Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΗΤΩ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΛΗΤΩ,ΚΑΙ ΜΠΡΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΞΑΝΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demaki mou geia sou.

ego gennisa stis 29.11 sto lito.

emeina paaaaaraaaaa polu euxaristimeni kai me tin kathariotita kai me tis maies (nosokomes) me boithisan para polu kai kata ti diarkeia tou toketou itan oloi tin ora dipla mou kai me to thilasmo meta.

kai me to fagito kai genika me ola... einai para polu kalo maieutirio.. otan me to kalo erthei to deutero zouzouni mas pali ekei tha pao xoris skepsi..

to sinisto anepifilakta...

me to kalo zouzounitsa...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi 84 έγραψε:

demaki mou geia sou.

ego gennisa stis 29.11 sto lito.

emeina paaaaaraaaaa polu euxaristimeni kai me tin kathariotita kai me tis maies (nosokomes) me boithisan para polu kai kata ti diarkeia tou toketou itan oloi tin ora dipla mou kai me to thilasmo meta.

kai me to fagito kai genika me ola... einai para polu kalo maieutirio.. otan me to kalo erthei to deutero zouzouni mas pali ekei tha pao xoris skepsi..

to sinisto anepifilakta...

me to kalo zouzounitsa...

sisi 84 mias kai eisai prosfath kai ego erxomai meta apo esena mhpos mporeis na mou peis se ti domateio emeines kai ti sou stoixise? an sou einai eukolo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα! γέννησα και εγώ στο Λητώ πριν 1 μήνα περίπου (27/1).

Θα συμφωνήσω με τη Σίσσυ, ήταν όλα άψογα, τόσο από θέμα καθαριότητας όσο και από θέμα φροντίδας από τις μαίες (είναι στο πλευρό σου για ότι χρειαστείς και βοηθούν πολύ στο θηλασμό). Επίσης το φαγητό πολύ καλό.

Ήμουν σε τρίκλινο, έμεινα 6 μέρες λόγω καισαρικής και εμφάνισης ίκτερου στο μωρό και το μαιευτήριο κόστισε € 2.300

Το συνιστώ και εγώ ανεπιφύλακτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...κοριτσάκια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ...προχθές έκανα το τεστ κ επειδη δεν το περίμενα τα έχω παίξει τώρα...Λοιπόν ο γιατρός που μου πρότειναν κ θα πάω είναι ο Γιαννίκος(τον ξέρει καμμία απο εσάς??)Την Δευτέρα θα πάω πάντως κ θα σας πω...Μήπως ξέρετε από τιμές???μονόκλινο,δίκλινο???Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!!!Να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας κ με το καλό στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!!φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sargia emeina se triklino kai plirosa sto maieutirio mai me ta farmaka kai ola ta upoloipa pou sou xreonoune tin ora tou toketou plirosa 1900. kanonika kostizei 2400 alla o giatros mou exei alli timi sto lito gia tous astheneis tou. 1700 + episkliridio + eksetaseis morou + kati alla mikropragmata opos kathetires orous ktl

oti allo theliseis sti diathesi sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi 84 έγραψε:

sargia emeina se triklino kai plirosa sto maieutirio mai me ta farmaka kai ola ta upoloipa pou sou xreonoune tin ora tou toketou plirosa 1900. kanonika kostizei 2400 alla o giatros mou exei alli timi sto lito gia tous astheneis tou. 1700 + episkliridio + eksetaseis morou + kati alla mikropragmata opos kathetires orous ktl

oti allo theliseis sti diathesi sou

ego phra thl sto lito kai mou eipane alles times apo ton giatro mou ara 8a isxuei auto pou eipes oti exoune diaforetikes times kai mena mou eipe 1700 o fusiologikos toketos se triklino eno to lito 2400. ton giatro mou ton lene kalampoka esu poion exeis? uparxoun vevaia para poloi apla leo mhpos einai o idios!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ.ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA!!

EGO DEN MPORO NA PO OTI EMEINA EUXARISTHMENH..:(

APO THEMA KATHARIOTHTAS KAI FAGHTOU NAI HTAN POLU KALA

KAI OI KOPELES POY HTAN KATO THN ORA(H MALLON TIS ORES..GIATI EKANA 33 ORES NA GENNHSO...:huh: )HTAN TELEIES KAI ME BOHTHHSAN APISTEUTA..

OI NOSOKOMES/MAIES POY HTAN STON OROFO DEN ERXONTOYSAN OTAN TIS FONAZES KAI ERXONTOUSAN AFOU EIXA TELEIOSEI KAI TO THHLASMO ARA MONH MOU SXEDON BRHKA THN AKRH..

KAI TO PIO SHMANTIKO

H KOROULA MOU EIXE IKTERO ME THN PAIDIATRO POU MILAGA MOU EIXE PEI OTI PREPEI NA DOSO SUMPLHROMA

TO EIPA LOIPON STIS NOSOKOMES KAI DEN DOSANE

ME APOTELESMA NA XEIROTEREPSEI KAI IKTEROS KAI NA XASEI PANO APO TO 10%TOU BAROUS POU EINAI FUSIOLOGIKO

TSANTISTHKA PARA POLU GIATI APO OTI KATALAVA H PROISTAMENH ME TOUS PAIDIATROUS BRISKOTANE SE ANTIPALOTHTA KAI ANTAGONISMO ERXONTOYSAN POTE H MAIA KAI POTE O GIATROS KAI MAS ELEGAN TA DIKA TOUS

THN DIPLANH MOU KONTEPSAN NA THN TRAILANOUNE ME TO PAIDI THS

EPEIDH EXO PAEI KAI EXO ZHSEI APO POLU KONTA KAI ENA DIKO MOU ATOMO POU GENNHSE SE DHMOSIO NOSOKOMEIO (ARETAIEIO)THEORO OTI DEN YSTEROUN SE TIPOTA MONO POU DEN EINAI TOSO KURILE..E KAI?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλη μερα σε ολες!

Ο γιατρος μου λεγετε Χειρακης και ειναι στο Λητω. Μου ζητησε 4500 για νοσοκομειο και τα δικα του.... τωρα να πω την αληθεια το σκεφτομαι για το Ελενα .... δεν εχω παει ποτε σε κανενα μαιευτηριο αρα δεν εχω τα καταληλα κριτηρια.... ομως αν μπορω με τα μισα λευτα να εχω σουιτα και αν μπορει να μεινει μεσα και ο αντρας μου ... τοτε λεω να κανω μια βολτα κατα εκει να δω πως ειναι τα πραγματα ...... κακα τα ψεματα ... ολοι γιατροι ειναι και παντα αν χτυπα ξυλο συμβει κατι σε δημοσιο σε πανε...... μπορει καμοια να μου προτεινει καποιον γιατρο στο Ελενα?

Και ακομα ... αν ξερει καμοια πως ειναι οι αμοιβες εκει....(γιατρος-δωματιο.

Και απο το ΙΚΑ μετα με τα χρηματα που περνουμε ... αρα ερχετε τσαμπα και με λουξ δωματιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαι για οσες γεννησετε στο Λητω πολυ καλος γυναικολογος ειναι και ο Πετρογιαννης αυτος ειναι και στο Ιασω και παει και στο μητερα οποια ενδιαφερε ας στειλει πμ να δωσω κινητο και στοιχεια .

Επισης δημοσιο νοσοκομειο γαι να γεννησεις ειναι το Αρεταιειο γεννησε εκει η φιλη μου η οποια ειναι αναισθησιολογος και η αδερφηξ μιας αλλης φιλης μου γυνακολος του ο χασιακος η δευτερη κοπελα εδωσε γυρω σρα 100 ευρω και πηγε σε μονοκλινο αρκει να υπαρχειμ ειναι πολυ καθαρα ενταξει μπορει το κτιρο να ειναι παλιο αλλα εκει εχει όλους τους πανεπιστημιακους γιατρους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ...

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.

ΕΠΙΣΗΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ.

ΤΟ ΔΙΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ...ΕΠΕΛΕΞΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΗΤΩ ΛΟΓΩ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΩΡΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.

ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 4000ΕΥΡΩ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!!!!!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καποια που γεννησε στο Λητω??? Ολα τα τρικλινα ειναι τα ιδια? Και αυτο με τα κρεββατια κοντα το ενα στο αλλο??? Ειναι γενικα μικρα τα δωματια??? Ας μας πει καποια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου καλημερα..

δεν ξερω αν ολα τα τρικληνα ειναι ιδια αλλα απο οσο ειχα δει οταν εκοβα βολτες στου διαδρομους ναι μαλλον ιδια ειναι..

τα δωματια ειναι κανονικα και ανετα δεν ειναι μεγαλα ουτε τα κρεβατια απεχουν παρα πολυ αλλα ανετα κανεις οτι θες στον δικο σου χωρο..εγω δεν νομιζω να ηθελα πιο πολυ χωρο και το ταπερακι με το παιδι χωραει ανετα και εσυ για να σηκωνεσε να ντυνεσαι χωρας ανετα...ειναι μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Απο ενα περιοδικο που πηρα δωρεαν απο το μητερα, γραφει οτι στο Λητω υποστηριζουν το παιδι να μενει με την μητερα στο δωματιο ολη την ωρα ..... υσχυει κατι τετοιο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα θυμαμαι πολλες φορες που η μικρη μου ή η μικρη της διπλανης που δεν ειχε φαει και ερχοντουσαν να τα παρουν τους λεγαμε να μας τα αφησουνε και τα πηγαιναμε εμεις αργοτερα...

οχι οτι ηταν ολη την ημερα...και ευτυχως γιατι και εμεις παιρναμε μια ανασα αλλα και την ωρα του επισκεπτηριου????ΧΑΜΟΣ!!!μεσα στο δωματιο πανικος μονο που σκεφτομαι το παιδακι μου με τοσο κοσμο νεογεννητο πλασματακι τρελαινομαι..

αρα γιατι ξεφυγα το ζητας και στο αφηνουνε...και το πας εσυ ή στο παιρνουνε οταν εχει ερθει η ωρα να του κανουνε καποια πραγματακια..π.χ.εξεταση απο παιδιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ !ΕΓΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΑΠΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΗΛ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΣΕ ΔΥΚΛΙΝΟ, ΗΜΟΥΝΑ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ κ.ΧΑΣΙΑΚΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 2008. ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΠΟΤΕ ΤΙΣ ΖΗΤΟΥΣΑ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ 2 ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ: ΚΑΘ'ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΥΛΗ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΖΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΙΕΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΜΑΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΥΛΗ ΝΑ ΠΕΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΕΙΡΗ. ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ, ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ). ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ: ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΤΗΣ ΕΦΕΡΝΑΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΓΑΛΑ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΟ. ΦΩΝΑΖΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΜΑΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΣΚΥΛΟΕΒΡΙΖΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΙΕΙ ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ Η ΜΑΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ). Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΜΑΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙΡΕΙ ΑΝ ΑΚΟΥΓΑ ΤΟΣΕΣ ΒΡΙΣΙΕΣ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΛΛΗ ΚΑΜΙΑ ΔΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΟΝΟ Η ΜΑΡΙΩ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ.

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΛΗΤΩ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΗΤΩ..ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 15/06/09 ΣΤΟ ΛΗΤΩ..

ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΤΡΙΚΛΥΝΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑ..ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΡΥΧΩΡΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΥΡΕΞ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ..ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...ΟΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΑΨΟΓΕΣ...ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΜΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕ ΟΜΟΡΦΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΨΟΓΟ..ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΧΤΥΠΑΓΑ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΜΕΣΩΣ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΒΥ SITTING Η ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΝΟΜΑΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΑΡΚΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΖΗΤΗΣΕΙ..ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ..ΑΥΤΑ ΟΤΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΗΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΚΛΠ 2.400...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ κ.ΧΑΣΙΑΚΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 2008. :

τον ιδιο γιατρο εχουμε...απιστευτος ανθρωπος και επιστημονας ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

valia mou mono 2400?? mazi kai t giatrou?? mipws mporeis na m dwseis extra plirofories gia tn giatro s? giati emena m exoun sustisei enan alla einai st thriasio kai psilofovamai na paw ekei epeisis o giatros einai ligo xamenos apo ts polles pelatises pou erxontai ekei...xereis dimosio nosokomeio ka etsi den mporw na tn exw stn diathesi m opote thelw...kai thelw na vrw kapou oikonomika kai kala..giati plisiazei o kairos kai prepei na vrw giatro..eimai 23vdomadwn...an mporeis se parakalw na me voithiseis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...