παραμικρό και συμβαίνει και μια συχνοουρια μπορώ να πω. Μια γουλια νερό και τρέχω τουαλέτα τύπου 🙈

Σας ανεβάζω και το σημερινό τεστακι, ένα τελευταίο έμεινε για αύριο και τέλος

Μου φαίνεται ίδια ένταση της γραμμής με χθες απλά για κάποιο λόγο βγήκαν πιο παχιές οι σημερινές γραμμές, δε ξέρω τι φάση, μπορεί να είναι και τυχαίο 😄

IMG_20240503_115429.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα 

Μακάρι κορίτσι μου, στο εύχομαι!! Επειδή κανείς μεγάλους κύκλους το 32η μέρα ως άνοδο της ορμόνης μάλλον δεν είναι καθόλου περίεργο, εύχομαι να βρεις το πικ μες τις επόμενες μέρες 🙏 σας θέλω και μάχιμους με το σύζυγο 🤭😉❤️

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου , μακάρι!! 

Τον έχω σε απόσταση αυτές τις μέρες χαχα σήμερα όμως θα του κάνω την χάρη 🤣🤣🤣 θα του παραδωθω🤣🤣🤣🤣😝😝😝

Αύριο δυστυχώς λόγω δουλειάς του θα λείπει! ( Σκέφτομαι όμως μήπως τον καταφέρω πριν φύγει) Απλά δεν θέλω να τον αγχωσω οπότε δεν θα του πω για το τέστ!! 

Έκανα ένα τώρα από περιέργεια ( τα έχω πολλά βλέπεις χαχαχ) 

Θα στο ανεβάσω εδώ να δεις μία! Ευχαριστώ πολυ πολύ όλες σάς....είμαι μόνη μου σε όλο αυτό ...δεν μπορώ να το μοιραστώ με κάποιον και είστε το στήριγμα μου 🫶🏼🫶🏼🫶🏼

(Εννοείται θα κάνω κ μεσημέρι κ βραδάκι τέστ)

IMG_20240503_125808.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Εγώ κοιμήθηκα 12 ώρες που λέτε! 😅 Νομίζω η εξάντληση ήταν προφανής γι'αυτό και το χρειαζομουν... Σήμερα σηκώθηκα κι οι χθεσινές έντονες κράμπες υποχώρησαν κάπως, δε νιώθω σχεδόν τίποτα προς το παρόν απλά παρατηρώ ότι λαχανιαζω με το παραμικρό και συμβαίνει και μια συχνοουρια μπορώ να πω. Μια γουλια νερό και τρέχω τουαλέτα τύπου 🙈

Σας ανεβάζω και το σημερινό τεστακι, ένα τελευταίο έμεινε για αύριο και τέλος

Μου φαίνεται ίδια ένταση της γραμμής με χθες απλά για κάποιο λόγο βγήκαν πιο παχιές οι σημερινές γραμμές, δε ξέρω τι φάση, μπορεί να είναι και τυχαίο 😄

IMG_20240503_115429.jpg

Ααααχχχ τι όμορφες κατακοκκινες γραμμουλες...🧿🫶🏼

Χαίρομαι τοοοοσο πολύ ❤️

Λογική η εξάντληση σου κ η ανάγκη για ύπνο!! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!! Ανυπομονώ να πας για υπέρηχο να δούμε το σπορακι 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Εγώ είμαι 32η μέρα κύκλου...άστα να πάνε!!! Έλεγα δεν θα δω θετικό τέστ!! Πρώτο κύκλο είναι που παρακολουθώ ωορρηξία!! Στην αρχή πήγα με υπέρηχο αλλά δεν βλέπαμε τίποτα. Έπειτα είπα να το παρακολουθήσω σπίτι και αν δω ότι κάτι πάει να γίνει να πάω για υπέρηχο! Αλλά μάλλον αν όντως κάτι πάει να γίνει δεν θα προλάβω λόγω ημερών να το επιβεβαίωσω... Δεν πειράζει ας γίνει να δω κόκκινη γραμμή και δεν πειράζει!! Εσύ;; Το παρακολουθείς καιρό με τέστ;;

Εγώ είμαι 3η περίοδο μετά την αποξεση , στην ουσία 2 κύκλους παρακολουθώ σωστά με τεστ , ήθελα και γω να πάω για κάποιο υπέρηχο αλλά δεν έχω ακόμα στάνταρ γιατρό, πρέπει να έρθω σε επικοινωνία με κάποιο που έχω κατά νου , μήπως χρειάζεται να κάνω και τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...