Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Συμφωνώ κι εγώ με τα συμπτώματα, δεν έχω κάτι καινούργιο - το στήθος πονάει αρκετά σε σημείο να μη μπορώ να βολευτω καλά όταν ξαπλώνω πλαγίως, νιώθω μονίμως εξαντλημένη χωρίς να κάνω τίποτα, λαχάνιασμα με το παραμικρό... Πονοκέφαλος με πιάνει σε κάτι άκυρες φάσεις, αρχικά νόμιζα ότι είναι απ' το σκρολαρισμα στο κινητό αλλά με έπιασε και στο τραπέζι σήμερα - βέβαια μπορεί να ήταν κι απ' το ατέρμονο μασαμπουκιασμα 😅 

Ναυτίες εγώ προς το παρόν δεν έχω, μόνο όταν βουρτιζω τα δόντια μου νιώθω λίγο μπλιεχ, αλλά τίποτε άλλο.

Οπότε αύριο θα μας κάνεις εσύ την αρχή @Kate1992 μου, περιμένουμε νεακια σου 🙏🙏🙏

Εν τω μεταξύ έχω και ραντεβού αύριο για ολικό ρεντιφιε για τη βάπτιση, οπότε θα τον ρωτήσω και το γυναικολόγο αν είναι οκ για ημιμόνιμο 🤭

"Ατέρμονο μασαμπουκιασμα"

Ένα δάκρυ κύλησε 😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Συμφωνώ κι εγώ με τα συμπτώματα, δεν έχω κάτι καινούργιο - το στήθος πονάει αρκετά σε σημείο να μη μπορώ να βολευτω καλά όταν ξαπλώνω πλαγίως, νιώθω μονίμως εξαντλημένη χωρίς να κάνω τίποτα, λαχάνιασμα με το παραμικρό... Πονοκέφαλος με πιάνει σε κάτι άκυρες φάσεις, αρχικά νόμιζα ότι είναι απ' το σκρολαρισμα στο κινητό αλλά με έπιασε και στο τραπέζι σήμερα - βέβαια μπορεί να ήταν κι απ' το ατέρμονο μασαμπουκιασμα 😅 

Ναυτίες εγώ προς το παρόν δεν έχω, μόνο όταν βουρτιζω τα δόντια μου νιώθω λίγο μπλιεχ, αλλά τίποτε άλλο.

Οπότε αύριο θα μας κάνεις εσύ την αρχή @Kate1992 μου, περιμένουμε νεακια σου 🙏🙏🙏

Εν τω μεταξύ έχω και ραντεβού αύριο για ολικό ρεκτιφιε για τη βάπτιση, οπότε θα τον ρωτήσω και το γυναικολόγο αν είναι οκ για ημιμόνιμο 🤭

Μακάρι @Θέτις Κ.μου να έχω καλά και να σας κάνω την αρχή εγώ ❤️❤️🙏🙏🙏🙏

αν δν σε αφήσει για ημιμονιμο ο γιατρός καντα μανό απλό 1 μέρα πριν από την βάφτιση! Εγώ έτσι τ εκανα τώρα γ το Πάσχα! Από αύριο τέλος θα τα ξεβάψω μιας και άρχισαν ν χαλάνε ! Σε 3 μήνες πάλι 😂🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! 

Εύχομαι να περάσατε όμορφα τις μέρες του Πάσχα... 

συγχαρητήρια στα κορίτσια με τα θετικά τεστάκια!! αναμένουμε αύριο τα νέα σας μετά τους υπερηχους που θα είναι υπέροχοι!! 

Ε΄γώ δεν περιμένω στις 14/5 με βάση την εφαρμογή αλλά ίσως και στις 12/5 να κάνει την εμφάνιση της αν δεν έχει γίνει το καλο!! Στην αναμονή και βλέπουμε... από συμπτώματα δεν έχω κάτι τρανταχτό, πέρα από έντονα πρησμένο το στήθος μου!! Κάθε φορά όμως το ίδιο νιώθω.. αχ δεν ξέρω καθόλου... είμαι στα 36 και ένα άγχος με έχει πιάσει... ότι το άφησα πολύ μέχρι να το πάρω απόφαση για δεύτερο παιδάκι... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini ποσο ειναι το πρωτο σου? Θυμησε μου. Γυρω στα 5 αν θυμαμαι καλα? Καταλαβαινω τ αγχος σου. Αλλα για να μην το επαιρνες αποφαση τοσο καιρο θα ειχες τους λογους σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Εγώ σήμερα πήγα σ ένα εφημερεύον φαρμακείο να πάρω ένα τεστακι έτσι για να βεβαιωθω ότι είναι ακόμα εδώ 🤣🤣

Όλα καλά, είμαι έγκυος χαχαχαχα

Ο γιατρός που λέτε μου είπε δε θέλει άλλη χοριακή, οπότε αγωνιώ αύριο για το ραντεβού, δε περνούν οι ώρες 😅 κατά τ αλλά θα ψήσουμε και σήμερα κι αρχίζω κι ανησυχώ αν θα μου κάνει το φόρεμα για τη βάπτιση 🤣🤣🤣

IMG_20240507_093450.jpg

Βγαζςξς το άχτι σου ??? Καλά σου είπε ο γιατρός γτ να κάνεις άλλη ?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mantarini ποσο ειναι το πρωτο σου? Θυμησε μου. Γυρω στα 5 αν θυμαμαι καλα? Καταλαβαινω τ αγχος σου. Αλλα για να μην το επαιρνες αποφαση τοσο καιρο θα ειχες τους λογους σου. 

θα γίνει 5 τον Νοέμβριο...  Ζορίστηκα πολύ με το ξενύχτι, την επιλόχιο... και όλα αυτά που περνάει μια πρωτομάνα.. Ακόμα το σκέφτομαι δηλαδή... αλλά θέλω πολύ να έχει ένα αδερφάκι.. άσε που το ζητάει έντονα το τελευταίο καιρό... οπότε είπα ή τώρα ή ποτέ!! :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Μεγάλη αγωνία κι από εδώ! 
Θέλω τόσο πολύ να μου πει η γιατρός ότι βλέπει σάκο και είναι ενδομήτρια να μου φύγει το πρώτο άγχος. Σκέφτομαι θετικά όσο μπορώ αλλά παραμένω συγκρατημένη.

Πάντως σήμερα δεν περνάω πολύ καλά 😅 πονοκέφαλος, ναυτία, κούραση. 

Αναμένω τα αποτελέσματα από όλες 😍🙏🏼

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κ γώ μια από τα ίδια!!!θελω ν μαι αισιόδοξη αλλά ταυτόχρονα κ συγκρατημένη!!! 
εγώ την κούραση κ την υπνηλία έχω γενικά! Κ χθες το βράδυ είχα τάση γ εμετο αλλά ευτυχώς δν εκανα 

εσυ αύριο θ πας;;;;

Κούνια που σας κουναγιε και ακόμα σας κουνάει..

Πραγματικά έτσι έλεγα να πάω να μου πει βλέπει σάκο βλέπει ενδομήτριο κτλ κτλ 

Τελικά το άγχος ΔΕΝ φεύγει ποτέ 🤫🤫 σας το λέω μην μπορείτε😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Κούνια που σας κουναγιε και ακόμα σας κουνάει..

Πραγματικά έτσι έλεγα να πάω να μου πει βλέπει σάκο βλέπει ενδομήτριο κτλ κτλ 

Τελικά το άγχος ΔΕΝ φεύγει ποτέ 🤫🤫 σας το λέω μην μπορείτε😂😂😂

πες το ψέμματα... κάθε φορά που είχα ραντεβού για υπέρηχο αγχωνόμουν πολύ μέχρι να δούμε ότι χτυπάει η καρδούλα... όταν έκανα την αυχενική  και τελειώσαμε ξέσπασα σε κλάμματα... δεν μπορούσα να ηρεμίσω απ΄ο το άγχος μου... δεν φεύγει ποτέ το άτιμο.. ακούστε την @Παρασκευαιδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mantarini εύχομαι να του χαρισεις σύντομα τότε ενα αδερφακι! Τη 2η φορα ο χρονος περναει πολυ πιο γρήγορα. Εχεις ηδη ενα παιδι που πας με την καθημερινότητα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Mantarini εύχομαι να του χαρισεις σύντομα τότε ενα αδερφακι! Τη 2η φορα ο χρονος περναει πολυ πιο γρήγορα. Εχεις ηδη ενα παιδι που πας με την καθημερινότητα του.

Αυτό σκέφτομαι ότι τώρα ξέρω τι με περιμένει... θα έχω και τη μεγάλη με τις δραστηριότητες της και το σχολείο της... θα περάσει ο καιρός νεράκι... μακάρι να έρθει και όλα να πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! 

Εύχομαι να περάσατε όμορφα τις μέρες του Πάσχα... 

συγχαρητήρια στα κορίτσια με τα θετικά τεστάκια!! αναμένουμε αύριο τα νέα σας μετά τους υπερηχους που θα είναι υπέροχοι!! 

Ε΄γώ δεν περιμένω στις 14/5 με βάση την εφαρμογή αλλά ίσως και στις 12/5 να κάνει την εμφάνιση της αν δεν έχει γίνει το καλο!! Στην αναμονή και βλέπουμε... από συμπτώματα δεν έχω κάτι τρανταχτό, πέρα από έντονα πρησμένο το στήθος μου!! Κάθε φορά όμως το ίδιο νιώθω.. αχ δεν ξέρω καθόλου... είμαι στα 36 και ένα άγχος με έχει πιάσει... ότι το άφησα πολύ μέχρι να το πάρω απόφαση για δεύτερο παιδάκι... 

 

Μικρή είσαι ακόμα κοριτσάκι μου!!! Θα έρθει!! Ποσο καιρό προσπαθείτε για το 2ο;

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Κούνια που σας κουναγιε και ακόμα σας κουνάει..

Πραγματικά έτσι έλεγα να πάω να μου πει βλέπει σάκο βλέπει ενδομήτριο κτλ κτλ 

Τελικά το άγχος ΔΕΝ φεύγει ποτέ 🤫🤫 σας το λέω μην μπορείτε😂😂😂

Ποτε όμως!! Να δούμε σάκο, μετά να ακουσεις καρδούλα, αυχενική, μέχρι να το αισθανθείς να περιμένεις τον επόμενο υπέρηχο να το δεις κλπ… Δεν συζητώ αφού γεννηθούν.. Πόσο μα πόσο δίκιο έχεις.. @Kate1992 @Θέτις Κ. από τη στιγμή που γινόμαστε μανούλες πάντα κάτι βρίσκουμε να αγχωνόμαστε🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Κούνια που σας κουναγιε και ακόμα σας κουνάει..

Πραγματικά έτσι έλεγα να πάω να μου πει βλέπει σάκο βλέπει ενδομήτριο κτλ κτλ 

Τελικά το άγχος ΔΕΝ φεύγει ποτέ 🤫🤫 σας το λέω μην μπορείτε😂😂😂

Το ξερω!! Έτσι είναι.. απλά σε αυτή την εγκυμοσύνη είπα ένα βήμα τη φορά, για να μην σκάσω από το συνολικό άγχος 😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! 

Εύχομαι να περάσατε όμορφα τις μέρες του Πάσχα... 

συγχαρητήρια στα κορίτσια με τα θετικά τεστάκια!! αναμένουμε αύριο τα νέα σας μετά τους υπερηχους που θα είναι υπέροχοι!! 

Ε΄γώ δεν περιμένω στις 14/5 με βάση την εφαρμογή αλλά ίσως και στις 12/5 να κάνει την εμφάνιση της αν δεν έχει γίνει το καλο!! Στην αναμονή και βλέπουμε... από συμπτώματα δεν έχω κάτι τρανταχτό, πέρα από έντονα πρησμένο το στήθος μου!! Κάθε φορά όμως το ίδιο νιώθω.. αχ δεν ξέρω καθόλου... είμαι στα 36 και ένα άγχος με έχει πιάσει... ότι το άφησα πολύ μέχρι να το πάρω απόφαση για δεύτερο παιδάκι... 

 

Κορίτσι μου είμαστε μαζί και γω εκείνες τις μέρες δε περιμένω, σύμφωνα με τα τεστακια είμαι 5 μέρες μετά την ωορρηξία σήμερα,  για να δούμε 🤞 εαυ σε ποια μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Κούνια που σας κουναγιε και ακόμα σας κουνάει..

Πραγματικά έτσι έλεγα να πάω να μου πει βλέπει σάκο βλέπει ενδομήτριο κτλ κτλ 

Τελικά το άγχος ΔΕΝ φεύγει ποτέ 🤫🤫 σας το λέω μην μπορείτε😂😂😂

Πφφφφφ 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ να μας πάνε όλα καλά μέχρι τέλους θα πω εγώ τουλάχιστον να αποσυμφόριζομαστε λίγο λίγο από το άγχος !! @Naty και @Θέτις Κ. cross fingers και αναμένουμε για τα νέα 🤞🤞🤞🤞🧿🧿🧿❤️❤️❤️🙏🙏🙏🤰🏼🤰🏼🤰🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααα! Επιστροφή στην καθημερινότητα μετά τις ολιγοήμερες διακοπές..

Περιμένουμε τα νέα σας από τα σποράκια ❤️ @Θέτις Κ. @Naty_ @Kate1992

Εγώ αδιαθέτησα χθες, στην ώρα της και με πολύ πόνο..πάμε για τον επόμενο μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πφφφφφ 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ να μας πάνε όλα καλά μέχρι τέλους θα πω εγώ τουλάχιστον να αποσυμφόριζομαστε λίγο λίγο από το άγχος !! @Naty και @Θέτις Κ. cross fingers και αναμένουμε για τα νέα 🤞🤞🤞🤞🧿🧿🧿❤️❤️❤️🙏🙏🙏🤰🏼🤰🏼🤰🏼

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ❤️ όλα καλά θα μας πάνε, ξύπνησα με πολύ θετική διάθεση σήμερα 🌈🌈💝

Μίλησα και με το γιατρό, στις 2.30 θα πάω να με δει, και είπε οκ για το ημιμόνιμο που έχω στις 12. Οπότε βουρ για περιποίηση και χαλάρωση 💅💆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααα! Επιστροφή στην καθημερινότητα μετά τις ολιγοήμερες διακοπές..

Περιμένουμε τα νέα σας από τα σποράκια ❤️ @Θέτις Κ. @Naty_ @Kate1992

Εγώ αδιαθέτησα χθες, στην ώρα της και με πολύ πόνο..πάμε για τον επόμενο μήνα...

Πάμε δυναμικά κορίτσι μου!! 💪💪 Το σημαντικότερο όμως είναι ότι το σώμα σου δουλεύει ρολόι, το ουράνιο τόξο σου θα έρθει σύντομα ❤️🌈 είπαμε, δε παραδίδουμε τα όπλα!! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημέρα κορίτσιαααα! Επιστροφή στην καθημερινότητα μετά τις ολιγοήμερες διακοπές..

Περιμένουμε τα νέα σας από τα σποράκια ❤️ @Θέτις Κ. @Naty_ @Kate1992

Εγώ αδιαθέτησα χθες, στην ώρα της και με πολύ πόνο..πάμε για τον επόμενο μήνα...

Το σώμα ξέρει τι πρέπει να κάνει 🫶

Ξεκουράσου αυτές τις μέρες και με το καλό μόλις σου τελειώσει θα κάνετε νέα προσπάθεια 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ;

εγω γύρισα από το πατρικο μου πολύ κούραση σήμερα είμαι κομμάτια πολλές ώρες το ταξίδι 😮💨

περιμένουμε νέα σας από γιατρους κορίτσια ολα καλά θα είναι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μουυυυυ είδα τη πιο όμορφη εικόνα στη ζωή μου!!!! Τν πρώτο κου υπέρηχο! Την κουκκίδα μου 🥺🥺🥺🫠🫠🫠❤️❤️❤️έρωτας!!! Μου είπε θ ναι πολύ νωρίς! 5 εβδομάδων περίπου μ έβγαλε ! Είσαι 3η μέρα καθυστέρησης μ λέει ειδαμε αυτό που έπρεπε ν δούμε προχωράμε παρακάτω! Θα ρθεις μ λέει πάλι τέλος της άλλης βδομάδας να σε δω!!! Συνεχιζω τ φάρμακα που έπαιρνα κανονικά, δν μ έγραψε κατι σε εξετάσεις! Και επίσης μ είπε ν μην κάνω β χοριακη ξανά! Είμαστε εντάξει! 
ευχομαι και στα κορίτσια μιυ @Naty και @Θέτις Κ.να είναι όλα καλά και να δούνε τη δίκη τους κουκκίδα το δικό τους σποράκι❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μουυυυυ είδα τη πιο όμορφη εικόνα στη ζωή μου!!!! Τν πρώτο κου υπέρηχο! Την κουκκίδα μου 🥺🥺🥺🫠🫠🫠❤️❤️❤️έρωτας!!! Μου είπε θ ναι πολύ νωρίς! 5 εβδομάδων περίπου μ έβγαλε ! Είσαι 3η μέρα καθυστέρησης μ λέει ειδαμε αυτό που έπρεπε ν δούμε προχωράμε παρακάτω! Θα ρθεις μ λέει πάλι τέλος της άλλης βδομάδας να σε δω!!! Συνεχιζω τ φάρμακα που έπαιρνα κανονικά, δν μ έγραψε κατι σε εξετάσεις! Και επίσης μ είπε ν μην κάνω β χοριακη ξανά! Είμαστε εντάξει! 
ευχομαι και στα κορίτσια μιυ @Naty και @Θέτις Κ.να είναι όλα καλά και να δούνε τη δίκη τους κουκκίδα το δικό τους σποράκι❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να χαρεις το ταξίδι αυτό όσο πιο πολύ μπορείς με ηρεμία 🤰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μουυυυυ είδα τη πιο όμορφη εικόνα στη ζωή μου!!!! Τν πρώτο κου υπέρηχο! Την κουκκίδα μου 🥺🥺🥺🫠🫠🫠❤️❤️❤️έρωτας!!! Μου είπε θ ναι πολύ νωρίς! 5 εβδομάδων περίπου μ έβγαλε ! Είσαι 3η μέρα καθυστέρησης μ λέει ειδαμε αυτό που έπρεπε ν δούμε προχωράμε παρακάτω! Θα ρθεις μ λέει πάλι τέλος της άλλης βδομάδας να σε δω!!! Συνεχιζω τ φάρμακα που έπαιρνα κανονικά, δν μ έγραψε κατι σε εξετάσεις! Και επίσης μ είπε ν μην κάνω β χοριακη ξανά! Είμαστε εντάξει! 
ευχομαι και στα κορίτσια μιυ @Naty και @Θέτις Κ.να είναι όλα καλά και να δούνε τη δίκη τους κουκκίδα το δικό τους σποράκι❤️❤️

Αχ κορίτσι μου τι όμορφο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις ❤️❤️❤️❤️ και τί κύμα αισιοδοξίας κι ευτυχίας μας περνάς! Έχω χαρεί απίστευτα, συγχαρητήρια αγάπη μου, ζησ' το όπως ακριβώς σου είπε ο γιατρός σου! Το σποράκι μεγαλώνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μουυυυυ είδα τη πιο όμορφη εικόνα στη ζωή μου!!!! Τν πρώτο κου υπέρηχο! Την κουκκίδα μου 🥺🥺🥺🫠🫠🫠❤️❤️❤️έρωτας!!! Μου είπε θ ναι πολύ νωρίς! 5 εβδομάδων περίπου μ έβγαλε ! Είσαι 3η μέρα καθυστέρησης μ λέει ειδαμε αυτό που έπρεπε ν δούμε προχωράμε παρακάτω! Θα ρθεις μ λέει πάλι τέλος της άλλης βδομάδας να σε δω!!! Συνεχιζω τ φάρμακα που έπαιρνα κανονικά, δν μ έγραψε κατι σε εξετάσεις! Και επίσης μ είπε ν μην κάνω β χοριακη ξανά! Είμαστε εντάξει! 
ευχομαι και στα κορίτσια μιυ @Naty και @Θέτις Κ.να είναι όλα καλά και να δούνε τη δίκη τους κουκκίδα το δικό τους σποράκι❤️❤️

Πόσο χαρηκα με τα νέα!! Πόση αισιοδοξία μας μετέφερες!! Χαίρομαι πολυ για σένα κορίτσι μου, όλα θα πάνε φανταστικά ♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μουυυυυ είδα τη πιο όμορφη εικόνα στη ζωή μου!!!! Τν πρώτο κου υπέρηχο! Την κουκκίδα μου 🥺🥺🥺🫠🫠🫠❤️❤️❤️έρωτας!!! Μου είπε θ ναι πολύ νωρίς! 5 εβδομάδων περίπου μ έβγαλε ! Είσαι 3η μέρα καθυστέρησης μ λέει ειδαμε αυτό που έπρεπε ν δούμε προχωράμε παρακάτω! Θα ρθεις μ λέει πάλι τέλος της άλλης βδομάδας να σε δω!!! Συνεχιζω τ φάρμακα που έπαιρνα κανονικά, δν μ έγραψε κατι σε εξετάσεις! Και επίσης μ είπε ν μην κάνω β χοριακη ξανά! Είμαστε εντάξει! 
ευχομαι και στα κορίτσια μιυ @Naty και @Θέτις Κ.να είναι όλα καλά και να δούνε τη δίκη τους κουκκίδα το δικό τους σποράκι❤️❤️

Απ' τη στιγμή που βλέπουμε υπερηχογραφικά δεν χρειάζεται ούτε για δείγμα η χορική.

Τώρα και με την βούλα έγκυος ψαψαψαψ

Συγχαρητήρια τον Ιανουάριο γεννήτουρια🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.Συγχαρητηρια ξανά σε όλες τις εγκυουλες μας😁♥️Εύχομαι ο,τι καλύτερο και τελειομηνες εγκυμοσύνες.Μολις επέστρεψα από τον υπέρηχο.Ολα καλά και προχωράμε σε ετ την επόμενη Τρίτη το μεσημεράκι.Ευχομαι αυτή την φορά να έρθει να φωλιάσει και να μείνει.Στειλτε όλη την θετική σας ενέργεια ♥️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...