Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειαααα είσαι με καθυστέρηση;;;;;

Έγκυος είναι καλέ και μ' επιβεβαιωμένη χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katiana1987 είπε:

Έγκυος είναι καλέ και μ' επιβεβαιωμένη χοριακή!!!

Το ξέρω κορίτσι αλλά θέλω να δω πόσο καθυστέρηση έχει...για να δω σε ποια ημέρα βγαίνει έτσι η γραμμουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλή Ανάσταση κορίτσια μου. Εγώ πήγα στην πρώτη το πρωί και κοινώνησα! Του χρόνου εύχομαι να πάμε με τα μωράκια μας αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Θέτις Κ. εγω στην 11η βδομαδα διέκοψα κυηση ενος υγιους εμβρυου λογο θεμα στο πλακουντα. Δυο μερες μετα που μιλουσα με ταχα πολυ καλη μ φιλη και της ειπα οτι μονο κλαιω κ νιωθω οτι δ εχω τιποτα να περιμενω ξερεις τι μου απάντησε? Ε πως! Εχεις! Τα γενεθλια της ελενας (της μεγαλης μου που ηταν ηδη κανονισμενα να γινουν 10 μερες μετα). Λες κ ειμαο 5χρονο κ θα με παρηγορησουν τ γενεθλια. Μου ρθε να της πω κοπελια παιδι έχασα, οχι παραγγελια απο τα σειν. Καμια ενσυναισθηση δυστυχως.

@Melikara86 απο τη στιγμή π αποφασιζεις οτι θες παιδι η λαχταρα ειναι η ιδια ειτε ειναι το πρωτο ειτε το δεκατο. Και γω λεω καθε μερα δοξα το θεο εχω 2 παιδακια υγιεστατα αλλα με ποναει το μωρακι μ π εφυγε τοσο προωρα. Επι μηνες εκλαιγα καθε μα καθε μερα. Ακομα κ τωρα αμα τυχει να μιλήσω γι αυτη την κυηση βουρκωνω. Σχεδον ένα χρονο μετα απο τη μερα εκεινου του θετικου τεστ και νιωθω λες κ ηταν μολις χθες.

Αχ αγάπη μου λυπάμαι πραγματικά! 💔 Η ενσυναίσθηση δυστυχώς λείπει από πολλούς ανθρώπους κι ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις - εγώ πραγματικά έχω πει σε φίλους/ες μας αν δε ξέρεις τι να πεις καλύτερα απλά να πεις "δε ξέρω τι να πω, αλλά είμαι εδώ για να σε ακούσω" είναι πραγματικά το ελάχιστο που μπορεί να κάνει κάποιος/α και φουλ σεβαστό να μη ξέρουν τι να πουν. Είναι καλύτερα να μη πουν τίποτα απ' το να πετάξουν κοτσανες σαν αυτές 😥 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειαααα είσαι με καθυστέρηση;;;;;

Κορίτσι μου όχι! Αύριο θ περίμενα!!! 
κ σε σένα κατι αχνοφαίνεται !!Μακάρι κορίτσι μ ν είσαι κ εσυ 🙏❤️

@Natyμιυ μακάρι να μας πάνε όλα καλά και ν έχουμε χαρές και πανηγυρια τη Τετάρτη!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

Καλε κάνατε όλες νωρίς νωρίς τεστ και μπήκα στον πειρασμό 😂 4 ημ πριν την αναμενόμενη περίοδο και σας βάζω το τεστακι..κοιμάμαι στο αμάξι συνέχεια ακόμη και σε κοντινές αποστάσεις κ είναι κάτι που το είχα και στην βιοχημική..μπορεί να ειβαι ξαι τυχαίο..

βλεπετε κάτι ρε κορίτσια; Από κινητό νομίζω πως βλέπω μια υπερβολικά αχνη γραμμή 

 

IMG_7456.png

Αννα μου κι εγώ δεν είμαι σίγουρη, νιώθω ότι υπάρχει μια σκιά, αλλά δε μπορώ να το πω με σιγουριά! Εσύ βέβαια από κοντά μπορεί να τη διακρίνεις καλύτερα. Είναι αρκετά νωρίς ακομα, εγώ προσωπικά περιμένω να έχω έστω μια μέρα καθυστέρηση, οπότε περίμενε λιγάκι ακόμα κι επανέλαβε 🙏 εύχομαι να εμφανιστεί μια δυνατή κατακόκκινη γραμμουλα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μ χρόνια πολλά καλη ανάσταση ν έχουμε!!! Με υγεία πάνω απ όλα κ πολλά θετικά τεστακια στα κορίτσια π προσπαθούν! Καλούς διπλασιασμούς ν έχουμε εμείς π περιμένουμε ν κάνουμε χοριακη τη Τετάρτη @Θέτις Κ.! 🙏😍

εγω εκανα κ σήμερα πρωινό τεστ ! Νομίζω είναι λίγο πιο σκούρο! 

το πάνω είναι το χθεσινό κ το κάτω το σημερινό 

9ED84C80-D462-415F-B001-91DA929DBC0D.jpeg

Ολοένα και σκουραίνει αγάπη!! Νομίζω είναι πολύ καλή πρόοδος και ακόμα δεν είσαι στην 1η μέρα καθυστέρησης!!! 😍😍😍 Αύριο είπες ήταν η αναμενόμενη έτσι; Είσαι σούπερ!! 

Εγώ δε ξέρω αν θα κάνω χοριακή την Τετάρτη, η γυναικολόγος μου δε μου ζήτησε αλλά ούτε κι ο γυναικολόγος που βρήκα εδώ Ελλάδα. Θα δω αν θα κάνω 🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!με υγεία και ευτυχία!

Θαύματα υπάρχουν πολλά....

Σας βάζω το δικό μου τεστ.....

Πίστευα δεν θα δω τίποτα σήμερα και όμως είδα 😁  έχω και ακόμα 3 ημέρες για να έρθει η περίοδος 😁IMG_20240504_100159.thumb.jpg.aa8fc5463c7ebe5376ba3faaf592ea7a.jpg

Μαρίνα μου σήμερα φαίνεται χωρίς αμφιβολία! 😍😍😍 Πότε θα ήταν η αναμενόμενη;; Θα σκουρυνει κι άλλο ❤️❤️ θα πας για χοριακή κι εσύ Τετάρτη;;

@Naty_ κορίτσι μου εσύ θύμησέ μου, δε θα κάνεις άλλη χοριακή έτσι; Θα πας κατευθείαν για υπέρηχο; Κι αν ναι, πότε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η annie! είπε:

@marinamanoulitsa αγάπη στην επεξεργασμένη φαίνεται ξεκάθαρα στην άλλη δε βλέπω κάτι αλλά δε μας νοιάζει κιόλας αφού φαίνεται στη μια!!!!! 
 

@Kate1992 υπέροχη ωραιότατη σκούρη γραμμή😍😍😍

@Θέτις Κ. περιμένω αντιδράσεις κοριτσάκι μου!! Υπέροχη η σκέψη σας!! 

 @Melikara86 να μην ακούς κανέναν κορίτσι μου!! Πριν τα δίδυμα μας έλεγαν ποτε θα κάνετε παιδί;; Άντε έχετε 1.5 χρόνο παντρεμένοι τι περιμένετε;; Κ μεις να έχουμε το ζόρι μας… Μετά τα δίδυμα αααα τι καλά ένα κ ένα κλείσατε.. κ ποιος σας το είπε αυτό ή τι σας αφορά;;  Δικαίωμα μας το εάν θελουμε 0,1,2,3 παιδιά ή ολόκληρη ομάδα μπάσκετ στην τελική!! Δεν μπορώ… Πλέον ούτε καν μπαίνει στα αυτιά μου.. Δεν ακούω τίποτα κ κανέναν..

Κοριτσια μου εγώ συνεχίζω με τρελό φούσκωμα χωρίς κανένα λόγο κ πονάκια που λέω ήρθε δεν ήρθε.. 29η μερα του κύκλου, η περίοδος άφαντη αλλά αναμενόμενο καθώς θετικό τεστ ωορρηξίας είχα την 23η μέρα.. 

Είσαι ακόμα μακριά απ' την περίοδο κορίτσι, αφού ωορρηξια είχες 23η λογικά θα σου καθυστέρηση αυτός ο κύκλος. Εννοείται εμείς ευχόμαστε να μην έρθει καν!! 🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ολοένα και σκουραίνει αγάπη!! Νομίζω είναι πολύ καλή πρόοδος και ακόμα δεν είσαι στην 1η μέρα καθυστέρησης!!! 😍😍😍 Αύριο είπες ήταν η αναμενόμενη έτσι; Είσαι σούπερ!! 

Εγώ δε ξέρω αν θα κάνω χοριακή την Τετάρτη, η γυναικολόγος μου δε μου ζήτησε αλλά ούτε κι ο γυναικολόγος που βρήκα εδώ Ελλάδα. Θα δω αν θα κάνω 🤷

Αύριο θ περίμενα ναι!!! Κ γώ τη βλέπω ν σκουραινει η αλήθεια είναι!!! Αγχώνομαι λίγο γ τη Τετάρτη γτ είναι μια βδομάδα μετά που θ ξανακάνω χοριακη κ δν ξέρω καθόλου πως κυμαίνεται!!! Θέλω ν ελπίζω πως θ είναι καλό το νουμερακι 🙏🙏🙏Εσυ 300 μονάδες είχες ποια μέρα τ κύκλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Μαρίνα μου σήμερα φαίνεται χωρίς αμφιβολία! 😍😍😍 Πότε θα ήταν η αναμενόμενη;; Θα σκουρυνει κι άλλο ❤️❤️ θα πας για χοριακή κι εσύ Τετάρτη;;

@Naty_ κορίτσι μου εσύ θύμησέ μου, δε θα κάνεις άλλη χοριακή έτσι; Θα πας κατευθείαν για υπέρηχο; Κι αν ναι, πότε;

Κορίτσι μου γλυκό Τετάρτη περιμένω περίοδο!!!έχω ακόμα μέρες....💝 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Χθες κάναμε τη μεγάλη ανακοίνωση στους γονείς μου, είχα πολύ άγχος αλλά χάρηκαν πολύ και συγκινήθηκαν. Βέβαια τους είπα να είμαστε συγκρατημένοι και να μη το λέμε δεξιά κι αριστερά μέχρι να επιβεβαιώσουμε βιωσιμότητα κτλ. 

Τελικά τους κάναμε την έκπληξη με ένα πολύ όμορφο βιβλίο που βρήκαμε με τίτλο "μια βδομάδα με τη γιαγιά και τον παππού" μιας και μας φάνηκε ότι είναι που συμβατό και με τη δική μας περίπτωση αφού ζούμε και στο εξωτερικό.

Σας το αφήνω εδώ σε περίπτωση που το θέλετε κι εσείς είτε για τα παιδάκια σας είτε σαν ιδέα ανακοίνωσης εγκυμοσύνης!! Είναι κατάλληλο για 3-5ετων.

download.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αύριο θ περίμενα ναι!!! Κ γώ τη βλέπω ν σκουραινει η αλήθεια είναι!!! Αγχώνομαι λίγο γ τη Τετάρτη γτ είναι μια βδομάδα μετά που θ ξανακάνω χοριακη κ δν ξέρω καθόλου πως κυμαίνεται!!! Θέλω ν ελπίζω πως θ είναι καλό το νουμερακι 🙏🙏🙏Εσυ 300 μονάδες είχες ποια μέρα τ κύκλου; 

Ήμουν 14η ΜΤΩ, 31η μέρα του κύκλου ☺️

Κι εγώ γι'αυτό αμφιβάλλω αν θα την κάνω την χοριακή γιατί θα είναι αρκετά μετά και δε ξέρω, μπορεί να μου προκαλέσει άγχος για αυτό έλεγα να πάω κατευθείαν για υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι μου γλυκό Τετάρτη περιμένω περίοδο!!!έχω ακόμα μέρες....💝 

Ουυυυυ έχεις ακόμα! Θα γίνει ροζ, μετά φούξια και μετά κατακόκκινο 💗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Ολοένα και σκουραίνει αγάπη!! Νομίζω είναι πολύ καλή πρόοδος και ακόμα δεν είσαι στην 1η μέρα καθυστέρησης!!! 😍😍😍 Αύριο είπες ήταν η αναμενόμενη έτσι; Είσαι σούπερ!! 

Εγώ δε ξέρω αν θα κάνω χοριακή την Τετάρτη, η γυναικολόγος μου δε μου ζήτησε αλλά ούτε κι ο γυναικολόγος που βρήκα εδώ Ελλάδα. Θα δω αν θα κάνω 🤷

Εδώ θα πας για τον πρώτο υπέρηχο να δείτε σάκο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αύριο θ περίμενα ναι!!! Κ γώ τη βλέπω ν σκουραινει η αλήθεια είναι!!! Αγχώνομαι λίγο γ τη Τετάρτη γτ είναι μια βδομάδα μετά που θ ξανακάνω χοριακη κ δν ξέρω καθόλου πως κυμαίνεται!!! Θέλω ν ελπίζω πως θ είναι καλό το νουμερακι 🙏🙏🙏Εσυ 300 μονάδες είχες ποια μέρα τ κύκλου; 

Υπάρχει εφαρμογή στο internet που βάζεις τα νούμερα και τα 24ωρα που τις έκανες και σου βγάζει το ποσοστό αύξησης. Θέλεις να είναι σίγουρα πάνω απο 70%!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εδώ θα πας για τον πρώτο υπέρηχο να δείτε σάκο;

Ναι, διότι επιστρέφω στις 22/05 και έχω ήδη κλείσει με τη δική μου γυναικολόγο για 28/05. Αλλά θα πρέπει να κάνω εδώ τουλάχιστον έναν υπέρηχο να δούμε αν είναι ενδομήτριο, αν εξελίσσεται ομαλά κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Υπάρχει εφαρμογή στο internet που βάζεις τα νούμερα και τα 24ωρα που τις έκανες και σου βγάζει το ποσοστό αύξησης. Θέλεις να είναι σίγουρα πάνω απο 70%!

Για δώσε μας τα φώτα σου κορίτσι μου ❤️ ποια εφαρμογή είναι αυτή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Για δώσε μας τα φώτα σου κορίτσι μου ❤️ ποια εφαρμογή είναι αυτή;

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Αύριο θ περίμενα ναι!!! Κ γώ τη βλέπω ν σκουραινει η αλήθεια είναι!!! Αγχώνομαι λίγο γ τη Τετάρτη γτ είναι μια βδομάδα μετά που θ ξανακάνω χοριακη κ δν ξέρω καθόλου πως κυμαίνεται!!! Θέλω ν ελπίζω πως θ είναι καλό το νουμερακι 🙏🙏🙏Εσυ 300 μονάδες είχες ποια μέρα τ κύκλου; 

https://www.alachmar.gr/#hcgcalculator μπείτε εδώ όταν θα κάνετε και τη 2η χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Σας βάζω και το σημερινό και τελευταίο τεστακι μου, δεν έχω αλλά 🤣🤣

 

IMG_20240504_115547.jpg

Καλά ε, πιο έγκυος δεν γινεται! 😍

Βρήκες γιατρό εδώ για τον 1ο υπέρηχο ;

Εγώ ναι θα πάω Τετάρτη-Πέμπτη να με δει η γιατρός ότι είναι ενδομήτρια και πόσες εβδομάδες ακριβώς.

Κι αυτή η αναμονή βρε παιδί μου τι πράγμα!

Σήμερα πάντως έχω φουλ υπνηλία και κόπωση και ήπια τραβήγματα που έρχονται και φεύγουν. 

Τι ωραία που το είπατε στους δικούς σας, θα χάρηκαν πολύ!! Εμείς ακόμα θα περιμένουμε ειδικά στη μαμά μου που έχει την τάση να αγχώνεται και να με αγχώνει 😅

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Για δώσε μας τα φώτα σου κορίτσι μου ❤️ ποια εφαρμογή είναι αυτή;

Την είχα βρει όταν πήρα τα αποτελέσματα της 3ης χοριακής γιατί δεν ήταν τέλειο το νούμερο και είχα ανησυχήσει. Αλλά όταν πήρα το γυναικολόγο μου και του είπα και το ποσοστό αύξησης ήταν ικανοποιημένος! Και φυσικά να σου υπενθυμίσω ότι ΌΛΑ πάνε καλά (24+1 σήμερα)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ... Χριστός Ανέστη και του χρόνου με υγεία... εύχομαι όλες του χρόνου τέτοιο καιρό να έχουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

@Θέτις Κ. Πόσο όμορφη η ιδέα σάς!!! Συγχαρητήρια!! Φαντάζομαι τη χαρά που θα είχαν ❤️

Χαίρομαι το που βλέπω τα τεστακια σας! Σαν να είναι δικά μου 🫶🏼

Λοιπόν εγώ έγραψα κ εχθές στην ομάδα αλλά μάλλον δεν ανέβηκε πότε... Έκανα το βράδυ τεστακι αλλά η γραμμή ήταν σχεδόν η ίδια με το μεσημέρι ίσως κ λίγο πιο αχνή... Δεν ξέρω τι γίνεται! 😢 Θα κάνω κ σήμερα και βλέπουμε!! 

Την ανεβάσω την χθεσινή να δείτε κ εσείς!!

IMG_20240503_235134.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

Καλά ε, πιο έγκυος δεν γινεται! 😍

Βρήκες γιατρό εδώ για τον 1ο υπέρηχο ;

Εγώ ναι θα πάω Τετάρτη-Πέμπτη να με δει η γιατρός ότι είναι ενδομήτρια και πόσες εβδομάδες ακριβώς.

Κι αυτή η αναμονή βρε παιδί μου τι πράγμα!

Σήμερα πάντως έχω φουλ υπνηλία και κόπωση και ήπια τραβήγματα που έρχονται και φεύγουν. 

Τι ωραία που το είπατε στους δικούς σας, θα χάρηκαν πολύ!! Εμείς ακόμα θα περιμένουμε ειδικά στη μαμά μου που έχει την τάση να αγχώνεται και να με αγχώνει 😅

 

Μάλλον θα πάω τελικά στο γυναικολόγο της μαμάς μου, περιμένουμε τώρα να μας πάρει πίσω να μας πει ποτέ μπορεί. Εννοείται η αναμονή σκοτώνει! 🤣

Όσο για την ανακοίνωση κανονικά θέλαμε σίγουρα να περιμένουμε μέχρι να επιβεβαιώσουμε ότι είναι ενδομήτριο και πάει καλά, αλλά τώρα λόγω των συνθηκών έπρεπε να το πούμε 😅 αλλά ο λόγος που δεν ήθελα τόσο νωρίς είναι διότι και μένα η μητέρα μου είναι πολύ αγχώδης αλλά τι να κάνουμε.

Εγώ από συμπτώματα σήμερα έχω εντελώς βουλωμένη μύτη, λαχάνιασμα με το παραμικρό, αυξημένα υγρά και το στήθος σαν πέτρες 🥴 δεν αντέχω να Μ ακουμπάει ούτε το σουτιέν 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...