Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

 

https://www.alachmar.gr/#hcgcalculator μπείτε εδώ όταν θα κάνετε και τη 2η χοριακή. 

 Τις έβαλα τώρα εγώ και τις 2. Η μία Δευτέρα η άλλη Πέμπτη
αυτό το κόκκινο δεν ξέρω τι μπορεί κα σημαίνει, ότι είναι παραπανω από το φυσιολογικό; 

IMG_0276.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μάλλον θα πάω τελικά στο γυναικολόγο της μαμάς μου, περιμένουμε τώρα να μας πάρει πίσω να μας πει ποτέ μπορεί. Εννοείται η αναμονή σκοτώνει! 🤣

Όσο για την ανακοίνωση κανονικά θέλαμε σίγουρα να περιμένουμε μέχρι να επιβεβαιώσουμε ότι είναι ενδομήτριο και πάει καλά, αλλά τώρα λόγω των συνθηκών έπρεπε να το πούμε 😅 αλλά ο λόγος που δεν ήθελα τόσο νωρίς είναι διότι και μένα η μητέρα μου είναι πολύ αγχώδης αλλά τι να κάνουμε.

Εγώ από συμπτώματα σήμερα έχω εντελώς βουλωμένη μύτη, λαχάνιασμα με το παραμικρό, αυξημένα υγρά και το στήθος σαν πέτρες 🥴 δεν αντέχω να Μ ακουμπάει ούτε το σουτιέν 😅

Ενδομήτρια θα είναι! Όλες ενδομητριες θα είναι. Δεν δέχομαι τίποτα λιγότερο πια! 😅

Το στήθος επίσης ναι πονάει. Αλλά αυτό είχα γράψει και τις προάλλες, πως μία αισθάνομαι καλά μία όχι, σαν να έρχονται και να φεύγουν τα συμπτώματα. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

 Τις έβαλα τώρα εγώ και τις 2. Η μία Δευτέρα η άλλη Πέμπτη
αυτό το κόκκινο δεν ξέρω τι μπορεί κα σημαίνει, ότι είναι παραπανω από το φυσιολογικό; 

IMG_0276.png

Εννοεί ότι είναι πάνω απο το διπλασιασμό που λέμε κι είναι μια χαρά! Θέλεις πάντα στα 2 24ωρα να είναι σίγουρα πάνω απο 70%!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!με υγεία και ευτυχία!

Θαύματα υπάρχουν πολλά....

Σας βάζω το δικό μου τεστ.....

Πίστευα δεν θα δω τίποτα σήμερα και όμως είδα 😁  έχω και ακόμα 3 ημέρες για να έρθει η περίοδος 😁IMG_20240504_100159.thumb.jpg.aa8fc5463c7ebe5376ba3faaf592ea7a.jpg

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Χθες κάναμε τη μεγάλη ανακοίνωση στους γονείς μου, είχα πολύ άγχος αλλά χάρηκαν πολύ και συγκινήθηκαν. Βέβαια τους είπα να είμαστε συγκρατημένοι και να μη το λέμε δεξιά κι αριστερά μέχρι να επιβεβαιώσουμε βιωσιμότητα κτλ. 

Τελικά τους κάναμε την έκπληξη με ένα πολύ όμορφο βιβλίο που βρήκαμε με τίτλο "μια βδομάδα με τη γιαγιά και τον παππού" μιας και μας φάνηκε ότι είναι που συμβατό και με τη δική μας περίπτωση αφού ζούμε και στο εξωτερικό.

Σας το αφήνω εδώ σε περίπτωση που το θέλετε κι εσείς είτε για τα παιδάκια σας είτε σαν ιδέα ανακοίνωσης εγκυμοσύνης!! Είναι κατάλληλο για 3-5ετων.

download.jpeg

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σας βάζω και το σημερινό και τελευταίο τεστακι μου, δεν έχω αλλά 🤣🤣

 

IMG_20240504_115547.jpg

Αχ τι ωραία που το ανακοινωσατε έτσι με ωραίο τρόπο, θυμάμαι και μεις τους είχαμε καλέσει ένεκα της εορτής μου και είχαμε πάρει ένα ψεύτικο μωράκι και εμφανίστηκα να το κρατάω,  πλάκα είχε, το μωράκι εννοείται από τότε το έχω εδώ στον καναπέ παρεουλα δεν μπορούσα να το φυλαξω δεν μου πήγαινε καρδιά 

Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου , τι όμορφα μπράβο ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Αννα μου κι εγώ δεν είμαι σίγουρη, νιώθω ότι υπάρχει μια σκιά, αλλά δε μπορώ να το πω με σιγουριά! Εσύ βέβαια από κοντά μπορεί να τη διακρίνεις καλύτερα. Είναι αρκετά νωρίς ακομα, εγώ προσωπικά περιμένω να έχω έστω μια μέρα καθυστέρηση, οπότε περίμενε λιγάκι ακόμα κι επανέλαβε 🙏 εύχομαι να εμφανιστεί μια δυνατή κατακόκκινη γραμμουλα 🤞

Καλημερα κοπέλα μου..το ξέρω ότι είναι νωρίς..δεν ξέρω τι με έπιασε και έκανα το τεστ..θα δείξει..ήρθα διακοπές από χθες και δεν πήρα τεστ μαζί οποτε ότι είναι από Τρίτη τώρα..έχω παντως βουλωμένη μύτη, κρυάδες, ανακατωσούρες και αυξημένα υγρα..

τι ωραία η έκπληξη σας ❤️ πολύ όμορφες στιγμές αυτές! Όλα θα είναι καλά με το σποράκι, ήρθε για να μείνει! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

 

 

Αχ τι ωραία που το ανακοινωσατε έτσι με ωραίο τρόπο, θυμάμαι και μεις τους είχαμε καλέσει ένεκα της εορτής μου και είχαμε πάρει ένα ψεύτικο μωράκι και εμφανίστηκα να το κρατάω,  πλάκα είχε, το μωράκι εννοείται από τότε το έχω εδώ στον καναπέ παρεουλα δεν μπορούσα να το φυλαξω δεν μου πήγαινε καρδιά 

Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου , τι όμορφα μπράβο ❣️❣️❣️❣️

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου ❤️ και φυσικά να το κρατήσεις το μωράκι και σύντομα θα κρατάς το δικό σου μωράκι στην αγκαλιά σου!

Κι εγώ είχα πάρει πέρυσι ένα ημερολόγιο εγκύου και είχα γράψει με μολύβι "το μικρό μας κολοκυθάκι" γιατί είχα ΠΗΤ 16/10/23 και το φωνάζαμε έτσι λόγω του φθινοπώρου... Έχω ακόμα τα τεστ και τους υπερήχους σε ένα κουτί, νομίζω δε θα τα αποχωριστώ ποτέ, δε μου πάει καρδιά, όπως και να χει είναι μέρος της ιστορίας μας, της οικογένειας μας 👼👼

Το ημερολόγιο ευελπιστώ να το χρησιμοποιήσω επιτέλους τώρα 🙏 Μ αρέσει γενικά το scrapbooking και αυτού του είδους τα αναμνηστικά. μας έχει φτιάξει κι η μαμά μου, και για μένα και για τον αδερφό μου, κι είναι τόσο χαριτωμένο να τα διαβάζουμε τώρα που είμαστε ενήλικες 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna_30 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου..το ξέρω ότι είναι νωρίς..δεν ξέρω τι με έπιασε και έκανα το τεστ..θα δείξει..ήρθα διακοπές από χθες και δεν πήρα τεστ μαζί οποτε ότι είναι από Τρίτη τώρα..έχω παντως βουλωμένη μύτη, κρυάδες, ανακατωσούρες και αυξημένα υγρα..

τι ωραία η έκπληξη σας ❤️ πολύ όμορφες στιγμές αυτές! Όλα θα είναι καλά με το σποράκι, ήρθε για να μείνει! 🥰

Καλά έκανες κορίτσι μου, χαλάρωσε, απόλαυσε τις διακοπές σου και εύχομαι με το καλό την τρίτη να έχεις μια όμορφη κόκκινη γραμμουλα ❤️❤️❤️

Πάντως αυτά τα συμπτώματα που περιγράφεις είναι πολύ πολύ θετικά 😉😉

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κι ανταποδίδω 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μάλλον θα πάω τελικά στο γυναικολόγο της μαμάς μου, περιμένουμε τώρα να μας πάρει πίσω να μας πει ποτέ μπορεί. Εννοείται η αναμονή σκοτώνει! 🤣

Όσο για την ανακοίνωση κανονικά θέλαμε σίγουρα να περιμένουμε μέχρι να επιβεβαιώσουμε ότι είναι ενδομήτριο και πάει καλά, αλλά τώρα λόγω των συνθηκών έπρεπε να το πούμε 😅 αλλά ο λόγος που δεν ήθελα τόσο νωρίς είναι διότι και μένα η μητέρα μου είναι πολύ αγχώδης αλλά τι να κάνουμε.

Εγώ από συμπτώματα σήμερα έχω εντελώς βουλωμένη μύτη, λαχάνιασμα με το παραμικρό, αυξημένα υγρά και το στήθος σαν πέτρες 🥴 δεν αντέχω να Μ ακουμπάει ούτε το σουτιέν 😅

Εγώ σήμερα δν έχω πρισμενο στηθος! Χθες είχα και πονούσε λίγο! Επίσης έχω κρυάδες και κόπωση υπνηλία ! Και φυσικά κάποιες κράμπες και τραβήγματα στη κοιλιά και τη μέση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!με υγεία και ευτυχία!

Θαύματα υπάρχουν πολλά....

Σας βάζω το δικό μου τεστ.....

Πίστευα δεν θα δω τίποτα σήμερα και όμως είδα 😁  έχω και ακόμα 3 ημέρες για να έρθει η περίοδος 😁IMG_20240504_100159.thumb.jpg.aa8fc5463c7ebe5376ba3faaf592ea7a.jpg

Νομίζω είναι ξεκάθαρο πλέον!!! Τετάρτη ξέρεις….χοριακη!!!!

Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!!!! 
χαιρομαι πραγματικά για σένα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σας βάζω και το σημερινό και τελευταίο τεστακι μου, δεν έχω αλλά 🤣🤣

 

IMG_20240504_115547.jpg

Μάλλον είσαι πολύ έγκυος 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου ❤️ και φυσικά να το κρατήσεις το μωράκι και σύντομα θα κρατάς το δικό σου μωράκι στην αγκαλιά σου!

Κι εγώ είχα πάρει πέρυσι ένα ημερολόγιο εγκύου και είχα γράψει με μολύβι "το μικρό μας κολοκυθάκι" γιατί είχα ΠΗΤ 16/10/23 και το φωνάζαμε έτσι λόγω του φθινοπώρου... Έχω ακόμα τα τεστ και τους υπερήχους σε ένα κουτί, νομίζω δε θα τα αποχωριστώ ποτέ, δε μου πάει καρδιά, όπως και να χει είναι μέρος της ιστορίας μας, της οικογένειας μας 👼👼

Το ημερολόγιο ευελπιστώ να το χρησιμοποιήσω επιτέλους τώρα 🙏 Μ αρέσει γενικά το scrapbooking και αυτού του είδους τα αναμνηστικά. μας έχει φτιάξει κι η μαμά μου, και για μένα και για τον αδερφό μου, κι είναι τόσο χαριτωμένο να τα διαβάζουμε τώρα που είμαστε ενήλικες 😍

Ναι εννοείται και τα έχω φυλάξει και γω , ααα πολύ ωραία ιδέα αυτό το ημερολόγιο μαρεσε ❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση τώρα σύμφωνα και με τα τεστακια μου , μακάρι να έχω ευχάριστα κι εγώ!!!

Εντωμεταξύ σήμερα αρκετές δουλειές , εδώ στο χωριουδάκι θα πάμε εκκλησία 10 το βράδυ και 11 θα τελειώσει αφού ο παπάς πρέπει να πάει και σε άλλο χωριουδάκι,  πρώτη φορά Πάσχα στο μέρος του αγοριού μου , η αλήθεια είναι πως περνάει από το μυαλό μου πως θα ημουν με μια φουσκωτή κοιλίτσα τώρα αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι 

Εύχομαι καλή ανάσταση σε όλες μας και το άγιο φως της ανάστασης να μας φέρει ό,τι μα ο,τι επιθυμούμε 🤞

20240504_135225.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Χθες κάναμε τη μεγάλη ανακοίνωση στους γονείς μου, είχα πολύ άγχος αλλά χάρηκαν πολύ και συγκινήθηκαν. Βέβαια τους είπα να είμαστε συγκρατημένοι και να μη το λέμε δεξιά κι αριστερά μέχρι να επιβεβαιώσουμε βιωσιμότητα κτλ. 

Τελικά τους κάναμε την έκπληξη με ένα πολύ όμορφο βιβλίο που βρήκαμε με τίτλο "μια βδομάδα με τη γιαγιά και τον παππού" μιας και μας φάνηκε ότι είναι που συμβατό και με τη δική μας περίπτωση αφού ζούμε και στο εξωτερικό.

Σας το αφήνω εδώ σε περίπτωση που το θέλετε κι εσείς είτε για τα παιδάκια σας είτε σαν ιδέα ανακοίνωσης εγκυμοσύνης!! Είναι κατάλληλο για 3-5ετων.

download.jpeg

Τελεια ιδεαααα για ανακοίνωση εγκυμοσύνης❤️ Αντε κορίτσι με το καλοοοοοοοο🙏❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σας βάζω και το σημερινό και τελευταίο τεστακι μου, δεν έχω αλλά 🤣🤣

 

IMG_20240504_115547.jpg

Τουμπανοοοοοοο τα τεστακια σου🥳🥳🥳

στις πριν 22 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλε κάνατε όλες νωρίς νωρίς τεστ και μπήκα στον πειρασμό 😂 4 ημ πριν την αναμενόμενη περίοδο και σας βάζω το τεστακι..κοιμάμαι στο αμάξι συνέχεια ακόμη και σε κοντινές αποστάσεις κ είναι κάτι που το είχα και στην βιοχημική..μπορεί να ειβαι ξαι τυχαίο..

βλεπετε κάτι ρε κορίτσια; Από κινητό νομίζω πως βλέπω μια υπερβολικά αχνη γραμμή 

 

IMG_7456.png

Κοριτσιιιι μου κάτι αχνοφαινετεεεε🙏🙏🙏 περιμενουμε τα επόμενα τεστακια σου🥰

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ εκανα κ γώ πάλι σήμερα τεστακι! Όμως το εκανα τώρα πριν από λίγο! Γιατί το πρωί ξεχάστηκα! 
σας βάζω φωτό το χθεσινό και το σημερινό!4B307250-94F4-47DD-AFD7-F55350B7DB2C.thumb.jpeg.0ff19a99519d32ed878bda1c927e823e.jpegτο σημερινό (μεσημέρι )είναι το πάνω και το χθεσινό(πρωί) είναι το κάτω! 

Τελειαααα τα τεστακια σου και εσενα κορίτσι κου🙏🥰 με το καλοοοοοοοοοοοοο και η χοριακη🥰🙏

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!με υγεία και ευτυχία!

Θαύματα υπάρχουν πολλά....

Σας βάζω το δικό μου τεστ.....

Πίστευα δεν θα δω τίποτα σήμερα και όμως είδα 😁  έχω και ακόμα 3 ημέρες για να έρθει η περίοδος 😁IMG_20240504_100159.thumb.jpg.aa8fc5463c7ebe5376ba3faaf592ea7a.jpg

Κάτι αχνοφαινετε και σε εσενα κορίτσι μου❤️🙏 περιμενουμε και τα επόμενα ❤️❤️❤️

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Κορίτσια εμένα ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση τώρα σύμφωνα και με τα τεστακια μου , μακάρι να έχω ευχάριστα κι εγώ!!!

Εντωμεταξύ σήμερα αρκετές δουλειές , εδώ στο χωριουδάκι θα πάμε εκκλησία 10 το βράδυ και 11 θα τελειώσει αφού ο παπάς πρέπει να πάει και σε άλλο χωριουδάκι,  πρώτη φορά Πάσχα στο μέρος του αγοριού μου , η αλήθεια είναι πως περνάει από το μυαλό μου πως θα ημουν με μια φουσκωτή κοιλίτσα τώρα αλλά προσπαθώ να μη το σκέφτομαι 

Εύχομαι καλή ανάσταση σε όλες μας και το άγιο φως της ανάστασης να μας φέρει ό,τι μα ο,τι επιθυμούμε 🤞

20240504_135225.jpg

Κορίτσι μου καλή επιτυχιααααα🤞🤞🤞

 

καλη ανάσταση κοριτσια μου🙏 το άγιο φως να μας φωτίσει και να μας χαρίσει υγεια σε εμας και στις οικογένειες μας αλλά και να μας γεμισει τις κοιλίτσες μας❤️ στα κοριτσια που οι κοιλίτσες γέμισαν σε λίγο καιρο να γεμίσει και η αγκαλια τους🙏🥰 👶🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Θέτις Κ. εφοσον θα πας για υπερηχο δ χρειάζεται 2η χοριακη. Μην μπαινεις στη διαδικασια. Αναμενουμε κ μεις να δουμε ποτε θα σ πει να πας.

@Kate1992 εσενα ποτε σ έκλεισε υπερηχο? Μπορει να εγραψες κ να μην το ειδα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τελεια ιδεαααα για ανακοίνωση εγκυμοσύνης❤️ Αντε κορίτσι με το καλοοοοοοοο🙏❤️

Τουμπανοοοοοοο τα τεστακια σου🥳🥳🥳

Κοριτσιιιι μου κάτι αχνοφαινετεεεε🙏🙏🙏 περιμενουμε τα επόμενα τεστακια σου🥰

Τελειαααα τα τεστακια σου και εσενα κορίτσι κου🙏🥰 με το καλοοοοοοοοοοοοο και η χοριακη🥰🙏

Κάτι αχνοφαινετε και σε εσενα κορίτσι μου❤️🙏 περιμενουμε και τα επόμενα ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου καλή επιτυχιααααα🤞🤞🤞

 

καλη ανάσταση κοριτσια μου🙏 το άγιο φως να μας φωτίσει και να μας χαρίσει υγεια σε εμας και στις οικογένειες μας αλλά και να μας γεμισει τις κοιλίτσες μας❤️ στα κοριτσια που οι κοιλίτσες γέμισαν σε λίγο καιρο να γεμίσει και η αγκαλια τους🙏🥰 👶🏻

 

Ευχαριστούμε πολύ μπουρμπουλάκι μου γλυκό!!! Με το καλό και στα δικά σου θετικά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo σε ποια μερα τ κυκλου εισαι τωρα? Θα σ ρθει περιοδος κ εχεις τ ελευθερο να ξεκινησεις ετσι?

Σήμερα 31η μέρα μετά την απόξεση! Ναι μου είπε μετά την περίοδο ελεύθερα! Την Πέμπτη έχω ραντεβού μαζί του όποτε θα τον ρωτήσω αν μπορώ σε αυτόν τον κύκλο να κάνω την σπερματεγχυνση αλλιώς μόνοι μας αν είναι εδώ ο σύντροφος στις γόνιμες και τον επόμενο μηνα να κάνω την σπερματεγχυνση ! Θα καταψύξει  και ο σύντροφος σπερμα τις επόμενες μέρες να το εχουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σήμερα 31η μέρα μετά την απόξεση! Ναι μου είπε μετά την περίοδο ελεύθερα! Την Πέμπτη έχω ραντεβού μαζί του όποτε θα τον ρωτήσω αν μπορώ σε αυτόν τον κύκλο να κάνω την σπερματεγχυνση αλλιώς μόνοι μας αν είναι εδώ ο σύντροφος στις γόνιμες και τον επόμενο μηνα να κάνω την σπερματεγχυνση ! Θα καταψύξει  και ο σύντροφος σπερμα τις επόμενες μέρες να το εχουμε !

Κορίτσι μου γλυκό εσύ ξέρεις εχθές σε σκεφτόμουν και έλεγα μακάρι αυτό το κορίτσι να αποκτήσει σύντομα ένα μωράκι 🙏 σε σκέφτομαι πολύ γιατί πέρασες πολλά και εσύ κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο να αποκτήσεις το μωράκι σου!!!καλή Ανάσταση...

Αυτό το ανεβάζω για όλες εμάς..που έχουμε περάσει τον δικό μας Γολγοθά...και εύχομαι σε όλες ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!IMG_20240503_005049.thumb.jpg.cdc12d1e76c4d5b6af5deab7eaedd5aa.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάσταση με υγεία κορίτσια μου!!

ευχομαι πραγματικά του χρόνου  όλες μας να έχουμε σε κοιλιές ή αγκαλιές τα κουτσουνακια μας!!! 
εγω σήμερα 29η ημέρα χωρίς περίοδο μόνο λίγο πρησμένο στήθος , υγρά λευκά .. το χθεσινό τεστ αρνητικότατο.. δεν ξέρω ποτε θα ξανακάνω αν δεν έρθει γιατί τρώω κ απογοήτευση κάθε φορά που το βλέπω αρνητικό .. να έχω ελπίδες άραγε ; 17η ημέρα έκανα ωορρηξία λογικά … αλλά δεν θα έδειχνε πια τι στο καλό; 

Οριακά νομίζω ότι πλέον θα κάνω μόνο με 2-3 μέρες καθυστερήσεις μετά τις ήττες αυτών των μηνών … 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Θέτις Κ. εφοσον θα πας για υπερηχο δ χρειάζεται 2η χοριακη. Μην μπαινεις στη διαδικασια. Αναμενουμε κ μεις να δουμε ποτε θα σ πει να πας.

@Kate1992 εσενα ποτε σ έκλεισε υπερηχο? Μπορει να εγραψες κ να μην το ειδα.

 

Δν μ είπε γ υπέρηχο εμένα ακόμα! Η χοριακη μ ήταν 37 10ημερα ΜΤΩ! Μ είπε θα μιλήσουμε κ πάλι τη Τετάρτη🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σήμερα 31η μέρα μετά την απόξεση! Ναι μου είπε μετά την περίοδο ελεύθερα! Την Πέμπτη έχω ραντεβού μαζί του όποτε θα τον ρωτήσω αν μπορώ σε αυτόν τον κύκλο να κάνω την σπερματεγχυνση αλλιώς μόνοι μας αν είναι εδώ ο σύντροφος στις γόνιμες και τον επόμενο μηνα να κάνω την σπερματεγχυνση ! Θα καταψύξει  και ο σύντροφος σπερμα τις επόμενες μέρες να το εχουμε !

Μπουρμπουλακι μ!!!❤️❤️ πλησιάζουν οι μέρες , έρχεται η Πέμπτη ξαι ο γιατρός θ σ πει πως είναι όλα τέλεια!!! Σύντομα θ δεις θετικό κοριτσάκι μ! Είμαι τόσο σίγουρη γ σένα!!! Αλλωστε το χούμε πει μαζί θ είμαστε εγκυουλες εμείς 🙏🙏🙏 όλα κατευχην να σ πάνε αγάπη μου!!! 🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εσύ ξέρεις εχθές σε σκεφτόμουν και έλεγα μακάρι αυτό το κορίτσι να αποκτήσει σύντομα ένα μωράκι 🙏 σε σκέφτομαι πολύ γιατί πέρασες πολλά και εσύ κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο να αποκτήσεις το μωράκι σου!!!καλή Ανάσταση...

Αυτό το ανεβάζω για όλες εμάς..που έχουμε περάσει τον δικό μας Γολγοθά...και εύχομαι σε όλες ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!IMG_20240503_005049.thumb.jpg.cdc12d1e76c4d5b6af5deab7eaedd5aa.jpg

Μαρινακι μ πάντοτε μετά τη καταιγίδα βγαίνει το ουράνιο τόξο και πάντοτε μετά τον θάνατο έρχεται η ανάσταση!!! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μ! Για όλες μας! 🙏🙏🙏 να έχουμε υγεία πάνω απ όλα και με το καλό να φουσκώσουν οι κοιλίτσες μας!!!! ❤️❤️🤰🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elenaki12 είπε:

Καλή ανάσταση με υγεία κορίτσια μου!!

ευχομαι πραγματικά του χρόνου  όλες μας να έχουμε σε κοιλιές ή αγκαλιές τα κουτσουνακια μας!!! 
εγω σήμερα 29η ημέρα χωρίς περίοδο μόνο λίγο πρησμένο στήθος , υγρά λευκά .. το χθεσινό τεστ αρνητικότατο.. δεν ξέρω ποτε θα ξανακάνω αν δεν έρθει γιατί τρώω κ απογοήτευση κάθε φορά που το βλέπω αρνητικό .. να έχω ελπίδες άραγε ; 17η ημέρα έκανα ωορρηξία λογικά … αλλά δεν θα έδειχνε πια τι στο καλό; 

Οριακά νομίζω ότι πλέον θα κάνω μόνο με 2-3 μέρες καθυστερήσεις μετά τις ήττες αυτών των μηνών … 

Αχ κοριτσάκι μ ποσό σε καταλαβαίνω!!! Έτσι έλεγα κ γώ! Εγώ πιστευα πως ποτέ δν θ δω ροζ γραμμή σε τεστ! Ακόμα και τώρα που κάνω τεστ κάθε μέρα στέκομαι από πάνω μήπως τυχόν δν εμφανιστεί τελικά η ροζ γραμμή! Αλλά είναι εκει και γίνεται ολοένα και πιο ροζ κόκκινη και κλαίω από χαρά κάθε φορά!!!! 😍 

μη το βάζεις κάτω κορίτσι μ!!! Θ ρθει από εκει που δν το περιμένεις και τότε θ αλλάξει όλο σ το είναι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εσύ ξέρεις εχθές σε σκεφτόμουν και έλεγα μακάρι αυτό το κορίτσι να αποκτήσει σύντομα ένα μωράκι 🙏 σε σκέφτομαι πολύ γιατί πέρασες πολλά και εσύ κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο να αποκτήσεις το μωράκι σου!!!καλή Ανάσταση...

Αυτό το ανεβάζω για όλες εμάς..που έχουμε περάσει τον δικό μας Γολγοθά...και εύχομαι σε όλες ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!IMG_20240503_005049.thumb.jpg.cdc12d1e76c4d5b6af5deab7eaedd5aa.jpg

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου❤️ μακάρι να έρθει σε όλες μας ένα μωρακι ή ένα ακόμη μωρακι 🙏 το χειρότερο μου πασχα χωρίς τα αγγελάκια μου και χωρίς τον σύντροφο μου που είναι μακρυα🙏 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Μπουρμπουλακι μ!!!❤️❤️ πλησιάζουν οι μέρες , έρχεται η Πέμπτη ξαι ο γιατρός θ σ πει πως είναι όλα τέλεια!!! Σύντομα θ δεις θετικό κοριτσάκι μ! Είμαι τόσο σίγουρη γ σένα!!! Αλλωστε το χούμε πει μαζί θ είμαστε εγκυουλες εμείς 🙏🙏🙏 όλα κατευχην να σ πάνε αγάπη μου!!! 🌈🌈

Μακάρι κορίτσι μου να σας ακολουθήσω και εσάς και να είμαστε μαζί εγκυουλες 🙏❤️ για μα δούμε θα έρθει συντομα το ουράνιο τόξο ;🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου γλυκό εσύ ξέρεις εχθές σε σκεφτόμουν και έλεγα μακάρι αυτό το κορίτσι να αποκτήσει σύντομα ένα μωράκι 🙏 σε σκέφτομαι πολύ γιατί πέρασες πολλά και εσύ κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα με τον ένα ή τον άλλον τρόπο να αποκτήσεις το μωράκι σου!!!καλή Ανάσταση...

Αυτό το ανεβάζω για όλες εμάς..που έχουμε περάσει τον δικό μας Γολγοθά...και εύχομαι σε όλες ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!IMG_20240503_005049.thumb.jpg.cdc12d1e76c4d5b6af5deab7eaedd5aa.jpg

Τι όμορφη εικόνα Μαρίνα μου;;; Και το μήνυμα πολύ σωστό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...