Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenaki12 είπε:

Καλή ανάσταση με υγεία κορίτσια μου!!

ευχομαι πραγματικά του χρόνου  όλες μας να έχουμε σε κοιλιές ή αγκαλιές τα κουτσουνακια μας!!! 
εγω σήμερα 29η ημέρα χωρίς περίοδο μόνο λίγο πρησμένο στήθος , υγρά λευκά .. το χθεσινό τεστ αρνητικότατο.. δεν ξέρω ποτε θα ξανακάνω αν δεν έρθει γιατί τρώω κ απογοήτευση κάθε φορά που το βλέπω αρνητικό .. να έχω ελπίδες άραγε ; 17η ημέρα έκανα ωορρηξία λογικά … αλλά δεν θα έδειχνε πια τι στο καλό; 

Οριακά νομίζω ότι πλέον θα κάνω μόνο με 2-3 μέρες καθυστερήσεις μετά τις ήττες αυτών των μηνών … 

Ποτε δεν ξέρεις… Όσο δεν έρχεται υπάρχει ελπίδα. Πόσες μέρες κραταει η ωχρινικη σου ξέρεις; Εγώ 30η μέρα σήμερα με το ίδιο φούσκωμα κ ενοχλήσεις. Από υγρά τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποιες στιγμές έχω λίγα περισσότερα. Βέβαια βάσει τεστ έχω μέλλον ακόμα η εφαρμογή βγάζει 1η μέρα περιόδου στις 37 μέρες (12/05) Θέλω να αναθάρρεψω γιατί κ στη βιοχημική είχα το ίδιο φούσκωμα που έχω τώρα κ αντίστοιχες ενοχλήσεις αλλά είμαι συγκρατημένη πολύ. Η Ζαΐρα είχε πει για Μάιο κ σκέφτομαι βρε λες;;; @Παρασκευαιδου;;;

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εσύ ξέρεις εχθές σε σκεφτόμουν και έλεγα μακάρι αυτό το κορίτσι να αποκτήσει σύντομα ένα μωράκι 🙏 σε σκέφτομαι πολύ γιατί πέρασες πολλά και εσύ κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο να αποκτήσεις το μωράκι σου!!!καλή Ανάσταση...

Αυτό το ανεβάζω για όλες εμάς..που έχουμε περάσει τον δικό μας Γολγοθά...και εύχομαι σε όλες ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!IMG_20240503_005049.thumb.jpg.cdc12d1e76c4d5b6af5deab7eaedd5aa.jpg

Τι υπέροχο αυτό γλυκιά μου κ δε μπορείς να φανταστείς πόσο μα πόσο με άγγιξε. Περνάω ίσως τη πιο δύσκολη φάση της ζωής μου, με διαφορα πολύ δύσκολα οικογενειακά προβλήματα από το Νοέμβριο κ περιμένω να έρθει κ για μας η Ανάσταση!! Δοξάζω το Θεό που έχουμε την υγεία μας κ κάθε μέρα ελπίζω σ ένα καλύτερο μέλλον. Λέω που θα πάει θα έρθει κ σε μας κάτι καλό κ θα τελειώσει όλο αυτό που ζούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ποτε δεν ξέρεις… Όσο δεν έρχεται υπάρχει ελπίδα. Πόσες μέρες κραταει η ωχρινικη σου ξέρεις; Εγώ 30η μέρα σήμερα με το ίδιο φούσκωμα κ ενοχλήσεις. Από υγρά τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποιες στιγμές έχω λίγα περισσότερα. Βέβαια βάσει τεστ έχω μέλλον ακόμα η εφαρμογή βγάζει 1η μέρα περιόδου στις 37 μέρες (12/05) Θέλω να αναθάρρεψω γιατί κ στη βιοχημική είχα το ίδιο φούσκωμα που έχω τώρα κ αντίστοιχες ενοχλήσεις αλλά είμαι συγκρατημένη πολύ. Η Ζαΐρα είχε πει για Μάιο κ σκέφτομαι βρε λες;;; @Παρασκευαιδου;;;

Τι υπέροχο αυτό γλυκιά μου κ δε μπορείς να φανταστείς πόσο μα πόσο με άγγιξε. Περνάω ίσως τη πιο δύσκολη φάση της ζωής μου, με διαφορα πολύ δύσκολα οικογενειακά προβλήματα από το Νοέμβριο κ περιμένω να έρθει κ για μας η Ανάσταση!! Δοξάζω το Θεό που έχουμε την υγεία μας κ κάθε μέρα ελπίζω σ ένα καλύτερο μέλλον. Λέω που θα πάει θα έρθει κ σε μας κάτι καλό κ θα τελειώσει όλο αυτό που ζούμε. 

Αχ δεν ξέρω καθόλου .. γενικά περίοδο έχω ψιλό σταθερά 28 μέρες σπάνια παίζω +/- 1-2 μέρες αλλά όσο περνάει ο καιρός μαθαίνω κ αλλά για το σώμα μου κ τον κύκλο μου .. πως μπορώ να το βρω ;; Είναι οι μέρες ουσιαστικά από την ωορρηξία μέχρι να έρθει περίοδος ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Αχ δεν ξέρω καθόλου .. γενικά περίοδο έχω ψιλό σταθερά 28 μέρες σπάνια παίζω +/- 1-2 μέρες αλλά όσο περνάει ο καιρός μαθαίνω κ αλλά για το σώμα μου κ τον κύκλο μου .. πως μπορώ να το βρω ;; Είναι οι μέρες ουσιαστικά από την ωορρηξία μέχρι να έρθει περίοδος ;;

Ακριβώς όπως το είπες!! Θεωρητικά είναι 14 μέρες αλλά διαφέρει σε κάθε γυναίκα. Κάποιες έχουν 12. Εγώ πχ είμαι ακριβώς στις 14

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Αχ δεν ξέρω καθόλου .. γενικά περίοδο έχω ψιλό σταθερά 28 μέρες σπάνια παίζω +/- 1-2 μέρες αλλά όσο περνάει ο καιρός μαθαίνω κ αλλά για το σώμα μου κ τον κύκλο μου .. πως μπορώ να το βρω ;; Είναι οι μέρες ουσιαστικά από την ωορρηξία μέχρι να έρθει περίοδος ;;

Κορίτσι μ σαν να διαβάζω εμένα!!! Αλήθεια σ λέω!!! Σε κάθε κύκλο όλο κ κατι καινούριο για συμπτωμα κ τώρα π είμαι έγκυος σχεδόν τίποτα!!! Επίσης εμένα με βοήθησε πολύ γ ν καταλάβω το σώμα μιυ η παρακολούθηση κύκλου σε συνδιασμο με τ τεστ ωορρηξιας! Εγώ έτσι το έπιασα το σποράκι μ!!🙏❤️ εμένα μ ερχόταν περίοδος άλλοτε 12 μέρες άλλοτε 14 16 18 μετά την υποτιθέμενη ωορρηξια! Δν ήξερα όμως πραγματικά αν εκανα τότε που μπορεί ν πονουσα εγώ η μπορεί ν εκανα τεστ! Όποτε τεστ ωορρηξιας σε συνδιασμο με υπέρηχο μ έφεραν το θαυματακι μ 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια Η Ανασταση Του Κυρίου να αναστήσει τις ψυχές μας και τις ζωές μας ..να έχουμε υγεία και να φέρει σε όλους μας αυτό που επιθυμεί η καρδιά μας!! 

Ανεβάζω τεστακια που έκανα κ σήμερα...αλλά δεν βλέπω δυστυχώς καμία διαφορά!! 

 

Screenshot_2024-05-04-23-24-59-306_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάκια μου!!! Χριστός Ανέστη!!! Εύχομαι η Ανάσταση του Κυρίου να φέρει σε όλες μας ότι ποθούμε κ υγεία στις οικογένειες μας!!! Να περάσετε υπέροχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2024 at 1:28 ΠΜ, ο/η Mboo είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούργια στην ομάδα, προσπαθούμε εδώ και 1 χρόνο με το αγόρι μου αλλά λόγω ΣΠΩ δεν έχουμε δει δεύτερη γραμμουλα😢 έχουμε δοκιμάσει όλες τις βιταμίνες(ινοσιτολη-glucophage) αλλά τίποτα. Σπερμα πολύ καλό, σαλπιγγογραφια πολύ καλή, όποτε το μόνο που μας εμποδίζει είναι η ωορρηξία που δεν γίνεται σχεδόν ποτέ. Ξεκινήσαμε πρόκληση με σερπαφαρ και ovitrelle και πάμε για σπερματέγχυση. Είχε καμία επιτυχία με την σπερματέγχυση;;; 

Η @Mpourmpoulo μας νομίζω μπορεί να σου πει τα πάντα για τη σπερματέγχυση κορίτσι μου. Επειδή είσαι δοκιμαστικό μέλος αργούν τα μηνύματα σου να εμφανιστούν. Μόλις φτάσεις τα 20 θα εμφανίζονται αμέσως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9EA0BC16-222F-4AFD-B0F9-423FBED3B4FA.thumb.png.0c26af742a37cc8446ddad45697cd0f2.pngΚορίτσια μου καλημέρα!!!! Χριστός Ανέστη! Το φως της Αναστάσης μας θυμίζει πως κάθε σκοτεινού δρόμου υπάρχει το φως!!! Όλοι οι δύσκολοι δρόμοι και μονοπάτια μας οδηγούν σε πολύ όμορφα μέρη πάντα! Ευχομαι Υγεία πάνω απ όλα και του χρόνου το Πάσχα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες να κρατάνε το θαυματακι τους στην αγκαλιά τους , και τα κορίτσια που προσπαθούνε να χει τρυπώσει μέσα στη κοιλιτσα τους 🙏🙏🙏❤️🧿🌈

κοριτσια εγώ εκανα και σήμερα το πρωί τ τεστακι μου μιας και σήμερα ξεκινάει η 1η μέρα καθυστέρησης ! 🙏🙏

Το πρώτο είναι τη Παρασκευή το δεύτερο το Σάββατο και το τρίτο σήμερα τη Κυριακή! 🫠

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη!!! 
Υγεία και ευτυχία σε όλο τον κόσμο! 
Εύχομαι σε όλες σύντομα να κρατούν στην αγκαλιά τους ότι λαχταρούν!!!

Εχθές το βράδυ ένιωσα για πρώτη φορά την Μπέμπα….τι ωραία αίσθηση!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

9EA0BC16-222F-4AFD-B0F9-423FBED3B4FA.thumb.png.0c26af742a37cc8446ddad45697cd0f2.pngΚορίτσια μου καλημέρα!!!! Χριστός Ανέστη! Το φως της Αναστάσης μας θυμίζει πως κάθε σκοτεινού δρόμου υπάρχει το φως!!! Όλοι οι δύσκολοι δρόμοι και μονοπάτια μας οδηγούν σε πολύ όμορφα μέρη πάντα! Ευχομαι Υγεία πάνω απ όλα και του χρόνου το Πάσχα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες να κρατάνε το θαυματακι τους στην αγκαλιά τους , και τα κορίτσια που προσπαθούνε να χει τρυπώσει μέσα στη κοιλιτσα τους 🙏🙏🙏❤️🧿🌈

κοριτσια εγώ εκανα και σήμερα το πρωί τ τεστακι μου μιας και σήμερα ξεκινάει η 1η μέρα καθυστέρησης ! 🙏🙏

Το πρώτο είναι τη Παρασκευή το δεύτερο το Σάββατο και το τρίτο σήμερα τη Κυριακή! 🫠

 

 

Ωωω πολύ καλό το τεστ σου.. μια χαρά η τιμή της χοριακης σου έχει αυξηθεί πάει σφαίρα το μωρακι σου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ποτε δεν ξέρεις… Όσο δεν έρχεται υπάρχει ελπίδα. Πόσες μέρες κραταει η ωχρινικη σου ξέρεις; Εγώ 30η μέρα σήμερα με το ίδιο φούσκωμα κ ενοχλήσεις. Από υγρά τίποτα το ιδιαίτερο. Κάποιες στιγμές έχω λίγα περισσότερα. Βέβαια βάσει τεστ έχω μέλλον ακόμα η εφαρμογή βγάζει 1η μέρα περιόδου στις 37 μέρες (12/05) Θέλω να αναθάρρεψω γιατί κ στη βιοχημική είχα το ίδιο φούσκωμα που έχω τώρα κ αντίστοιχες ενοχλήσεις αλλά είμαι συγκρατημένη πολύ. Η Ζαΐρα είχε πει για Μάιο κ σκέφτομαι βρε λες;;; @Παρασκευαιδου;;;

Τι υπέροχο αυτό γλυκιά μου κ δε μπορείς να φανταστείς πόσο μα πόσο με άγγιξε. Περνάω ίσως τη πιο δύσκολη φάση της ζωής μου, με διαφορα πολύ δύσκολα οικογενειακά προβλήματα από το Νοέμβριο κ περιμένω να έρθει κ για μας η Ανάσταση!! Δοξάζω το Θεό που έχουμε την υγεία μας κ κάθε μέρα ελπίζω σ ένα καλύτερο μέλλον. Λέω που θα πάει θα έρθει κ σε μας κάτι καλό κ θα τελειώσει όλο αυτό που ζούμε. 

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🙏 

Χριστός Ανέστη!! χρόνια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα Χρίστος Ανέστη...🙏🙏🙏

.ανέβασα εχθές κάτι φωτό με τα τεστακια μου να μου πείτε γνώμες;; Γτ νόμιζω ότι τελικα όσο πάει γίνεται πιο αχνό , αλλά δεν είδα καμία αντίδραση ( μου φάνηκε περίεργο) μήπως δεν φαίνεται η δημοσίευση μου;;; Αυτή εδώ την βλέπετε;;  Αν ναι πατήστε μου μια αντίδραση έστω να καταλάβω!! Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

9EA0BC16-222F-4AFD-B0F9-423FBED3B4FA.thumb.png.0c26af742a37cc8446ddad45697cd0f2.pngΚορίτσια μου καλημέρα!!!! Χριστός Ανέστη! Το φως της Αναστάσης μας θυμίζει πως κάθε σκοτεινού δρόμου υπάρχει το φως!!! Όλοι οι δύσκολοι δρόμοι και μονοπάτια μας οδηγούν σε πολύ όμορφα μέρη πάντα! Ευχομαι Υγεία πάνω απ όλα και του χρόνου το Πάσχα τα κορίτσια που είναι εγκυουλες να κρατάνε το θαυματακι τους στην αγκαλιά τους , και τα κορίτσια που προσπαθούνε να χει τρυπώσει μέσα στη κοιλιτσα τους 🙏🙏🙏❤️🧿🌈

κοριτσια εγώ εκανα και σήμερα το πρωί τ τεστακι μου μιας και σήμερα ξεκινάει η 1η μέρα καθυστέρησης ! 🙏🙏

Το πρώτο είναι τη Παρασκευή το δεύτερο το Σάββατο και το τρίτο σήμερα τη Κυριακή! 🫠

 

 

Όλα καλά πάνε κορίτσι μου... Άρχισε να το πιστεύεις και να ηρεμείς! Ελπίζω όλες όσες θέλουν του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε τα μικράκια μας αγκαλιά!

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Χριστός Ανέστη!!! 
Υγεία και ευτυχία σε όλο τον κόσμο! 
Εύχομαι σε όλες σύντομα να κρατούν στην αγκαλιά τους ότι λαχταρούν!!!

Εχθές το βράδυ ένιωσα για πρώτη φορά την Μπέμπα….τι ωραία αίσθηση!!! 

ΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ όντως!!! Εγώ την αισθάνθηκα 17 Μαρτίου πρώτη φορά και απο τότε κάθε φορά που μου δίνει το παρόν χαμογελάω σαν τη χαζή!!!

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χριστός ανεστη χρόνια πολλά κορίτσια IMG_7270.thumb.jpeg.88d12f05d417f254048a994f44eef18c.jpeg

Χρόνια πολλά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα Χρίστος Ανέστη...🙏🙏🙏

.ανέβασα εχθές κάτι φωτό με τα τεστακια μου να μου πείτε γνώμες;; Γτ νόμιζω ότι τελικα όσο πάει γίνεται πιο αχνό , αλλά δεν είδα καμία αντίδραση ( μου φάνηκε περίεργο) μήπως δεν φαίνεται η δημοσίευση μου;;; Αυτή εδώ την βλέπετε;;  Αν ναι πατήστε μου μια αντίδραση έστω να καταλάβω!! Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️

Κορίτσι μου καλημέρα. Εγώ δεν έχω ιδέα για τα τεστ. Μια χαρά φαινόταν και η χθεσινοβραδινή δημοσιέυση αλλά την ώρα που την ανέβασες δε νομίζω να την είδαν τα κορίτσια. Αληθώς ο Κύριος κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα Χρίστος Ανέστη...🙏🙏🙏

.ανέβασα εχθές κάτι φωτό με τα τεστακια μου να μου πείτε γνώμες;; Γτ νόμιζω ότι τελικα όσο πάει γίνεται πιο αχνό , αλλά δεν είδα καμία αντίδραση ( μου φάνηκε περίεργο) μήπως δεν φαίνεται η δημοσίευση μου;;; Αυτή εδώ την βλέπετε;;  Αν ναι πατήστε μου μια αντίδραση έστω να καταλάβω!! Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️

 Χριστός Ανέστη χρόνια πολλά κορίτσι μου...

Τώρα το είδα το μήνυμα σου...

Κοίτα εγώ με αυτά τα ωορρηξίας ποτέ δεν είχα βρει σκούρα σκούρα γραμμή οπότε και πήρα τα ηλεκτρονικά clear blue και από τότε δεν ασχολούμαι με γραμμουλες...βγαίνει η φατσούλα άρα έχω ωορρηξία...

Δεν ξέρω γιατί σε εμένα δεν λειτούργησε...

Αλλά ίσως κάνεις και αργά ωορρηξία..και εγώ άργησα σε αυτόν τον κύκλο...έκανα 19η..εσύ σε ποια ημέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια,  Χριστός Ανέστη!!! 

Το φετινό Πάσχα ας μας βρει με περισσότερα χαμόγελα υγεία και ευτυχία και να μας χαρίσει σε όλες ό,τι επιθυμούμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Melikara86 έχω κάνει ανάρτηση τα δικά μου τεστ , μπορείς να το δεις για να καταλάβεις πώς σκουραίνει η γραμμή,  είναι λίγος καιρός που τα χρησιμοποιώ και γω δε ξέρω αν λειτουργούν σε όλους τους οργανισμους το ιδιο...πιθανον να κανεις πιο αργα ωορρηξία αν εχει μεγαλο κυκλο , μην απελπιζεσαι ομως και μη τα παρατας!!🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Η Ανασταση Του Κυρίου να αναστήσει τις ψυχές μας και τις ζωές μας ..να έχουμε υγεία και να φέρει σε όλους μας αυτό που επιθυμεί η καρδιά μας!! 

Ανεβάζω τεστακια που έκανα κ σήμερα...αλλά δεν βλέπω δυστυχώς καμία διαφορά!! 

 

Screenshot_2024-05-04-23-24-59-306_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg

Εγω τα χρησιμοποιώ αυτά τα τεστ απλά δεν τα βάζω έτσι στην εφαρμογή δεν ξερω πως δουλεύει η εφαρμογή το πικ σου δεν έχει γίνει αλλά σε πια μέρα του κύκλου σου είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Η Ανασταση Του Κυρίου να αναστήσει τις ψυχές μας και τις ζωές μας ..να έχουμε υγεία και να φέρει σε όλους μας αυτό που επιθυμεί η καρδιά μας!! 

Ανεβάζω τεστακια που έκανα κ σήμερα...αλλά δεν βλέπω δυστυχώς καμία διαφορά!! 

 

Screenshot_2024-05-04-23-24-59-306_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg

Κοριτσάκι μου σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; Κ γω αργησα να κάνω ωορρηξία αυτό το μήνα. Από τη στιγμή που κ η γιατρός δεν είδε κυρίαρχο ωοθηλακιο ίσως αργήσει πολύ, ίσως κ να μην κανεις καθόλου αυτό το μήνα δεν ξέρω τι να πω; Το ότι είναι άχνα δε μου λέει απαραίτητα κάτι και μένα αυτό το μήνα έπαιζε μέχρι να βγει το θετικό.

IMG_6289.png

IMG_6288.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Χρόνια πολλά κορίτσια! Χριστος Ανεστη! Το Φως της Ανάστασης να φωτίζει τις ζωές όλων σας και να σας χαρίζει υγεία και οικογενειακή ευτυχία!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2024 at 1:28 ΠΜ, ο/η Mboo είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, είμαι καινούργια στην ομάδα, προσπαθούμε εδώ και 1 χρόνο με το αγόρι μου αλλά λόγω ΣΠΩ δεν έχουμε δει δεύτερη γραμμουλα😢 έχουμε δοκιμάσει όλες τις βιταμίνες(ινοσιτολη-glucophage) αλλά τίποτα. Σπερμα πολύ καλό, σαλπιγγογραφια πολύ καλή, όποτε το μόνο που μας εμποδίζει είναι η ωορρηξία που δεν γίνεται σχεδόν ποτέ. Ξεκινήσαμε πρόκληση με σερπαφαρ και ovitrelle και πάμε για σπερματέγχυση. Είχε καμία επιτυχία με την σπερματέγχυση;;; 

Καλησπερα κορίτσι μου ! Χριστός Ανέστη! Έχω και εγώ ΣΠΩ και φυσικές συλλήψεις δεν είχα μέχρι τώρα παρά μόνο με σπερματεγχυνση όπου έχω κάνει 2 και πέτυχαν και οι δυο απλά η μια ήταν βιοχημικη και η άλλη παλινδρομη ! Έκανες αυγουλακι με τα σερπαφαρ; Πρέπει να γράψεις κάποια μνματα για να εμφανίζονται αμέσως καθώς είσαι νέο μελός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας....είναι 34 η ημέρα κύκλου....θα συνεχίσω να κάνω και βλέπουμε!!! ❤️❤️❤️ 🙏🙏🙏🙏 Να περάσετε όμορφα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...